Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 22]

1 Имение Салватор on Пон 12 Сеп 2011, 03:35

Деймън Салватор

First topic message reminder :

Spoiler:

Моята стая:

Стаята за гости:

Кухня:

Хол:

Баня:

Последната промяна е направена от Деймън Салватор на Пон 31 Окт 2011, 03:57; мнението е било променяно общо 1 път

51 Re: Имение Салватор on Сря 14 Сеп 2011, 05:08

Серена ван дер Уудсън

-Хм,добре.
кимнах и се усмихнах
-Окей,ще си облека нещо подходящо за водопадите.чакай ме долу,аз след малко идвам.
намигнах му,той излезе и започнах да избирам дрехите си
Най-накрая се спрях на това:
Spoiler:
Излязох от стаята и отидох при Дей,който гледаше телевизия в хола.Отидох зад дивана без той да чуе,е много ясно,че вече ме бе усетил,но все пак..
-Готова съм.
прошепнах в ухото му и се усмихнах

52 Re: Имение Салватор on Сря 14 Сеп 2011, 20:26

Деймън Салватор

Докато чаках Серена да се оправи, слязох в хола и пуснах телевизора. Не, че обръщах особено внимание какво гледам, просто щраках из каналите.
Няколко минути по-късно усетих Серена зад гърба си.
- Интересно, бърза си.
Засмях се и станах от дивана.
- Хммм... и хубава.
Усмихнах се, след като я огледах.
- Тръгваме ли?

53 Re: Имение Салватор on Чет 15 Сеп 2011, 08:59

Серена ван дер Уудсън

-Знаеш,че не си падам по дългите часове пред огледалото ии мерси.Ти винаги си си хубав.
усмихнах се доволно и го хванах под ръка
-Да тръгваме!
посочих ентусиазирано вратата и се разсмях,понякога наистина се държах като малко дете

54 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 12:35

Серена ван дер Уудсън

След като се прибрахме отидохме в неговата стая и застанах пред гардероба.
-Добрем,да видим.
казах като отворих гардероба му и извадих няколко ризи и черни дънки
-Облечи тези.
казах му като разглеждах останалите
-След това тази.
подадох му една риза

55 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 12:46

Деймън Салватор

Когато се върнахме в имението, Серена започна да вади какво ли не от гардероба ми, а аз просто се излегнах на леглото.
- Казах да ми помогнеш, не да ме облечеш.
Засмях се, докато я гледах как хвърля една след друга ризи върху мен.
- Мисля да облека черната.

56 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 12:52

Серена ван дер Уудсън

-Е аз ти помагам.Дали те обличам или помагам..е едно и също.
казах като се зсмях и се излегнах на леглото до него
-И аз бях за нея.
казах с усмивка
-честно,никога не съм си представяла,че отново ще те видя,а камо ли да ти помагам за среща и т.н.
засмях се и се облегнах на таблата на леглото

57 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 12:57

Деймън Салватор

- Никога не съм си представял, че ще ходя по срещи, какво остава, че ти ще ми помагаш... ако това те успокоява.
Засмях се.
- Добре, мисля да си взема душ. След малко се връщам. Гледай да не счупиш нищо, става ли?
Целунах я по бузата и излязох от стаята.

58 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 13:05

Серена ван дер Уудсън

-Добре,шефе.
казах като се засмях,също го целунах и когато той излезе от стаята се излегнах на леглото,започнах да си играя с косата си и да си мисля разни работи.Явно в мислите си се бях унесла и бях задрямала.

59 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 13:19

Деймън Салватор

Когато излязох от банята, видях, че Серена е заспала. Реших, че ще ме чуе и ще се събуди, докато прибирах останалите дрехи обратно в гардероба, но... явно отново сгреших.
Взех една възглавница от леглото и я хвърлих по нея.
- Хей, помощничката, не съм те взел, за да спиш, нали знаеш?
Засмях се.
- Пък и си имаш стая ако ти се спи.

60 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 13:22

Серена ван дер Уудсън

-Еееей!
измърморих като взех възглавницата и я гушнах
-Мда...но тук ми харесва.Само малко и ставам.
поклатих потвърдително глава и отново затворих очи

61 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 13:24

Деймън Салватор

- Я стига си мрънкала.
Приближих се до леглото.
- Ставай, иначе ще те изнеса насила от стаята.
Засмях се.
- Хайде, мързел такъв, сега ли точно намери да спиш?

62 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 13:27

Серена ван дер Уудсън

-Ако ме изнесеш ще се разсъня..
смотолевих и се наместих
-Не бъди лош..
казах тихо като се усмихнах леко

63 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 13:34

Деймън Салватор

- Ама съм лош.
Усмихнах се.
- Имаш време докато си обуя боксерките да станеш и да се преместиш в спалнята си.
Засмях се и извадих едни боксерки от шкафа, набързо се обух и се обърнах отново към Серена.
- Добре, явно няма да стане така...
Приближих се до леглото, взех я на ръце и тръгнах към нейната стая. Нямах против да я оставя да се наспи, стига да не е в моята стая.

