Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 8 от 8]

1 Къщата на Кейт Уилямс on Пон 05 Сеп 2011, 14:23

Кейт Уилямс

First topic message reminder :

Спални:

Кухня:

Всекидневна:

Баня:

Последната промяна е направена от Кейт Уилямс на Чет 08 Авг 2013, 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

176 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 09 Авг 2013, 14:51

Кейт Уилямс

След като Смъртта ни увери,че ще живеем още дълги години, ни каза,че трябва да помогнем на Дийн с Луцифер. По-скоро прозвуча като заплаха, или заповед. Така или иначе смятах да го направя, а за русата госпожичка не знаех, не се и интересувах честно казано.
-Аз участвам! -казах накрая.
Надявах се да има някакъв план как Дийн отново да се справи с Луцифер.
-Можем ли да разчитаме на нея ?-обърнах се към Дийн.
Аз лично ѝ нямах доверие, но все пак той имаше последната дума.

177 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 07:16

Дийн Уинчестър

Колко бързо се съгласи Кейт, но това не ме успокои, сега трябваше да работим и с Руби, на която нямах голямо доверие, но не можех да споря със Смъртта, та той седеше пред нас и си похапваше явно, нямаше много да стои, явно искаше да ни чуе всички какво ще кажеш по въпроса, на който нямахме думата да кажем своите мнения...
След това Кейт се обърна към мен и ме попита дали можем да разчитаме на русокосата демонка, както и аз си мислех и казах:

- Не можем да се доверим на Руби, но все пак сме в една стая със Смъртта, с него шегички не биват. Явно ще трябва да работим с нея, но без да и имаме доверие.. - после се обърнах към Смъртта и го попитах, понеже знаех че Руби е навита, все пак тя си ми предложи помощта, значи беше навита и сега...
- Смърт, а с нещо ще ни помогнеш ли? - беше тъп въпрос, но та ние бяхме мравки в сравнение с Луцифер или камоли с него самия... Не очаквах неговата помощ, защото предостатъчно ни е помагал на мен и на Сам, което ще рече, че май трябваше ние тримата сами да се справим с Дявола....

178 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 07:44

Руби

Май не трябваше да се притеснявам толкова от появата на Смъртта, та той дори ми помогна да вляза в ловната групичка на Дийн.
-А не искаше помощта ми- подхвърлих тихичко.
Сега вече можеше да се каже,че съм доволна от развитието на нещата, или поне доколкото беше възможно, защото Дийн никога нямаше да ми се довери, а явно и тази вампирка.
-Тъкмо му предлагах да работим заедно, но той побърза да ме отреже, преди да се появиш - обясних на Смъртта.

179 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 08:01

Death

Изглежда вампирката се съгласи, но май нямаха вяра в Руби, та тя все пак си беше демон, кой имаше вяра в тях... Дийн както винаги търсеше помощ, първия път като го хванаха му помогнах, но сега няма да получи помощ, дано да се справеше по-добре от миналия път, сега поне има кой да му казва как вървят нещата долу, след което погледнах Руби... Тя ми каза, че тамън му е предложила помощта си, но той я е бил отказал, поне нещата за някой вървяха добре, дано Луцифер не ме хванеше отново, за да ме използва като оръжие.. Дано да се справеха много по-бързо от миналия път, вече имаха пръстените ми и пръстените на моите трима събратя, можеха спокойно да си го върнат долу в клетката му, където си му е мястото...
- Явно Руби, нещото за теб се наредиха, но това е заплаха, справете се по-бързо с него, защото ако отново ме хване и ме използва за оръжие .. - погледнах Дийн, той знаеше за какво говоря, щях да избия цял един щат миналия път... - .. И ако това стане, не мога да гарантирам безопасността на никой от вас... - те можеха и да не знаят за миналия път, поне Кейт нямаше да знае, но за Руби можело е да стигне и до нея в Ада....
След като вече се изясних, реших да ги оставям, да правят каквото си искат днес, но щях да ги наблюдавам от утре...

- Довиждане и до нови срещи! - ако имахме нови срещи надали щяха да са добри, но все пак преди да отговорят, аз изчезнах, тоест отново се телепортирах....

