Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 7]

1 Имение"Уесли" on Пон 12 Сеп 2011, 15:10

Катрин Уесли

Spoiler:

Имението:

Кухнята:

Холът:

Стаята на Катрин:

Стая за гости 1:

Стая за гости 2:

Баня:

Фитнес:

2 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 12:50

Блейд Дарк

Явно този беше причината на нея да й има нещо. Но.. това може би ще го разбера по-нататък, все още ми беше рано за такива видове разговор.
- Предполагам не е далеч.
Попитах когато бяхме на вън и ходехме. Говорехме си доста време по пътя като си разказвахме разни неща. Накрая най-после стигнахме до имението й, което си беше наистина доста красиво.
- Яко местенце си имаш.
Казах докато се вглеждах нагоре, за да го огледам.

3 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 12:58

Катрин Уесли

През целия път си говорехме разни неща,а аз се опитвах да забравя за казаното в бара.Просто..бях свикнала по навик..Но да,вече Иън го нямаше и трябваше да свиквам.
-Благодаря ти.
усмихнах се и отключих
-Заповядай,настанявай се,аз ще отида само да се преоблека и слизам при теб.
кимнах му като оставих чантата си на дивана в хола и се качих в стаята си
Облякох един потник,къси панталонки и сресах косата си.След минути вече бях долу.
-Искаш ли нещо за пиене?Ако си гладен да ти дам кръв?
попитах го с усмивка

4 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:05

Блейд Дарк

- Мерси.
Кимнах й и докато я чаках оглеждах къщата. Това даже беше прекалено за мен, но нямаше и да се оплаквам. Страхотно местенце си беше. В един момент тя слезе, а аз погледнах неловко в страни. Явно трябваше да свиквам, че ще виждам по-често такива гледки.
- Ъ-ъ..
Поклатих отрицателно глава като се обърнах към нея.
- Но благодаря.
Успях да се усмихна малко по-достоверно. Изведнъж погледнах към дивана и веднага заговорих.
- Може ето тук да спя.

5 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:10

Катрин Уесли

-Аа не,не може да спиш тук.Ще спиш горе.След малко ще се качим и ще си избереш стая.
кимнах му като се усмихнах и седнах до него като кръстосах крака
-Надявам се да ти харесва..малко е големичко,но..не беше предназначено да е за един човек.Просто...така се случи.
поклатих глава и сведох поглед надолу..всичко ми напомняше на Иън..

6 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:14

Блейд Дарк

Започнах малко по малко да я разбирам. Доста често се сещаше за това, за това трябваше да направя, така че тя да не се сеща толкова за него.
- Хей, знаеш ли..
Обърнах се към нея.
- .. ако искаш можеш да ми разкажеш, ще ти олекне, повярвай ми.

7 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:18

Катрин Уесли

-Аз..не искам да те отегчавам и..просто ми липсва..
гласът ми започваше да ми изневерява,трябваше да бъда силна,но не можех да сдържа сълзите си
-Липсва ми.Предния ден се смеем,заедно сме...а на другия просто го няма.Трудно е да свикнеш с мисълта,че единственият човек,който те е обичал никога няма да го видиш..
поклатих глава и избързах сълзите си стичащи се по лицето ми

8 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:22

Блейд Дарк

- Хей, недей така, стига..
Погледнах я и я хванах като я придърпах и и с ръка избърсах сълзите и, които капеха от очите й. Хванах я за раменете и леко се наведох на нивото на очите й.
- Всичко ще се оправи, чуваш ли? Сигурен съм, че сега той е някъде там горе и те гледа и винаги ще е до теб, независимо всичко.

9 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:26

Катрин Уесли

-Благодаря,че ме подкрепяш.Наистина го оценявам!
кимнах като хванах ръцете му и просто се сгуших в него,така се чувствах някак по-спокойна..
-Наистина..благодаря ти.
прошепнах тихо в ухото му и отново го гушнах

10 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:30

Блейд Дарк

- Не мога да те оставя да страдаш.
Отвърнах й като я гушнах по-силно в себе си.
- Обещай, че няма да се нараняваш с тези мисли. Ще ти помогна ако трябва!
Казах сигурно като не я пуснах.
- С мен ще си в безопасност..

