Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 8]

1 Къщата на Кейт Уилямс on Пон 05 Сеп 2011, 14:23

Кейт Уилямс

First topic message reminder :

Спални:

Кухня:

Всекидневна:

Баня:

Последната промяна е направена от Кейт Уилямс на Чет 08 Авг 2013, 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

101 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 09:31

Кейт Уилямс

Без съмнение това бе Лески,моята сестра,която не съм виждала сигурно 300 години,по простата причина,че я мислех за мъртва. Щом се окопитих я прегърнах силно.
-Боже мой,Лекси,ти си жива! Имам предвид,не си мъртва-поправих се бързо.
Бях толкова щастлива,че я виждам и,че е добре. Исках да я питам толкова много неща.
-Но как се случи,имам предвид как стана вампир,кога дойде тук,знаеше ли за мен?
Затрупах я с въпроси и имах още много,но реших да я оставя да отговори първо на тези.

102 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 11:38

Лекси Нортман

- Жива съм точно толкова колкото и ти! - отбелязах и отново я прегърнах.
Наистина не можеш да повярвам че това е Кейт. Че е тук. Че е реална. И както доброто старо време нетърпелива да узнае отговорите на въпроси които отвътре я гризяха.
- Едно по едно. Нека първо да седнем. - казах и като я хванах за ръка я домъкнах до дивана. Седнахме и аз се обърнах към нея.
- Точно сега не ми се говори за това как станах това което съм в момента. Когато дойдох тук те мислех за много по-мъртва от сега и ако следващият ти въпрос е как те намерих е ти кажа че стана съвсем случайно. - отговорих накратно на въпросите й. - Ами ти? Какво се случи с теб ?

103 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 11:43

Кейт Уилямс

Лекси търпеливо изслуша въпросите ми и започна да отговоря на всеки един от тях. Не ми разказа как е станала вампир,но и не я виня. Аз също исках да забравя тази част от живота си. в Крайна сметка нямаше значение как сме се превърнали в това,което сме.
-На мен също не ми се говори за това-махнах пренебрежително с ръка-важното е,че сме тук заедно.
Бях страшно щастлива от факта,че именно Лекси от всичките ми близки е тук с мен. Все пак бяхме близначки,бяхме едно цяло.
-Кажи ми какво се случва с живота ти. Имаш ли си някого-приятели,гадже?-бе ред на следващата поредица от въпроси.

104 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 12:07

Лекси Нортман

Хмм не и се говорело значи ... щях да разнищя това. Не сега де, но определено ще имаме мноооого време за това.
- Приятели да, гадже не. Една връзка може да е много ограничителна, а тоно в момента това никак не ме устройва. - отговорих и на тези нейни въпроси.
- А при те има ли някой по-специален мъж в живота ти? - побързах да по любопитствам аз.
Нямаше смисъл да питам колко мъжки сърца е разбила до сега, тъй като те със сигурност щяха да са много. Адски много. Усмихнах се и забелязах едно. Тя почти не се бе променила.

105 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 12:17

Кейт Уилямс

Лекси винаги е избягвала повърхностите отношение. Би се обвързала само,ако е нещо сериозно и истинско. В момента се чувствах сякаш времето беше спряло и никога не се бяхме разделяли. Отново я прегърнах,въпреки че стоеше пред мен и се говорехме още ми беше някак странно,че сестра ми отново е с мен.
-Знаеш си ме каква съм,все още не съм намерила специалния,дори след толкова много години-отговорих аз.
Спомних как тя винаги ми казваше,че ще си навлека много проблеми с това мое лудешко мислене и излезе права,тя винаги беше права.
-Знаеш ли,трябваше да се вслушвам в теб повече-казах накрая като от нищото.

106 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 20 Авг 2012, 07:38

Лекси Нортман

Както си говорехме и Кейт отново ме прегърна. И аз се радвах че я виждам.
- Не се безпокой, все някога ще срещнеш твоя " Чаровен принц", който ще бъде покровителя на сърцето ти. - сръчках я - Непременно ще искам да видя това! - засмях се.
Следващите й думи обаче ме накара да вдигна чудено вежди. Веднага след това обаче я погледнах подозрително. Много подозрително.
-Коя по дяволите си ти и какво направи със сестра ми?!? - не махах този поглед от лицето си. Някак си просто не ми се вярваше, че тя бе казала че често трябва а се вслушва в думите ми.

