Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

1 Имение"Уесли" on Пон 12 Сеп 2011, 15:10

Катрин Уесли

First topic message reminder :

Spoiler:

Имението:

Кухнята:

Холът:

Стаята на Катрин:

Стая за гости 1:

Стая за гости 2:

Баня:

Фитнес:

101 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 11:24

Катрин Уесли

-Яя кой имал гъдел?!
засмях се и започнах да го гъделичкам,а той да се извива,най-накрая!Някой мъж да има гъдел!Доволна усмивка се появи по лицето ми,а той се опита да се съпротивлява.За секунди спрях действията си и впих устни в неговите.Просто имах нуждата да го направя.Езичето ми се заигра,а пръстите ми се разхождаха по врата му.Прилепих тялото си до неговото като не отделях устни от неговите,едвам си поемах дъх.Но бих го правила цял живот.Устните му бяха толкова сладки,като магнит.

102 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 11:42

Блейд Дарк

Изведнъж действията й се измениха доста бързо, а и определено имаше "дарбата" да ме възбуди бързо.
- Само не ме измъчвай повече така!
Ухилих се дяволито като се приближих и притиснах максимално към стегнатото й тяло, от което не можех да изпусна погледа си!

103 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 05:09

Катрин Уесли

-Ако и ти не ми даваш поводи..
присвих рамене и се засмях
-Хей,утре има парти за Хелоуин в кметството,искаш ли да отидем?
погледнах го и му се усмихнах,щеше да е добре и двамата да се разведрим и да се позабавляваме.Не изгарях от желание да видя Деймън например,но щях да го понеса.

104 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 08:44

Блейд Дарк

Това ме беше подсетило, че имаше нещо тук. Или по-скоро "щеще" да има, идеята й ми хареса ужасно много и нямаше как отново да не се съглася, пък и може би щеше да бъде забавно, определено това нямаше да е за изпускане.
- Еее, как бих отказал? Искам, разбира се. Но има проблем.
Погледнах я някакво тъжно, а после по-скоро объркано.
- Какво ще облека? Костюм на риба? Мога да бъда и Спондж Боб? Малката русалка?

105 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 08:48

Катрин Уесли

-Хахахаха!
избухнах в смях,беше адски сладък!
-Не миличък,ти..ще бъдеш Джак Спароу,а аз Елизабет!
заявих доволно,а след това се усмихнах
-Ще си моят капитан.
леко захапах устната му и притиснах тялото си към неговото като изшептях срещу устните му
-Съгласен ли си?
а след думите си жадно го целунах

106 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 08:56

Блейд Дарк

- Изкушаваш ме прекалено много, за да откажа и това. С целувките ме подкупваш, нали?
Усмихнах се палаво като си откраднах още една малка и бърза целувка от нея.
- Но.. не трябва ли по-скоро да съм като Уил? Или... не го предпочиташ? Мразиш Уил?
Погледнах зачудено във веселия й поглед. Обичах да я гледам когато беше усмихната, радостна, а не да страдаше. Но кой мъж би искал да види това в очите на някое момиче? Е, може би някой психопат най-малко.

107 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 09:10

Катрин Уесли

-Мм не скъпи,просто трудно издържам без устните ти.
направих отчаяно и тъжно изражение,а след това се усмихнах на следвашите му думи
-Мм харесвам Уил,но Джак ми е любимец.А и шапката му радва много!
засмях се и спуснах устните си по врата му
-Целуни ме де,няма само аз да те целувам!
казах сърдито,след което се засмях и отново разроших косата му

108 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 09:30

Блейд Дарк

- Поне вече знам какво ще е наказанието ми срещу теб!
Усмихнах се малко по-лошо, сякаш щях да имам преимущество за нещо важно.
- Когато не ме слушаш, тогава ще те наказвам без целувки, така че по-добре да наваксвам така.
Усмивката ми не слизаше от лицето и изведнъж я превъртях като този път тя беше "приклещената" до стената на басейна, а веднага след това целунах нежно врата й.

