Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 7]

1 Имение"Уесли" on Пон 12 Сеп 2011, 15:10

Катрин Уесли

First topic message reminder :

Spoiler:

Имението:

Кухнята:

Холът:

Стаята на Катрин:

Стая за гости 1:

Стая за гости 2:

Баня:

Фитнес:

126 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 15:25

Катрин Уесли

-Хах,сега и моето сърце ли искаш да откреднеш?
засмях се,а в следващият миг устните му се озоваха пред моите
-Мили..бъди послушен.Любими са ми!
изшептях срещу устните му
-Но пък..ако ми купиш същите няма да има проблем..
направих миличка физиономия и прокарах пръсти през косата му като само долепих устните ни

127 Re: Имение"Уесли" on Пон 31 Окт 2011, 15:29

Блейд Дарк

- Хмм.. така ли? Значи казано така - ще ме утрепеш ако ги разкъсам и после не мога да ти ги намеря? Едно.. знам ли.. Армани няма ли да те задоволи?
Подсмихнах се като по-скоро шепнех тихо, отколкото да говоря нормално като тъкмо тръгнах да я целувам и изведнъж погледа ми отиде към кичурите й и започнах да си играя с тях.
- Но.. не искам да си навлека гнева на жена.
Засмях се като продължих да гледам и се заигравам с кичура й.

128 Re: Имение"Уесли" on Вто 01 Ное 2011, 01:10

Катрин Уесли

-Хм..този път може и да ти простя..
леко прехапах долната си устна и прокарах ръка по гърдите му като го придърпах към себе си.А начинът по който си играеше с косата ми определено ми допадаше.
-Ами...ако аз разкъсам тениската ти?
погледнах го мило и му се усмихнах палаво

129 Re: Имение"Уесли" on Вто 01 Ное 2011, 09:37

Блейд Дарк

- Ако я разкъсаш... имам още много в изобилие, така че няма да ми е проблем, а само ще отвориш мръсното ми подсъзнание.
Продължавах да се заигравам с кичура, но отместих погледа си към нейния и я погледнах с един мръснишки поглед като се усмихнах палаво.
- Може да съм доволен, може и да не съм чак толкова.

130 Re: Имение"Уесли" on Вто 01 Ное 2011, 09:48

Катрин Уесли

-Мисля,че аз ще съм най-доволна.
казах бързо а в следващият миг тениската му беше на парчета.Пред мен се откри..хм..прекрасна гледка.Притиснах го към себе си и усетих горещата му кожа.Започнах бавно да целувам рамото му,към врата и устните.Но пред устните се спрях и тихичко промълвих:
-Можеш да правиш каквото пожелаеш.
усмихнах се доволно и впих устни в неговите

131 Re: Имение"Уесли" on Вто 01 Ное 2011, 10:28

Блейд Дарк

- Чаках да го кажеш!
Отвърнах доволно като й се нахвърлих и разкъсах в ръцете си червеното й потниче.
-Надявам се да.. да нямаш нищо против, хубавко е, но ще ти купя друго.
Прошепнах й и след това веднага жадно и настървено я целунах

132 Re: Имение"Уесли" on Вто 01 Ное 2011, 10:51

Катрин Уесли

Усмихнах се доволно и отвръщах на всяка негова целувка.С потникът ми беше свършено,но не ми пукаше ама изобщо.Притиснах тялото му към моето и обвих крака около кръста му като извих глава назад и пред него се откри..доста хубава гледка.
-О,не не..няма..проблем..
едвам промълвих и леко одрасках кожата му

133 Re: Имение"Уесли" on Вто 01 Ное 2011, 11:07

Блейд Дарк

- Няма? Значи..
Ох, движенията, гледката, всичко което правеше ме разсейваше ужасно много. Започнах да целувам врата й много страстно като някак си успях да махна сутиена и.
- .. няма да имаш проблем да махна и сутиена ти?
Но докато изрека думите вече беше късно, а и по-скоро не питах, а беше риторично, тъй като беше ясно каква щеше да бъде съдбата на този сутиен. Оттам устните ми започнаха да обикалят само около гърдите й.