11 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:34

Катрин Уесли

-Толкова си мил..и добър с мен,а едва ме познаваш..
промълвих тихо като се изправих и погледите ни се изравниха
-Как е възможно?
попитах като не пусках ръцете му

12 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:36

Блейд Дарк

Погледнах я доста изненадано.
- Кое да е възможно?
Попитах я като се вглеждах в очите й, в които буквално се губех в мислите си.
- Иначе просто съм си добър, в природата ми е, особено с жените.

13 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:40

Катрин Уесли

Когато срещнахме погледите си..сякаш забравих за всичко.Абсолютно всичко.
-Аз...
В следващия миг усетих как устните ми са се слели с неговите.Беше...необяснимо.Не можех да отделя устните си.Иксах,а не можех...

Пиши по 4-ри реда!!!
Администратор!

14 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:43

Блейд Дарк

Докато се осъзная в единия миг плачеше, а в другия ме целуваше. Устните ми бяха заедно с нейните и не можех да си го обясня. Дали това не беше грешка, все пак какво й се е случило, но тя ме целуна, не аз. Не отричах, че не исках да го направя.. Не исках да отделя устните си от нейните като направих така че целувката да стане все по-продължителна.

15 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 13:48

Катрин Уесли

След доста продължителната целувка най-накрая отлепих устните си от неговите.-
-Това беше грешка!Голяма грешка!
изправих се моментално и започнах да обикалям около масата с ръце на лицето..Но..ако така щях да забравя по-лесно Иън..
-Защо пък?!
казах бързо и се надвесих над него като го целунах отново и се настаних в скута му
-Започваме игра.Нещо като...по приятелски.Ако така ще ми е по-лесно,то тогава..просто ще правим секс когато ни се прииска.Както тенисът..просто игра.Без чувства и ревност.

16 Re: Имение"Уесли" on Нед 25 Сеп 2011, 19:36

Блейд Дарк

Гледах я наистина изненадано. В единия момент казваше едно, а в другия друго. Но нормално, изглеждаше доста объркана и беше разбираемо. Изслушах всичко, което каза накрая и.. ами нямаше как да не се съглася. Та това си беше безплатен секс, нямаше нужда да после винаги да бягам преди момичето се е събудило. То които и мъж да беше нямаше да откаже на такова предложение, макар и аз малко да си падах от по-разбирателните, но щом това щеше да й помогне, то аз нямаше да споря, въпреки, че първия момент може би щях да се опитам да променя мнението й.
- Амии.. да, добре. Добра идея, щом така ще ти помогна, то да, съгласен съм.
Кимнах й в знак за разбирано като я притиснах по-към себе си и я целунах. Нямаше как да отрека, че това ми харесваше, даже доста. В един момент се досетих, че май я знам от някъде, не я познавах, ноо.. просто я знаех.
- Ти да не си модел?

17 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 03:27

Катрин Уесли

Можех да прочета мислите му.Но реших да не им обръщам внимание.
-Мда..
казах тихо като леко разроших косата му и захапах долната му устна
-Защо?
попитах като се усмихнах и се притиснах още повече към него..Не знам защо изобщо му предложих това..но може би така щях да забравя.Необичаен,но да се надяваме сполучлив начин.А и нямаше да има чувства.Просто секс.

18 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 07:02

Блейд Дарк

Зарадвах се, че не бях сгрешил с мислите си. За миг спрях да я целувам, колкото да успея да кажа това, което беше в ума ми.
- Модел? Това си е мечта за един мъж..
Възкликнах гордо като се подсмихнах доста доволно и отново се приближих и я целунах този път с повече страст, а ръката ми нежно хванаха брадичката й. В момент като този бях способен да направя всякакви неща, абсолютно всякакви. А и щом жена вземеше контрол над мен, определено бих се "подчинил" на всичко.

