Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 8]

1 Къщата на Кейт Уилямс on Пон 05 Сеп 2011, 14:23

Кейт Уилямс

First topic message reminder :

Спални:

Кухня:

Всекидневна:

Баня:

Последната промяна е направена от Кейт Уилямс на Чет 08 Авг 2013, 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

26 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 06:43

Кейт Уилямс

-Хм...ще се радвам,ако ми приготвите нещо,господин Аркола.-казах и се засмях.
Целунах го нежно и седнах на един стол. Не ми се искаше да разказвам на Крис за този период от живота ми,бях извършила ужасни неща и не исках да ме намрази заради това.Не и сега,когато отново беше до мен. А и не исках да предизвиквам гнева като му разкажа за това,което съм преживяла. Исках да забравя за това и просто да бъда щастлива с него.
-Наистина ли трябва да говорим за това?-попитах и го целунах отново.

27 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 06:50

Кристиан Джо Аркола

Докато се бърках в хладилника в търсене на яйца, до слуха ми достигнаха думите й, изразяващи нежелание за говорене по тази тема. Отказах се от яйцата, изправих се и затворих хладилника.

- Не - поклатих глава и се усмихнах. - Ние няма да говорим. Ти ще говориш. - поясних. - Освен това, сега, когато отново сме заедно, нищо, което се е случило в миналото не може да ме стресне.

След това затършувах из шкафчетата в търсене на някакво бурканче, на което да пише "Кафе", чакайки Кейт да заговори.

28 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 07:06

Кейт Уилямс

Явно нямаше измъкване,все някога трябваше да му кажа и май беше по-добре да е още в началото.
-След като онзи мъж ме превърна не искаше да ме пусне да си отида. Каза ми,че си мъртъв и няма при кого да отида,и че ако се опитам да избягам или да отида при семейството ми ще убие и тях. Трябваше да върша всякакви неща за да му угодя,убивах заради него,превръщах хора във вампири,трябваше да бъда с него,а го ненавиждах. Преди около 2 години успях да избягам,но рано или късно ще ме намери,дори сигурно вече знае къде съм,просто чака удобен момент да ми отмъсти.

29 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 07:16

Кристиан Джо Аркола

Замръзнах с нвооткритото бурканче в ръце и се извърнах към Кейт с твърдо изражение.

- Само да посмее - казах. Такава готовност не бях чувствал никога през живота си. - Ще му покажа какво е страх от Бога.

... Щях да му покажа много повече от това. Ако се появеше и посмееше да предприеме нещо спрямо Кейт, щях да го разкъсам на парчета. Нищо не му даваше правото да я държи векове като своя глугиня, да заплашва семейството й и така да я държи близко до себе си.

Щях да му го върна тройно. А аз бях много добър в отмъщенията.

С малко проблеми се оправих с кафемашината и я оставих на спокойствие да вари кафето, а аз седнах до Кейт и хванах ръката й в своята, поглеждайки я право в очите.

- Няма да му позволя да ти стори нищо - казах. - Няма за какво да се страхуваш. щом съм до теб. - и я целунах нежно, сякаш за да докажа думите си.

30 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 07:23

Кейт Уилямс

Точно това ме притисняваше,Кристиан нямаше да му позволи да ми стори нещо,а в момента онзи нещастник можеше да ме нарани чрез Крис,ако му стори нещо няма да го преживея.
-Обещай ми,че няма да направиш нещо,което може да те нарани,с всичко друго мога да се справя,но не и да те изгубя отново.-казах тихо.
Не знаех дали вампир може да убие ангел,но не исках да рискувам да разбера.

31 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 07:29

Кристиан Джо Аркола

Усмихнах й се, сякаш се усмихвах на малко дете.

- Това беше сладко - отбелязах, но след това върнах сериозното си изражение. - Спокойно. Той няма шанс срещу мен. Едно, че е вампир и друго, че аз съм древен колкото света, ако не и повече. Съществувам още преди да се появят хората, вампирите, животните, всичко. Помня мрака, в който тънеше земята преди толкова много време. Знам триковете на всяко същество, живо и мъртво... - отново се усмихнах. - Все още ли мислиш, че може да ме нарани?

32 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 07:36

Кейт Уилямс

-Значи предполагам,че си имам ангел пазител-казах и му се усмихнах.
Прогоних всички мрачни мисли от съзнанието. Вече нямах от какво да се притиснявам. Може би най-накрая щях да бъда щастлива. Погледнах Крис и го целунах.
-Е,какво ще ми приготвиш?-попитах любопитно.

