Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 22]

1 Имение Салватор on Пон 12 Сеп 2011, 03:35

Деймън Салватор

First topic message reminder :

Spoiler:

Моята стая:

Стаята за гости:

Кухня:

Хол:

Баня:

Последната промяна е направена от Деймън Салватор на Пон 31 Окт 2011, 03:57; мнението е било променяно общо 1 път

76 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 12:25

Серена ван дер Уудсън

-Ъъм..всъщност не съм сигурна.
сведох поглед и след това го погледнах
-Аз..не знам какво искам.Всъщност днес е доста объркан ден.Това е имението на най-добрият ми приятел,той ме приюти,аз го целунах,а той е обвързан и...Ъгх!
сложих ръце на лицето си
-Виж..съжалявам..Просто не съм готова.

77 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 12:40

Alex Smirnoff

-Спокойно няма нищо, се пак се познаваме от един ден?
взех си потника и дънките набързо ги облякох целунах я по бузата и казах:
-Ще тръгвам!
моментално излязох от къщата и тръгнах на някъде.

78 Re: Имение Салватор on Съб 24 Сеп 2011, 12:50

Серена ван дер Уудсън

-Ъм...да...чао.
поклатих глава и измрънках нещо
Облякох пижамата си,измих зъбите си и се хвърлих на леглото.Мислите летяха през ума ми..Сега бях още по-объркана.Определено трябваше да поговоря с Деймън,имах нужда от приятел.Но това щеше да стане на сутринта или когато се прибереше.

79 Re: Имение Салватор on Пон 26 Сеп 2011, 12:50

Деймън Салватор

Честно казано, нямах нищо против Катерина да си остане по халатче. А идеята, че отдолу няма нищо друго, ми харесваше още повече. Но разбира се, тя щеше да се облече. Не казах нищо, просто я проследих с поглед, докато излизаше от колата и се връщаше обратно към сградата. Няколко минути по-късно се появи и трябваше да призная, че изглеждаше адски секси.
След като нямаше претенции къде да отидем, реших да се отбием до имението ми. От една страна щях да я запозная със Серена (ако разбира се, тя си беше вкъщи)... а от друга, можех да се преоблека и след това да излезем... или пък преди това да се наспим, защото наистина вече имах нужда от малко почивка.
За няколко минути вече бяхме пред имението ми. Все пак правехме пробно кръгче на колата, нямаше как да карам бавно. Когато стигнахме излязох от колата и отидох до страната на Кат.
- Казах ли ти колко те обичам? - засмях се.
- Колата е невероятна. - доближих се до устните й и я целунах.
- Надявам се, че нямаш нищо против да се запознаеш със Серена сега. Само да се преоблека и след това можем да отидем някъде другаде. - усмихнах се.

80 Re: Имение Салватор on Пон 26 Сеп 2011, 13:33

Катерина Петрова

След пробното кръгче на колата се озовахме пред имението му.Нямах претенции къде ще отидем, така че това ме устройваше и то перфектно.
Колата си беше супер и това, че не караше бавно беше още по-хубаво, обичах високите скорости.
След като той излезе от колата направих същото.
-Мда, вече ми каза колко ме обичаш.-засмях се.
Малко беше странно да го чувам да го казва още когато му я подарих ми беше странно като го каза.Така де не бях свикнала някой да ми казва че ме обича.Но пък тогава не се притесних и му казах че го обичам, може би заради това че бях толкова влюбена в него.
-Казваш го за стотен път.-засмях се след целувката.Определено не го чувах за първи път пък и той не спря да го повтаря.Е, нямаше от какво да се оплача.
Серена...Бях забравила за нея, до момента в който той не ми го напомни, изражението ми стана сериозно.
-Ъмм...не нямам против.-казах отсечено и се усмихнах.
Но пък от друга старана щеше да е добре да се запозная с нея, така де все пак живееха под един покрив, а за да съм спокойна трябваше поне малко да я опозная.
-Ахх...кокона такава.-засмях се и му се изплезих.
-Имам друго предложение...Какво ще кажеш да не ходим никъде, уморен си както и аз, ако си съгласен ще поспим и после ще излезем.Пък и от друга страна ще опозная Серена.Все пак не искаш отново да ревнувам нали?!-усмихнах се и обвих ръцете си около тялото му и нежно го целунах.
Виждах че е уморен, все пак не беше малко това което му сторих, така че исках да си починем.Пък и както му бях казала щях да опозная Серена.

