Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 30 от 30]

1 - Croy's Mansion - on Съб 24 Сеп 2011, 07:45

Elizabeth Van Heller

First topic message reminder :

СТАИТЕ:
* Кухня
* Всекидневна
* Баня
* Стая за гости
* Фитнес

* Стаята на Карин
* - свободна стая -
* - свободна стая -

*стаи на първия етаж
*стаи на втория етаж

Последната промяна е направена от Карин Крой на Съб 01 Дек 2012, 10:32; мнението е било променяно общо 5 пъти

726 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 12:40

Elizabeth Van Heller

Дори и да не казваше нищо, по втренчения поглед на вампира, отправен някъде зад мен, усещах къде най-вероятно вече се намира Алекс. Просто въздъхнах леко отчаяно и метнах картите назад, така че да се изръсят върху съотборника ми.
- Вече си свободен. Ако ми потрябваш пак ще те извикам. - казах на кръвопиеца и махнах с ръка, давайки му знак, че може да си отиде. Така и направи, и скоро вече го нямаше с къщата ми.
А аз просто се обърнах с лице към Алекс и го изгледах някак тъпо.

727 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 12:42

Deadpool

ъъ значи Карин имаше доста дълго лице което стига от дивана до масата защото той си беше на масата и си похапваше сладко сладко това което беше на масата и пиеше направо от кутията сок. Той я погледна,а след това каза с пълни уста

-Wuut - и повдигна рамене.

728 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 12:50

Elizabeth Van Heller

пп: дафък .. аз що прочетох, че си се домъкнал до хола ;д .. but nvm .. да речем, че просто се е била обърнала в твойта посока

Не казах нищо. Просто поклатих леко глава, а после станах от мястото си и също отидох в кухнята, но целта ми беше да си налея още една чаша сок. Сложих и няколко ледчета в него, за да го охладя. Подпрях се на плота, обръщайки се към Алекс:
- Е, поне успя ли да си починеш и да се наспиш добре?
Постарах се да сменя темата.

729 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 12:55

Deadpool

Алекс си отпи отново от сока и каза:

-О да! Определено успях. Под леглото ти е идеалното място за това.Май ще се преселя там да спя. Хем няма да си сама и ще има кой да ти прави компания към на мен ще ми е удобно.

730 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 12:59

Elizabeth Van Heller

- Сериозно, удобно ти е там отдолу?!
Определено останах учудена от този факт. До сега не си представях, че на някой може да му е комфортно да спи под нечие легло. Това обаче ме навя на една друга мисъл.
- Това трябва да значи, че.. ще останеш тук за повече време, нали така? - вече допълних с едно радостно изражение.
Може би най-накрая щях да се сдобия със съквартирант.

731 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 13:02

Deadpool

Алекс повдигна рамене,а след това каза:

-Не знам.Трябва да ме подкупиш някак за да остана.Трябва да ме накараш с нещо.Сещаш се.

Алекс се засмя,а след това си взе една гофрета и си ръпна от оня.

732 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 13:10

Elizabeth Van Heller

- Не стига, че все още имам да ти изпълнявам желание, ами сега искаш и да те подкупвам. Не ставаш ли малко нахален? - засмях се.
Е, ако искаше нещо що-годе нормално, което е по силите ми и не се притеснявах да му дам, навярно можеше и да мине номера с подкупването. Затова просто попитах:
- Е, ти какво би искал в замяна, за да останеш тук?

733 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 13:13

Валанар Соул Байндър

И както си говориха м/у 2 мата се появи един рунен надпис който се запали в син огън и там бяха написани промените за отборите :

Алекс- Карин
Анабел-Закия

Както и послепис от доло :

-R.I.P Анна Норт !

Колкто да бъдат изяснени ,че пак са в отбор заедно и ,че сме -1 член което значише ако срещнат някой читав да го вкарат при нас.
И веднага след това огънят просто изгоря и изчезна.

734 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 13:57

Deadpool

Алекс дори не обърна и внимание на това което стана току що.Та защо да го прави след като Карин щеше да го направи и да му обясни как седят нещата.Той си хапваше най - спокойно и чакаше Карин да му обясни какво става,а през това време...:

-Ами като цяло аз не се подкупвам лесно.Дори никак лесно. Това нека ти послужи като лек жокер за да знаеш,че с простички неща като пари или лъскави работи няма да стане.