64 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 13:42

Серена ван дер Уудсън

След като Деймън ме занесе в стаята и ме остави на леглото усетих дъха му,аромата му...Боже...Серена..не прави това!В никакъв случай не бива..и ето...в другият момент устните ни се сляха.За миг,само за миг.Веднага се отдръпнах и сложих ръце на лицето си като те го закриваха.
-Дей,съжалявам.Съжалявам!Боже много съм тъпа!Не знам защо го направих!
говорех бързо и просто не смеех да го погледна

65 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 14:01

Деймън Салватор

Всичко стана толкова бързо, че в началото дори не разбрах какво се случи. А след това Серена започна да се извинява. По дяволите... не трябваше да го прави, не трябваше да ме целува.
- Спри... престани да се извиняваш.
Отдръпнах се от леглото й.
- Просто забрави, че е станало, става ли? И не го прави повече.
Усмихнах се и излязох от стаята й. Върнах се обратно в спалнята си и се хвърлих на леглото. Браво... сега какво се очакваше да направя? Да кажа на Кат... или пък беше по-добре да не знае за случилото се?

66 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 14:08

Серена ван дер Уудсън

-Серена..по-тъп вампир от теб няма!Как можах?!
повтарях си като забих нос във възглавницата и не можех да събера мислите си.Всичко стана толкова импулсивно..не съм искала да го целувам..не изпитвах никакви чувства към него.Просо не знаех защо го направих.
Станах набързо и облякох първите дрехи,които видях.
Написах бележка на Дей,която гласеше:
'Дей,наистина съжалявам.Не исках да го направя.Просто беше импулсивно,не изпитвам никакви чувства към теб.Излизам на въздух.Приятно изкарване."

Взех бележката,пъхнах я под вратата му,почуках и след това бързо се изнизах от къщата.

67 Re: Имение Салватор on Съб 17 Сеп 2011, 14:14

Деймън Салватор

Чух, че Серена излезе, преди да успея да я спра. Когато станах от леглото видях и бележката й. От която наистина нямаше нужда. Знаех, че не изпитва нищо към мен, единствено се чувствах кофти заради Кат... и защото не успях да спазя обещанието си дори един ден, след като се върнахме от острова...
Ама май наистина никак не ме биваше в тези неща...
Оставих бележката на леглото, набързо облякох дрехите си излязох от имението.

68 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 09:58

Серена ван дер Уудсън

Не след дълго със Став се озовахме пред вратата на Имението.Дано Дей не ми се сърдеше,че водя момче със себе си,но той беше с приятелката си и поне нямаше да си е у дома.
Отключих вратата и дръпнах вампира за ръката като свалих жилетката си и я захвърлих някъде на пода като го притиснах до една от стените и доволна усмивка.Разроших косата му и нежно го целунах.
-Да отидем в стаята ми?
повдигнах вежди и се усмихнах

69 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 10:05

Alex Smirnoff

Имението беше доста голямо и красиво. Веднага се озовах на стената, отначало се притесних, но след целувката се оправих.
-Тук ли живееш,страхотно е?
-Да!- притиснах я до стената и започнах да я целувам след това се качихме по стълбите и продължих да я целувам.
-А сега накъде?- усмихнах се и разроших нейната коса.

70 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 10:09

Серена ван дер Уудсън

-Тихо,задаваш много въпроси.
казах като се изкисках и го дръпнах в моята стая като го блъснах на леглото и се настаних в скута му.Отметнах косата си и го целунах страстно като езикът ми си играеше палаво с неговия.
-Тези дрехии...толкова по-добре би било ако ги нямаше,не мислиш ли?
след думите си бавно пъхнах ръцете си под потника му и започнах да го надигам нагоре и след секунди го нямаше.Плъзнах поглед по доста хубавото му тяло и се усмихнах доволно като в следващият миг парех устните му с дъха си.

71 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 10:17

Alex Smirnoff

-Щом така ще играем.... - след тези думи свалих роклята и.Придърпах я към мен и започнах да я галя, да я целувам страстно по врата и слизах бавно надолу.Хванах я за гърдите, а после и махнах сутиена.Те бяха доста добри.
-Уникални гърди имаш.-След това започнах да си играя с зърната и. Погледнах прашките и и казах:
-Тези няма да ти трябват.- дръпнах ги силно и те се скъсаха.Обърнах я и започнах да я лижа леко с езичето ми.
-Добре ли е така?-попитах я и продължих.

72 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 10:30

Серена ван дер Уудсън

В съзнанието ми изникна една мисъл-Серена!На път си да правиш секс с момче,което познаваш от един час!-но след като усетих допира му просто забравих всичко.
-Ъм..да...да...прекрасно.
казах като се усмихнах и усещах как пулсът ми се ускоряваше,обърнах се с лице към него и застанах отгоре като поставих ръце на раменете му.
-Сега е ред на твоите дрехи.
усмихнах се дяволито и за миг свалих дънките му,както и боксерките му. Пропълзях по тялото му и впих жадно устни в неговите.

73 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 10:36

Alex Smirnoff

-Хммм.-обърнах я отново и започнах да я целувам по гърба.Тя беше толкова сладка и топла.Погалих я по малкото и дупенце.Хванах я за ханша и я допрях до стената.Започнах да я барам по гърдите, впих устни и после казах:
-Сигурна ли си, че искаш?
попитах я и спрях да я целувам.

74 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 10:43

Серена ван дер Уудсън

Направо можеше да ме подлуди.Действията му,устните му...всичко!Имах чувството,че може да ме изкара извън кожата ми.Тялото ми започна да става все по-горещо.
-Да искам какво?
попитах като спрях действията си и го погледнах

75 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 10:48

Alex Smirnoff

-Да го направим, познаваме се от едва един ден, аз искам сериозна връзка не само секс.- прегърнах я, като не я пуснах.Тя е страхотно момиче,което не трябваше да оставям или по точно да пропускам.Серена е нежна с мен,макар и за един ден да се познаваме, чувствам я близка и не искам да я изгубя...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 22]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next