180 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 08:17

Кейт Уилямс

Смъртта каза каквото имаше да казва и точно както се появи от нищото, така и изчезна.
Определено не бях доволна,, че трябва да работим с Руби, особено след като разбрах, че веднъж вече е предавала Дийн и Сам, но нямахме право на избор. Смъртта даде ясно да се разбере, че тримате ще сме екип.
-Дано поне този път наистина помогнеш! -изсъсках на Руби.
Трябваше Дийн да ми каже плана си и да ми обясни едно-две неща, защото си нямах представа какво трябва да правя. Но това щеше да се случи след като русата си тръгне.
-Това,което каза Смъртта да хванем бързо Луцифер преди той да е хванал него... Колко точно е бързо според него?-попитах.

181 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 09:17

Дийн Уинчестър

- Хей, хей, не знам колко е това бързо според него, не го познавам добре, дори не го познавам, беше помогнал на мен и на Сам два или три пъти, защото имаше нужда от нас... - след това се замислих, дано да не бъде това бързо много бързо, защото дори не знаех къде се намира, та аз разбрах горе долу преди два часа някъде, че той се е върнал, кой знае къде се намира, дори Руби беше изненадана от това което и казах, че след мен, а това значи, че и тя не знае къде е...
Но не аз не бързах, днеска си бях решил да празнувам единствения ми ден почивка, а то какъв ден излезе, минали предатели ме посещават, смъртта също и ни заплашва да хванем Луцифер, какъв ден имах само, поне Сами да беше тука, ама не...

- Всъщност аз днеска ще си го изкарам на веселие, може и да ми бъде последния ден веселие. Утре ще му мисля за това, няма всеки ден да мисля за ловуване... - след това се обърнах към Руби:
- А ти какво смяташ да правиш, след като стана на твоето, да ми бъдеш от екипа? - след като вече знаеше, че днеска нямаше да работя, тоест ловувам, какво ли се беше наумила, тази предателка...

182 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 09:31

Руби

Да,разбира се,ще се повесели. Не е като да имаме важна работа, само трябваше да се отървем от Дявола. Но пък имаше право, за една вечер нямаше кой знае какво да стане, Луцифер не създаваше проблеми засега, а и май никой от нас нямаше представа къде е така че нямахме голям избор.
-Винаги става на моето, Дийн. Не си ли го разбрал до сега?
Самодоволната усмивка се върна на лицето ми.
-Сега ви оставям...да правите там каквото ще правите и ще видя какво мога да науча за Луцифер. Няма да е зле и вие да помогнете с нещо. Знаеш как да ме извикаш, Дийн. И моля те не го прави, освен, ако нямаш план,следа или е наистина важно. Не искаме Луцифер да разбере, че сме дружки,нали? Няма да е добре за никого от нас.

183 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 10:03

Дийн Уинчестър

Тя не беше права, не ставаше никога на моето, но преди да кажа нещо по това, тя реши да каже, че ще търси Луцифер и новини около него и че знам как мога да я призова, това нямаше как да го забравя, та ако я призовавах, щеше да е в кръга, никога не бих и имал доверие отново... И след тази нейна дълга реч, тя си тръгна... Най-накрая останахме само двамата с Кейт, която сигурно мина през доста тази вечер, среща с демон и особено срещата със Смъртта...
- Та, Кейт, след като оставим настрана тези двамата, тоест всички по този начин на живот, имам в предвид ловуването, има ли какво да правим, или най-накрая ще ме разкараш из къщата, все пак трябваше да знам новия си дом, не мислиш ли? - попитах я, като повечко биеше на шега, но така си беше, не знаех нищо друго освен хола, където седяхме, откакто бяхме дошли...
- Не ми харесва да бъда в отбор с Руби, след това което ми причини на мен особено, но какво можех да направя пред Смъртта, само с изричането на името му ме стресирваше... Не знам ама за всичко, което се случи днес, съжалявам, че те намесиха в това издирване на Луцифер и тикването му в клетката... - да беше ми доста кофти деня, но защо трябваше и тя да се намесва, и всичко стана заради мен... Явно не трябваше да я намесвам в това, но пък срещу Смъртта не можех да направя нищо...