107 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 20 Авг 2012, 07:53

Кейт Уилямс

Засмях се на реакцията й.
-Стига,аз съм. Просто осъзнах,че ти си по-умната и трябва да се вслушвам повече в думите ти-обясних.
Тя винаги знаеше как да постъпи правилно и какво да каже в дадена ситуация,докато аз никога не мислех за последствията от действията си. Не,че сега след толкова години се бях променила. Просто понякога осъзнавах,че съм сгрешила,но после не правех нищо по въпроса за да спра с грешките.
-Наблизо ли живееш,и с кого?-бяха следващите въпроси,които ме интересуваха.

108 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 21 Авг 2012, 11:45

Лекси Нортман

- Добре. - казах, но още я гледах подозрително.
Сбърках. Променила се е. Не особено много, но щом вече мисли да се вслушва в думите ми ... е нека просто да кажа, че е напредък. Преди години ако бях чула това от нея сигурно щях да скачам до тавана от радост. И най-вероятно да вдигна някое спретнато чаено парти. Засмях се. Кейт може и да си беше същата лудетина като преди, но аз явно се бях променила.
- Ъхх, "наблизо" е силно казано. В другия край на града също. Обаче съм близо до центъра и до колкото знам живея сама. Е имам кученце, но то не се зачита, нали ? - отново се засмях. - А ти сама ли обитаваш това имение? - по любопитствах и аз.

п.п.: сис сори че чак сега отговарям :**

109 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 21 Авг 2012, 11:58

Кейт Уилямс

Сестра ми ме гледаше с подозрение известно време,след което отговори на въпроса ми къде живее и с кого. След,което естествено попита дали и аз живея сама тук.
-Абсолютно сама,дори куче нямам-отговорих й.
Всъщност се чувствах доста самотна тук,но не й казах нищо. Сега поне имах нея. Може и да не живеем заедно,но поне имах близък,на който да разчитам. Беше ми малко странно,че след като бяхме разделени толкова години отново ще сме семейство. Може би нямаше да е точно като преди,защото тогава бяхме неразделни,което ми напомни за една случка.
-Спомняш ли си,когато си бе харесала един младеж,но не знаеше как да му кажеш,че го харесваш и се разменихме-разсмях се.
Лекси беше по-срамежливата и по-разумната от двете както вече споменах,затова аз вършех глупости и за двете ни.

П.П.Няма проблем :**

110 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 21 Авг 2012, 12:52

Лекси Нортман

- Живееш сама? Напълно сигурна съм, че е защото го искаш, а не защото няма с кой.- пошегувах се с нея.
не знам защо, но изведнъж я прегърнах.До сега не бях осъзнала колко много ми бе липсвало времето с нея. Е, да вярно,че рядко се случваше да сме на едно мнение, но пък и имахме доста забавни моменти. Е за времето бяха забавни, сега не чак толкова.
- Кейт! - казах сериозно. - Не сме е виждали от толкова много години, защото избяга, и аз не знам по каква причина, а ти се сети точно за този момент за който избягвах да говорим. Хмм, може би сега би било подходящия момент за това. - засмях се.

111 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 21 Авг 2012, 14:25

Кейт Уилямс

-Стига сестричке,недей да скромничиш. Сигурна съм,че си разбила много мъжки сърца през всички тези години.
Лекси бе хубава и умна и ухажори никога не са й липсвали.
-Искаш ли нещо за пиене?
Така се бяхме заприказвали,че съвсем забравих да й предложа нещо.
-Знаеш ли трябва скоро да спретнем номер на някого и да се разменим,все пак никой не знае,че сме близначки. Ще бъде забавно,като в добрите стари времена-казах й се засмях.

112 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Сря 22 Авг 2012, 12:55

Лекси Нортман

- Не беше ли ти по частта с разбиването на нечие сърце? - избегнах да отговоря директно на въпроса й.
Да съм разбила нечие сърце не бе точно най-подходящия израз, но си имах вземане даване с двама трима ... младежа.
- Знаеш ли сис, независимо от всички тези години трябва да поработиш малко над обноските ти като домакин. - не пропуснах възможност да я подразня за нещо. - Може да донесеш нещо студено и след! А колкото до идеята с разменянето... Допада ми. Сигурна съм че и дори няма да разберат че говорят не с тази която за очаквали.

113 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Сря 22 Авг 2012, 12:59

Кейт Уилямс

Винаги ми хрумваха такива идеи,обичах да се шегувам с хората и да им правя номера,но в границите на нормалното и съвсем безобидни естествено.
-Разбира се,няма да се усетят от къде им е дошло-казах и се засмях.
Станах от леглото и я погледнах. Беше ми толкова приятно,че отново ме дразнеше.
-Има много студени неща в хладилника,мила ми сестричке,бъди по-конкретна-добавих и й се оплезих.