81 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 05:24

Серена ван дер Уудсън

Неусетно бях задрямала,но дрямката ми бе прекъсната от шума на спиращата кола пред имението.Сигурно беше Деймън,но до колкото знаех той нямаше кола..Станах от леглото като пооправих малко външният си вид и заприличах на човек.Погледнах през прозореца,но не видях никой,само едно червено бугати спряно пред къщата.Може би гости на Деймън...реших да остана в стаята си докато не се позвъни на вратата.

82 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 06:19

Деймън Салватор

- Хмм... оплакваш ли се, че ти го повтарям? Хубаво, повече няма да ти го кажа. - усмихнах се.
А браво... сега станах и кокона. Вместо да отговоря на малкото й подхвърляне, просто я притиснах към колата, подпрях ръцете си на вратата на колата, от двете страни на Кат и впих устни в нейните. Много обичаше да се заяжда с мен... но пък аз обичах да я целувам.
Няколко секунди по-късно се отдръпнах и хванах ръката й.
- Ще видиш, че не е чак толкова лоша. - усмихнах се. Забелязах как изражението й се промени, когато споменах Серена, което предполагам беше нормално. Все още не беше спряла да ревнува... и на нейно място, щях да се чувствам по същия начин. Всъщност, дори не съм сигурен дали щях да го приема толкова добре, както го приемаше тя.
Когато стигнах до имението, отворих вратата и се огледах. Освен непознатата миризма, която усетих веднага, щом влязох, не виждах нищо друго, което да е различно.
- Серена? - извиках, но така и не получих отговор.
- Скъпа, отивам да видя къде е и се връщам. Обещавам да не се бавя. Ти се настанявай... ето там е бара, ако искаш нещо за пиене. - усмихнах се и допрях устни до нейните, но за кратко. След това бързо се качих на втория етаж и почуках на вратата на Серена.
- Хей, хлапе, тук ли си?

83 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 06:26

Серена ван дер Уудсън

Дам,беше Деймън.чух го,че ме извика,но докато изляза той вече беше горе.Бързо станах от леглото и пооправих намачканите чаршафи и отворих вратата.
-Хей,здравей!
казах като се усмихнах и го прегърнах
-Ти се завърна...неочаквано рано.Хаха.Мислех че поне до сутринта няма да те има.
засмях се

84 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 06:32

Деймън Салватор

Когато отвори вратата, изглеждаше така, сякаш току-що се е събудила. Може пък да я бях събудил, като почуках...
- Спеше ли?
Успях да попитам, преди да ме прегърне.
- Всъщност... е почти сутрин, така че един вид ме нямаше до сутринта.
Засмях се.
- Ами ти? Кой си водила тук?
Повдигнах вежди.
- Нали не мислеше, че ще успееш да го скриеш?

85 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 06:38

Серена ван дер Уудсън

-Хей!Аз не съм искала да го скрия,просто щях да ти кажа малко по-късно.
погледнах го мило и се засмях,всъщност аз наистина не смятах да го крия,даже исках да поговоря за случилото се с него
-Ами да,бях задрямала,явно не съм усетила как е минало времето.
отметнах косата си назад и казах
-И между другото..каква е тази кола долу?
повдигнах вежди и погледнах Дей

86 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 06:45

Деймън Салватор

- Хммм... по-късно искам подробности.
Усмихнах се.
- Коя кола?
Погледнах я учудено.
- Ааа... онази страхотната, червена кола пред имението? Ами... какво да ти кажа, моя е.
Усмихнах се доволно.
- Кат реши да ми прави подаръци... и явно ми е купила кола. И между другото... по-късно трябва да ми помогнеш за нещо.
Хванах ръката й и я изкарах от стаята.
- Хайде, ела да те запозная с Кат.

