Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 28 от 30]

1 - Croy's Mansion - on Съб 24 Сеп 2011, 07:45

Elizabeth Van Heller

First topic message reminder :

СТАИТЕ:
* Кухня
* Всекидневна
* Баня
* Стая за гости
* Фитнес

* Стаята на Карин
* - свободна стая -
* - свободна стая -

*стаи на първия етаж
*стаи на втория етаж

Последната промяна е направена от Карин Крой на Съб 01 Дек 2012, 10:32; мнението е било променяно общо 5 пъти

676 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:03

Deadpool

Алекс се позамисли и каза:

-Ами в такъв случей и мен не ме интересува много много дали ще се насладиш на желанието ми което си избрах или не. Позамисли се малко дали те интересува дали ще ме призовеш или не или направо да прибягвам към желанието си.

677 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:10

Elizabeth Van Heller

За момент уж и аз се замислих, макар че вече знаех какво ще кажа.
- Добре де.. Ами ако ми трябваш спешно..
Определено си личеше, че изречението ми остана някак недовършено. Но ето, че дойде и краят му, след като леко се приближих до Алекс и му прошепнах тихо:
- .. за да изпълним желанието ти.
Отдръпнах се леко назад, за да видя реакцията му, но самата аз едва се сдържах да не се изхиля отново.

678 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:15

Deadpool

-Nah! За тази цел си има телефони. Заради това са измислени те или ще измислиш начин да ме повикаш пък и от теб такова нещо не очаквам. Сещаш се.Ти не би направила подобно нещо

След като Алекс си завърши изречението се засмя.

679 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:18

Elizabeth Van Heller

- Не е забавно да използваш телефони при условие, че дадения човек може да е при теб на секундата.
Ето, че най-накрая тихичко взех да се подхилквам. Не знаех, че изглеждам като такова добричко момиченце, което не би направило подобно нещо.
- И какво те кара да си мислиш, че няма да го направя? Нали все пак се съгласих да ти изпълня желанието..

680 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:20

Deadpool

-Да,но не се съгласи на момента,а при женските условия. Сещаш се за какво говоря,нали? Става дума,че все пак си си женско и ако искаше да го направиш до сега да си го направила.

След тези думи Алекс се усмихна и зачака отговора на Карин.

681 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:25

Elizabeth Van Heller

- Е, и ти, като останалите индивиди от твоя пол, ако искаше да го направиш до сега да си го направил. Нали ви знам какви ставате ако наистина си наумите нещо. Особено ако това "нещо" не ви се навие веднага, а дори и малко започне да се дърпа. - отвърнах му по подобен на неговия начин.

682 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:28

Deadpool

Алекс докосна Карин с показалец по носа и каза:

-Мило ми Каринче просто ти ме ПОМОЛИ да изчакам и аз го правя. Сети се какво ми каза когато си изявих желанието. Това което ти трябва да изпълниш. Сещаш ли се ?

След това се засмя тихичко.

683 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:32

Elizabeth Van Heller

- Не съм те молила да чакаш. - направих някаква странна, леко зачудена физиономия.
- Поне не помня да съм казвала "Моля те". Просто споменах, че може би.. така евентуално.. би било по-приятно ако се прави по взаимно желание. Но не съм ти казвала кога точно да си искаш изпълняването на желанието. - започнах да обяснявам.

684 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:34

Deadpool

Алекс изцъка,а след това се плясна по - челото леко и каза:

-Мамка му в такива моменти ми се иска да си бях пуснал диктофона на телефона.Определено мразя тези словестни спорове или поне в този в който май ще влезем,но се съмнявам в това.

685 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:38

Elizabeth Van Heller

Направих онзи характерен жест с лекото размахване на ръката, допълнен с думите:
- Абе все тая. И без това не ми се спори.
Отпуснах се пак по гръб на леглото.
- Защо ли изобщо подхванахме темата..?!

686 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:40

Deadpool

-Ъъъ ами не знам.Ти трябва да ми кажеш защото всъщност ти я повдигна с тези твои ... така наречени нови силички. Сещаш се или и това ти е обегнало нещо от главата?

Алекс седеше и я гледаше с поукът фейса.

687 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:48

Elizabeth Van Heller

- Не е честно.. Не обвинявай мен. Ти започна с това, че мога да те извикам в леко неудобна ситуация и от там вече започнахме да спорим. - отново се опитах да се оправдая.
Вперих поглед в тавана и се умълчах за известно време. Е, може би наистина нещо ми се губеше, но познайте кой си беше подпийвал онзи ден..и вечер де.

688 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:52

Deadpool

Алекс се усмихна и каза:

-Добре както и да е.

Той я погали по главата или по - скоро я разроши,а след това стана от леглото и се запъти отново към неговата врата ... тоест прозореца,а след това си обърна главата на страни за да вижда Карин или поне силуета и с периферия,а след това каза:

-Аз мисля да чезвам.По някое време отново мога да се появя.Ако ти трябвам за нещо се опитай да ме призовеш и да не успееш аз ще усетя,че опитваш и ако мога ще дойда.

