Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 20 от 22]

1 Имение Салватор on Пон 12 Сеп 2011, 03:35

Деймън Салватор

First topic message reminder :

Spoiler:

Моята стая:

Стаята за гости:

Кухня:

Хол:

Баня:

Последната промяна е направена от Деймън Салватор на Пон 31 Окт 2011, 03:57; мнението е било променяно общо 1 път

476 Re: Имение Салватор on Сря 01 Фев 2012, 05:48

Деймън Салватор

- Ако не го исках, нямаше да те попитам. - усмихнах се.
Осъзнавах, че може би ще ни е трудно в началото. Но ние на практика бяхме почти неразделни. Единствената разлика щеше да бъде, че нещата й ще са в дома ми. Нямаше какво толкова да го мисля. Исках я до мен, а какъв по-добър начин от това да живеем заедно?
- Знам, скъпа. Ще е нещо ново, но пък идеята да се будиш до мен и да знам, че не трябва да се прибираш в апартамента си, ми харесва ужасно много. Искам го. Искам да живеем заедно. И съм убеден, че ще се справиш страхотно. Разбира се, когато пожелаеш ще ходим в апартамента ти. При положение, че се съгласиш да останеш при мен, разбира се. - допрях устни до нейните.
- Виж, ако не искаш, няма проблем. Ако ти се струва толкова страшно и шокиращо, просто кажи "не". Ще продължим по старому. Не искам да те насилвам или притискам. Ако смяташ, че е прекалено рано за това, добре. Просто кажи. И ако се притесняваш да не се разсърдя или нещо такова, спокойно. Оставаш си моето сладурче. - допрях устни до нослето й и се засмях.

477 Re: Имение Салватор on Сря 01 Фев 2012, 09:07

Катерина Петрова

През цялото време докато говореше, не казах нито дума.Макар че доводите му бяха доста добри, а и беше прав, но въпреки това всичко ми се струваше прекалено ново и шокиращо за да избързвам с такива решения.И колкото и да ме убеждаваше нямаше да се справя, страхотно и смятах че ще е много много по-трудно.
Когато накрая се засмя се усмихнах и леко погалих лицето му.
-Виж скъпи...Прекалено е ново и шокиращо за мен....ще се наложи да ти откажа....съжалявам...-измрънках и усмивката изчезна от лицето ми.
Видях че и неговата помръкна, предполагах че се надяваше да кажа да, но не можех да го направя не и на този етап.Можеше да не ми се сърди, но разочарованието му си личеше.Без да кажа и думичка впих устни в неговите.Целувката бе нежна, но от друга страна влагах цялата страст която изпитвах.
-Ммм...-се изплъзна от устните ми след целувката.
-Знам колко мразиш да правя така, но...-поклатих глава и видях обърканото му изражение, едва сдържах усмивката си.
-....истинския ми отговор е...Да, скъпи искам да живеем заедно.-усмихнах се и го целунах преди да успее да каже каквото и да е.
Знаех че мрази когато крия мислите си от него, но пък иначе щеше да е прекалено лесно ако просто бях казала че съм съгласна, а и обичах да виждам доволното му изражение.

478 Re: Имение Салватор on Сря 01 Фев 2012, 15:30

Деймън Салватор

Мислите й ми подсказваха какъв ще бъде отговора й. Надявах се да се съгласи, затова и не успях да прикрия разочарованото си изражение, когато отказа. Е, може би наистина избързвах и двамата не бяхме готови за това. Щеше да е нещо, което не сме правили досега. Пък и... до този момент не бях живял с жена по този начин. Винаги бяха просто съквартирантки. Нямах представа какво да очаквам, не знаех и какво се очакваше от мен да направя. Но бях сигурен в едно - щях да положа каквито усилия е необходимо, за да се получи. Изглежда сега нямаше да се наложи, но все пак...
- Съжалявам, не трябваше да те притискам. - усмихнах се.
Но следващите й думи ме учудиха. Мразех какво? Да ми отказва? Е, не беше приятно, но чак пък да мразя. И тогава разбрах какво става. Отново го правеше. Контролираше мислите си толкова добре, успявайки да ме заблуди. Само заради нея трябваше да тренирам дарбата си и да ровя в главата й, за да знам кога ме лъже и кога не.
- Дразнителче. - засмях се.
След целувката се преместих отново до нея и я дръпнах в прегръдката си. Когато погледнах към Честър видях, че е заспал, заедно с тигърчето. Трябваше да се досетя, иначе нямаше начин да ни остави без да потърси поне малко внимание. Протегнах се и взех дистанционното като го подадох на Кат.
- Ето. Ти избери какво да гледаме. - усмихнах се.
- И между другото, радвам се, че се съгласи. Ще видиш, че ще се справим. - допрях устни до челото й.