109 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 09:34

Катрин Уесли

-Щом ти ще ме наказваш без целувки,аз ще те оставя на сухо,пък!
заявих и се засмях,а в следващият миг се озовах "приклещена" до стената на басейна.Да усещам силните му ръце по тялото си беше невероятно.
Щом целуна врата ми цялата настръхнах.Можеше да ме възбуди за секунди.
Прилепих устни до ухото му и тихо казах:
-Някога правил ли си го в басейн?
след удмите си бавно прокарах езика си по ухото му

110 Re: Имение"Уесли" on Пет 28 Окт 2011, 17:26

Блейд Дарк

Интересен въпрос ми зададе, но малко се бях забавил с отговора. Чух въпроса й, но бях малко повече зает с това да целувам врата й.
- Правел съм го на доста необичайни места, пък и.. стига да не се удавиш.
Усмивката ми арогантно заигра по устните ми преди отново да се намерят на врата й, сякаш сладкия аромат на кожата й ме привличаше до такава степен, че не можех да се задържа поне десет секунди без да целувам врата й.

111 Re: Имение"Уесли" on Съб 29 Окт 2011, 00:12

Катрин Уесли

-Няма начин,скъпи.
засмях се,но усмивката ми бе прекъсната щом усетих горещите му устни по врата си,зарових пръсти в косата му и леко дръпнах главата му назад
-Ако продължаваш така наистина ще го направим тук,нали знаеш?
произнесох бавно срещу устните му и впих поглед в тях,бяха толкова изкушаващи
-Което всъщност ще е страхотно.
казах палаво и в следващия миг страстно впих устни в неговите и прокарах едното си бедро по крака му

112 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 11:28

Катрин Уесли

Върнах се за да потърся Блейд,но него го нямаше...просто чудесно!Взех си такси и се прибрах у дома.Съблякох досадния костюм,облякох един потник и къси панталонки,но преди това няколко пъти извиках името на Блейд,но него го нямаше...Излегнах се на дивана като си пуснах телевизора..минаха може би два часа,а него все още го нямаше.Бях започнала да се притеснявам.Усетих как започнах да се унасям..

113 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 11:50

Блейд Дарк

Накрая неусетно си хванах пътя и после не се мярнах пред погледите на всички поне 3-4 часа, а си вършех работата като се преоблякох.. След като всичко мина добре, просто взех малкото златно колие и го скрих в джоба си и тръгнах към вкъщи. Бях сигурен, че ще имам късмет Катрин да не ме хване, защото или нямаше да се е прибрала и да седи с приятелите си или каквито й бяха, или просто вече щеше да си е легнала, все пак беше доста късно. Стигнах до вратата и съвсем тихо отключих входната врата и се промъкнах вътре на пръсти.

114 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 11:56

Катрин Уесли

Все още не бях заспала,усетих как входната врата се отключва.Станах от дивана и на пръсти пристъпих към входната врата.Беше Блейд.
-Добър вечер...
казах с равен тон и го погледнах,а той като че ли се стресна

115 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 12:08

Блейд Дарк

Изведнъж щом чух гласа й рязко подскочих в тъмното.
- А, ъ, оо, хей, то.. вече сутрин може би.
Погледнах объркано към нея и се засмях доста неловко, като се опитах да одбягвам ситуацията.
- Има ли нещо за ядене, щото.. човече, умирам от глад!
Тръгнах направо и се запътих към кухнята, за да избягам ситуацията.

116 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 12:12

Катрин Уесли

Държеше се адски странно!Хванах го за ръката и го спрях
-Блейд!Какво има?Защо се държиш така?
попитах като повдигнах вежди и го погледнах сериозно
-Какво е станало?
скръстих ръце пред гърдите си и зачаках отговора му

117 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 12:29

Блейд Дарк

Погледнах я притеснено, но веднага се овладях и се засмях.
- Какво? Защо? Не, бе, нищо ми няма, просто съм гладен, това е. Не.. може ли?
Погледнах изненадано, а неловкия ми смях продължаваше все по същия начин като пуснах ръката й и след няколко крачки бях в кухнята. Не светнах никъде лампите, а вървях по тъмното из кухнята. Веднага тръгнах към хладилника и го отворих, а от светлината му се освети леко кухнята. Огледах се вътре и търсех с поглед какво да си открадна.
- О, чудесно, има ягоди!
Казах възторжено и грабнах една купичка с ягоди. Облизах изкусително с език устните си като леко прехапах долната си устна като се вглеждах в ягодите. В едната си ръка държах купичката, а с другата си грабнах една ягода и я отхапах набързо като бях оставил хладилника отворен и все още оглеждах още за ядене.

