Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 8]

1 Къщата на Кейт Уилямс on Пон 05 Сеп 2011, 14:23

Кейт Уилямс

First topic message reminder :

Спални:

Кухня:

Всекидневна:

Баня:

Последната промяна е направена от Кейт Уилямс на Чет 08 Авг 2013, 10:33; мнението е било променяно общо 1 път

76 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 13:01

Джейк Смит

Той само кимна с глава и взе сока от нея и отпи една голяма глътка от него.След това преглътна количеството от сока и въздъхна шумно леко разочарован.Не му се искаше да се карат, но просто не разбираше защо тя се бе отдръпнала от него.Нима нещо не му беше наред или тя просто не го харесваше.Искаше отговори, но нямаше сили да се кара с нея та за това си сложи една фалшива усмивка на лицето като вдигна поглед към нея.

77 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 13:06

Кейт Уилямс

Погледах Джейк преценяващо.
-Добър опит,господинчо,но няма да се хвана на фалшивата ти усмивка.
Живяла съм прекалено дълго,за да разбера кога някой се преструва. Наистина ми беше неприятно,че съм го обидила и ядосала. Това ли заслужава в замяна на това,че се държа добре с мен и ме прие такава каквато съм.
-Прав си да ми се сърдиш,но както вече казах не си виновен ти,не ми липсва желание да ти се нахвърля,повярвай,просто не искам да усложняваме нещата.

78 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 13:12

Джейк Смит

- Няма нужда да усложняваме нещата!Просто ще прекараме заедно една нощ да не сме самотни.Ще бъде нищо повече от утешителен неангажиращ секс! - каза той като я гледаше доста умолително с очи.
Облиза устни и прокара очи по стегнатото й тяло като потърка с ръка пред нея издутината между краката си издавайки тих, но напълно уловим стон.
- Не искаш ли да прекараш, поне една нощ с мен? - попита я той.

79 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 13:21

Кейт Уилямс

Е,щом поставяше нещата по този начин. Може да си прекараме хубаво тази вечер,а утре щяхме да сме си приятели отново и всичко да е наред.
Оставих чашата на масичката и тръгнах бавно към него,отново се озовах в скута му,устните ми се впиха в неговите,а ръцете ми се спуснаха по тялото му.

80 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 13:29

Джейк Смит

Тя седна в скута му и потръпна от удоволствие и се усмихна.Устните им се впиха едни в други и той веднага усети ръцете й по тялото си.Той пък от своя страна я хвана за гърдите и започна да ги мачка.След края на целувката я погледна право в очите преди да каже.
- Искам да те чукам тук и сега Кейт! - каза той с твърд глас, а издутината му се отърка в дупето й.

81 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 23:05

Кейт Уилямс

Бавно разкопчах копчетата на ризата си и останах по сутиен,след,което ръцете ми се плъзнаха под тениската на Джейк и с бързо движение я свалих. Устните ми ту целуваха неговите,ту врата му,а ръцете ми не спираха да шарят по полу-голото му тяло.

82 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Пет 27 Юли 2012, 23:49

Джейк Смит

Веднага сложи ръце на дупето й и започна да го мачка с пълни шепи.Тя ту го целуваше по устните, по врата.Ръцете й пък се шляеха из голото му тяло, той само тихо изстенваше от време на време.Отърка издутината на панталона си по дупето й като увеличи обема си и стана по голяма.

83 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 00:17

Кейт Уилямс

Ръцете ми се спуснаха към панталона му и бавно разкопчах ципа. Целунах го за кратко,след,което станах и се преместих на дивана приканвайки го да дойде при мен. И двамата бяхме доста възбудени и желаехме допира на другия. Вече се бях отървала и от собствените си панталони.

84 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 00:23

Джейк Смит

Джейк също се отърва от собствените си панталони и веднага отиде при Кейт.И двамата бяха много възбудени и се желаеха взаимно.Последва серия сладки сочни мокри целувки докато той се притискаше целия към нея с тялото си.
- Искам да ме молиш да те чукам! - заяви той задъхано между целувките.

