Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 8]

1 Къщата на Кейт Уилямс on Пон 05 Сеп 2011, 14:23

Кейт Уилямс

First topic message reminder :

Спални:

Кухня:

Всекидневна:

Баня:

Последната промяна е направена от Кейт Уилямс на Чет 08 Авг 2013, 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

51 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 05:05

Кейт Уилямс

-Не,не си виновен ти. Аз просто...
Чудех се какво разумно оправдание да измисля.
-Сетих се,че трябва да свърша нещо много спешно,връщам се преди да си се усетил-имънках аз и излезнах бързо.
След около 15 минути се върнах нахранена и с бутилка уиски в ръка. Надявах се да нямам проблем с аромата на кръвта му.
-Е,ще пиеш ли? -попитах,поклащайки бутилката.

52 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 05:20

Джейк Смит

- Не не ми се пие!- отвърна той като поклати глава и се усмихна вяло.
След това я погледна с голяма доза подозрение.Не бе сигурен ,че знае какво се случва с нея.Като,че ли имаше нещо различно в нея сега от както той си я спомняше,че беше.
- Кейт всичко наред ли е?Защо се дръпна от мен!- попита я той директно като я погледа право в очите с желание за достоверен отговор.

53 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 05:30

Кейт Уилямс

"Браво на теб,Кейт" казах си на ум. Сега какво ще му кажеш. "Извинявай,но съм вампир и изведнъж ми се прииска да те захапя и да си пийна от кръвта ти!" Не,не. Нямаше да му кажа. Щеше да се уплаши от мен,да се отврати или дори да ме намрази.
-Няма нищо-казах и се усмихнах възможно най-безгрижно-всичко е наред,наистина!

54 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 05:35

Джейк Смит

- И все пак ти не ми отговори на въпроса!- каза от той настоятелно.
Джейк искаше истината и не харесваше факта,че тя се опитва да скрие нещо от него.Кейт му беше твърде близка за да се откаже от това така лесно.
- Моля те, кажи ми де! - помоли я тихо той с умолителен глас.
Младия мъж скръсти ръце и се направи на сърдит като се нацупи като малко дете.
-Сърдя ти се пък тогава!- изплези се той звучно.

55 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 08:09

Кейт Уилямс

Искаше ми се да му кажа,не обичах да лъжа особено някой близък,но това не беше нещо,което можех да кажа току така,но изглежда Джейк нямаше да се предаде.
-Джейк,това не е нещо,което....-не знаех как да му го кажа.
-Ще ме намразиш,ще се отвратиш от мен. Повярвай ми,по-добре е да забравим случилото се.-казах с надеждата,че ще се откаже да разпитва.

56 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 09:06

Джейк Смит

- Никога не бихте намразил!- заяви упорито Джейк като държеше все още на своето. - Моля те кажи ми какво има!
Въпроси след въпроси, той искаше да знае истината, Кейт не отговаряше на въпросите му.
- Е, ще ми обясниш ли какво точно става с теб? - отново я попита той за пореден път.

57 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 09:17

Кейт Уилямс

Много хора са казвали,че няма да ме намразят,а скед като разберат истината твърдят или,че съм луда и се нуждая от помощ или си тръгват наричайки ме "чудовище" или "кръвопийца".
-Наистина,не знам как да започна-все пак реших да говоря.
-Сигурно си чувал,че в този град се говори,че има вампири,върколаци и така нататък-започнах като го гледах преценяващо.
Не ми се смееше и не ме прекъсваше,което може би беше добър знак,затова продължих.
-Сигурно не вярваш в тези приказки и ще ме помислиш за луда,но тези същества наистина съществуват.-казах и го погледнах гузн.

58 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 09:28

Джейк Смит

-Да чувал съм за това!Сигурно наистина съществуват,но аз просто не съм ги виждал.- каза той.
Джейк я гушна силно и я целуна по челото като я помилва и по косата.
- Миличка ми Кейти!Можеш да ми кажеш всичко и аз няма да те изоставя обещавам!
Тържествено се закле като тупна с юмрук по гърдите си и се усмихна.