479 Re: Имение Салватор on Чет 02 Фев 2012, 07:57

Катерина Петрова

В никакъв случай не ме притискаше, но разбира се когато контролирах мислите си, бе възможно да си го помисли.И все пак исках да живеем заедно, може би щеше да е трудно, но все пак щяхме да се опитаме.
-Може да съм дразнителче, но пък и така си ме обичаш.-подсмихнах се.
Когато се премести и ме дръпна в прегръдките си, се сгуших в него.Обичах да го правя, а и чувството когато се сгушвам в него беше уникално.Тигърчето и Честър спяха, което беше по-добре за нас, а и бе учудващо че кучето не се бори за внимание, поне с Деймън се спогаждаха по някакъв начин.
Когато ми подаде дистанционното го взех, но въпреки това не смених канала.Е, явно започваше от сега с опитите нещата да потръгнат както трябва.
-Хммм....не, ти избери какво да гледаме.-леко допрях устни до гърдите му.
Разбира се че щяхме да се справим, макар и аз да не знаех как точно, но все пак с какво не се бяхме справяли до сега?! От както бяхме заедно, се справяхме по някакъв начин, като изключим скандалите от време на време.
-Важното е че сме заедно, ще се справим разбира се.Е, като изключим един малък проблем наречен Серена.Знаеш че все още не искам да я виждам, поне докато това отмине.-усмихнах се и пуснах дистанционното на леглото, като започнах да чертая фигурки по корема му с пръсти.
-Знам че искаш да се разбирам с нея, но и ти знаеш че няма как да стане толкова скоро.Все още това което се е случило не мога да го възприема и не искам, а всеки път когато я погледна ще ми се иска да я убия.Още преди време ти казах че не искам никоя да те докосва... и като си представя че тя те е целувала, полудявам...-продължих да си разхождам пръстите по кожата му.
-Съжалявам...-измрънках.

480 Re: Имение Салватор on Чет 02 Фев 2012, 11:23

Деймън Салватор

- Хаха, не заради това ти дадох ти да избереш какво ще гледаме, скъпа. - засмях се.
- Просто нямам представа какво, пък и честно казано, ми е все едно. Така че, спокойно можеш да избереш нещо, което ти харесва. - усмихнах се.
Нямаше съмнение, че ще се справим, пък и едва ли щеше да е кой знае каква философия. Важното беше, че ще е при мен. Може би в бъдеще щяхме да имаме някоя и друга караница, но важното беше, че винаги се сдобрявахме. Не ми се мислеше какво ще стане ако ми се разсърди за по-дълго...
Знаех, че Серена ще е проблем. Беше логично. Наистина ми се искаше да се разбират, но беше моя вината, че това е невъзможно. Поне от страна на Кат. Продължавах да се надявам, че с течение на времето отново ще я приеме и няма да й се иска да я убие, когато я види. Сега я мразеше и беше нормално, затова не трябваше да насилвам нещата. Щях да внимавам двете да не се срещат (което сега си беше предизвикателство предвид, че и двете щяха да живеят в една къща) или ако го направят, да не се избият.
- Няма защо да съжаляваш, миличка. Вината е моя, ти нямаш причина да съжаляваш. - пръстите ми нежно галеха кожата на ръката й, докато говорех.
- Виж, наистина ми се иска да се разбирате. И двете сте ужасно важни за мен, но каквото и да става... ти си тази, която обичам. Няма причина да ревнуваш от нея, защото нищо такова няма да се случи отново. Съжалявам за това, което стана, но последното, което тя искаше е да... заплаши по някакъв начин връзката ни. - усмихнах се и погалих лицето й.

481 Re: Имение Салватор on Чет 02 Фев 2012, 12:40

Катерина Петрова

-И аз нямам идея, така че ще гледаме това което си пуснал.-усмихнах се.
Имаше за какво да съжалявам, определено не трябваше да му крещя, а и припомняйки си сцената на плажа, онова ужасно чувство което ме бе обзело тогава и сега се появи.
-Разбира се че има за какво да съжалявам.Имам вредвид, не трябваше отново да ти го напомням, знам че е дразнещо, но....-измрънках.
Може и да нямаше причина да ревнувам от нея, но все пак беше така, а и след станалото нямаше как да не го правя.Знаех че съм тази която обича, но въпреки това не можех да спра ей така да ревнувам, не и толкова лесно.Може би с времето щях да спра да я мразя за това, но за сега такова бе положението.
-Моля те спри да съжаляваш... станалото-станало, не мога да променя нещата, но важното е че сме заедно.Ще ми мине все някога, само спри да я защитаваш, знам че ти е приятелка, но не го прави...-леко се надигнах и допрях устни до неговите.
Не исках да се карам с него, но факта че я защитаваше при условие че това което стана бе по нейна вина, ме ядосваше.Можеше да му е приятелка и много важна за него, но това да я управдава не ми харесваше, никак даже.
-Да, спрем да говорим за това...искаш ли?-прошепнах срещу устните му и леко погалих лицето му.
Бе по-добра идея да спрем, преди отново да се изпокараме, а това е най-малкото което исках в момента.