114 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Сря 22 Авг 2012, 13:05

Лекси Нортман

Завъртях очи, уж досадно.
- Винаги ли трябва да ти казвам всичко. - въздъхнах и станах.
хванах я за ръка и я поведох към хладилника в кухнята. Поне се надявах да е натам. когато се промъкнах през задната врата мисля че видях точно това което ни трябваше в момента. Озовахме се точно там където и очаквах. Седнах на един от столовете и подпрях лактите си на масата.
- Изненадай ме. - казах и й се усмихнах.

115 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Чет 23 Авг 2012, 02:58

Кейт Уилямс

Лекси ме хвана за ръка и се запътихме към кухнята.
-Виждам,че добре си проучила къщата докато ме нямаше.
Аз също я подразних,всъщност го правехме непрекъснато.
Противоречахме си за всичко,винаги намирахме причина,за да се дразним една друга. Тя седна на един от столовете в кухнята и ми каза да я изненадам. Аз отворих хладилника и извадих една бутилка с мартини,а също и маслини.
-Е,одобряваш ли избора ми?-попитах я.

116 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Чет 23 Авг 2012, 09:27

Лекси Нортман

- Е сега, не можеше да седя на дивана и да те чакам. Пък и ми беше интересно в какъв стил би било жилището на скъпата ми сестричка. - не се бях разхождала из къщата де, но тя това не го знаеше.
Зачаках да видя какво ще извади от хладилника. Натурален сок, бира, вино ... някоя умряла катерица, която да си я пази за специален случай ?!? Може да очаквам всичко от Кейт. Надявах се само да не е катерицата, обаче когато извади мартинито и маслинките една широка усмивка се яви на лицето ми.
- Брей, винаги знаеш как да изненадаш хората. - казах и зачаках да даде чашки. Не че ми пречеше да пия от шишето, но нали все пак трябваше а се правя на културна.

117 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 27 Авг 2012, 00:48

Кейт Уилямс

След като извадих мартиното Лекси изглеждаше доволна. Сипах в чаши и сложих маслинка. Подадох и едната след,което седнах на стола срещу нея.
-Какво се случи с родителите ни? Как реагираха,когато избягах.
Засягах малко болезнена за мен тема,но исках да знам. Толкова години тези въпроси ме мъчеха,и сега имах шанс да разбера отговорите им. Не исках д бягам,но просто нямах избор,никой не трябваше да разбира какво се бе случило. Щях да опропастя доброто името на семейството си и рподителите ми да се отречат от мен.

118 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 27 Авг 2012, 22:40

Лекси Нортман

Даде ми чашата и аз отпих една голяма глътка от нея. Харесвах сладникавия вкус на мартинито. Не изчаках да допия и останалата част и изядох маслинката. Просто лош навик. Следващите думи на сестра ми обаче леко развалиха настроението ми. Знаех че все някога щеше да дойде момента да обсъдим тази тема, но не очаквах да е толкова скоро след като пак се срещнахме. В момента не знаех какво точно да й кажа, или какво очаква да й кажа. Въздъхнах тежко.
- След изчезването ти .... много неща се промениха. Родителите ни се промениха. Донякъде и аз се промених. - някакси избягвах да я погледна в очите, но го направих. - Първоначално не искаха хората да разберат че теб те няма и моето присъствие им се стори много удобно. Веднъж бях себе си, веднъж бях теб. Е след известно време хората започнаха да стават подозрителни, но аз така или иначе станах вампир, татко се разболя и тук е края на историята.- довърших все едно почти не ми пукаше. Почти. - Кейт, знам че имахме по-строги родители от на другите деца, но ако искаше малко повече свобода можеше просто да кажеш. Бягството бе една от най лошите идеи които някога са ти хрумвали.
Не исках да я съдя, но думите просто сами излязоха от устата ми.

119 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 28 Авг 2012, 00:12

Кейт Уилямс

Стана ми мъчно от това,което ми разкара,сигурно нашите са били страшно разочаровани от мен,а на Лекси и е било много трудно да се преструва и на мен. Но,ако бях останала,щеше да е много по-лошо! Засмях се,когато каза,че съм избягала,защото съм искала повече свобода.
-Знам,че съм малко безотговорна,но не и глупава. Мислиш ли,че бих избягала заради нещо подобно,сестричке? Нещата бяха много по-сериозни,дори не посмях да кажа и на теб.
Нямаше нещо,което да не знаем една за друга,но причината за бягството ми бе единствената ми тайна от Лекси.

