Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 7]

1 Имение"Уесли" on Пон 12 Сеп 2011, 15:10

Катрин Уесли

First topic message reminder :

Spoiler:

Имението:

Кухнята:

Холът:

Стаята на Катрин:

Стая за гости 1:

Стая за гости 2:

Баня:

Фитнес:

51 Re: Имение"Уесли" on Нед 02 Окт 2011, 05:29

Катрин Уесли

-Точно това правя.
казах спокойно като му намигнах,а след това отново го притиснах към леглото
-Как го правя ли..хм,не знам.
повдигнах вежди,след което впих устни в неговите,а всеки следващ тласък ставаше по-силен и по-дълбок.Така можех да го усетя по-добре,което всъщност ме побъркваше.
Преобърнахме се и тихо прошепнах в ухото му
-Сега ти можех да заповядваш.
намигнах му и отново го целунах страстно като едната ми ръка леко пристисна дупето му

52 Re: Имение"Уесли" on Нед 02 Окт 2011, 06:11

Блейд Дарк

Това и чаках. Нахвърлих се като животно срещу нея като я обсипах с целувки навсякъде. А проникването ми в нея ставаше все по-забързано, сякаш беше края на света. Да, точно това беше правилното описание, с което можеше да се опише.
- Ще си помисля..
Казах задъхано като от устните ми си личеше удоволствието което изпитвах, а проникването ми в нея... не можеше дори с човешко око да се види.

53 Re: Имение"Уесли" on Нед 02 Окт 2011, 10:16

Катрин Уесли

Дишането ми беше все по-задъхано,а биенето на сърцето ми все по-учестено.Тялото ми сякаш гореше!С всеки следващ тласък губех ума си,изпадах в нирвана от удоволствие.Крещях името му, по дяволите!
Обвих крака около кръста му и ноктите на ръцете ми бавно започнаха да се забиват в кожата му като оставяха парещи,червени следи след себе си.
-По дяволите,Блейд!
изшептях в ухото му като след секунди намерих устните му за една наистина доста страстна целувка.Не спирах да го целувам дори за миг.

54 Re: Имение"Уесли" on Сря 05 Окт 2011, 05:47

Блейд Дарк

Тази целувка сякаш беше цяла вечност. Толкова страстан, гореща, дълга, точно от това се нуждаех.
- О, Кат..
Изшептях от удоволствие като буквално гласа ми изчезваше. Можех вече да кажа, че си забравях и името, къде се намирам, какво правех тук. Когато прониквах в нея, сякаш аз потъвах в някакво сладко измерение, от което не исках да излезна. Когато прониквах в нея, сякаш света изчезваше за в миг. Усещах как самия ми край идваше съвсем скоро и всичко това щеше да свърши.

55 Re: Имение"Уесли" on Сря 05 Окт 2011, 06:36

Катрин Уесли

С всяко едно проникване сякаш ме караше отново и отново да загубя разсъдъка си. Да изгубя контрол над тялото и действията си.Усещах,че краят е съвсем близо.Последен тласък и вече се намирахме на леглото легнали един до друг запъхтени и опитващи се да нормализираме дишането си.
Дръпнах чаршафа към себе си и се завих като сложих глава на гърдите му и нежно ги целунах.
-Беше...зашеметяващо.
изшептях тихо,повдигнах поглед към него и се усмихнах

56 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 10:24

Блейд Дарк

Когато всичко завърши аз просто лежах до нея леко задъхано. Усмивката естествено се появи на лицето ми като се покрих с чаршафа. Прегърнах я като погледа ми беше към тавана.
- Ее, този път може би не дадох всичко от себе си, даже май се изложих, но... обещавам следващия път да е много по-добре. Muy bien!
Засмях се тихичко след думите си. Можех да усетя ускорения й пулс след всичко това, дишането й си беше в пъти по-затруднено, а това само предизвика една сладка и арогантна усмивка в мен.

57 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 10:38

Катрин Уесли

-Ау, кой проговори испански!
казах като се засмях и продължих
-Yo lo hablo también.
погледнах го и се усмихнах
Покрай всичките ми пътешествия из страните бях понаучила някой друг език,а испанският ми беше слабост.
-Предлагам да поспим...изморих се и между другото представи се muy bien!