482 Re: Имение Салватор on Чет 02 Фев 2012, 14:38

Деймън Салватор

- Хей, хей... - хванах брадичката й и обърнах лицето й към моето.
- Скъпа, няма защо да съжаляваш. Наистина. Заслужавам си го. В пълното право си да ми го напомняш. Сбърках и те нараних. Каквото и да направиш ще е малко. Не съжалявай за нищо. - усмихнах се.
- И забрави за случилото се на плажа. Не искам да се разстройваш. Искам да си щастлива и усмихната. - обърнах се към нея и я гушнах, притискайки тялото й по-силно към моето.
Не исках да я ядосвам с думите си. Стоях зад всичко казано и продължавах да съм убеден, че стореното от Серена не бе умишлено. Може би на Кат не й харесваше да го казвам, но беше самата истина. Разбира се, тя сама можеше да стигне до това заключение, ако гнева й не й пречеше на трезвата преценка. Но я разбирах. Беше напълно нормално да реагира така и поставяйки се на нейно място, аз щях да реагирам по същия начин. Може би дори по-зле.
- Не се ядосвай. Край по темата. Само, моля те, не се ядосвай. Не мисли за това точно сега. Нямаш представа колко си ми скъпа, Кат. Никога не бих си позволил да те нараня нарочно. Просто... понякога съм прекалено голям идиот и не осъзнавам какво правя. Но те обичам, любов моя. Ужасно много те обичам. - усмихнах се.

483 Re: Имение Салватор on Чет 02 Фев 2012, 18:04

Катерина Петрова

Е, не беше абсолютно прав, че си го заслужаваше, не можеше всеки път да му го напомням, но наистина не бе умишлено.Трябваше да спра да му го напомням, беше ужасно дразнещо, макар и да казваше обратното.
Когато се обърна и ме гушна не успях да сдържа усмивката си.Можеше и да бях малко разтроена, но сега определено това не беше така.
-Щастлива съм, когато съм в прегръдките ти.-измрънках.
Наистина предпочитах да не говорим за това, а и нямаше нужда да се ядосваме взаймно, ако продължавахме точно това щеше да стане.Прекасно знаех, че съм му скъпа и не го прави нарочно, но нямаше смисъл да споря.
Леко се отдръпнах от него за момент колкото да срещна погледа му.
-Шшт...Не си идиот, скъпи и знам че съм ти скъпа, както ти прекрасно знаеш че ти на мен също.Обичам те, любов моя.-докато говорех леко галех лицето му, като накрая впих устни в неговите.
-Единственото което искам, е да отвръщаш на всяка моя целувка и да спрем да обсъждаме тази тема.-усмихнах се и отново го целунах.
Това бе единственото което исках, а и по-лесно забравях за тази тема.А и сега предпочитах да го целувам и да се наслаждам на устните му, преди Честър да се е събудил и да си проси внимание.

484 Re: Имение Салватор on Пет 03 Фев 2012, 12:44

Деймън Салватор

Нямаше смисъл да споря с нея, пък и точно сега един спор щеше да развали всичко. А беше толкова хубаво. Тя беше в прегръдките ми, усещах сладките й устни, какво повече можех да искам? Не бих си позволил да разваля момента с глупости.
Продължих да я целувам. Ръката ми премина по тялото й, надолу към дупето й и по обратния път нагоре.
- Красива си. - прошепнах срещу устните й и отново я целунах.
Целувката ставаше все по-настоятелна... и точно тогава чух дишането на Честър до ухото си. А след това усетих и езика му по лицето си.
- Ти пък кога се събуди? - измрънках и се изтрих. Но все пак го погалих. Дори, когато ме лигавеше така си беше голямо сладурче. Е, не беше хубаво да ни прекъсва, особено докато я целувах, но... изглежда нямаше намерение да спре да се бори за внимание.
- Знаеш ли, че ако продължаваш да ми пречиш да я целувам, ще те изпратя да спиш навън? - засмях се.
- Няма ли да дадеш целувка и на Кат? - повдигнах вежда... и Честър най-безцеремонно ме прескочи и олигави Кат. Е, тази гледка си заслужаваше.
- Добро момче. - засмях се.
- Виждаш ли, скъпа? И двамата те обичаме.

485 Re: Имение Салватор on Пет 03 Фев 2012, 15:33

Катерина Петрова

Радвах се че не успори думите ми беше по-добре да не продължаваме с този разговор.А и предпочитах да продължим с целувките от колкото да спорим.
Когато ръката му премина по тялото ми, макар и да бях облечена тялото ми потръпна.По дяволите!Желанието ми нарастваше с всяка изминала секунда, а не можех да направя нищо по-въпроса.Макар и да разхождах пръстите си по тялото му, това не ми беше достатъчно.
-Мхм...-успя единствено да се изплъзне от устните ми, преди да ме целуне отново.
И тъкмо когато, целувката ставаше по-настоятелна Честър старателно облиза Деймън по лицето.От една страна ме бе яд, че ни прекъсна отново, но от друга гледката наистина си бе забавна.Засмях се когато му каза, че ще го прати да спи навън, макар че това нямаше да се случи, особено ако кучето спеше.
Преди да успея да реагирам, Чес олигави и мен, тогава усмивката ми изчезна.Колкото и да го обичах понякога бе непоносим, а и щом Дей го подтикваше.
-Ъхх....не отново!-измърморах и изтрих лигите от лицето си и поклатих глава.
-И двамате сте лика-прилика!-казах сърдито и станах от леглото, преди Дей да успее да ме спре го ударих с възглавницата.Е, поне можех да се позабавлявам, тъй като нямаше как да го целувам сега.
-Сърдита съм ви!-измрънках и им обърнах гръб, като накрая отидох до прозореца и се загледах навън.
Не смятах да се върна на леглото поне не веднага, първо смятах да ги поизмъча и в частност Деймън.

