Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 7]

1 Имение"Уесли" on Пон 12 Сеп 2011, 15:10

Катрин Уесли

First topic message reminder :

Spoiler:

Имението:

Кухнята:

Холът:

Стаята на Катрин:

Стая за гости 1:

Стая за гости 2:

Баня:

Фитнес:

76 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 15:33

Блейд Дарк

Този нейн вход ме изненада доста, не мислех, че след всичко щеше да е готова веднага ми се нахвърли. Но определено нямах и нищо против!
- О.. то.. аз.. ъъ..
Губех всичките си думи щом правеше така с мен, буквално всичките. Сякаш забравях самия език и не знаех как да говоря. А и начина по които бях, сякаш ме "заключки" към стената.
- Но се сещам зааа много мръсни неща!
Изведнъж сякаш думите ми се върнаха и я изгледах с един доста мръснишки поглед.
- А и начина по който госпожата ме държи тук, опрделено си е за мръснишко мислене!

77 Re: Имение"Уесли" on Съб 08 Окт 2011, 15:38

Катрин Уесли

-Е добре де,хайде няма да съм лоша.
казах като се отдръпнах от него и се настаних на билярдната маса в хола и казах
-Сега имаш ли идеи?
попитах като го погледнах и се усмихнах като започнах да си играя с една билярдна топка

78 Re: Имение"Уесли" on Нед 16 Окт 2011, 12:21

Блейд Дарк

Изведнъж сякаш нещо се промени. Сякаш това не се бе случило, просто си промени тактиката.
- Аз... в момента съм твърде мързелив да мисля за каквото и да е освен за теб. Важното е ти да си ми пред очите, останалото няма значение, дори ако трябва и Света да пропада в момента.
Засмях се като се засилих и седнах на дивана.

79 Re: Имение"Уесли" on Пон 17 Окт 2011, 03:01

Катрин Уесли

Тогава в този случай искам да ме научиш да играя билярд.
усмихнах се доволно като станах и бавно се приближавах към него като се настаних в скута му и пръстите ми заиграха по тялото му.Приближих устните си до неговите на милиметри.Прокарах горещият си дъх по неговите и тихо казах:
-Ако не мога да играя няма смисъл да има билярдна маса,нали така?
повдигнах вежди,прокарах пръсти през косата му и го погледнах

80 Re: Имение"Уесли" on Вто 18 Окт 2011, 07:57

Блейд Дарк

Защо ли изобщо имаше смисъл да се чудя на билярдната маса.
- Мислех, че си добър играч?
Вгледах се в очите й изненадващо. В първия момент не ми беше направило впечатление, но сега като каза и наистина взех, че се замислих защо би имала билярдна маса ако не можеше да играе на нея.
- Защо не си извикаш някой.. майстор да ти покаже как се играе?
Погледнах я сериозно, но в същото време присвих очи като я гледах и с един такъв палав поглед.

81 Re: Имение"Уесли" on Вто 18 Окт 2011, 08:17

Катрин Уесли

Много добре знаех как се играе билярд.Просто се правех на ударена.Исках да си..поиграя с него.И Боже..беше ми адски трудно да стоя дори на метър от него.Не знам,сякаш само като го видех и исках да се залепя за устните му.Чувствах се като тийнейджърка.
-Ах,че ти не можеш ли да играеш?!Колко жалко..тъкмо мислех,че ти си този майстор.
направих натъжена физиономия и бавно прокарах пръсти по гърдите му

82 Re: Имение"Уесли" on Вто 18 Окт 2011, 08:35

Блейд Дарк

Веднага след думите й леко се "шашнах" и започнах да говоря обратното на думите си преди малко.
- А.. не.. глупости! Аз съм мъж, много ясно, че разбирам!
Веднага избързах да променя мнението й преди да си е помислила друго и я целунах забързано, за да я разсея за момент от мислите.
- Та.. когато си готова! Но сигурно хич няма да си силна, ще бъде.. тежко убочение.
Въздъхнах след което се засмях.