87 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 06:49

Серена ван дер Уудсън

-Хахах,да,точно тя.
казах като се разсмях
-Леле,супер!
заплясках с ръце и се усмихнах широко
-Страхотна е,Дей!Да ти е честита.
побутнах го и се засмях
-На вашите услуги,сър.
засмях се и в следващият момент той ме изведе от стаята за ръка и слязохме долу където ни чакаше доста красиво момиче.Явно това беше прословутата Кат.Наистина беше красива!Деймън имаше вкус,не можех и да се съмнявам.
-Хей,здравей!Аз съм Серена,приятно ми е!
казах с широка усмивка и подадох ръката си на момичето

88 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 10:15

Катерина Петрова

Малко след страстната му целувка и подмятането за Серена, че не е толкова лоша влязохме в имението му.Като се засмисля, до сега не го обях оглеждала, освен неговата спалня.
-Добре.-измънках преди да се качи по стълбите.
Чувствах се адски раздразнена, от една страна момичето можеше да не е толкова лошо, но пък от друга той си беше мой и чисто и просто си ревнувах.Докато го чаках огледах наоколо, наистина беше хубаво и огромно имение, съвсем в стила на Деймън.
Малко по-късно го чух че слиза и се обърнах.Видях момичето и стиснах здраво зъби.Тя изглеждаше удивително и при това адски красива.Как по дяволите той очакваше да не ревнувам?!
Е, това нямаше как да се случи, но трябваше да опитам да бъда дружелюбна поне заради него.
-Аз...ъм съм...Катерина или просто Кат.-усмихнах се и стиснах ръката й, но за кратко.
Можеше и да станем приятелки с нея, но това щеше да отнеме повече време, пък и знаех историята им.И предвид че са спали преди, нямаше да ми е никак лесно.
-Чух все хубави неща за теб.Пък и си му помагала с момичетата, така де...-засмях се леко след което отново изражението ми стана сериозно, като погледнах към него и леко поклатих глава.

89 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 10:29

Серена ван дер Уудсън

-Всичко си разказал,а Дей?
казах като се засмях и го погледнах уж сърдито,а след това се усмихнах и се обърнах към Кат
-Аз също съм чувала доста хубави неща за теб.Ще видиш,че ще си допаднем!
усмихнах се широко,надявам се тя да не ревнуваше от мен..въпреки че беше нормално,но просто нямаше смисъл.
-Какво ще правим сега?
попитах като повдигнах вежди и ги погледнах и двамата

90 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 10:52

Деймън Салватор

Е, не можех да очаквам Катерина да посрещне Серена особено радушно и видях как изражението й отново стана сериозно, когато я видя. Определено щеше да е трудно да я накарам да спре да приема Серена като заплаха, но се надявах с времето да свикне. Серена беше наистина важна за мен и щеше да е ужасно, ако двете не се разбираха.
- Хммм... няма счупени ръце, оскубани коси... Постигнахме успех със запознаването.
Засмях се, когато се здрависаха.
- Ти какво очакваш? Да не се похваля, че ти ми уреждаше момичетата ли? О, чакай... това май не говори много добре за мен.
Свих рамене и се приближих до Катерина. Прокарах ръка по корема й и се усмихнах. Знаех колко й е трудно, но пък беше адски сладка, когато ревнува.
- Амии... като за начало, защо не седнем, нещо не ми харесва да стоя насред коридора. - засмях се и хванах Кат за ръката, тръгвайки към хола. Оставих ги да седнат на дивана, докато аз отивах към бара. Извадих бутилка уиски и напълних три чаши.
- Ей, хлапе... все още пиеш уиски, нали? - обърнах се към Серена, смеейки се.

