Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

Мел Евънс

First topic message reminder :

Предизвикателствата продължават!

All Serials и Издателство "Колибри" ти предоставят ОТНОВО невероятна възможност да спечелиш “Червените Шапчици„ - най-новата книга от поредицата на издателството в категория “Запазено за тийнейджъри„ - БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и изпълнена задачата, която ще намерите по-долу.

Задача:
Направете плакат на книгата. Не трябва да се използват мотиви от корицата! В процеса на работа запазете 2 скрийншота и ни ги пратете, заедно с корицата.

Членове на журито са: Мел Евънс, Бил Евънс!

Краен срок за участие 21 Октомври 2011 година до 00;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 22 Октомври 2011 година до вечерта!

Успех на всички!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Нед 23 Окт 2011, 01:32; мнението е било променяно общо 2 пъти

Джо Мондюр

Мел Евънс написа:Ерик, решението не съм го вземала сама. С Бил прегледахме всички плаката по няколко пъти. Също така никъде няма готова картинка. На скрийншотовете се вижда как е добавял и оцветявал задното дърво, за да може да изглежда сякаш е една картинка. За мен това е много работа, Бил също ме подкрепи! Може да се пробвате сами да го направите, аз се пробвах и не можах. Самият начин по който е направил 2те картинки да изглеждат като един плакат е страхотен. Дори ти каза, че е готов взет, а никъде в нета го няма.. Направено е от 2 картинки. За нас това е победителя! Не отричам, че всички бяха страхотни!

О йес не искам да ви обиждам обаче ако не можеше да изтриете едно дърво хич не е добре...Не се обиждай обаче знаеш ли резолюцията за една корица...Първо никъде не е написано колко трябва да е голяма тая корица и дали искате само отпред или само отзад..Второ текста е изключително оригинален...Отвратителен ефекта ...както и да е ..Съмнително идва някъв ,който прави изображение забележете със каква резолюция 960х600...Второ е написал едно мнение и трето щото модераторите не могат да го направят това са му дали наградата..Аз не мога да разбера пускате конкурс за фотошоп,а не правите ваша корица ли?Добре дайте тоя дето ви е правил дизайна на форума да ни оценява щото дизайна цепи...За мен с малки редакций sun_vampire е победител.

п.С.За това и не се постарах кой знае колко да правя каквато и да е корица,защото знаех че така ше се получи...Нищо лично уважавам администраторите просто ме е яд.И лотарийния избор няма смисъл от него...

Катерина Петрова

Вижте какво, спечелил е най-добрия с най-хубава корица, няма смисъл да се злоратства по въпроса.Аз също прегледах кориците бяха страхотни на всички.
Джо Мондюр...Бил е тоя който е правил дизайна на форума, той и другата администраторка оценяват.Не мога да разбера защо злоратстване, спечелил е и толкова.Поздравления на момчето.Няма смисъл ще има и други конкурси, всички имате шанс, какъв ви е проблема не разбирам.
Нито това е пръвия нито последния конкурс, скоро ще има и нови.Всеки има шанса да спечели, така че няма какво да ви е яд.

Мел Евънс

black_raven написа:
Ерик Найт написа:Честито на победителя, но нека и аз се изкажа. Плакатът му си е направо готов, взет от филма Червената шапчица(2011). И плакатите на black_raven и sun_vampire са къде, къде по-оригинални. Но нищо...

Искрено благодаря. За мен това е голям комплимент.
Всички плакати са страхотни и не се чувствам ощетена, защото конкуренцията наистина е много сериозна. Не мисля, че има смисъл да обсъждаме избора на победител. Админите са решили така и за мен с това въпросът е приключен. Недоволни винаги ще има.
Честито на победителя. Да си четеш книжката с удоволствие.

ПП: И, с цялото ми уважение, съм против лотарийния принцип. Освен в крайни случаи. Моето мнение е, че наградата (каквато и да е тя) трябва да се заслужи. Така носи още по-голямо удовлетворение. Друго си е човек да си поразблъска мозъчните клетки и да сътвори нещо креативно. И все пак вие ще си решите. Просто изказвам мнение.

Благодаря! Ние точно затова не го правихме като другите форуми, но явно най-накрая, за да няма такива изцепки, ще го направим рандом!

Джо Мондюр

Катерина Петрова написа:В
Джо Мондюр...Бил е тоя който е правил дизайна на форума, той и другата администраторка оценяват.Не мога да разбера защо злоратстване, спечелил е и толкова.Поздравления на момчето.Няма смисъл ще има и други конкурси, всички имате шанс, какъв ви е проблема не разбирам.
Нито това е пръвия нито последния конкурс, скоро ще има и нови.Всеки има шанса да спечели, така че няма какво да ви е яд.
Така е ще има и други конкурси и се надявам за напред да давате размер на изображението ...и всички изисквания,които са необходими.
Другата идея е да печелят книги хората,който пишат най-добро РП..(като предложение).Просто си изказвам мнението се надявам да го разбирате.(Не ме е конкретно яд щото не съм искала да спечеля ..)

Мел Евънс

С Бил ще обсъдим правилата на ново и ще ги изнесем - точно, кратко и ясно. Темата се заключва защото конкурса е приключил! А към Джо - не сме искали корица, а плакат ( относно коментара ти, че не беше оказано коя страна искаме и размера )

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3