486 Re: Имение Салватор on Пет 03 Фев 2012, 16:32

Деймън Салватор

- Ау, видя ли сега, Чес? Сърдита ни е. Ама ние още я обичаме, нали? - засмях се.
Подпрях се на ръката си и се загледах в Кат, а Честър легна пред мен. Продължих да я наблюдавам и да галя кучето.
- Няма ли да се върнеш при нас? - повдигнах вежди, но тя явно нямаше намерение да ми отговоря. Пък и удара с възглавницата ми подсказваше, че едва ли ще дойде. Не бях сигурен дали наистина се сърди или просто си играе с мен, но каквото и да беше, нямаше да продължи дълго.
Първо Честър се приближи до нея, след като му направих знак. Побутна я с муцунка, но тя не се обърна. Ах... инат! Значи беше мой ред. Приближих се до нея и обвих ръце около тялото й.
- С Честър много съжаляваме... за това, което ще направим. - засмях се и преди да успее да ме спре, я взех на ръце и върнах в леглото. Кучето вече ни чакаше там.
- Ето каква е сделката. Няма да спрем да те целуваме, докато не спреш да ни се сърдиш. - ухилих се и допрях устни до бузата й, а Чес побърза да я олигави по другата. Същото се повтори още няколко пъти, докато накрая не се отдръпнах.
- Е? Прости ли ни или да продължаваме да ти показваме колко те обичаме? - засмях се.

487 Re: Имение Салватор on Пет 03 Фев 2012, 18:59

Катерина Петрова

Определено нямаше да се върна при тях.Той как си мислеше, че ще стане това?! Не и толкова лесно разбира се, а и играта ми харесваше.Но не казах нито дума оставих, нито се обърнах към тях.Нали бях "сърдита" щях да продължавам да играя тази роля.
И разбира се първия който дойде беше Честър, но нарочно не му обърнах внимание, а и целта ми беше да дойде Деймън, така че продължих да си мълча.
Няколко секунди по-късно целта ми бе постигната и то толкова лесно, макар и да не ми харесваше да си мълча.Но пък бях изключително доволна когато обви ръцете си около тялото ми, но сдържах усмивката си.Нямах идея за какво съжаляват, но след като отново се озовах на леглото, разбрах.Не че щях да се опитам да го спра, но защо пък да не го оставя да си мисли така?!
След като ме целуна, а кучето отново ме олигави ми идеше да ги убия и двамата....Е, поне кучето целувките на Деймън бяха сладки.
-Ти...на това...сделка ли му викаш?-измърморах, но преди да успея да избърша лицето си от лигите, последваха нови и...нови....
-Добре простих ви...спрете и двамата!-извиках, но накрая не се сдържах и се засмях.
Макар че беше хубав начин да ми покажат колко ме обичат и двамата ме дразнеха, поне в момента, а и лигите на Чес не бяха от най-желаните...особено по лицето ми.
Леко се изправих като се подпрях на лактите си и разкарах лигите от лицето си.Погалих кучето което отново се настани на предишното му място и леко побутна тигърчето с муцунка, но то не реагира продължаваше да си спи сладко, сладко.
-Оххх...вашата голяма обич, някой ден ще ми докара...бих казала инфаркт, но...забравям факта че сме вамприти.Та, може би ще ме вкарате в гроба с тази обич.-засмях се и леко погалих лицето на Дей.
Изправих се и с едно бързо движение, Дей и аз си разменихме местата, като той се отказа под мен.Честър разбира се веднага изръмжа.
-Хайде де...не стига че ме олигави, остави ме да му се порадвам, обещавам после цялата съм твоя.-усмихнах се и по почесах зад ушичките.Поне се успокой и се върна към дрямката си, а аз сега започвах игричката си.
-Та, значи така, а? Ще го караш да ме лигави?-казах леко сърдито, но преди да успее да каже каквото и да е впих устни в неговите, като бавно плъзнах ръката си надолу по тялото му.

488 Re: Имение Салватор on Нед 05 Фев 2012, 05:35

Деймън Салватор

Когато каза, че ни прощава, на лицето ми се появи победоносна усмивка. Беше въпрос на време да се откаже. Пък и с Честър нямаше да я оставим намира.
- Няма да те вкараме в гроба.... най-много да те вкараме в леглото ми. - засмях се.
Сладките й устни не ми позволиха да кажа каквото и да било. Не ми се искаше да го правя, но, за да изпълня всичко, което бях намислил за тази вечер, трябваше да я спра. Иначе щеше отново да ме възбуди, а аз смятах да я поизмъча. Надигнах се и преди да стигне прекалено далеч, хванах ръката й и я върнах на раменете си.
- Ето ти още една сделка. - усмихнах се и обвих ръце около тялото й.
- Оставаме в леглото, ако спреш с опитите да ме възбудиш. Имам малка изненада за теб... но ще я видиш довечера. До тогава искам да се държиш прилично. Става ли? - погалих лицето й.
- Ако ли не... ще си назнача Честър за охрана и той няма да ти даде да припариш до мен... от чиста ревност, че докосваш мен, вместо него, но това не е от значение. - засмях се.
- Ще се държиш ли прилично, любов моя?