19 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 08:10

Катрин Уесли

Хванах лицето му с ръце и нежно впих устни в неговите,а след това целувката от нежна се превърна в доста страстна.
-Искаш ли...да се качим горе да...видиш...стаята си?
попитах едвам като след всяка дума го целувах,изправих се и го дръпнах за ръката като го приковах към стената и изшептях
-Но първо да отидем в моята.
Дръпнах го за ръката и се качихме по стълбите като през това време не спирах да го целувам,бутнах вратата и влязохме в стаята

20 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 09:05

Блейд Дарк

- Да, да.. веднага искам да ги видя!
Изшептях доста забързано. В такива моменти имах навика да попринцип да се заплитам сам в думите си, но то.. кой не би?
Тръгнахме да се качваме по стълбите като тя ме водеше към стаята, защото си беше доста объркващо наоколо за един човек.
- Доста.. доста ще се наложи тези дни да ме ориентираш къде се губя.
Казах като направих малка пауза. След което веднага след това я бутнах и притиснах силно със здравото си тяло към стената.

21 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 09:22

Катрин Уесли

-Мда,мда...нямаш проблеми.
изшептях тихо срещу устните му и го блъснах на леглото като се качих отгоре му и започнах да целувам врата му
-Сигурен ли си,че искаш...смисъл.идеята е малко налудничева и..
не продължих,а просто целунах устните му..не можех да му устоя...

22 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 09:31

Блейд Дарк

- O, повярвай ми, абсолютно съм съгласен ако става дума за това.
Тук и да исках не можех да излъжа. Та кой нормален мъж ще откаже такава идея? Обикновено ще е някой, който е тръгнал по "другата улица". Но и да я излъжех сигурно беше налудничаво да го чуе или повярва. Преобърнах я като ръцете ми обвиваха кръста й и бях леко се повдигнал.
- Но о, да, напълно съм сигурен!
Усмихнах се доста дяволито и се наведох отново да я целуна като прехапах леко долната й устна. Но трябваше да внимавам, че както е тръгнало.. едва ли не "животинското" в мен излезе на повърхността и можех да я нараня.. най-малко да я ухапя.

23 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 10:04

Катрин Уесли

Пъхнах ръцете си под тениската му и бавно започнах да я надигам нагоре,докато вече не се намираше на тялото му.Погледът ми се спусна по тялото му.Да...определено беше впечатляващо.Нежно започнах да целувам врата му като ръцете ми шареха по гърба му и тялото ми се притискаше повече в неговото.
-Добре дошъл у дома.
изшептях тихо в ухото му,след което доволна усмивка се появи на лицето ми и бавно плъзнах езика си до върха на ухото му като леко го захапах

24 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 10:59

Блейд Дарк

Щом ръцете й се намериха под тениската ми, леко потрепнах, бяха малко хладни, но тялото ми беше доста нагорещено. Бързо тениската беше махната от мен, а целувките й бяха като огън по цялото ми тяло. Толкова топли и изгарящи, точно така ми действаха по кожата.
- Още от първия ден съм добре посрещнат, определено съм добре дошъл.
Отвърнах с една усмивка, която не свалях от устните си. Устните й се рееха по кожата ми, а аз се чувствах безпомощен. Не можех да оставя нещата така. Леко хванах косата й, като вплетох пръсти в кадифените й кичури и й отвърнах на жеста като започнах да целувам врата й точно под ухото й.

25 Re: Имение"Уесли" on Пон 26 Сеп 2011, 11:48

Катрин Уесли

Ъгх!Точно това място,което целуваше.Точно там ми харесваше най-много,направо настръхвах цялата.
-Нямаше как да не те посрещна подобаващо.Нов си в града все пак.
изкисках се и придърпах врата му като прокарах пръсти през косата му и жадно го целунах.Сякаш тялото ми гореше.Побъркваше ме...някак ми напомняше на един човек,който единствено можеше да направи това с мен.
-По дяволите...
изшептях тихо и отпуснах главата си назад

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 7]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next