85 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 00:52

Кейт Уилямс

Телата ни сякаш бяха наелектрезирани от възбуда. При всеки допир телата ни изгаряха от желание.
-Люби ме,Джейк-простенах тихо.
Желанието и страстта ни нарастваха след всяка една целувка,след всяко едно докосване.

86 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 00:57

Джейк Смит

Харесаха му удмите й и продължи да я целува като премести устните си по врата й отърка тялото си в нейното и така двете тела потрепериха от всеобща възбуда.
- Охх ще те любя Кейт.....толкова много! - изстена тихо той.

87 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:02

Кейт Уилямс

Когато телата ни се сляха в едно от устните ми излезе стон на наслада. Чувството да бъдем едно цяло беше толкова приятно. Джейк ту забавяше,ту ускоряваше темпото,което ме караше да полудея от удоволствие. При поредната ни целувка захапах леко долната му устна,а ноктите ми се бяха забили в гърба му.

88 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:08

Джейк Смит

Джейк ту забавяше,ту ускоряваше темпото като навлизаше целия в нея.Тя захапа долната му устна, той продължи да се тласка в нея ритмично навлизайки дълбоко в нея.Стон на наслада се отделя от нея всеки пък когато я пронизваше яростно по този груб начин.
- Искам да си моя...само моя! - изстена той в лицето й с топъл глас.

89 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:17

Кейт Уилямс

Думите му ме подлудяваха още повече. Не спирах да стена от удоволствие,движенията ни бяха в синхрон и носеха голя наслада и на двама ни. Възбудата ни достигна своята връхна точка,но и двамата искахме това удоволствие да не свършва никога.

90 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:23

Джейк Смит

И двама им възбудата беше на много високо ниво.Кейт не спираше да стене от удоволствие докато телата им се движеха в пълен синхрон.И двамата не искаха това да свършва, особено Джейк.
- Обичам те,моя Кейт! - изпъшка той докато се забиваше целия грубо с всичка сила в нея.

91 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:30

Кейт Уилямс

Тялото ми се гърчеше от голямата наслада,която изпитвах докато Джейк беше в мен. Ноктите ми забивиха все по-силно в гърба му. От устните ми не спираха да излизат стонове не удоволствие,измежду целувките,които си разменяхме. От думите на Джейк разбирах,че той изпитваше не по-малко удоволствие.

92 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:41

Джейк Смит

Джейк продължи да се движи силно и бързо в нея докато цялото й тяло се тресеше от удоволствие.Между целувките им не спираха да излизат нови стонове на удоволствие от нея.
- Само моя си....всеки ден ще те любя така! - казани се той с задъхан глас.
Започна да прилага повече сила в тласъците си докато тя стенеше.Увеличи и скоростта като сега целия диван се люшкаше напред и назад от животинските зверски движения на Джейк.

93 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:47

Кейт Уилямс

Скоростта,с която навлизаше с мен ме докара до лудост. Прехапак устни от изпитаното удоволствие. Скоро темпото му постепенно намаляше,и съвсем скоро той се излегна до мен на дивана след като бяхме свършили. И двмата дишахме тежко след преживяното.

94 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:54

Джейк Смит

- Това беше повече от страхотно! - задъхано рече той като я погледна с грейнала усмивка. -Трябва често да го правим, не мислиш ли!?
Той беше се излегнал на дивана и се опитваше да си нормализира дишането докато очите му зяпаха полуголата Кейт до него.

95 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 01:59

Кейт Уилямс

Наистина си прекарахме много добре и определено бих го направила и друг път. Все пак просто си доставяхме удоволствие един на друг,не бяха намесени никакви чувства.
-Не мисля,че и утре ще си на това мнение,когато си легнаш с друга-подразних го аз.
Харесваше ми да го дразня и ядосвам,беше много сладък,когато се сърди.

