Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

Мел Евънс

Предизвикателствата продължават!

All Serials и Издателство "Колибри" ти предоставят ОТНОВО невероятна възможност да спечелиш “Червените Шапчици„ - най-новата книга от поредицата на издателството в категория “Запазено за тийнейджъри„ - БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и изпълнена задачата, която ще намерите по-долу.

Задача:
Направете плакат на книгата. Не трябва да се използват мотиви от корицата! В процеса на работа запазете 2 скрийншота и ни ги пратете, заедно с корицата.

Членове на журито са: Мел Евънс, Бил Евънс!

Краен срок за участие 21 Октомври 2011 година до 00;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 22 Октомври 2011 година до вечерта!

Успех на всички!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Нед 23 Окт 2011, 01:32; мнението е било променяно общо 2 пъти

black_raven

Ами, да питам... Да съдържа ли обложката или да е на пронципа на банерите? Смисъл не мотиви от корицата, а самата корица, освен останалите неща. Не знам дали успях да си задам адекватно въпроса.

Мел Евънс

Не, правите нова, ваша корица

black_raven

Мерси за бързия отговор. Ще видя какво ще измисля по въпроса.

black_raven

Осени ме вдъхновение и спретнах нещичко. Изпратих си писмото. Надявам се всичко да е наред и дано ви хареса. Успех и на останалите.

Мел Евънс

Получено е!

mitencetoy

Йеййй, най-вероятно ще се включа!

Lady Infernaliia

Казвате, че не можем да използваме мотиви, ами надписът и самият шрифт?Него можем ли да ползваме?

Мел Евънс

Да, може

Lady Infernaliia

Добре, благодаря за отговора пращам си писмото, щом довърша тапета.:]

Ерик Найт

Ейй супееер! Другите конкурси, свързани с писането на не знам си какви работи... не ми бяха особено по силите(не всички сме умни :Д :Д), но тук вече съм на свой терен! Желая късмет на всички, абсолютно всички участници. Знам, че всеки един плакат ще си заслужава, така че нека помоля Администраторката да качи всяка една творба на страницата след приключването на конкурса... :)

Ерик Найт

Само не разбрах едно нещо... плаката да го направим като тапет за работния плот(резолюция 1600х1200) или реклама/промо плакат на книгата (с резолюция да речем 680х940)

Dean Winchester

Току що пратих и понеже не знаех какъв точно да е плаката *като на въпроса на Ерик Найт* направих два варианта, единия е голям като на книга, а другия - тапет. Всичко наред ли е с писмото? :)

Бет Рандъл

Пратих си моята днес по-рано, дано да ви хареса.

Ерик Найт

Бет Рандъл написа:Пратих си моята днес по-рано, дано да ви хареса.

Здравей, може ли да попитам в каква резолюция?

Мел Евънс

Нека и тук да се извиня, че не влизах толкова време, но имах здравословни проблеми. И така резолюцията за мен не е от значение, но предпочитам и е по-достъпно да се качват творби с резолюция като плакат ( промо ) мисля, че дори бях споменала в условието, размера няма значение, направете го по ваше усмотрение

Мел Евънс

Колкото до предложението , да ще ги кача във фейсбук, след като свърши конкурса за “Кланът Радли„

Lady Infernaliia

Преди малко си пратих писмото.Надявам се всичко да е наред.Късмет на всички.:]

Мел Евънс

Получено е всичко!

Lady Infernaliia

Радвам се, че всичко е наред.Отново късмет!:]

dannyy553

да се включа ли да не се ли включа...

dannyy553

ще се включа, но по - натам

dannyy553

а надписа от корицата може ли да ползваме

Мел Евънс

Да

dannyy553

добре

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next