118 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 13:37

Катрин Уесли

Държеше се сякаш е сгафил и сега всичко е повече от перфектно.Отидох в кухнята при него,но не го питах направо.Застанах срещу Блейд,взех си една ягода и бавно я облизах.
-М,ягоди ли ще ядем?
повдигнах вежди като оставих ягодата настрани и се притиснах към тялото му,прокарах ръка по гърба му
-Миличък..какво стана?
попитах тихо и нежно целунах устните му

119 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 14:02

Блейд Дарк

- Е.. ягоди.. аз.. много обичам ягоди, а ти?
Погледнах към ягодите като се опитах да изместя погледа си, но реших да върна погледа си към нея, за да не си помисли, че има нещо. Можех да я разсея като щях да направя целувката по-продължителна, но след като устните ни се разделиха аз просто се усмихнах.
- Ами нищо не е станало, стана ми скучно и просто си тръгнах по-рано, това е. Ами ти? Как мина всичко? Не си набила никой, нали?

120 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 14:10

Катрин Уесли

Блейд..държиш се странно,но добре.Щом така казваш..вярвам ти.
присвих рамене и му се усмихнах,може би наистина параноясвах вече..вечерта си беше цялата странна.
-Хаха,не.И мили,съжалявам,че те оставих сам..просто трябваше да..поговоря с Деймън.
отместих погледа си от него като се надявах да не пита за Дей или Катерина или който и да е било..

121 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 14:22

Блейд Дарк

- Не, няма проблем.
Усмихнах се и отново се протегнах за малко, за да си взема още една ягода. Отхапах я и отново заговорих.
- Таа.. каква е работата между вас? Спомням си, че ми спомена имена или нещо такова, не знам, малко склероза си падам от части.
Повдигнах учудено вежди като си отхапах от ягодата си.

122 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 14:40

Катрин Уесли

-Между..ъм..мен и Дей ли?Ами..работата е там,чее..С него се познаваме от наистина...адски много време..Още от когато бяхме хора.Бяхме най-добри приятели,но аз..влюбих се в него и..дори когато той ме изгони от Имението поради грешка не спрях да го обичам.Преди може би година се завърнах отново в Мистик Фолс и разбрах,че и той е тук.Винаги,когато се видехме се започваха скандалите,не можехме да спрем да се дразним,а след това следваше..мм..сещаш се..След това той се запознал с Катерина и на едно парти отново се бяхме скарали,аз му ударих шамар,казах му че го мразя,той също ми го каза и след това..се видяхме чак днес.И май се помирихме..знам ли..
присвих леко рамене и се засмях,а след това погледнах към Блейд

123 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 14:53

Блейд Дарк

- Ъхъм..
Успях да кажа от всичко, което горе-долу разбрах. Пък и честно казано не знаех и какво да кажа в такива моменти, за това просто продължих да ям от ягодите в купичката.
- Абе ти от колко време живееш в този град? Изобщо?

124 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 15:07

Катрин Уесли

-Родена съм тук.До 20 годишна живях тук,след това ме превърнаха във вампир и напуснах града..Но миналата година се завърнах.Та общо 21 години.
усмихнах му се
-Ами ти?Какво стана с теб след нощта,в която се видяхме?
попитах като му се усмихнах и седнах на плота

125 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 15:18

Блейд Дарк

- Ами.. май.. нищо особено. Обикалях света, живеех на различни места.. разглеждах ги, ограбвах..
Секнах се изведнъж като затворих хладилника, който до сега стоеше отворен да му се не види.
- ъмм.. тоест ограбвах женски сърца.
Ухилих се като разсеяно като бързо оставих купичката с ягодите встрани и побързах да застана пред нея и устните ми бяха на милиметри от нейните, но не я целунах, а само започнах да шепна.
- Знаеш ли.. в момента си ужасно секси с тази блузка и тези панталонки, какво ли ще стане ако ги разкъсам?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next