33 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 07:40

Кристиан Джо Аркола

- За сега кафе - отговорих. - Докато не измисля нещо по-гениално.

Като стана дума за кафе... Станах и отидох до кафе машината, която май вече бе готова с кафето. Изсипах течността в една порцеланова чаша и я поставих пред Кейт, запътвайки се отново към шкафовете. Бях радостен, че вече бе спокойна, без дори да се бе наложило да влияя върху аурата й.

- Захар? - попитах. - Или не?

34 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пон 21 Ное 2011, 07:49

Кейт Уилямс

-С повече захар-казах.
Хванах Кристиан за ръката и тръгнахме към хола. Седнахме на дивана,а аз отпих от кафето и го оставих на масичката.
-Обичал ли си друга,докато ме нямаше?-попитах го.
Не знам защо го попитах това,той ме е мислел за мъртва,минаха толкова години. Аз самата се виждах с други мъже,но тях не съм обичала. Исках да знам дали той не се е влюбил в друга,каква е била.

35 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 22 Ное 2011, 04:14

Кристиан Джо Аркола

За момент я изгледах сякаш ми бе зашила един шамар, но след това се засмях силно.

- Да съм обичал? - вдигнах невярващо очи. - Невъзможно. Бях с много жени, разбих доста сърца, но бях забравил какво е да обичаш истински. - свих рамене. - Да обичам ми се струваше като забравен спомен. Но след като се родих в това човешко тяло, единствената жена, която съм обичал, макар и мъничко, беше майка ми.

Дори обич бе прекалено силна дума, за да опиша чувствата към човешката ми майка. С течение на времето останаха единствено слаби импулси, спомени от силна връзка между дете-родител. Уважавах я, защитавах я от баща ми, но не я обичах толкова силно.

Погледнах за момент към Кейт, чудейки се дали да задам въпроса. Но накрая се осмелих.

- Ами ти... докато бях далеч, намери ли си някой? - попитах колебливо и побързах да добавя: - Няма да те съдя, ако е имало кой да те топли в студените нощи. Даже ще се радвам...

36 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 22 Ное 2011, 04:21

Кейт Уилямс

Погледнах го и се усмихнах.
-Била съм с други мъже,но не съм имала чувства към никого-отговорих простичко.
Не обичах да имам чувства към някого,това ме правеше уязвима,но все пак не можеш да контролираш чувствата и сърцето си.
-Толкова ми липсваше!-казах на Крис и го целунах.

37 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 22 Ное 2011, 04:38

Кристиан Джо Аркола

- Не толкова, колкото ти на мен - казах и впих устните си в нейните.

Почти бях забравил вкуса им и припомнянето беше толкова очарователно. Нямаше как да отрека, че се чувствах малко поласкан, задето е нямало кой да ме измести в сърцето на Кейт. Но и се почувствах леко глупаво, че се усъмних, дори и за една част от секундата, в това. Въпреки, че определено щях да я разбера, ако ми беше казала, че е обичала още някой след мен, просто отрицателният й отговор беше като балсам за егото ми.

- Знаеш ли... - заговорих тихо, отлепяйки за момент устни. - Искам завинаги да ти правя кафе.

И се засмях.

38 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Вто 22 Ное 2011, 04:47

Кейт Уилямс

Засмях се на думите му.
-Хм,добре,че правиш хубаво кафе-казах и се засмях отново.
Беше толкова хубаво да го целувам пак. Не исках да отделям устни от неговите,целувките му бяха толкова сладки. Отдръпнах устните си за момент и го погледнах.
-Но предпочитам това пред кафето-засмях се преди отново да впия устни в неговите.

39 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Сря 23 Ное 2011, 07:21

Кристиан Джо Аркола

Чак сега осъзнах колко много ми е липсвала. Мразех всеки сантиметър между нас, мразех дори въздуха, който ни разделяше.

- И аз - отговорих тихо, преди отново да плъзна устни по нейните. - Сега вече имаме безкрайността пред себе си, можем да се наслаждаваме колкото си искаме един на друг.

Кокюлко успокояваща мисъл.

40 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Сря 23 Ное 2011, 07:28

Кейт Уилямс

Плъзнах ръцете си зад врата му и го целунах. Сякаш не можех да спра да го целувам,след всяка целувка исках още и още.След миг го погледнах със сериозно изражение.
-Хм,безкрайността е много,много време. Сигурен ли си,че няма да ти омръзна?-подразних го аз.
Ставаше много сладък,когато е раздразнанен,затова обичах да се шегувам с него.