134 Re: Имение"Уесли" on Сря 02 Ное 2011, 05:07

Катрин Уесли

-Миличък..тук ли ще...
Боже,дори не можах да довърша изречението си!Целувките му ме побъркваха.Успях да разкопчая дънките му и да ги свлека надолу.Оставих се на целувките му,а ръцете ми бавно се пъхнаха под боксерките му като започнаха да го "масажират" в интимната област с различни движения.

135 Re: Имение"Уесли" on Сря 02 Ное 2011, 07:56

Блейд Дарк

Докато се разсейвах да я целувам и кога да се усетя ръцете й бяха под боксерките ми. За секунди сякаш нещо ме хипнотизира, сякаш някой друг ме контролираше, е.. на практика от "там" идваше й контрола върху мен. Не можах дълго да се задържа просто така и леко се отдръпнах от устните й като прехапах долната си устна. Тези нейни ръце.. човече, бяха вълшебни, сякаш си знаеше работата. Чувството при нея беше доста по-приятно, а това изобщо рядко го получавах от други момичета.
- Ако продължиш така, нали знаеш, че всеки момент ще те разкъсам?!
Опитах се да кажа изречението колкото се може по-бързо, защото стоновете от устните ми напираха с всеки изминал момент, докато накрая не ги одържах и възбудата ми се усили ужасно много, а стоновете едни по едни започнаха да напират от гърлото ми.
- Сладурче, нали знаеш, че ще те опъна още тук и сега?!
Едната ми ръка се плъзна под нейните панталонки и допрях отново устните си до нейните, след което жадно я целунах, за да прикрия напиращите стонове от мен.

136 Re: Имение"Уесли" on Сря 02 Ное 2011, 08:02

Катрин Уесли

Не можех да прикрия самодоволната си усмивка.Адски ми беше приятно,че го карах да откача от удоволствие.
-Хмм..мръсни думички.
леко прехапах долната си устна и облизах неговите като за миг го погледнах,след това леко захапах устната му и потече съвсем малко кръв.Облизах я и засмуках леко,колкото да го възбудя още повече,а след това жадно впих устни в неговите като не спирах движенията си с ръцете усещайки как се възбужда все повече.
-Тук и сега...звучи...адски хубаво.
тихо прошепнах и отново слях устните си с неговите за доста страстна целувка

137 Re: Имение"Уесли" on Сря 02 Ное 2011, 08:25

Блейд Дарк

- Мамка му, мамка му!
Не се сдържах и нямаше как веднага да не кажа ругатните идващи ми от ума, присвих силно юмрук, а това с кръвта от нейна страна, Боже, подлуди ме, изкара ме извън контрола на пределите ми.
- Дявол да го вземе, ако спреш сега после тежко ти!
Изръмжах като отпуснах ръцете си и ги предвижих към гърба й. Буквално бях безпомощен в този миг, не можех повече, трябваше да го направя, трябваше да съм в нея или час по-скоро щях да съм полудял.
- Харесва ти, а? Да ме измъчваш? О, няма страшно, това е началото!
След тези "заплашителни" думи пъхнах ръката си под своите боксерки, за да хвана нейната ръка, отдръпнах я от там. На секундата свалих боксерките си и я преобърнах, за да бъде с гръб от мен (а това почти ставаше за секунди), свалих рязко панталонките й заедно с бикините й. Хванах члена си и изведнъж го пъхнах в нея.

138 Re: Имение"Уесли" on Сря 02 Ное 2011, 08:37

Катрин Уесли

Беше като обезумял,като животно.Груб и настървен..харесваше ми.Всяко негово движение беше адски бързо и в един момент рязко проникна в мен.Нямаше как да спра огромния стон напиращ в гърлото ми,който след секунди огласи кухнята.
Извих главата си назад като с ръце придърпах неговата.Не можех без целувките му.Страстно впих устни в неговите като прошепнах:
-Не можа да издържиш повече?
леко прехапах устната си за да бликне малко кръв,след което отново го целунах.Вкусът на кръвта и възбудата щяха да направят всичко още по-силно.