91 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 11:02

Серена ван дер Уудсън

-Деймън!
казах като се засмях и го погледнах
-Колко векове още ще ме наричаш хлапе?
попитах и повдигнах вежди след което допълних
-Добре де,знаеш,че нямам нищо против и да,пия уиски.
намигнах му и се обърнах към Кат
-Е,Кат разкажи ми нещо за себе си,да видим дали това което онзи вампир там ми е казал е вярно.
казах като се засмях и я погледнах с усмивка,наистина исках да се сприятелим и да се разбираме,беше важно за мен,заради Деймън,най-вече заради него

92 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 11:13

Катерина Петрова

След като се настанихме на дивана със Серена успях да я огледам по добре.Беше хубава, слаба и руса.Момичето си го биваше и не можех да отрека.Но пък малко преди това когато Деймън ме докосна се поуспокойх, което си беше жив напредък.
-Чакай да видим....Не съм невероятна....-спрях за момент и го погледнах и се засмях.
-Ако ти го е казал, значи те е излъгал.Ъмм...друго за мен.Близо шест века съм вампир и обичам, мъжете, алкохола и секса.-засмях се отново и погледнах към Серена.
-Е, като изключим първото, другото е вярно.Така де г-н Салватор е ревнив.-усмихнах се.
-Ако е уместно да те попитам...Намерили си някой сладур, така де ако нямаш от преди това.-крастосах крака и се облегнах.
Всъщност си беше просто въпрос бях забравила за малко че живеят в една къща, беше невероятно как едно негово докосване ми помагаше толкова много.
-Което ми напомня...Дей къде е домашния ти любимец?
Преди все пак живееха с Клеър под един покрив, а нея я нямаше.Започнах да се смея, като си припомних физиономията й всеки път в който ме видеше с него.

93 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 11:35

Деймън Салватор

- Хмм... знам ли, докато не се намери кой да ми тегли кола. До тогава все ще те наричам така.
Усмихнах се. Взех трите чаши и се върнах при тях. Подадох едната на Серена, а другата на Кат и се настаних на фотьойла.
- Скъпа, няма да я заблудиш. Серена знае, че ако не си невероятна, няма да съм с теб. Така че, не се и опитвай.
Усмихнах се и присвих очи, когато каза, че обича мъже... всъщност останалото, което изброи го знаех, но точно частта с мъжете не ми допадаше. Взех чашата си и отпих една глътка.
Когато Кат зададе следващия въпрос, не успях да сдържа смеха си.
- Ммм... да, Серена, намери ли си някой сладур? Все още ми дължиш подробности, нали знаеш? - повдигнах вежди.
- Колкото до... домашния ми любимец... ами, пуснах го на свобода. - засмях се.
- Честно, нямам идея къде се е дянала. Нямаше я, когато се прибрах, пък и не ме интересува особено къде е.

94 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 12:21

Серена ван дер Уудсън

-Разбира се,че си невероятна Кат,ако не беше,Дей нямаше да е с теб.
казах като се усмихнах и взех чашата с уиски и отпих малка глътка
-Деймън,спри с тези подробности.Миналият път като ти разказах за тях ми се смееше два часа.Ако сега пак ще е така няма да ти кажа нито дума.
заявих гордо като след това се засмях и леко го сръчках
-Сладури много има,но всъщност нем.От доста отдавна нямам приятел.
усмихнах се
-Ами вие как се срещнахте?
повдигнах вежди и погледнах и двамата,бях адски радостна че Деймън е с момиче като Катерина,бях сигурна че е свястна