59 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 09:33

Кейт Уилямс

Усмихнах му се мило. Поне не ме мислеше за луда.
-Чувала съм това много пъти,Джейк и все пак са ме изоставяли.-казах леко натъжена.
Но каквото и да реши вече почти се издадох,така че не ми оставаше избор,освен да му кажа.
-Ами...аз...вярваш или не,аз съм...вампир.-казах накрая бързо и наблюдавах реакцията му.

60 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 09:58

Джейк Смит

Джейк ококори очи широко и примигна няколко пъти като поклати глава.
- Ти вампир?Ама как така?- попита пак той.- Можеш ли да летиш?А да вървиш по стени?
Любопитството му надделя над страха и оплахата и за това продължи да пита.
- Вярно ли е,че не можете да се виждате в огледалото?
Той чак вече стана досаден със своите въпроси, въпреки,че не бе избягал.

61 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 26 Май 2012, 10:13

Кейт Уилямс

Засмях се на въпросите му. Беше един от малкото хора,които реагираха така да го кажа спокойно на чутото.
-Нищо от това не е вярно-казах все още смеейки се.
-Но,можем други неща,разбира се. Не сме като нормалните хора.
Ние не бяхме хора,как можех да очаквам да съм като човек,камо ли нормален.
-Виж,аз наистина съм опасна. Ще те разбера,ако решиш да си тръгнеш,наистина.-казах и се усмихнах тъжно.

62 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 06:32

Джейк Смит

- Шегуваш ли се?Никъде няма да ходя!Понеже съм много нахален досадник оставам тук да ме пазиш от лошите хора.
Той се засмя шеговито на всичко това което никак не намираше Кейт за чак толкова опасна за колкото се мислеше тя.Все пак щеше да му е нужно малко време да свикне с новината.
- Може да ти помагам да ловиш хора и да им пиеш кръвта! - злорадо рече той протривайки ръце като лукав злодей от някой филм.

63 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 06:40

Кейт Уилямс

Зарадвах се,че Джейк прие новината добре,дори прекалено добре,ако ме питате. Както винаги той обръщаше всичко на шега,за да разчупи обстановката и този път това се оказа доста полезно.
-Няма да ми помагаш да ловим хора-казах аз укорително.
Ситуацията беше малко странна и неловка,но поне вече знаеше истината.
-Благодаря ти,че не ме съдиш като останалите-казах с искренна благодарност.

64 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 06:50

Джейк Смит

- Да ти се сърдя!?Пфу, че за какво бе Кейти?Сигурно и ако аз бях вампир бих крил от теб така,че да речем,че сме квит.
Усмихна се той отново като очите му заблестяха весело като на дете.
- чакай...малко....някой ти се сърди за дето си вампир? - попита невярващо той. - Кой?
Той не разбираше защо някой би направил подобно нещо за приятел щом уж се води за такъв/такава на Кейт.

65 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 07:01

Кейт Уилямс

-Ами,повечето ми познати,особено хората се отдалечават от мен,или прекъсват отношенита ни. Но не ги виня,аз може би бих направила същото.-казах простичко.
Някои се плашеха,други се отвръщаваха от мен,трети ме мразеха. И може да се каже,че бях свикнала на всеки вид отношение.
-Хм...значи би скрил. Да не би и сега да криеш нещо,господинчо?-попитах уж обидена.

66 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 07:15

Джейк Смит

- Аз!?О, не не крия нищо!Нямам супер сили и често казано съм си доста скучен. - рече леко намръщен от този факт той като примигна с очи.
Изпуфтя като не можеше да се сети с нищо с което да се похвали.Пък камо ли да впечатли Кейт с нещо подобно като нейното.
- Аз съм това което виждаш!Нищо повече. - отвърна малко разочаровано той търкай пръсти в масата. - Ти поне имаш си вампирка, а аз само човек!