139 Re: Имение"Уесли" on Сря 02 Ное 2011, 08:49

Блейд Дарк

Стона, който огласи стаята, просто ме накара да забързам всичко. Дишането ми се участи, а щом усетих нейната кръв, всичко в мен сякаш се напълни с още повече енергия.
- Ти ме подлуди.. как очакваш?!
Проникването ми беше грубо и забързано, сякаш очаквах всеки момент да се разпадне в ръцете ми. Движението ми ставаше настоятелно, а през това време започнах да пия кръвта от устната й, която буквално потече по моите устни. Езика ми нямаше как да не се включи в миг като този.
- Само да можех и да те изям, боже, като секс машина си!
Говорех ужасно объркано, а с език облизах кръвта, която беше по моите устни, след което веднагически езика ми се отправи към прехапаната й устна от където облизвах кръвта.

140 Re: Имение"Уесли" on Чет 03 Ное 2011, 07:00

Катрин Уесли

-Не ме яж,но пък..можеш да пиеш от мен.Хайде..
след думите си бавно извих врата си като придърпах главата му към врата ми и същевременно едвам удържах стоновете напиращи в гърлото ми.Знаех,че пие ли от врата ми ще се възбудя двойно..това и исках.
-Хайде Блейд..
подканих го като облизах устни и с едната си ръка леко стиснах дупето му

141 Re: Имение"Уесли" on Чет 03 Ное 2011, 12:55

Блейд Дарк

- Ама, че си палавница!
Засмях се разсеяно докато се вглеждах във врата й. Може би чаках тази "специална покана" и накрая прокарах езика си по врата й, сякаш да разбера къде най-добре да забия зъбите си. Езика ми шареше за няколко секунди там докато накрая просто се ухилих арогантно, облизах с език устните си и забих зъбите си в шията й като започнах жадно да пия от кръвта й, която се стичаше и по голото й тяло. Сякаш заприлича на кървава баня.Това ме възбуждаше толкова, че започнах с нечовешки бързина да прониквам в нея, неспособно да се види с човешко око.

142 Re: Имение"Уесли" on Чет 03 Ное 2011, 13:03

Катрин Уесли

Всичко,което правеше...сърцето ми затуптя с луда скорост,а дишането ми..почти го нямаше.Възбудата и удоволствието господарстваха над мен.Дори и болката,която той ми причиняваше не беше достатъчно силна,за да ме накара да го спра.А бързото му проникване..определено скоро щях да свърша.Просто щях да се разпадна в ръцете му.Стоновете се изнизваха един след друг от устата ми.След секунди вече се бях отпуснала в ръцете му безсилна да кажа дори и дума.

143 Re: Имение"Уесли" on Чет 03 Ное 2011, 13:10

Блейд Дарк

- Полека, че щеше да събудиш съседите!
Направих й забележка за стоновете й когато вече всичко свърши. Вярно, беше си доста бързо, но поне сега нямаше да помни какво стана преди няколко минути и просто щяхме да забравим изцяло за случката.
- Не знаех, че си толкова бърза... да не кажа лесна.
Ухилих се като идиот, след което си взех боксерките и веднага ги обух.

144 Re: Имение"Уесли" on Пет 04 Ное 2011, 05:22

Деймън Салватор

След като си тръгнах от апартамента на Кат, се запътих направо към дома на Катрин. Трябваше да се разберем и да й кажа, че няма да ходя с нея на почивката. Въпреки че щеше да е доста интересно, предпочитах да не рискувам още един скандал с Катерина.
Не ми отне кой знае колко усилия да намеря имението ми.
Пък и в малкия град всички знаеха всичко...за всеки. Така че още първия човек, когото попитах, успя да ме упъти къде точно да потърся имението й.
Стигнах няколко минути по-късно. Без много да му мисля отидох до вратата и почуках.
Сега можех само да се надявам да си е вкъщи.