489 Re: Имение Салватор on Нед 05 Фев 2012, 15:11

Катерина Петрова

Е, добре де можеше и да не ме вкарат в гроба, но все пак такъв си бе израза.И колкото и да се противях нямах нищо против да ме вкарват в леглото му, пък и важното беше че той е там, та от какво имах да се оплаквам?!
Когато върна ръцете ми отново на раменете му ме учуди.Какво пак беше намислил?!Малко ме съмняваше да не иска да си играя с него, а и винаги правеше така когато намисли нещо.И малко след това чух думите му.
Ама не беше хубаво да събужда любопитството ми и на всичкото отгоре да ме манипулира по този начин.Не стига че го желаех, ами сега бях и любопитна кава е изненадата.Ама хич не ми харесваше да ме манипулира по този начин, но нямах особено голям избор.Е, имах можех да не съм добричка, но го знаех че от чист инат нямаше да ми покаже изненадата.А и кучето да ме пази не бепе добра алтернатива, така де знаех че ще го опази много добре, но до един момент, а в другия лошо му се пишеше.
-Добре, ще се държа прилично, скъпи.Но поне мога да те целувам нали? Или и това не може.-погледнах тъжно и накрая леко допрях устни до неговите.
Поне това да можех да правя другото, щях да го прежаля по някакъв начин, а и по-късно щях да имам възможността да си го върна, и той много добре го знаеше.Което правеше случаващото се още по-хубаво.
-И тази идея, Честър да те пази, ще успее само в началото, но после...да кажем, че не ти блазя ако го направиш.-подсмихнах се и допрях устни до бузата му.

490 Re: Имение Салватор on Нед 05 Фев 2012, 21:18

Деймън Салватор

Не трябваше да се смея, но, по дяволите, беше толкова забавно, когато се пробуди любопитството й. Разбира се, нямаше да й кажа какво съм намислил. Сега, когато се съгласи да живее с мен, трябваше да го отпразнуваме по някакъв начин. А щеше да е много по-хубаво, ако сега не й позволя да ме докосва. До довечера щеше да стане ужасно палава... също като мен. А тази вечер беше специална. Щеше да е първата ни вечер заедно... първата вечер, след която да съм сигурен, че ще си остане при мен и няма да се прибере... И точно заради това трябваше да се постарая. Не си падах много по изненадите, но ми харесваше да изненадвам нея. Винаги беше ужасно сладка, когато разбере какво става.
Оставих я да легне до мен и я прегърнах.
- Разбира се, че можеш да ме целуваш. Просто не... ме възбуждай... повече от това. Цяла нощ ще съм само твой, обещавам. Сега се дръж прилично. - усмихнах се и допрях устни до бузата й.
- Хей... ъм... знам, че преди малко си играеше с мен и дарбата ни, но... това, че ще живееш с мен наистина ли ти се струва толкова плашещо?

491 Re: Имение Салватор on Нед 05 Фев 2012, 23:25

Катерина Петрова

Изкушавах се да си поиграя с него, при това много, но всъщото време бях и прекалено любопитна каква бе изненадата, за това и смятах да се държа прилично и да не го възбуждам.Поне не повече от това, а и в крайна сметка щеше да си заслужава бях убедена в това.
Сгуших се в него както обикновено правех когато сме заедно и плъзнах пръстите си по корема му, докосвайки го леко и нежно, целта ми бе по-скоро да го гъделичкам от колкото да го възбуждам.Но въпроса му ме накара да спра.
-Между другото хубаво е да си играя с дарбата ти.Колкото до това дали е плашещо....Е, в началото когато ми го сервира беше, но сега не е толкова плашещо.Нещо ново е, ще ни е малко трудно разбира се, но стига да сме заедно ще се справим.-леко допрях устни до гърдите му и се усмихнах.
В началото наистина ми се струваше плашещо да живеем заедно, но в крайна сметка го исках.Да знам че като се събудя на него няма да му се налага да си тръгва или аз да си тръгвам бе повече от хубаво.Бе нещо ново и за двамата, но предизвикателствата бяха забавни, а и практически когато бяхме на острова един вид живеехме заедно, та нямаше нищо толкова трудно.До сега бях живяла със мъже и жени под един покрив, но нищо особено просто съквартиранти, а да живея с мъжа който обичам си бе живо предизвикателство, имайки впредвид колко си приличаме.
Когато тигърчето се намести отново на корема на Дей ме изтръгна от мислите ми.Беше се събудило, но днес определено не му бе до игри, премести се и отново заспа.Леко погалих малкото пухче и се надигнах за момент.
-Виж знам че не знаеш какво се очаква от теб, какво трябва да правиш и т.н. . Както и аз не знам, но ще го измислим някак.Ако трябва дори и лист с задължения ще направя и ще се разбираме перфектно.А и съм добра в правенето на такива задължения.-подсмихнах се и допрях устни до бузата му.
-Ъмм...скъпи...когато се срещнахме за пръв път, знам че спеше с всички наред по онова време, но какво те накара да останеш? Имам впредвид можеш да имаш която си поискаш, но ти тогава остана, а след това продължи да се виждаш с мен.Знам че беше заради секса, но все пак съм любопитна.-измрънках и отново плъзнах пръсти по корема му, а малкото пухче се размърда за момент, но след това отново заспа.