96 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 02:03

Джейк Смит

Джейк малко се разсърди когато тя направи този коментар.
- Няма, утре пак със теб ще си легна! -оплези й се той.
Беше му наистина хубаво да го прави с нея и определено искаше още много от това.
- Достатъчно ме възбуждащ все теб да искам! - заяви той официално.

97 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Съб 28 Юли 2012, 02:09

Кейт Уилямс

-Радвам се да го чуя-казах и се усмихнах.
Целунах го и станах да се облека.
След това преживяване бях ожадняла,и то доста. А това не беше никак добре,имайки се впредвид,че до мен имаше човек.
-Гладен ли си?-попитах.
Трябваше да имам нещо за хапване в хладилника.

98 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 05:34

Лекси Нортман

От известно време се носеха слухове, че имало нов вампир в града. Жена вампир. Е сега "нов вампир" бе силно казано, тъй като бях чула за него преди около няколко месеца. Също така и научих името на въпросната личност. Кейт Уилямс. Това име ме плашеше. Дали бе възможно сестрата която я мислех за мъртва повече от 300 години да се е върнала? Смятах да проверя това. Не след дълго се сдобих и с адреса на вампирката. Дълго време се колебах дали да отида или не и най-накрая се реших.
Качих се на колата и тръгнах. Спрях чак когато бях на няколко метра близо до къщата. Реших да я оставя там. Отидох до вратата и застанах пред нея. Нужна ми бе около минута, за да реша да почукам. направих го, но никой не отвори. Почуках отново, пак същото... Погледнах през прозореца и вътре не видях никой. Заобиколих и минах отзад. Видях една друга врата и се опитах да я отвора. Беше отключена, какъв късмет. Озовах се в един коридор и след това във всекидневната. Започнах да разглеждам нещата които бяха наредени на рафтовете, надявайки се да ми помогнат да разбера дали това бе същата Кейт за която си мислех.

99 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 06:32

Кейт Уилямс

Бях излязла за да напазарувам,нямаше ме не по-повече от 30 минути. Взех чантите с покупки от колата и влязох направо в кухнята за да ги оставя. Странно защо,но имах някакво чувство,че не съм сама вкъщи. Оставих чантите на масата и тихичко се оправих към другите стаи,на път за спалнята ми видях,че задната врата е отворена. Ако до преди малко се колебаех то вече бях сигурна,че си имам неканен гост. Влязох в спалнята и видях слаба жена,с дълга кестенява коса да рови из нещата ми. Бих се заклела,че в гръб изглежда като мен. "Боже!",скастрих се на ум "Съвсем си се побъркала Кейт". Без да мисля повече глупости последвах инстинктите си и се нахвърлил на крадлата дошла в дома ми. Нарекох я крадла,защото това бе първото,което си помислих като я видях да рови из нещата ми. Тя също бе вампир,затова се стараех да бъда максимално тиха и бъзра и да успея да я изненадам. За щастие точно така и стана скочих срещу вампирката и я притиснах към стената,но когато видях лицето й замръзнах на място.
-Лекси?
Не знам защо изрекох името й като въпрос. Беше си Лекси,виждах я с очите си,стоеше пред мен и ми се усмихваше. И все пак не можех да повярвам,че това е сестра ми.

100 Re: Къщата на Кейт Уилямс on Нед 19 Авг 2012, 09:21

Лекси Нортман

Както разглеждах разни снимки, на които бях сигурна че не съм аз, някой се нахвърли върху мен. Озовах се затисната за стената. Е не за дълго. нападателя ми, ако можеше така да се изразя се скова на място като ме видя. Аз също.
- Кейт ... наистина си ти... - прошепнах и й се нахвърлих на врата.
Не можеш да повярвам, че това беше тя. Прегърнах я силно. Толкова много се радва, че я видам след толкова много време. И е жива. Е не точно жива, но пак си беше тя.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next