184 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 10:24

Кейт Уилямс

След като Руби се направи на много отдадена на каузата ни си тръгна. Явно беше дошла само да се изперчи, че е излязла от Ада.
-Хей, не съжалявай -казах на Дийн и го побутнах по рамото- с или без намесата на Смъртта щях да ти помогна, нали вече сме партньори. Или вече забрави?
Не исках да се чувства виновен или нещо такова, само му предложих помощта си и нито Луцифер, нито някой друг щеше да ме стресна и да се отметна от думата си.
-Да, след цялата тази бъркотия забравих да те разведа- казах изведнъж.
Къщата беше малка, не исках голяма празна къща, която да ме кара да се чувствам още по-самотна.
-Хайде- казах на Дийн и го дръпнах за ръката- това е кухнята, но вече бяхме тук.
Двете спални бяха на горния етаж затова поехме по стълбите.
-Това е твоята стая-казах като посочих първата врата- а това е моята.
Посочих вратата в дъното.
-Ами, това е, къщата не е много голяма, няма опасност да се загубиш.

185 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 10:45

Дийн Уинчестър

- Еее как ще забравя, но все пак, да сме общи партньори с Руби, не биваше... - след което Кейт започна да ме развежда из къщата си и бъдеща моя къща...
След като ме разведе, малко поизтрезнях, все пак да седиш на едно място не е яко, по-добре да се движех, дори си мислех да си взема един ледено студен душ, все пак тя изтрезня с пиенето на кръв, а аз... Но първо трябваше да я питам, дали имаше мъжки дрехи, дано да имаше, ама надали, късмета винаги ми беше един такъв...
- Ъмм.. ти си изтрезня, чрез пиенето на кръв, но на мен ще ми трябва едно ледено душче.... Та въпроса ми е, дали имаш мъжки дрехи? - все пак трябваше да я питам...
Къщата ми се струваше доста добре, малко, че на кой му е трябвала голяма къща, е все пак ако не беше сама... Дори си има две спални, което е перфектно, за един гостенин или по-точно нов съквартирант...

186 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 11:09

Кейт Уилямс

-Мъжки дрехи?- повторих въпроса му.
Не е като да съм си купувала мъжки дрехи, но пък и можеше да намеря нещо, от някой стар приятел.
Трябва да проверя, мисля че жената, която чистеше къщата ме попита какво правят мъжки дрехи в пералнята -казах и се засмях.
Влязох в стаята, която сега щеше да е на Дийн, защото предположих,че ще ги е прибрала там. Поразрових се в шкафа и воала.
-Отново извади късмет-казах и извадих дрехите на леглото.
Въпреки че тениската изглежда щеше да е му е малка, но не разполагах с друго в момента.
-Надявам се поне дънките да ти станат.

187 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 10 Авг 2013, 17:17

Дийн Уинчестър

Кейт изкара отнякъде тениска и дънките и аз допълних:
- А аз си мислех, че нямам късмет... - след това се обърнах да видя и дънките, дано наистина да ми ставаха, след което и казах:
- Може да си върнеш долу или да влезеш се изкъпеш с мен? - предложих и аз, защото все тя все още беше в стаята, която определи за мен, но все пак тя стоеше вътре... Зачудих се как ли ще реагира, ако се съблечех пред нея и направо да отида в банята гол.. Е реших да пробвам, преди да изтрезнея, трябваше да пробвам нещо лудо все пак... А понеже не получих отговор, реших да действам..
Съблякох първо горницата си, после потника си, след което обувките и накрая дънките, останаха ми само боксерките, обърнах се с гръб към Кейт и съблякох боксерките си, след което се запътих към банята, която беше две може би между моята и нейната стая...

188 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 01:12

Кейт Уилямс

Засмях се на шегата на Дийн да се изкъпем заедно. Прибрах одеалата и чершафите отново в шкафа.
-Добре,сега те оставаям да... - спрях по средата на изречението, когато се обърнах и го видях гол.
Може това за къпането да не е било шега все пак.
-Щях да кажа да се съблечеш, но виждам, че вече си го направил-довърших.
Явно не беше от срамежливите, не, че имаше от какво да се срамува. Човека не случайно имаше самочувствие.
-Защо не си вземеш този студен душ, за да изтрезнеш, а после,ако си още на тази вълна знаеш къде да ме намериш.
Не бях сигурна точно на каква вълна е, не съм сигурна,че и той беше наясно след толкова алкохол и появата на Руби, после и на Смъртта. Излязох от стаята и се запътих към моята...