492 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 03:57

Деймън Салватор

- Щом така искаш, няма проблем. Направи списък. Ще направя каквото кажеш, стига да си щастлива. Ще се справим, не е кой знае какво. - усмихнах се и погалих лицето й.
Когато тигърчето се настани на корема ми се засмях. Пак ме гъделичкаше с лапичките си, но поне след това заспа и спря да мърда. Погалих го, но след това отдръпнах ръката си и го оставих да си спи.
Въпросът, който Кат ми зададе, леко ме учуди. Не мислех, че ще засегне точно тази тема... и то точно сега. Но така или иначе, тя вече знаеше отговора. Поне отчасти.
- Ами... харесвах те. Беше ми интересна. Когато получаваш всичко прекалено лесно и се появи нещо, което е... предизвикателство, това разпалва интереса ти. Ти беше предизвикателство. Беше ми интересно до къде можеш да стигнеш, до къде аз мога да стигна. Пък и секса беше страхотен. И все още е. Пък и не си лягах само с теб... поне преди да отидем на острова. Така че от една страна не го приемах като нещо кой знае колко сериозно, за да си тръгна. Въпреки, че... едва ли щях да си тръгна дори и да виждах колко сериозна е връзката ни. Не знам, нещо в теб беше различно и ме привличаше... Не ми харесваше само секса, харесваше ми да съм с теб. Едва ли щеше да има значение дали ще спя с теб... или просто ще си говорим. Беше ми хубаво с теб. - усмихнах се. - А когато отидохме на острова осъзнах колко влюбен съм в теб. И преди това мисълта, че може би спиш и с други не ми харесваше, но през годините се научих да не показвам ревността си. Когато отидохме на острова... тази мисъл ме ужасяваше. Когато онова хлапе те докосваше в дискотеката, полудях. Тогава осъзнах, че искам аз да съм единствения, който те докосва. Но бях прекалено... уплашен и твърдоглав, за да си го призная веднага. Честно казано, ако не беше направила ти първата крачка, едва ли щях да я направя. - свих рамене.
- И май трябва да ти благодаря, че ме вразуми, а? - засмях се.
- Между другото, не съм спал с всички наред. Винаги съм подбирал момичетата си...

493 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 05:07

Катерина Петрова

Е, можех и да мина и без списъка, пък и факта че той беше до мен бе достатъчен да съм щастлива.Стига да бяхме заедно бях повече от щастлива изключвайки моментите в който се караме, но дори и тогава бях, знаех че е при мен имайки малка опастност да се разделим, и въпреки това.
Не казах нито дума докато говореше, бях любопитна, а и исках да знам как мисли, или е мислел тогава.Беше ми ясно, че не е спял само с мен тогава, но все пак малко по-малко научавах неща който не ми е казвал до сега.Понякога наистина се учудвах колко много си приличаме, рядко намирах някой който да привлече вниманието ми и да е интересен и различен, а когато го срещнах той беше всичко това: интересен, различен, секси, упорит, не се оставяше да бъде безпомощен и слаб.А и секса с него си е нещо ужасно, ужасно хубаво.
Потръпнах при мисълта, но си беше така, всеки един път в който сме спали знаедно си беше незабравим и по свой собствен начин различен и хубав.И продължаваше да е така.
Когато го предизвиках на острова в онази дискотека, дори не знаех какво правя, но тогава разбрах, че не бях поредната му играчка, едно малко незначително действие бе достатъчно.Е, разбира се по-късно разбрах че съм влюбена в него, но това бе едва началото на тази...любов.
-Е, все някой трябваше да направи крачката, дали съм аз или ти е без значение, макар че дори не знаех какво правех, но все пак съм успяла.Мда май трябва да ми благодариш.-подсмихнах се.
-Ох, да страшно си ги подбираш...Да започнем първо с г-ца Уесли-обсебена от теб и е склонна към лудост.Г-ца Уилямс- е, тя е добра и хубава мога да го призная, но можеш прекалено да доминираш над нея.Следващата... г-ца Клеър Салватор...това ще е дълго- кралицата на драмата, с психични проблеми, ужасно дразнеща и с голямо съмочувствие, мисли си че света се върти около нея, че ти й пренадлежиш, използвачка, ревнива ...и да не продължавам нататък.А и остана г-ца Серена- ако не се бе случило това, може би бих казала че нямам забележки, но влиза във списъка, тъй като си спал с нея. Страшен харем си подбираш, да не го говорим просто за подбиране...-усмихнах се.
-Е, не че и аз нямам такива....качества като тях, но поне нямам психични проблеми.- бегло се усмихнах и леко докоснах корема му.
Добре де може би притежавах повечето качества който до сега изказах, но все пак имаше странен начин да подбира момичетата си.Но нямах намерение да го виня за това или за нещо друго, всеки сам избира с кого да си ляга.
-А и впрочем, не съм спала с друг от както те срещнах за пръв път...