95 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 12:47

Катерина Петрова

Забележката му и потвърждението на Серена след това че ако не съм невероятна, той нямаше да е с мен, ме накараха да се засмея и на двамата, но не коментирах повече думите им.
Нямах идея за какво са си говорили, така че и не попитах за това.Но когато ми каза че няма приятел я погледнах леко загрижено.Все пак беше сладка и си беше живо престъпление да е сама.
-Ще намериш някой сладур убедена съм, пък и кой би ти отказал?-усмихнах се мило.Погледнах Деймън и отпих малка глътка от уискито.
-Ами...всъщност се бяхме виждали на няколко приема, когато предишната му съквартирантка беше влюбена до уши в него.И в Гимназията сме се засичали, но мисля че официалното ни запознанство беше на водопада.Нали така, скъпи? Или аз греша...-станах за малко отидох до него, целунах го и се върнах на мястото си преди да успее да ме спре.
Приближих се до Серена, тя ме изгледа малко странно,но не и обърнах внимание.
-Какво ще кажеш... да излезем по женски тези дни?-прошепнах тихо до ухото й така че той да не ме чуе, не смятах да му казвам нищо.
Започвах да харесвам Серена, но нямаше да му доставя удоволствието да му го кажа сега.

96 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 13:00

Деймън Салватор

- О, я стига. Сладури ще си търси...
Поклатих глава.
- Нали знаеш, че сега, когато живееш при мен... всеки "сладур" ще трябва да е много, много внимателен какво прави?
Засмях се.
- Мда, в общи линии... Кат ме виждаше с Клеър по приеми и партита и си умираше от яд, че не е тя с мен. Затова... когато случайно се видяхме на водопада, ме съблазни... и се възползва от мен. И после й стана навик... и най-лошото е, че и на мен ми стана навик тя да се възползва от мен. Общо взето така стигнахме до тук.
Докато говорех, изражението ми беше сериозно, но много скоро се засмях.
- Ау, браво... вече заговорничите...
Поклатих глава, когато Кат каза нещо на Серена.
- Ъх... жени...

97 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 13:05

Серена ван дер Уудсън

Намигнах на Катерина,тя разбра намека ми.
-Ау сега и сладури ли не мога да си намирам бе Дей?
попитах като повдигнах вежди и го погледнах като се засмях
-Добре,тате.Ще ги чакаш на входа и ще ги проверяваш,може и билетче да им даваш за вход.
засмях се и отпих от чашата си
-Нее, не заговорничим.Няма такова нещо.
поклатих глава и с Катерина се спогледахме като лека усмивка се появи на лицето ми

98 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 13:54

Катерина Петрова

-Хей.... не е вярно защо лъжеш? Не съм си умирала от яд....Колкото до водопада....Е, тук си прав нарочно си те съблазих.Пък и ти лесно се поддаде скъпи.-засмях се така си беше.
Определено беше забавна гледка, а и след предупреждението ми стана още по смешно но не казах нищо.
Когато Серена ми кимна се усмихнах.Поне той не разбираше какво става и знаех че се дразни.
-Ние сме невинни до доказване на противното.-изплезих му се и отпих от уискито.
Серена ми харесваше все повече, пък и скоро той нямаше да издържи в компанията на две жени който постоянно го дразнят, за най-малкото.А тогава щеше да е интересна гледка.Станах от мястото си и отидох до Деймън, хванах ръката му и вплетох пръсти в неговите, докато не отделях поглед от очите му.
Не исках да бъда груба, но пък за това той имаше дарбата да чете мислите ми и това в момента си беше идеално, поне за мен.
"Не че не ми е приятна компанията на Серена, но съм изморена....Какво ще кажеш да си починем?"
Леко допрях устни до неговите и пуснах ръката му, казах...или по скоро си помислих това което исках той да знае.Върнах се на мястото си и погнеднах Серена.