189 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 02:53

Дийн Уинчестър

Еее тя не се нави, но ми подсказа, че и тя е на тази вълна, но не знаех дали след като изтрезнея още, ще съм на тази вълна....
Размишлявах си докато влизах в банята... Видях че мога да се къпя и прав, и седнал във ваната, което беше по-добре за мен във ваната, кой знае как щях да се убия тук... Пуснах студената вода, но напълних ваната със леко хладка, защото това ми беше самоубийство, ако беше и ваната със студена вода... Влязох във ваната и набързо се изкъпах, като по към края останах само да ме удря студената струя вода...
И така свърших с банята, взех едната кърпа и тръгнах към стаята си... Влязох вътре и първо си поизсуших косата, след което се облякох. Дънкито явно ми стана, което ще рече, че отново изкарах късмет, но при тениската нещо не се получаваше, ако се помъчих да я сложа по-усърдно щях да я скъсам, сигурен бях... Тогава се проснах на леглото, за да преосмисля всичко, което стана през вечерта, но явно си бях наумил, да се забавлявам и нямаше как да го изпусна купона сега...
Останах още малко на леглото, докато тялото ми, тоест горната част усети топлината на стаята, все още си бях студен... След това се изправих и като се замисля май малко се оправях, ама все пак от 2 бутилки уиски не се оправяш лесно... Сложих се едни чехли, които намерих до леглото ми, понеже сигурно щях да се подхлъзна някъде. И тръгнах към стаята на Кейт... Почуках на вратата и казах:

- Готова ли си? - всъщност не знаех защо я питах точно това, но това излезе първо от устата ми, след което замълчах...

190 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 03:12

Кейт Уилямс

Бях се излегнала на леглото в стаята ми и се бях загледала в някакъв смешен филм за вампири. Тези филми много ме забавляваха понякога. Не знам колко време беше минало, когато Дийн почука на вратата и влезе.
-Готова с кое? Трябваше да свърша нещо ли? -пошегувах се.
Поизправих се леко за да съм в седнало положение и отново се облегнах на възглавниците. Явно както и предположих тениската му беше малка, защото беше гол от кръста нагоре.
-Тениската не е твоя размер,а ? Явно си изтрезнял, виждам, че вече носиш панталони.

191 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 03:28

Дийн Уинчестър

- Еми както казах, нямам голям късмет. - е то пък не можеше всичко да е на моето пък и все пак когато имах късмет, той трябваше да обхваща всичко, а не като сега, едната да ми става, а другото не...
След като Кейт допълни, че уж съм бил изтрезнял, аз не се чувствах така де, та все пак че щом съм изтрезнял съм си сложил панталони, реших да се пошегувам малко:

- Щом ти харесвам без панталоните, явно трябва да ги сваля за теб? - след което се засмях, защото си представих как ще реагира...
Видях че гледаше някакъв филм, и то какъв филм - за вампири... Интересно ми стана, вампир гледа филм за вампири, което само при мисълта ме разсмя...

192 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 03:40

Кейт Уилямс

Дийн разбира се отвърна подобаващо на шегата ми. Искаше да се дразним.... Добре, можех да играя игричката му.
-Харесваш ми със и без панталони, така че може да останеш с тях.
Забелязах, че погледна към телевизора и видя какъв филм гледам.
-Много е забавен. Героите си мислят,че чесъна ще държи настрана вампирите, представяш ли си ?- казах и се засмях.  
Филмът беше доста стар и дори не знам защо го гледах, предполагам, че ми беше забавен.
-Искаш ли да се присъединиш? -попитах и потупах мястото до себе си.

193 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 06:57

Дийн Уинчестър

Явно я подразних, но щом отвръща и аз ще и отвърна:
- Ясно, значи ти харесвам и по двата начина, а с боксерки или без боксерки? - след което се засмях.. Как ли щеше да реагира сега, как ли щеше да ми отвърне...
След което Кейт ми обясни малко филма, явно ако имах малко повече човешки живот, щях да мисля и аз като героите, но след като целия живот ми е обрасъл в ловуването, на такива същества, явно ми се струваше тъпо, но все пак това е филм:

- Все пак това си е филм, нека да си го вярват, но все пак ако жертвата ти е изял цяло кило чесън и само като се наведеш към него да пиеш кръвта му и усетиш този гаден дъх на чесън, не би ли се отказала? - пошегувах се, но исках да чуя и какво мисли по този въпрос...
След което Кейт ме попита дали искам да се присъединя към гледането на този филм, е явно трябваше да дам на филма втори шанс, сега не ме беше привлякъл достатъчно, но все пак седнах на показаното място от Кейт, след което започнах да гледам... Но ми беше трудно кое трябваше да гледам, филма или нея .... Явно щях да се правя, че гледам филма, докато гледах нея....