83 Re: Имение"Уесли" on Вто 18 Окт 2011, 08:58

Катрин Уесли

Хахах,чудя се как още не бе прочел мислите ми,но това си беше добре дошло за мен.
-Да отидем горе да се преоблечем и ще започнем урока,съгласен?
повдигнах вежда,изправих се и го дръпнах за ръката като започнахме да се изкачваме по стълбите.Стигнахме до стаята ми,придърпах го към себе си и прошепнах срещу устните му:
-Ти така и не можа да видиш стаята ти,дрехите ти са тук.
отворих вратата и го дръпнах за ръката като се излегнах на леглото и "измърках"
-Ммм цял ден мога да си..лежа тук.
погледнах го първо невинно,а след това палавата усмивка се появи на лицето ми

84 Re: Имение"Уесли" on Вто 18 Окт 2011, 09:11

Блейд Дарк

- Хм, така ли?
Погледнах я и повдигнах изпитателно вежди. Останах да се взирам в очите й и не помръдвах, сякаш исках да я хипнотизирам и след миг се обадих щом усетих, че настъпи тишина.
- Лежи си, нямам нищо против, може и масаж даже да ти предложа.
Приближих се и седнах в края на леглото, но бях съвсем близо до нея и се обърнах към нея.
- Но предполагам, че ще откажеш?
Направих се на разсеян и й обърнах гръб и погледнах някъде напред.

85 Re: Имение"Уесли" on Вто 18 Окт 2011, 10:07

Катрин Уесли

Да откажа?!Та той не беше наред.
-О,с удоволствие ще приема!Толкова съм се схванала..
направих измъчена физиономия и седнах в скута му
-Ще съм в сигурни ръце,нямам търпение масажът да започне.
прехапах леко долната си устна и го погледнах като прикарах пръсти през косата му

86 Re: Имение"Уесли" on Сря 19 Окт 2011, 08:50

Блейд Дарк

- О, тогава няма да те измъчвам и да те карам да чакаш, а направо започвам!
Усмихнах се палаво и я накарах да се обърне.
- Сега просто се отпусни и гледай да не мислиш за нищо..
Подканих я, като нежно хванах раменете й и започнах с леки движения да масажирам раменете й като се стараех да не я боли или гъделичка, защото това ми беше доста познато и хич не го обичах.

87 Re: Имение"Уесли" on Сря 19 Окт 2011, 09:21

Катрин Уесли

Само при допира му настръхнах.Обожавах да ме докосва.Отпуснах главата си назад и я опрях на рамото му като нежно целунах челюстта му.
-Явно съдбата е решила да ни срещне отново.Това си е знак,че трябва да сме заедно!
изшептях като се засмях и го погледнах и същевременно се наслаждавах на масажа

88 Re: Имение"Уесли" on Съб 22 Окт 2011, 04:35

Блейд Дарк

- О, но този масаж не е нищо особено.
Прошепнах срещу устните й като отправих ръцете съм къб гърба й, после към раменете й и така редувах. Също се спускаха и по нейните ръце, но след секунди отново се връщаха в обратна посока.
- Но съдбата понякога е наистина загадъчна.

89 Re: Имение"Уесли" on Съб 22 Окт 2011, 09:53

Катрин Уесли

-Така е.
усмихнах се и се обърнах към него като хванах ръцете му в дланите си и го погледнах в очите.Боже..бяха толкова разконцентрирващи, но се опитах да се съсредоточа.
-Нали никога няма да ме изоставиш и ще бъдеш до мен?
Наистина се нуждаех да се чувствам защитена..предишната Катрин вече отдавна я нямаше.Да знам колко много се бях променила,от безчувствена кучка станах мила,но и много по-силна.Всичко което се беше случило за тази една година от както бях отново в града ме бе направило по-силна.