58 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 10:42

Блейд Дарк

- Хм, обичам мацки, които говорят испански. А и езика е.. ъхх.. толкова секси!
Засмях се като се вслушах в думите й.
- Но не, според мен можех и да се представя по-добре, не мислиш ли?
Засмях се отново като този път затворих очите си като исках малко да си почина, все пак... беше си изтощително.. доста.

59 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 10:50

Катрин Уесли

-Винаги може да бъде по-добре.Но това беше определено..страхотно.Малко мъже могат да ме накарат да се чувствам така.
намигнах му и се наместих като се обърнах с гръб към него,все пак...не бяхме двойка,така че поне можех да спя на която си страна искам без да се сърди или нещо подобно.
-Лека нощ,испанецо.
казах като се подсмихнах и затворих очи

60 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 11:04

Блейд Дарк

На сутринта се събудих до някой. За миг отново се досетих, че съм в нечие легло, но след миг си спомних всичко от вечерта. Ах, каква вечер.. Усмихнах се самодоволно като се сетих за Катрин, веднага се обърнах, за да я погледна а тя още спеше. Беше си доста дрожелюбна, как направо ме накара да се преместя тук. Определено нещата тръгваха да стават по-добре и по-добре за мен. Замечтано се загледах нагоре като се облегнах на ръцете си. В един момент усетих как Кат се размърда и събуди и се усмихнах.
- Добро утро, красавице!

61 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 11:12

Катрин Уесли

Не след дълго заспах.Наистина бях много уморена.
Лъчите на слънцето погалиха кожата ми и се размърдах като разтърках очи и се протегнах.Блейд вече се беше събудил.
-Добро утро.
казах като се усмихнах и отново се протегнах
-Как спа?
попитах като прегърнах възглавницата си,определено още ми се спеше.Косата ми се бе "разляла" по белият чаршаф и завивката бе обгърнала тялото ми.

62 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 11:16

Блейд Дарк

За миг се замислих от въпроса й. А след това и отговорих.
- Амии... зле.
Погледнах я леко намръщено. Да, биваше ме за актьор, особено в заблуждаването за настроението ми. Доста хора ми се хващаха често, даже доста често. Точно и от това успявах винаги да избягам от преследвачите ми. Чудно ми беше дали тук можеха да ме намерят.. в този град? Но само времето щеше да покаже, а и... за сега Катрин не трябваше да разбере за това.
- Шегувам се, малката, беше СТРАХОТНО!
Засмях се като хванах леко главата й и леко я притиснах надолу сякаш си играех с малко дете. А и беше сънена доста, трябваше да я събудя някак си.

63 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 11:31

Катрин Уесли

Леко поклатих глава,а след като започна да си играе с мен се засмях
-Еййй!
измрънкотих и започнах да махам с ръце и след като той спря допълних
-Аз ще отида да закуся.Ако искаш и ти ела или после ще закусиш..както искаш.Все пак не сме двойка,можем да не закусваме заедно.
засмях се и се изправих като започнах да обличам бельото си.Взех един потник и къси дънкови панталонки и казах
-Аз слизам долу.
изплезих му се и излязох от стаята

64 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 11:37

Блейд Дарк

- Хм, ами отивай, кой те спира?
Погледнах я изненадано и се засмях. Малко след като излезе от стаята станах и аз, преоблякох се като излезнах от стаята. Започнах да се разкарвам по коридорите и да разглеждам огромната къща. Буквално човек можеше да се изгуби, сигурно дни ще ми трябват, за да се науча кое къде се намираше. Смешна гледка си бях. Накрая както с интерес оглеждах стените, тавана попаднах при Катрин.
- Леле, ще ти се наложи да ме търсиш, защото в най-скоро време ще взема да се изгубя някъде в къщата!

65 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 11:57

Катрин Уесли

Бях седнала в кухнята и спокойно закусвах,докато той не дойде и не ме разсмя с думите си
-Е,не е чак толкова голямо.То и аз скоро се нанесох...и двамата ще се търсим.
засмях се и допълних
-Имаш ли планове за после?
попитах
Може би не беше уместно,все пак не исках да го ангажирам с нищо,но той беше първият човек от "новото ми начало" и исках да прекарам малко време с него..извън спалнята.

