Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

Мел Евънс

First topic message reminder :

Предизвикателствата продължават!

All Serials и Издателство "Колибри" ти предоставят ОТНОВО невероятна възможност да спечелиш “Червените Шапчици„ - най-новата книга от поредицата на издателството в категория “Запазено за тийнейджъри„ - БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и изпълнена задачата, която ще намерите по-долу.

Задача:
Направете плакат на книгата. Не трябва да се използват мотиви от корицата! В процеса на работа запазете 2 скрийншота и ни ги пратете, заедно с корицата.

Членове на журито са: Мел Евънс, Бил Евънс!

Краен срок за участие 21 Октомври 2011 година до 00;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 22 Октомври 2011 година до вечерта!

Успех на всички!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Нед 23 Окт 2011, 01:32; мнението е било променяно общо 2 пъти

Ерик Найт

А вместо скрийнове, можем ли направо psd файла да пратим :P

Последната промяна е направена от Ерик Найт на Пет 14 Окт 2011, 03:32; мнението е било променяно общо 1 път

Мел Евънс

Да и така става!

dannyy553

ok

sun_vampire

Мисля и аз да се включа, но нещо не ми идва музата ;д.

dannyy553

сега правя плаката

dannyy553

Пратих, дано всичко е наред

Мел Евънс

Наред е, благодаря ти!

dannyy553

кога ще излезнат резултатите?

Мел Евънс

Краен срок за участие 21 Октомври 2011 година до 00;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 22 Октомври 2011 година до вечерта!

Казано е в началото

sun_vampire

Аз също изпратих писмото си :). Надявам се всичко да е наред. Успех на всички :).

Мел Евънс

Всичко е наред, Гери! Успех!

Pallo43

И Аз ви пратих писмо. Надявам се не е прекалено късно.

Мел Евънс

Получено е! Не е, до 21 е конкурса! Успех и на теб

Джо Мондюр

Аз също ще се включа!

Ерик Найт

Изпратих си писмото, дано всичко е ОК. Успех на участниците {-_-}

Мел Евънс

Наред е! Успех

Мел Евънс

Потребителят, който получава книгата “Червените шапчици „ е:

Spoiler:
Pallo43

Неговото произведение:

Spoiler:

Благодаря на всички, които се включиха, плакатите ви бяха страхотни и избора беше много труден!!! Не се отчайвайте, а продължавайте да опитвате! Всички произведения ще бъдат качени на страницата ни във фейсбук!

sun_vampire

Честито на победителя. Не, че искам да правя проблем, но видях, че Pallo43 има само 1 мнение. Нали трябваше да са повече от 20, за да се включиш в играта?

Мел Евънс

Попринцип вече даваме на всички потребители да участват, било то нови, било то без герои и т.н Просто от копирането на всички конкурси съм забравила да махна ограничението.

Lady Infernaliia

Честито!

Ерик Найт

Честито на победителя, но нека и аз се изкажа. Плакатът му си е направо готов, взет от филма Червената шапчица(2011). И плакатите на black_raven и sun_vampire са къде, къде по-оригинални. Но нищо...

Мел Евънс

Ерик, решението не съм го вземала сама. С Бил прегледахме всички плаката по няколко пъти. Също така никъде няма готова картинка. На скрийншотовете се вижда как е добавял и оцветявал задното дърво, за да може да изглежда сякаш е една картинка. За мен това е много работа, Бил също ме подкрепи! Може да се пробвате сами да го направите, аз се пробвах и не можах. Самият начин по който е направил 2те картинки да изглеждат като един плакат е страхотен. Дори ти каза, че е готов взет, а никъде в нета го няма.. Направено е от 2 картинки. За нас това е победителя! Не отричам, че всички бяха страхотни!

Мел Евънс

Ако има още един, който не харесва нашият избор, вече игрите ще протичат по друг начин. С Бил решихме, че след като не сте съгласни с нашият избор оттук нататък конкурсите, ще бъдат на лотариен принцип. Така хем ние няма да се натоварваме с избирането на победител, хем няма да има сърдити.

sun_vampire

Ерик Найт написа:Честито на победителя, но нека и аз се изкажа. Плакатът му си е направо готов, взет от филма Червената шапчица(2011). И плакатите на black_raven и sun_vampire са къде, къде по-оригинални. Но нищо...

Благодаря за комплимента :). Аз също не съм съгласна с избора на победител, но реших да си замълча, защото всеки има различен вкус. На администраторите това им е харесало. Но според мен трябваше да се избере нещо по- оригинално. Точно заради това не използвах снимки от филма, защото ми беше ясно, че повечето ще направят това. По плаката на победителя изобщо не се разбира, за какво става въпрос- за книга или за филм. Но няма значение. Аз не мога да се мешам в избора на победител. Както се казва здраве да е, няма да се свърши света за една книга :).

black_raven

Ерик Найт написа:Честито на победителя, но нека и аз се изкажа. Плакатът му си е направо готов, взет от филма Червената шапчица(2011). И плакатите на black_raven и sun_vampire са къде, къде по-оригинални. Но нищо...

Искрено благодаря. За мен това е голям комплимент.
Всички плакати са страхотни и не се чувствам ощетена, защото конкуренцията наистина е много сериозна. Не мисля, че има смисъл да обсъждаме избора на победител. Админите са решили така и за мен с това въпросът е приключен. Недоволни винаги ще има.
Честито на победителя. Да си четеш книжката с удоволствие.

ПП: И, с цялото ми уважение, съм против лотарийния принцип. Освен в крайни случаи. Моето мнение е, че наградата (каквато и да е тя) трябва да се заслужи. Така носи още по-голямо удовлетворение. Друго си е човек да си поразблъска мозъчните клетки и да сътвори нещо креативно. И все пак вие ще си решите. Просто изказвам мнение.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next