Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 4]

1 Апартамента на Лекси on Нед 23 Окт 2011, 13:10

Лекси Нортман

First topic message reminder :

Хол

Спалня

Кухня

Стая за гости

Баня

Тоалетна

Тераса

Последната промяна е направена от Лекси Нортман на Пет 18 Май 2012, 12:20; мнението е било променяно общо 4 пъти

76 Re: Апартамента на Лекси on Нед 20 Май 2012, 08:58

Лекси Нортман

Изтръпнах когато гризна ухото ми. От движението на ръцете му по тялото ми също.
- Моето решение ли ? - казах съвсем тихо - Тези неща не трябва ли да идват от само себе си ? - изкикотих се самодоволно.
Покрих устните му с моите и езиците ни се заиграха. Не след дълго леко захапах неговия и се засмях. Не знам защо, но изведнъж близостта ни ми се стори странна за хора които сега са се запознали и усетих как се изчервявам. Отдалечих се съвсем малко от него.
- Май ще е по-добре да се върнем на шампанското и на сиянието. - казах и се усмихнах широко, като в същото време се чудех как да скрия руменината по бузите ми.

77 Re: Апартамента на Лекси on Нед 27 Май 2012, 12:33

Дейлън.

Леко се засмях и отпуснах глава назад.
- Както кажеш срамежливке. - усмихнах се и отново се приближих към нея. Прегърнах я леко , не толкова интимно , ами колкото да съм по-близо до нея. Започнах да се наслаждавам на компанията й все повече , а след случилото се преди малко щеше да ми е малко трудно да стоя на каквото и да било разстояние от нея. Исках просто да я прегърна , без горещината от преди малко. Просто не точно приятелска прегръдка , тъй като бяхме полу голи. Отново се засмях , но този път на собствената си несигурност. Не ми беше присъща и все пак се чувствах леко несигурен в себе си.
- Щом си казала сияние , сияние да бъде. Ето , това е за теееб.. - подадох й чашата с шампанско.
- А това е за мен. - взех своята и след един кратък тост и двамата отпихме по малко.
- Ааа да , забравих да спомена. Можем да си тръгнеш когато си поискаш. Само ми кажи. - усмихнах се и я целунах по бузата. Задържах я в прегръдките си и отново се загледах към сиянието в небето.
- Радвай му се сега , защото слънцето скоро ще изгрее и почти няма да се вижда. - отново се усмихнах и реших да не я закачам повече... поне докато слънцето не изгрееше.

п.п: ужаасно сори отново , пак бях доста зает ... не ми се сърдиш нали ? ..

78 Re: Апартамента на Лекси on Пон 28 Май 2012, 01:19

Лекси Нортман

Не бях срамежливка, но за сега се отказах да споря за това. Само се усмихнах.
- Мерси. - казах като взех чашата и след това отпих малко от нея.
Изпих и останалото количество шампанско което се намираше в чашата и я оставих там където беше седя допреди малко.Наместих се по-удобно в прегръдката му и сложих главата си на свивката на врата му. Сгуших се в Майкъл и затворих очи.
- Искам да остана още малко. Пък сиянието сиянието си е съвсем същото каквото беше и преди 5минути. - казах и се засмях леко.

79 Re: Апартамента на Лекси on Сря 30 Май 2012, 06:29

Дейлън.

- Имаме десетина минути , съдейки по това как небето изсветлява. - усмихнах се и я целунах по челото. Близоста ни ми харесваше повече от всичко на света , а като се има на предвид че съм видял повечето , това си беше рекорд. За толкова кратко време с Лекси се сближихме учудващо много.
- После можем да си легнем и да поспим , въпреки че и двамата знаем че едва ли ще стане , като се имат на предвид страстите от преди малко. - леко се засмях и я обгърнах с ръце.

80 Re: Апартамента на Лекси on Сря 30 Май 2012, 12:03

Лекси Нортман

Усмихнах се леко когато ме целуна по челото. Усещах как леко по-леко започвам да се унасям в сън и след като стояхме така известно време най-накрая отворих очи вече не беше нощ. И както каза преди ... известно време Майкъл наистина сиянието малко се губеше в небето. Изправих се.
- Хей, ъм ... може ли вече да се облечем и да отидем вкъщи? Мисля че се нагледахме на сиянието пък и ако поседим още в тази водя кожите ни ще станат като на сто годишни пенсионери, провиснали и бръчкави. - казах и се засмях. След което се вгледах в очите му с очакване.

п.п: не ти се сърдя ...

81 Re: Апартамента на Лекси on Сря 30 Май 2012, 13:21

Дейлън.

Засмях се и се надигнах.
- Както кажеш сънливке. - прегърнах я и я целунах лекичко , след което се телепортирах и взех дрехите ни. Върнах се отново във водата , прегърнах Лекси и след миг отново бяхме в апартамента й.
- Върви и се преоблечи , аз се връщам след секунда. - усмихнах се и я целунах по бузата. Телепортирах се в нещо от сорта на "щаб квартирата" си и се преоблякох. Върнах се в стаята и седнах на дивана.
- Не бързай , ако искаш си вземи и душ. Аз съм тук. - усмихнах се топло и леко облегнах глава назад.

82 Re: Апартамента на Лекси on Чет 31 Май 2012, 01:42

Лекси Нортман

Не съм сънливка! - казах сърдито и леко го ударих по корема.
Още преди да осъзная какво става вече бяхме в апартамента ми. Усмихнах се мило и оставих Майкъл да си седи в хола на дивана, а аз отидох в стаята си. Влязох в банята и набързо си взех душ. Увих се с една от кърпите и седнах на леглото. Няколко минутки просто седях и не правех абсолютно нищо. Станах, сложих първото бельо на което попаднах, сложих си една широка тениска, едни 3/4 тъмни панталони, вързах косата си на опашка и отидох в хола.
- Извинявай за облеклото ми, но нямам намерението днес да излизам повече. - казах и седнах до него. - Е, какво ти се прави? Мисля че е останал един пакет пуканки ... - казах и се засмях като се сетих какво беше станало с другите .

83 Re: Апартамента на Лекси on Вто 08 Сеп 2015, 09:30

Дейлън.

- Пуканки? В името на всичко свято, ще пропусна. - ленива усмивка се разнесе по лицето ми докато асимилирах за колко сладка я намирах w тези ежедневни дрехи.
- Знаеш ли, чувствам се сякаш се познаваме от години. (ба дум тсс )  - казах замислено, след което насочих вниманието си към нежните черти на лицето й. Изправих се, и застанах пред нея. Обожавах колко мъничка, но все пак забележителна, беше на фона на собствените ми размери. Протегнах ръка и леко докознах бузката и. Боже колко беше нежна.
- Тези няколко минути ми се сториха като няколко години. (отново ба дум тсс :D ) - казах с престорена тъга, след което се засмях.
- Шегувам се, и обещавам да не ползвам подобен тип клишета. И все пак, липсваше ми. - докоснах нежно устните си до нейните, след което я гушнах силно.  

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4