41 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Сря 23 Ное 2011, 07:32

Кристиан Джо Аркола

- Душа - зарових пръсти в косата й и я погледнах право в очите -, никога няма да ми омръзнеш.

Дори до края на безкрайността, ти ще си единствения човек, с когото искам да бъда, довърших наум и бях абсолютно сигурен в това, което казвах. Целунах Кейт отново, просто не можех да се спра.

- А ти сигурна ли си, че няма да ти омръзне да те ревнувам и да се дразня всеки път, когато някой мъж се загледа след теб? - засмях се.

42 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Сря 23 Ное 2011, 07:59

Кейт Уилямс

-Хм,мисля че ще го преживея някак-казах и се засмях.
Станах и хванах Крис за ръката,а той ме погледна неразбиращо.
-Още не си разгледал и другите стаи-казах.
Не,че имаше кой знае какво да се гледа,но исках да му покажа всичко в къщата,надявах се да му хареса.
-Ще останеш тук,нали?-попитах и го погледнах невинно.

43 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Чет 24 Ное 2011, 06:21

Кристиан Джо Аркола

Обвих ръце около талията й я притиснах към себе си, с искрено щастие в усмивката; щастие, каквото не бях изпитвал от векове.

- Къде другаде мога да отида? - попитах. - Онова малко място в сърцето ти за мен ми е напълно достатъчно.

Целунах я бързо, закачливо, след това пристъпих в съседното помещение, оглеждайки всичко в него - от пода, до тавана. Огледах хубаво лампиона, стените, мебелите, абсолютно всичко. Въпреки, че наистина предпочитах някогашния интериор, този също ми допадаше. Доста, при това. Кейт определено имаше усет за красивото.

44 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Чет 24 Ное 2011, 06:49

Кейт Уилямс

Бяхме в една от стаята за гости. Кристиан я огледа огледа одобрително,това ме зарадва. Все пак сега и той щеше да живее тук и можеше да промени нещо,ако не му харесва.
След малко бяхме в съседната стая.
-Това е моята стая-казах.
-Хм,ти също трябва да си избереш стая-казах и се усмихах игриво.

45 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 03 Дек 2011, 01:53

Кристиан Джо Аркола

Усмихнах се с тънка дяволска усмивчица, след това стиснах устни.

- Тази стая ми харесва най-много. Ако нямаш нищо против - целунах леко Кейт по устните -, бих си избрал тази. Мирише на теб.

Действително навсякъде от стаята се носеше нейният аромат, благодарение на който разбрах, че това бе нейната стая още преди дами бе казала.

46 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Чет 08 Дек 2011, 10:07

Кейт Уилямс

Честно казано очаквах да избере именно тази стая,но все пак реших да го пробвам. Увих ръце около врата му и казах.
-Тогава ще трябва да я делиш с мен,защото нямам намерение да ти я оставя.
Засмях се и го целунах закратко,след което се отдръпнах малко и повдигнах вежди любопитно.
-А,сега какво ти се прави?-попитах.

47 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 03:31

Кейт Уилямс

Къщата ми бе близо до бара и след около пет минути вече бяхме вкъщи.
-Настанявай се,където искаш-казах на Джейк,когато влязохме.
Както и предполагах всичко беше както го оставих.
-Да те почерпя с нещо-попитах Джейк?

48 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 03:41

Джейк Смит

- Да може.....с една целувка! - отвърна той като на шега докато влизаше и оглеждаше с поглед къщата й отвътре.Очите му шареха навсякъде, но в крайна сметка се се връщаха при Кейт.
- Хубава къща имаш!

49 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 03:48

Кейт Уилямс

Отново се засмях.
-Имах предвид за пиене.
Знаех,че ме беше разбрал,но все пак се пошегувахме. Все пак се приближих до него. Устните ми почти докоснаха неговите,когато усетих сладкия аромат на кръвта му и се отдръпнах рязко.

50 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 04:35

Джейк Смит

- Не ми трябва нищо за пиене, само ти!- каза той като обви ръце около кръста й да я придърпа към себе си.
целувката която поиска Джейк така и не се състои защото тя се отдръпна бързо.
- Хей какво има?Не искаш ли да ме целунеш? - попита я той като вдигна вежди въпросително чудейки се какво не му е наред.
Дори помириса собствения си дъх да не би той да я е отблъснал.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next