Последната промяна е направена от Катерина Петрова на Пон 06 Фев 2012, 11:55; мнението е било променяно общо 1 път

494 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 11:40

Деймън Салватор

Може би не е знаела какво прави, но... действително ако не ме беше попитала тогава дали съм съгласен да съм само с нея, никога нямаше да направя първата крачка. Прекалено много бях уплашен да се обвържа, пък и мисълта, че ставам толкова сериозен с нея беше притеснителна. Беше по-вероятно да избягам, от колкото да започна връзка с нея. Но за щастие не допуснах тази грешка, иначе определено щях да съжалявам.
- Стига де. - засмях се, когато започна да прави разбор на момичетата, с които съм спал.
- Защо ме принуждаваш да те карам да ревнуваш? - поклатих глава.
- Първо, информацията ти е твърде оскъдна, чак ме обиждаш. И второ, не ги избирам в зависимост от характера им. Не ме интересува особено дали са луди, стига да са добри в леглото. Пък и ти виждаш само негативното в тях. Катрин не е обсебена от мен. Беше влюбена, но май това се промени. Но не затова спах с нея. Клеър... Клеър беше интересна. Факта, че не мога да я нараня ме караше да ставам... изобретателен. - засмях се.
- Но за останалото си права. Като цяло беше загуба на време. Но пък... безплатен донор, как да откаже човек? Серена я мразиш в момента, иначе много добре знаеш, че секса е последното, което ни свързва... Винаги подбирам жените си, скъпа. Не спя с всяка срещната. Но пък... не пропускам красива жена. Или поне не пропусках. - плъзнах ръката си по лицето й.
- Сега си имам най-красивата. - усмихнах се и я целунах.
Учудих се, когато ми каза, че след първата ни среща не е спала с друг. Наистина си мислех, че е била на същия принцип като мен. Но явно бърках. Е, този факт можеше само да ме радва.
- Знаеш ли кое е странното? Ти знаеш много за жените, които съм изчукал... а аз не знам почти нищо за мъжете ти. С кого от града си правила секс? - повдигнах вежда.

495 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 12:15

Катерина Петрова

Оу да ме кара да ревнувам?! Е, точно сега нямаше как да ме накара да ревнувам, или поне така смятах.Единствения вампир от който ревнувах бе Серена, другите бяха без особено значение, тъй като Кейт се изгуби отдавна, Клеър и Катрин също.
Почти през цялото време докато говореше въртях очи, макар и малко да ме дразнеше в момента, но игнорирах този факт, иначе пак щяхме да се скараме.Можеше и да ги подбира, но в мойте и неговите очи нещата бяха съвсем различни, както би трябвало да е.
Нямаше да споря с него, нямаше смисъл винаги щяхме да сме на различни мнения, колкото и да говорехме по този въпрос, вижданията ни бяха различни.
-Е, точно най-красивата...не, но все пак.-подсмихнах се след целувката.
Наистина не бях спала с никой от както го срещнах, но не защото не исках, а може би защото точно той бе в по-голям интерес за мен от колкото някой друг.Като се замислех бях спала точно с един в този град преди Деймън, не всъщост бяха трима, но от както дойдох бях значително по кротка, а и след като сестра ми се бе върнала бе различно.
-Е, не са много, един барман който убих, сервитьорчето в един клуб който също убих ии... хм... Дийн... който някой уби.Не са много но всичките са мъртви така или иначе.Какво да ти кажа всички умират след мен.-подсмихнах се и леко допрях устни до неговите.

496 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 12:49

Деймън Салватор

- Шт, не искам възражения. Най-красивата си. - усмихнах се.
Интересно. Всички мъже, с които е била (макар да очаквах повече) се оказаха мъртви. Или убити от нея самата... или някой друг ги бе убил. Странно съвпадение.
- Ти какво? Преспиваш с някой и после го убиваш? - засмях се.
- Трябва ли да се притеснявам за живота си? Засега не си ме убила, ама да не се появи някой и да ме тегли кола? Не ми се умира... все още.
Преместих тигърчето между нас и се обърнах към нея. Плъзнах ръката си по лицето й и тихичко прошепнах:
- Благодаря ти. С твоя помощ живота ми отново стана интересен. Беше започнало да ми доскучава. - усмихнах се.
- Между другото... трябва ли да се обадиш на лакея си да ти донесе нещата или предпочиташ аз да ти помогна за тях? - повдигнах вежда.
- Така де... нямам против и Томас да ги донесе, стига ти да не мърдаш от прегръдките ми.

497 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 13:29

Катерина Петрова

-Добре де, без възражения.-поклатих глава и се усмихнах.
Е, не беше точно така че винаги ги убивам, макар че повечето си ги убивах, тъй като се налагаше да не оставям следи, а това най го мразех.Но в повечето случай беше прав че ги убивах, поне тези тук, но понякога не ми се занимаваше изобщо, а и бяха просто забаление.
-Нещо такова.-усмихнах се.
-Не разбира се, това е абсурдно.Те бяха просто забаление, ти си нещо съвсем, съвсем различно скъпи, дори и ако падне косъм от главата ти ще ги избия наред.-прехапах леко долната си усна.
Вече беше преместил тигърчето между нас, наистина се радвах че сме заедно и че е толкова близо до мен и нямаше да ходи никъде.Може би решението което взех по-рано да живеем заедно беше наистина добро.
-Няма за какво да ми благодариш, скъпи.Ако започне да ти доскучава отново ми кажи.-усмихнах се и плъзнах пръстите си по дължината на ръката му, чак до врата.
Всъщност бях забравила че трябва да пренеса повечето си неща тук, макар че можех да накарам Томас да го направи, но предпочитах аз да си ги взема, а и не обичах някой да ми рови из апартамента.
-Всъщност предпочитам ти да ми помогнеш, ако нямаш нищо против разбира се.-леко се нагинах и допрях устни до бузата му.
-Но какво ще кажеш да оставим това за утре, сега нещата ми не са ми толкова нужни, така че....

