Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Спечели “Кланът Радли„ on Съб 01 Окт 2011, 01:28

Мел Евънс

Предизвикателствата продължават!

All Serials и Издателство "Локус" ти предоставят невероятна възможност да спечелиш “Кланът Радли„ БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си (задължително на КИРИЛИЦА)

Задачата:
Всичко, което трябва да направите е да харесата страницата ни във Фейсбук, ако не виждате адреса `и в ляво в менюто, ето линк към нея: Цък!!!
След това изработете плакат на книгата и го поставете като снимка на стената ни! Победител ще е този, който получи най-много харесвания!

Краен срок за участие 20 Октомври 2011 година до 00;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 21 Октомври 2011 година до вечерта!

Успех на всички!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Нед 23 Окт 2011, 01:31; мнението е било променяно общо 1 път

2 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Съб 01 Окт 2011, 04:10

mitencetoy

Ще се включа!

3 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Нед 02 Окт 2011, 02:56

Dean Winchester

Аз тази книжка вече я спечелих, и мога да ви кажа, че си заслужава! Страшна е *дори и буквално...*

4 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Нед 02 Окт 2011, 05:36

black_raven

И аз смятам да се включа. Само да ми дойде вдъхновението. Чувам доста добри отзиви за книжката.

5 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Нед 09 Окт 2011, 16:32

mitencetoy

Аз изпратих и-мейла си, в него прикачих плаката.
Вече го има и на стената ви! :)

6 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Пон 10 Окт 2011, 00:08

Мел Евънс

Всичко е получено, страхотни са всички! Хайде, искаме още!

7 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Пон 10 Окт 2011, 11:46

dannyy553

ще се включа

8 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Вто 11 Окт 2011, 01:03

Мел Евънс

Побързайте защото конкурса е с лайкове, т.е колкото повече хора харесат картинката, толкова по-добре. Имаме участник с 19 харесвания. Надпреварата е ожесточена!

9 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Вто 11 Окт 2011, 01:07

dannyy553

бързаме бързаме колкото можем

10 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Вто 11 Окт 2011, 01:37

dannyy553

поставих моето предложение на стената ви

11 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Сря 19 Окт 2011, 22:11

Мел Евънс

Хайде хора, утре ще обявим резултатите - mitencetoy води с 85 харесвания, но може да го минете!!! Не забравяйте, че ако искате книжката трябва да имате най-много харесвания! Успех на всички!

12 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Чет 20 Окт 2011, 13:00

Мел Евънс

Благодаря изключително много на хората, които подкрепиха идеята за конкурсите в социалната мрежа. Въпреки, че нямахме голям успех като за начало, надявам се следващия път да има повече заинтересовани, книгите са богатство! Струва си да притежаваме всяка една от тях. Творенията и на 3мата бяха страхотни, но както вече сте прочели това не беше един от нашите обикновени конкурс, тук победителя се избираше от потребителите. Човекът с най-много харесвания трябваше да спечели и той печели. Победителят в играта на Аll Serials и ИК “Lokus„ e mitencetoy !
Честита ти втора книга! Надяваме се за нея да пуснеш едно кратко ревю в темата за книгата след като я прочетеш! За останалите - наистина бяхте страхотни, за пореден път ми показвате колко талант имате! Е, не се отчайвайте конкурсите тепърва започват!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Пет 21 Окт 2011, 07:59; мнението е било променяно общо 1 път

13 Re: Спечели “Кланът Радли„ on Чет 20 Окт 2011, 14:48

mitencetoy

Благодаря много за предоставената възможност.
Радвам се, че толкова много хора харесаха постера ми! Спечелих книгата само няколко дни след рождения ми ден. Чувствам я като подарък от всички вас. Благодаря ви!
Обещавам като се сдобия с малко повече свободно време и успея да прочета двете книжки, задължително да пусна по едно ревю!
Успех на всички в другия конкурс!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]