90 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 09:08

Блейд Дарк

Щом ми зададе този въпрос, нямаше как да не се изненадам, но пък и кой не би искал да зарадва момиче в такъв момент с отговора, който очаква?
- Защо изобщо си мислиш за това?
Просегнах се и хванах нежно лицето й с ръце като я накарах да се вгледа в очите ми.
- Аз винаги ще съм до теб, макар и това да е още първия ни ден заедно. Но имам чувството, че те познавам от векове, че постоянно си била до мен. Никога няма да си помисля да те оставя, дори и някой ден да ме мразиш, да станеш лоша, злобна, да се опиташ да ме убиеш, аз няма да избягам, а ще стоя до теб. Нито за миг няма да си помисля да те оставя в ръцете на някой друг. Не искам отново да те загубя и този път може би завинаги! Ще бъда до теб в моментите, които не искаш да си сама, ще бъда до теб когато ме искаш и се нуждаеш от подкрепа, ще се махна ако един ден пожелаеш. Дори ще свикна с факта ако харесваш някой друг, а не мен. Да, ще свикна, макар и трудно, защото искам да си щастлива, никой да не те наранява.
Уверих я и говорех все по-убедително, за да я накарам да разбере, че това не са просто думи, а са самата истина, която ще бъде реалност. Осъзнах, че сега тя е всичко, което ще имам някога и ще я оценявам повече от всичко на този свят. Дори от самия себе си, тя беше много по-важна.
- Дори ако трябва някой ден идвай и ме питай за това как да свалиш един мъж, който си си харесала и аз ще го направя, ще ти помогна да го накарам да ти обърне внимание, да те заобича, как да стигнеш до сърцето му и така нататък. Просто знай, че дори и в най-лошия миг аз няма да те оставя!
Не спирах да я гледам в дълбоките й очи като исках да я накарам да се чувства защитена, да разбере, че не е сама, а сега има и мен. Дори и сега да ме лъжеше, че ме обича.. аз просто щях да седя до нея и да я накарам да бъде по-силна.

91 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 09:22

Катрин Уесли

Просто стоях и усещах как очите ми се насълзяват.Думите му правеха това с мен.Той го правеше.Останах просто безмълвна,да научиш че някой те обича толкова,че си толкова обичана и искана е...неописуемо.
-Само с тези твои думи мога да се влюбя в теб на мига.
прошепнах тихо и се усмихнах
Не можех да кажа,че го обичам.Така е,но бях сигурна че с времето ще го заобичам и то много!Трябваше да продължа напред,каквото и да ставаше и исках да продължа с него.
-Прекрасен си.
изхлипах,а след това леко се засмях и нежно прокарах пръсти по лицето му

92 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 09:29

Блейд Дарк

Леко се подсмихнах на последните й думи. Нямаше как да не се засмея и да се замисля за казаното от нея.
- Чак прекрасен не съм, повярвай ми.
И това си беше и самата истина.
- Но ти вече си. Ти си момичето, в което всеки един би се влюбил до уши, а и ти ме накара да те мисля толкова много години, рядко излизаш от ума ми. Но аз съм ужасен човек и може би не те заслужавам толкова.
Усмихнах се едва бегло, колкото да покажа една фалшива усмивка като погледнах объркано настрани. Все пак не бях перфектния за каквото и да е. Нямах и добри страни, всичко в мен беше в мъгла и мрак. Правех това и на останалите същества, само заради мое удоволствие, но сега вече не бях толкова сигурен, че това което правя е "супер яко" за мен. Това можеше да има прекалено много пречки и трябваше да внимавам, за да не направя нещо грешно, за което ще съжалявам много повече.

93 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 09:50

Катрин Уесли

-Хъх,повярвай и аз не съм.
намигнах му и въздъхнах.Наистина не бях толкова прекрасна,за колкото ме мислеше,аз си бях дяволче.Егоистка,кучка..дори сега да не се държах така съм сигурна,че отново щях да се "проявя", но сега не исках да мисля затова.
-Хм да поплуваме в басейна?
повдигнах вежди и го погледнах предизвикателно,бях убедена че ще е забавно!А и все още дори не го бях и пробвала,от няколко дни бях в тази къща.

94 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 10:11

Блейд Дарк

Предложението й ми се хареса и нямаше как да откажа, пък и малко да се понамокрим нямаше да е зле, даже и по-добре.
- Какво чакаме още? Хайде!
Скочих ентусиазирано като я държах на ръце и не я пуснах, така й излезнах от стаята докато накрая не я занесох до басейна.
- Хмм... сега да те хвърля вътре или да те пощадя?
Погледнах към басейна, а после и към нея, сякаш очаквах тя да ми отговори. Леко я засилих и бях готов да я хвърля всеки момент като се направих, че ще я пусна, щом прелетя напред, но не пуснах ръцете й, а я накарах да стъпи на краката си.
- Малко да се понамокриш ще ти се отрази добре.