120 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 28 Авг 2012, 06:23

Лекси Нортман

Дори не е посмяла да каже и на мен?! През целия ми живот никой не ми бе казвал нещо от което да ме заболи така.
- Съжалявам че ще го кажа, но ти си адски безотговорна. Правиш неща без да мислиш за последствията, за това колко хора ще нараниш, а и дори да знаеш въобще не те интересува и дори не си мърдаш пръста за да поправяш грешките си. Да, до преди известно време бях сигурна че не си и глупава. Сега наистина не знам какво да мисля. Тръгна си без дори да остави бележка на която да пише едно просто "Чао". Дори и на мен не ми го каза. - развиках й се а не беше никак честно към нея.
- Сега беше най-неподходящият момент да засягаш темата. - казах спокойно най-накрая.

121 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 28 Авг 2012, 06:46

Кейт Уилямс

Лекси се ядоса и ми се развика. Не й се разсърдих,защото всичко,което каза беше вярно,че съм безотговорна,че не мисля какво правя. Но не беше права за това,че не ми пукаше за никого,не исках да нараня никого. Най-малко нея. Но,ако й бях казала истината,тя щеше да ме спре да си тръгна,а така щях да нараня много повече хора,и да забъркам и нея в проблеми.
-Съжалявам,Лекси,наистина! Може да си мислиш,че съм безчувствена,и че не ми пука за теб или за,когото и да било,но си тръгнах именно заради вас,за да ви предпазя от срама-казах.
И двете замълчахме за секунда,аз наведох глава и отново заговорих.
-Тръгнах си,защото бях бременна.
Казах го бързо и много тихо,но бях сигурна,че тя ме е чула.

122 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 28 Авг 2012, 07:29

Лекси Нортман

- За да ни предпазиш от срама? - повторих и бях леко изненадана.
И защо по дяволите е яло да се срамуваме от нея ?!? Естествено тя сама отговори на този въпрос яз да е нужно дори да я попитам. сетих как ченето ми увисна до пода. Нещо в мен просто не можеше да приеме думите й. Дойдоха като гръм от ясно небе. Ако някой ме удари с тиган ще се чувствам по на себе си отколкото в момента.
- Разкажи ми. - беше единственото което успях да кажа.

123 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 28 Авг 2012, 09:10

Кейт Уилямс

Явно за колкото и неразумна да ме смяташе сестра ми,не бе очаквала да чуе подобно нещо. В първия момент се изненада,но когато се по съвзе каза да й разкажа.
-Ами...знаеш,че се виждах с Джон,и малко преди да заминем за Испания спахме заедно. Когато разбрах,че съм бременна вече беше късно,ние бяхме в Испания,не можах да се свържа с него,за това реших да избягам. Татко щеше да убие и него и мен,ако беше научил,а и тогава щеше да ни излезе лошо име,и такива неща. Знаеш как стояха нещата по онова време. Не ти казах,защото знаех,че ще успееш да ме убедиш да остана,а това щеше да убие нашите. Щяха да страдат повече,отколкото като избягах. Нямах друг избор,Лекси.

124 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 28 Авг 2012, 09:57

Лекси Нортман

Просто изслушах историята й. Изключително рядко ми се случваше да не знам какво да кажа или как да реагирам. Е този момент беше такъв, за мое съжаление.
- нещата няма да се променят,но въпреки това аз пак ще го кажа. Ако беше споделила мен и не беше избягала щяхме да измислим нещо. Името на семейството ни да си остане неопетнено и ти все още да си при нас. Един родител страда най-много когато загуби децата си, а не от мнението на хората. - между нас се проточи едно дълго и много тежко мълчание.
Нито едната нито другата смееше да каже нещо точно в момента. изпих на ек мартинито което беше в чашата, маслинката отдавна вече не присъстваше в нея.
- И въпреки всичко съм леля. това е нещо което трябва да се отпразнува. - усмихнах й се и побутнах празната чаша към Кейт в знак да сипе още. И по възможност нещо по-силно от едно мартини.

125 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 28 Авг 2012, 10:04

Кейт Уилямс

След като и разказах,Лекси вече не беше толкова ядосана,но все пак отбеляза,че ако й бях споделила щяхме да измислим нещо. И може би беше права,каквото й каша да забърках двете винаги намирахме начин да оправим нещата,сигурно и тогава щеше да се справим. Просто бях много уплашена и прибързах с решението си както в повечето случай. След кратко мълчание,сестра ми най-накрая проговори,каза,че факта,че е леля трябва да се отпразнува и бутна чашата си към мен,нещо ми подсказваше,че вече не иска мартини. Добре,че хладилника ми бе зареден. Извадих бутилка уиски и й налях,след което налях и моята чаша.
-Лошото е,че няма какво да се празнува-казах тъжно.
Бях си спомнила,че имам дъщеря едва случайно преди година.
-Още не съм я открила. Знам само,че е жива, всъщност, че е вампир,но нямам представа къде е.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next