66 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 12:12

Блейд Дарк

- Да, но ще се наложи ти мен да търсиш... с дни!
Засмях се като се оглеждах все още наоколо. Боже, тази къща сигурно скоро нямаше да спра да я гледам.
- Иначе не...
".. сигурно да ограбя някоя къща." довърших на ум като се засмях от мислите си.
- Сигурно... ще го прекарам малко по-мързелски. Или да ограбя съседите!

67 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 12:27

Катрин Уесли

-Хахах.
засмях се на думите му
-Щях да ти предложа да те заведа на любимото си място,така и така си нов тук,но щом искаш да ограбиш съседите,няма да ти преча.
казах като се засмях и отидох до мивката за да измия чинията си

68 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 12:31

Блейд Дарк

- О, не, не... всъщност..
Замислих се като се прибилижих към нея.
- Не, не... не съм се отказал от идеята, но щом ти ми обръщаш така гръб, то тогава аз...
С бърза крачка хванах от чешмата вода и започнах да я пръскам.
- Как ти се струва сега? А?
Попитах заповеднически като продължих да я пръскам.

69 Re: Имение"Уесли" on Чет 06 Окт 2011, 12:38

Катрин Уесли

-Сприи!Спри!
започнах да викам като се смеех и не можех да спра
-Блейд!
казах умолително,а в следващият миг се стрелнах с вампирска скорост и успях да врътна кранчето на чешмата
Бях..мокра.Дрехите,косата...а най-лошото беше,че потникът ми определено прозираше.
-Виж сега какво направи.
казах укорително, а след това се засмях
-Щом ще е така..
направих малка пауза,а в следващият миг аз го пръсках с вода
-Нека ти!
успях да кажа преди да се озова в ръцете му

70 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 05:51

Блейд Дарк

- О, така ли ще играем, малката?
Погледнах я сякаш бях ядосан, но ухилен в същото време. Целия бях мокър, което ме разхлади поне малко. От мен се стичаше вода, сякаш се бях окъпал току-що. Но за разлика от жените, това ми хареса.
- Сега ще ти кажа аз на теб!
Обърнах се много бързо зад нея, като я хванах силно с една ръка през корема й и започнах да я пръскам към лицето като я държах силно, за да не ми избяга.
- Харесва ли ти това? А? На ти!
Смеех се като не спирах да я пръскам.

71 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 08:11

Катрин Уесли

Цялата бях мокра.Сякаш съм излязла на дъжда без чадър.
-Блейд!Блейд!
започнах да махам с ръце и крака като се опитвах да се измъкна,но не можех.Държеше ме много силно.
-Спри водата!
казах малко по сърдито като уж се нацупих

72 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 08:16

Блейд Дарк

О, не, дано не си навлякох гнева й. Гнева не жена беше може би най-лошото, което можеше да сполети един мъж.
- О, дай да видя, малката, какво има?
Спрях водата и се обърнах към нея и се наведох, за да видя какво й имаше.
- Да не те ударих нещо?
Погледнах притеснено към лицето й, сякаш търсех злато.

73 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 08:32

Катрин Уесли

Знам си,бях добра актриса.Веднага го приковах към масата и застанах отгоре му.
-Не си играй с мен,миличък.
изшептях срещу устните му като прокарах топлият си дъх по тях,но не го целунах
-Хайде да тръгваме.Стига си се мотал.Ще ходим мокри за наказание.
замсях се и го дръпнах за ръката като излязохме от вкъщи

74 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 15:23

Блейд Дарк

- Е, разбира се, че ще съм загрижен точно за теб!
Засмях се като се изправих и аз и след секунди вече си бяхме тръгнали. Беше странно. На идване бях с една мисъл, а на връщане всичко беше коренно различно, но в добрия смисъл на думата. Даже 'добрия' не е достатъчна.
- И все още си мисля, че ще се изгубя в тази къща!
Засмях се щом се прибрахме и прескочих прага и се озовах вътре.

75 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 15:26

Катрин Уесли

-Трябва да ти сложа едно звънче и като ходиш да те чувам къде си.
казах като се засмях и го притиснах към стената
-Но звънчето ще почака.
прошепнах срещу устните му като разходих дъха си по тях
-Какво искаш да правим сега?
попитах като плъзнах езика си по челюстта му до върха на ухото му,обичах когато си играех така

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next