95 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 10:16

Катрин Уесли

Докато се осъзная вече се намирахме пред басейна.Щом каза,че ще ме пусне веднага започнах да недоволствам.
-Не,Блейд!
погледнах го умолително
-Но пък ти може да се понамокриш преди мен!
погледнах го предизвикателно и в следващия миг той се озова с дрехите в басейна,а аз започнах да се смея
-Как е водата,миличък?
казах миличко и го погледнах,бях сигурна че ще ми "отмъсти"

96 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 10:22

Блейд Дарк

Какво, как и кога? Това бяха въпросите когато вече се намирах във водата. Огледах се объркано и в следващия миг погледнах към нея с един доста ядосан поглед. По изражението ми личеше, че бях много, много ядосан, но това разбира се беше част от преструването ми.
- Топла, но можеше и да бъде малко по-топла!
Погледнах около себе си водата, сякаш очаквах, че всеки момент ще се затопли или щях да я накарам с поглед да бъде топла. Отидох към края на басейна и се повдигнах и седнах към ръба. Започнах да свалям набързо дрехите си като останах само по боксерките си.
- Ето това вече е нещо друго!
Изправих се и скочих във водата и се намокрих наново като този път водата беше някак си по-добре. Но докато бях скачал, водата се плисна към Кат и я измокри цялата. В първия момент не забелязах, но после се обърнах и я погледнах.
- Леле! Какво ти е станало? Някой е изпуснал кофа вода върху теб?

97 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 10:33

Катрин Уесли

Ама разбира се!Никога не можех да мина просто така.-направих леко нацупена физиономия,след което бавно започнах да събличам потника и панталонките си докато не останах само по бельо.Леко отметнах косата си назад и казах:
-Ето сега вече наистина ще бъда цялата мокра.
В следващия миг скочих в басейна и изплувах на повърхността.Леко разтърках очите си и се засмях.
-Водата е страхотна!
казах доволно и доплувах до Блейд,който се беше облегнал на стената на басейна и ме гледаше.Леко прехапах устната си като не отделях поглед от него,а в следващия миг се озовах обвила ръце около врата му.
-Мисля че ще си живеем добре тук.
повдигнах леко едната си вежда и разроших леко косата му

98 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 10:47

Блейд Дарк

В първите минути я гледах сериозно, но леко се подсмихвах.
- Мда, даже прекалено добре ще си живеем.
Ухилих се идиотски като погледнах наоколо, като огледах мястото с все тази усмивка. Поне мисля, че вече всичко щеше да се промени за мен. Щях да се променя, щях да живея нормално, точно както исках. Отново се обърнах към нея като я хванах през кръста и просто се вглеждах в очите й.
- Май много обичаш да ме разрошваш, а? Или да си играеш с косата ми?
Засмях се при думите си.

99 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 11:02

Катрин Уесли

Засмях се на думите му.
-Защо не й двете?
повдигнах вежди и се усмихнах като обвих и краката си около кръста му.Мда,определено си беше приклещен.
-Но не обичам да правя само това..обичам и много други неща..
казах замислено и доближих устните ни
-Например..да..те
нежно целунах устните му
-..целувам тук..
след това бавно продължих надолу към врата му
-..и тук...
облизах устните си и нежно прокарах ръка по неговата
-Да те докосвам тук...
след това преместих ръката си и я плъзнах по гърдите му
-..мм тук също.

100 Re: Имение"Уесли" on Чет 27 Окт 2011, 11:17

Блейд Дарк

От малките й "действия" ме накараха да вдишам дълбоко от докосванията й. Бяха толкова нежни, фини, че цялото ти тяло изтръпваше само за секунди от допира й.
- Тези действия няма да ми омръзнат, а още повече, че от това имам чувство, че ще те изям буквално.
Засмях се, а щом тръгна да ме целува към гърдите започнах да се смея, защото в този момент имах лек гъдел, който не можеше да не ме накара да се засмея.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next