67 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 07:22

Кейт Уилямс

Аз самата бих дала всичко да съм просто човек и да водя нормален живот и да съм скучна,но колкото и да ми липсваше това и да го исках не можех да променя същността си. Погледнах към Джейк.
-Само човек ли? Ти си повече от само човек,ти си чудесен човек,Джейк и не ти трябват супер сили или нещо подобно..-казах искренно.

68 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 11:19

Джейк Смит

- О благодаря ти за милите думи Кейт!Наистина ги оценявам, макар,че не съм много сигурен в тях.
Той наистина оценяваше високо нейната искреност като беше малко изненадат защото не очакваше това от нея, поне не такива мили думи.
- Аз не виждам нищо лошо в това да си вампир, така,че май си пасваме като комбина! - засмя се той. - "Скучния човек и секскапилната вампирка" - рече той гледайки замечтано към тавана.

69 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 11:58

Кейт Уилямс

Засмях се на думите му.
-Винаги успяваш да ме развеселиш,Джейк.
Така си беше,колкото и критично да беше положението,той винаги намираше нещо забавно в ситуацията. Винаги вярваше в добротата на останалите.
-Радвам се,че не си тръгна след като разбра истината-казах и го прегърнах.

70 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 12:21

Джейк Смит

Той също я прегърна и се усмихна весело и безгрижно.
- Не бих си тръгнал за нищо на света!Та кой ще се смее на глупавите ми шеги, ако не ти!
Джейк я придърпа към себе си с ръце по-силно да я усети по-близо.
- Ела седни в скута ми да се погушкаме. - разлигави се той.

71 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 12:29

Кейт Уилямс

Седнах в скута му,както предложи и го прегърнах отново,след малко се отдръпнах. Какво правех,по дяволите? Нищо,не правя нищо. Просто имам нужда от приятелска подкрепа,нали така? Не правех нищо лошо или нередно. Да,така си беше.
-Станал си доста мекушав,да знаеш-пошегувах се.
Много обичах да го дразня,е обичах да дразня общо-взето...всеки.

72 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 12:34

Джейк Смит

- Еми да такъм става покрай теб! - подразни я и той.
Той също я прегърна като отърка тялото си у нея и между краката му се получи издутина усещайки дупето й в скута си.
- Много си напрегната и трябва да се отпуснеш. - каза той заровяйки лице в гърдите й.

73 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 12:43

Кейт Уилямс

Усетих накъде са напът да се развият нещата и не бях сигурна,че това е добра идея. Всъщност бях сигурна,че това е много,много лоша идея. И не,защото Джейк не ми харесваше или нещо подобно,просто не мислех,че е разумно. Той се бе подвел под факта,че съм вампир и му се доверих,аз пък,че го прие добре и е мил с мен.
-Добре,мисля,че имам нужда от питие-казах и станах бързо.
Опитах се да се измъкна тактично.
-Ти искаш ли...-попитах с кратка пауза-питие,имам предвид?

74 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 12:47

Джейк Смит

- Не мерси! -отвърна той като малко се начумери защото му беше хубаво Кейт да седи в скута му.
Вярно се бе малко възбудил, но тя беше доста секси и това си беше нормално за него.Искаше му се тя да не бе ставала от него с такова оправдание.За това и Джейк малко се обиди и се почувства нежелан.
- Може да ми дадеш сок, ако имаш! - каза той някак си троснато.

75 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 12:53

Кейт Уилямс

Джейк изглеждаше леко раздразнен от постъпката ми,но просто трябваше да го направя преди да е станало късно и да изгубя контрол над действията си.
Отидох до кухнята,сипах си уиски и сок за Джейк и се върнах в гостната. Той изглеждаше все така обиден.
-Виж,не се сърди.-започнах-Вината не е в теб,наистина. Просто...няма значение,просто не се сърди,става ли?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next