498 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 15:11

Деймън Салватор

- Ау... имам си защитник. Колко сладко. - засмях се.
Тъкмо, когато смятах отново да я целуна, тигърчето се размърда. Явно вече беше време да се събужда. Когато се надигна, го погалих.
- Здрасти, приятелче. Приключи ли със съня? - подсмихнах се, но то само облиза ръката ми и... се сгуши в Кат. Засмях се и отново го погалих.
- Виждаш ли? И той те обича. Много те бива да пленяваш мъжки сърца, а? Аз, Честър... сега и... как, по дяволите, да го кръстя? - поклатих глава.
Обърнах се и погледнах Честър, но той все още спеше. Вече не му бяхме толкова интересни, макар че очаквах всеки момент да дойде и да ни.. тегли по една целувка.
- И нямам нищо против да ти помогна. Даже е по-добре така. И без това не ми се иска да виждам досадния ти слуга. - извъртях очи.
- Когато поискаш ще вземем нещата ти. - усмихнах се.
- Хей, скъпа... какво ще кажеш да излезем да обядваме някъде? Е, може да си поръчаме храна и да си останем в леглото, ако предпочиташ.

499 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 15:29

Катерина Петрова

-Е, чак пък сладко.-подсмихнах се.
Малкото сладурче се размърда и скоро беше на крака.Беше ужасно сладко и толкова пухкаво, а и се обзалагах че скоро ще огладнее отново.Но когато се сгуши в мен не се сдържах и се засмях.очаквах отново да се сгуши в Дей, но този път не.Леко го погалих и се усмихнах.
-Оу да много ме бива.Хмм....мисля че пухчо му отива, а и ще стане доста голям пухчо...-посмихнах се.
Явно Честър, днес реши да ни удари игнора и да си почива, което от една страна бе добре, но от друга по-късно щеше да иска внимание.Не че имах против, но знаех че ще сме прекалено заети.
Радвах се да че се съгласи той да ми помогне от колкото Томас, в момента изобщо не ми беше до него, а и беше ужасно сладко когато Деймън ревнува от него.А и в момента нещата не ми трябваха толкова много...Е, добре де имах нужда от дрехите си, но за сега и наличните щяха да ми свършат работа.
-Знаеш ли колко си сладък когато ревнуваш ?В крайна сметка може й да реша да се видим с Томас...само за да видя онова твое изражение, когато ренуваш.-усмихнах се.
Да излезем да обядваме наистина звучеше добре, а и така щеше да ми е по-лесно да не го възбуждам, ако продължавахме да седим в леглото нямаше да издържа още дълго.
-Всъщност идеята да излезем е доста примамлива, а и тъкмо ще разходя кучето, така и така трябва да го направя.Какво ще кажеш да си вземем храна от някъде и да отидем в парка? Нещо като пикник....може да вземеш и пухчо с нас, тъкмо ще си поиграе.Какво мислиш?-леко и внимателно се надигнах, като внимавах да не направя нещо на тигърчето и го целунах.

500 Re: Имение Салватор on Пон 06 Фев 2012, 21:20

Деймън Салватор

- Не мога да го кръстя Пухчо. Така де, сега му отива, но като порасне... Не мога да казвам на тигър Пухчо. - засмях се.
Сега пък съм бил сладък като ревнувам. Не беше вярно. И не беше хубаво да ревнувам. Особено пък от Томас, защото всеки път му оставаше много, много малко, за да му откъсна главата. Изкушаваше ме... и в най-скоро време Кат щеше да се раздели с лакея си.
- Много съм сладък, нали? Чакай да видиш какво сладурче ще стана като откъсна главата на скъпия ти Томас. Само да продължава да те зяпа така... - усмихнах се.
Поне се съгласи да излезем, а и идеята за парка беше много добра.
- Добре. Отиваме в парка. - приближих се до нея и я целунах.
- Но... първо да се облека. - засмях се и станах от леглото. Когато го направих видях, че Честър побърза да заеме мястото ми и също като тигърчето се настани до Кат. Бяха ужасно забавна гледка двамата.
- Честър, дай й целувка. - подсмихнах се и кучето веднага я облиза.
- Ммм... това никога няма да ми омръзне. - засмях се.
Извадих от шкафа едни дънки и тениска и набързо се облякох, а след това се върнах до леглото. Клекнах до страната на Кат и плъзнах пръстите си по ръката й.
- Ако още не ти се става, аз ще отида да взема нещо за ядене и след това ще тръгнем към парка. Ако искаш ела с мен, както искаш. - усмихнах се.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 20 от 22]

Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next