735 Re: - Croy's Mansion - on Съб 01 Дек 2012, 14:06

Elizabeth Van Heller

- Ще ти правя закуска всяка сутрин? - все пак реших да пробвам с нещо простичко. Ей така, за идеята.
Замислих се обаче върху изписаните преди малко огнени думи. Не очаквах толкова бързо да останем с един член по-малко в отбора. Какво ли беше станало? Май скоро трябваше да поразпитам.
- Е, честито. Пак сме четирима в отбора и вече те набутаха да работиш заедно с мен.
Взех да се подхилквам леко, чудейки се какво ли дразнене щеше да падне между нас ако трябваше още повече време да прекарваме заедно заради преустройството на отборите. Макар че, имайки в предвид и загубата на един от членовете ни, не беше много за смях.

736 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 00:04

Deadpool

Алекс се позамисли сериозно над думите на Карин.Той остави филията и започна да се чуди за нещо.Нещо което беше важно,но като чили нямаше как да го измисли.Както и да го въртеше и сучеше нямаше как да стане или поне той не се сещаше. След около две три минути на размисъл той отново взе филията и отхапа от нея.

737 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 01:56

Валанар Соул Байндър

И както си ядяха на масата пред тях падна полу голото тяло на Анна Норт и по него все още светиха няколко от руните ми който бях вкарал в нея по рано за да избегна изчезването на плътта и като в същото време аз стъпих на зеямта от страни на масата излизайки направо от 1 бързо порталче и погледнах към Алекс с думите :

"-Да но да имаш място за десерт !"

738 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 02:00

Deadpool

Алекс погледна трупа,а след това погледна и Закия и се усмихна:

-Закия знаеш,че аз винаги имам място за десерт. За толкова години трябваше да си го разбрал вече.

Алекс се изправи,а след това хвана трупа с една ръка и го метна грубо на земята трупа на Анна,а след това го настъпи и започна да го абсорбира малко по малко без да бърза за никъде.

739 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 02:10

Валанар Соул Байндър

"-Да бе ти имаш място за още един континент аз за 1 тяло се чудя тука.."

Като леко се усмихнах и забелязах как докато абсорбираше тялото и кръвта която бях смесил с нейанта почна да се отделя и да изтича на зеямта и самата обвивка която пазеше тялото и да не се "разпадне" така да се каже само светеше леко от време на време заради дис баланса в руните който бях сложил по органите и .

740 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 02:13

Deadpool

Пипалата обгърнаха тялото,а след това го вдигнаха на новото на тялото на Алекс,а след това започна малко по - бързо да го абсорбира. Като цяло работата с абсорбацията най - бавно ставаше за около 20 секунди,но можеше и за по - малко от 10 да го направи. Той вече абсорбира Анна,а след това каза:

-Е това си беше добро.Само трябва да видя какви способности има.

Точно когато каза това се превърна в Анна и се пораздвижи малко.

-Ще свикна с тези сили.Не са много трудни.

741 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 02:16

Валанар Соул Байндър

Хмм погледнах Алекс после Карин ...после пак Алекс и пак Карин като накрая само казах :

"-Май твойте са по големи от на карин ?!"

Ясно за какво говорих само се молих Каринда не усети ,а и да усети точно щях да я питам за няколко бая важни неща.

742 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 02:19

Deadpool

Алекс или по - точно Анна се засмя,а след това отново си стана Алекс и каза:

-Абе май така идва. Добре,че съм свикнал да съм с женско тяло от време на време,че иначе това щеше да е проблемно. Все пак доста често ми се налагаше преди да минавам в някакви такива форми за да мога да сталквам.Сещаш се Закия.

743 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 02:21

Валанар Соул Байндър

"-Да бе мани и сега поне ако си в таквоа тяло и проникнеш някъде Анна можеше да призовава и други от отбора така ч,е ще става мазало.."

След което усетих нещо усмихнах се и казах :

"-Човек май става нещо гнило отвори ми се много интересна работа с много странен човек ..ще се видим пак по късно !"

И се обвих в тъмнина като изчезнах.

744 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 04:27

Elizabeth Van Heller

Интересни работи се случиха пред мен докато бях afk. Поне разбрах кого бяха утрепали от отбора и, че Алекс определено стана по-имбав с новите сили, взети от Анна. Е сега вече горко ми ако искаше да ме тормози.
Та иначе колкото за идеята да напиша, че съм правила нещо.. Еми продължавах да си седя спокойно на старото си място и да си пия сокчето.

745 Re: - Croy's Mansion - on Нед 02 Дек 2012, 07:26

Deadpool

Алекс се усмихна,а след това погледна към Карин и каза:

-Аз като чили имам малко работа за вършене ще трябва да бягам.Малко отборни неща.Сещаш се ще се върна по някое време трябва да се поразправям с някои хора и така.И да аз съм лидерът вече.

Алекс просто изчезна с новата си телепортация от Анна

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 30 от 30]

Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Similar topics

-

» The Mansion.