689 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:56

Elizabeth Van Heller

Кимнах, потвърджавайки, че ако се наложи ще послушам съвета му.
- Добре тогава. Довиждане, Мърсър. - все пак проговорих и отново леко се усмихнах. Все пак нямаше да го изпращам с това сериозно изражение.
А сега явно трябваше да си мисля и какво да правя след малко. Може би кратка дрямка нямаше да ми се отрази зле.

690 Re: - Croy's Mansion - on Чет 22 Ное 2012, 07:57

Deadpool

Алекс скочи през джама и чезна. (няма да пиша 4 реда как скача)

Пиши по 4 реда.Можеше да вмъкнеш нещо не как скача и тва чак в края примерно.Съжалявам,че пиша забележка,но такива са правилата на форума.
Модератор

691 Re: - Croy's Mansion - on Съб 24 Ное 2012, 09:20

Elizabeth Van Heller

И понеже забравих да пиша тука ..
След известно време лежане и гледане на телевизия реших просто отново да изляза и да се поразходя някъде. Така, че набързо си метнах някакви дрешки, обух се и ето, че скоро бях далече от дома си.

692 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 01:05

Elizabeth Van Heller

. . .

693 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:15

Deadpool

Една оранжева спортна кола спря пред къщата на Карин. След това Алекс излезе от колата и изчака Карин също да излезе. Разбира се преди да излезе той изгаси двигателя и след излизането си затвори внимателно вратата и я заключи.Абе имаше в ги всякакви индивиди които можеха да му откраднат колата,че после трябваше да ги дири и да си връща колата обратно. Абе беше си занимавка.

694 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:20

Elizabeth Van Heller

Слязох от колата и веднага се запътих към входната врата за да отключа. Влязох вътре, оставяйки я широко отворена зад себе си и изчаквайки Алекс също да влезе докато се събувах. Оставих обувките си някъде наоколо и тръгнах по коридора, чудейки се в коя от всичките стаи да се настаним и питайки Мърсър.
- Е, какво предпочиташ - да стоим в хола и да гледаме нещо или да минаваме към спалнята и.. евентуално пак да гледаме нещо.

695 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:23

Deadpool

Алекс влезе малко след нея таман на време за да чуе въпроса на Карин,а след това каза:

-Ами както искаш.Все пак сме във вас,а това,че аз съм ти гост не ми дава правото да избирам.

Явно Алекс беше решил да го кара по лесният начин и просто да чака някой да му каже нещо и той просто да се съгласи или да не се съгласи. Събу си обувките,а след това тръгна с Карин като преди това затвори вратата.

696 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:26

Elizabeth Van Heller

Май идеята да си легна някъде на някое удобно местенце и да си мързелувам в приятна компания докато издирва нещо интересно за гледане ми се струваше по-примамлива.
- Значи в спалнята. - заявих най-накрая.
И без много да чакам се запътих към втория етаж, докато накрая не стигнах стаята си. Още с влизането се засилих и се метнах на леглото. Толкова удобно и мекичко.. Можех да остана там цяла вечност.

697 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:28

Deadpool

Алекс влезе бавно след Карин,а след това се поогледа за да си намери удобно местенца,а след това се настани пред таблата на леглото и се облегна там.Надигна се леко,а след това попита Карин:

-Е какво ще гледаме,днес?

След като каза това той се засмя съвсем тихо и отново се отпусна на пода и се облегна пак на таблата.

698 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:35

Elizabeth Van Heller

Посочих малка колекция от дискове, наредени на едно рафтче до телевизора. Повечето от филмите бях гледала, тъй като си бяха разни култови класики, които с удоволствие бих повторила. Имаше и няколко нови, които просто ей така бях записала като за идеята да имам някой от последните излезли филми.
- Ако искаш може да си харесаш нещо от там. Ако не - връчвам дистанционното в твои ръце. Избери каквото си допада.

699 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:38

Deadpool

Алекс погледна дисковете,а след това си затвори очите и леко си изплези езика в единият ъгъл на устните,а след това посегна и взе един филм и го показа на Карин:

-Ами? Какво ще кажеш за този? Току виж бил хубав. Явно уцелих филм който до сега не бях гледал който дори не съм чувал де.

700 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 10:44

Elizabeth Van Heller

Не че имаше особено голямо значение какво ще избере. Навярно или щях да заспя преди филмът да е свършил или просто щях да си мисля и за разни глупости докато се опитвах да гледам.
- Хубаво. Ще свърши работа.
Станах от мястото си, за да включа нужните джаджи и да пусна филма. Скоро започна, стартирайки с началните надписи на част от актьорите и т.н., така че имах време да е наместя пак от едната страна на леглото преди да е започнала същинската част.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 28 от 30]

Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next