145 Re: Имение"Уесли" on Пет 04 Ное 2011, 05:29

Катрин Уесли

След малкото ни забавление с Блейд,отидох да се изкъпя,а тойс лед това отиде да бяга в парка или където щеше да бяга.Тъкмо бях излязла от банята,когато чух че се звъни на вратата.Сигурно Блейд беше забравил нещо.Отидох долу по хавлия като отворихс думите"Скъпи,да не забрави нещо?" а когато повдигнах погледа си..ъм това определено не беше Блейд.
-Оу..ъъ..Деймън.
започнах да заеквам като се скрих зад вратата
-Ъм..влизай.Аз..ще отида да се облека и слизам.
казах набързо,отместих се от вратата за да влезе и се качих по стълбите за да се облека.Облякох първата рокля,която видях,леко изсуших косата си и слязох при Дей в хола.
-Съжалявам,че се получи така...не мислех,че си ти..

146 Re: Имение"Уесли" on Пет 04 Ное 2011, 07:51

Деймън Салватор

Е, точно такова посрещане не очаквах. Не, че се оплаквах де. Катрин беше адски секси и нямах нищо против да я виждам и с по-малко дрехи... или по хавлия.
- Здравей и на теб... "скъпа". - засмях се, когато прекрачих прага.
Докато тя се обличаше се настаних на дивана в хола. И не след дълго и Катрин се появи, този път с дрехи.
- Защо ми се извиняваш? Не видях нищо, на което не съм ставал свидетел и преди, нали така? - засмях се.

147 Re: Имение"Уесли" on Пет 04 Ное 2011, 07:54

Катрин Уесли

-Е да де,но нали...оф..както и да е.
засмях се и се настаних до него
-Какво те води насам?Едва ли идваш само да ме видиш..
погледнах го и се засмях
-Междувременно искаш ли нещо за пиене?
попитах като се усмихнах и отидох до кухнята за да си налея чаша уиски,бях сигурна,че той няма да откаже затова налях и на него.

148 Re: Имение"Уесли" on Пет 04 Ное 2011, 08:47

Деймън Салватор

Държеше се така, сякаш наистина никога не я бях виждал гола, което си беше адски забавно. Едва се стърпях да не се разсмея, но все пак успях да се сдържа.
Взех чашата с уиски, която ми беше наляла и отпих малко глътка.
- Всъщност си права. Не идвам, за да те видя. - усмихнах се.
- Дойдох да ти кажа, че няма да дойда с теб на почивката. Разбрах, каквото исках, така че... - свих рамене.
- И като стана дума, толкова ли беше трудно да ми кажеш, че си спала с Катерина? Браво, между другото. - засмях се.

149 Re: Имение"Уесли" on Пет 04 Ное 2011, 08:54

Катрин Уесли

По дяволите..по-неловко не можеше ли да стане!
-Ами..ъъ...
Катрин!Спри да се държиш като идиот!-казах си наум и се усмихнах
-Ами уговорката ни с Катерина беше да не казваме нито на теб,нито на Блейд,но..ето,че разбра.А не исках да ти кажа тогава,защото Катерина изглеждаше ядосана и един вид..исках да остана с коса.
леко присвих рамене,засмях се и отпих голяма глътка от уискито си
-Ами..добре.Няма проблем,ще..ще намеря с кого да отида.
усмихнах му се
Щеше да е хубаво да прекараме малко време заедно,но нищо.Ще има и други възможности.
-Браво ли?
повдигнах вежди и се засмях..поздравяваше ме,че съм спала с гаджето му..Деймън ме изумяваше..А и..не се гордеех много от тази ми постъпка..

150 Re: Имение"Уесли" on Пет 04 Ное 2011, 09:23

Деймън Салватор

- Все щях да разбера. И двете имате навика да подценявате дарбата ми и винаги забравяте, че лесно мога да разбера всичко, което искам. Само ми трябва малко повече време. - усмихнах се.
- Сигурен съм, че гаджето ти ще е много доволен от този факт, така че имаш с кого да отидеш.
Отпих нова глътка от чашата си.
- Ами... да, браво. Не подозирах за нито една от двете, че... спите с момичета. Така де, интересно е. - усмихнах се.
- Доооста интересно.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next