99 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 20:09

Деймън Салватор

- Напротив, умираше си от яд. Затова толкова не се разбираше с Клеър. И как очакваш да не се поддам? Ти виждала ли си се в огледало? Ще е цяло геройство ако успея да ти устоя. - засмях се. Е, беше права, не й костваше особено много усилия да ме съблазни на водопада. Пък и аз нямах нищо против да го прави. И без това нощта в хижата беше една от най-страхотните, които съм преживявал с момиче, така че не съжалявах за нищо. Пък и от друга страна, ако тогава бях решил да й се дърпам, сега можеше да не стигнем до тук...
Когато Кат дойде до мен и хвана ръката ми, разбрах какво иска. И беше права... отново. Трябваше да си починем. Ставаше ми все по-трудно да остана буден. Затова изпих и останалото уиски и се изправих, подавайки ръка на Кат.
- Преди да сте измислили план как да ме убиете в съня ми, мисля да ви разделя. - засмях се.
- Хайде да поспим малко, какво ще кажеш? - усмихнах се, докато не отделях поглед от Катерина. Когато се изправи, я прегърнах през кръста и върнах вниманието си върху Серена.
- Съжалявам, че ще те оставим, но наистина си умирам за съм. Само внимавай да не взривиш имението, става ли? - засмях се и леко я побутнах, докато минавахме покрай нея.
Не пуснах ръката на Кат, докато се изкачвахме по стълбите, а когато влязохме в спалнята, я притиснах към стената и впих устни в нейните. Изкушавах се да го направя още долу.
- Ммм... мисля, че си виждала спалнята ми. - усмихнах се. Съвсем леко се отдръпнах от нея, разкопчавайки ципа на якето й и няколко секунди по-късно то беше на земята.
- Казах ли ти, че изглеждаш страхотно? - засмях се. Приближихме се към спалнята и леко я бутнах, така че да легне. Настаних се върху нея и отново я целунах. Нямах намерение отново да започваме, затова и целувките ми бяха много нежни. Не ми се искаше да я възбудя, защото и двамата нямахме сили за повече, затова след известно време се отдръпнах от нея.
- Хайде да се наспим. - усмихнах се.

100 Re: Имение Салватор on Вто 27 Сеп 2011, 23:37

Катерина Петрова

Малко след това Дей се изправи и ми подаде ръка, без да се замисля го хванах за ръка.Толкова бях уморена, че едва се сдържах да не заспя,компанията на Серена ми беше приятна, но в момента едва се сдържах да стоя далеч от него, камоли да не заспя.
-Спокойно, скъпи няма да те убием докато спиш.-леко целунах го по бузата и се усмихнах.
-Мхм...съгласна съм.-казах в отговор на въпроса му.Само това можех да кажа в момента.Но се насилих да мисля отново което не беше добра идея.
-Серена, надявам се после да се видя с теб, така де за онова нещо което ти казах.-намигнах й преди да се качим по стълбите и чесно казано спалнята му ме изкушаваше толкова много в момента.
Малко след като влязохме в спалнята му ме притисна към стената.Господи, обожавах си тези негови целувки... а за устните да не говорим.
-Това май го пропусна.-засмях се преди да се озова на леглото.
Докато ме целуваше, разкарах ризата му и когато се озова пода плъзнах ръцете си по тялото му.Поне се отдръпна навреме преди да започнем от началото.Беше прав трябваше да поспим, но нямаше да стане така.
След като се отдръпна от мен, с няколко бързи движения разкарах панталона му оставяйки го по боксерки, на лицето ми се появи усмивка.Целунах го нежно и станах от леглото за малко, съблякох блузата, малко след това и панталона се озова на пода и след него и обувките.Дръпнах завивките и малко след това се пъхнах под тях, като завих и Дей.
-Определено е време да поспим....Сладки сънища, любов моя.-прошепнах тихо до ухото му и го целунах.
Секунда по-късно го гушнах, но пръстите ми се разхождаха по корема му, леко допрях устни до гърдите му и затворих очи...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 22]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next