194 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 07:19

Кейт Уилямс

Дийн не се отказваше... нито пък аз щях.
-Както ти е удобно. Мен ме утройват и двата начина-казах уж безразлично.
Засмях се на това, което каза Дийн за чесъна и жертвата.
-Прав си, все пак може и да им помогне. Но аз така или иначе се храня само с банки кръв.
Филмът не струваше, дори можех да кажа,че е един от най-тъпите филми правени някога. Явно и на Дийн не му харесваше, защото усетих,че ме гледа. Дори не знам дали изобщо беше погледнал за малко към телевизора.
-Какво? -обърнах се към него, а той ме погледна въпросително- Защо ме гледаш така ?

195 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 08:02

Дийн Уинчестър

- Но да представи си, че е наложително и трябва да пиеш от човек, който е ял чесън, както го обясних преди мъничко, ще се откажеш ли? - отново я запитах и отново се разсмях...
- Ехх какви предпочитания имаш, както на мен ми е удобно, ако го правех така, какво ли щеше да стане.. - замислих се, докато усетих, че филма започна да става тъп и повечко бях започнал да гледам Кейт, което както си и знаех стана явно и тя ме усети...
- А ти защо се изненадваш, явно и ти забеляза че дават тъпи сцени на филма, не мога само него да гледам.. - пробвах се да извъртя някак си, но надали щеше да се получи..
- И сега какво смяташ да правим? - попитах я след като вече филма свърши...

196 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 08:58

Кейт Уилямс

-Не знам какво ще направя... Надявам се да не попадам в такава ситуация-казах и смръщих вежди като си го представих.
Започнах да превключвам каналите, но след малко се отказах. Изключих телевизора и захвърлих дистанционото. Обърнах се към Дийн и се загледах в очите му.
-Имаш хубави очи- казах.
Бяхме на сантиметри един от друг можех да усетя аромата му, да чуя ударите на сърцето му. Изкушавах се да стопя и малкото разстояние по между ни и да го целуна, а и факта, че беше без тениска не ми помагаше особено да се контролирам.

197 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 11 Авг 2013, 13:21

Дийн Уинчестър

И все пак след като спря телевизора и се обърна към мен, разбрах че тя е на тази вълна, а колко ли аз бях на тази вълна, кой знаеше... След като тя ми направи комплимент реших да и отвърна със същото плюс малък бонус:
- Благодаря, а твоите са далеч по-хубави. - след което прокарах пръсти през косата и я погледнах право в очите, след което разбрах, че и тя го иска, щом не се е отдръпнала до този момент...
Бавно се доближих, толкова че да я усещам как диша и издишва, след което устните ни се докоснаха... Целувката не продължи дълго, но след като свърши, аз я попитах:

- Хареса ли ти? - и преди да е отговорила, аз отново я целунах, но този път по-продължително...

198 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 12 Авг 2013, 01:05

Кейт Уилямс

С всяка целувка  желанието в мен растеше, пулса и двама ни се ускори. За момент се зачудих дали това, което правехме не беше грешно. Все пак вече бяхме партньори и съквартиранти, дори може би приятели. Не исках да развалим всичко заради моментен импулс. От друга страна пък бяхме зрели хора, не беше нужно да намесва чувства или нещо подобно.  Прогоних всички мисли от главата си и просто се оставих на течението. Отново впих устни в неговите  и плъзнах ръка по голото му тяло.  Какво пък,после щях да му мисля…

199 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 13 Авг 2013, 11:58

Дийн Уинчестър

След като и тя отвърна, разбрах, че може и да стигнем по-далече, дори си помислих, че тя би се отказала, но май започваше да и харесва... Но все пак Кейт ми беше новата съквартирантка, която сама ми предложи да дойде в нейния дом и още на първата вечер се забавлявахме така, което не беше нормално. Дали трябваше да спра, не не, казах си, че ще се забавлявам, това е доста голяма доза забавление...
След като тя си плъзна едната ръка надолу по тялото ми, аз пък си пъхнах ръката под тениската и, като леко започнах да обарвам гърдите и от сутиена... Целувките продължаваха и явно започваха да ми харесват, явно доста пъти щяхме да го правим, хахаха какво си мислех, тя все пак си беше вампир, но нека да видя какво щеше да се случи след тази случка...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8