Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Спечели “Рицари и вълци„ on Пон 14 Ное 2011, 05:37

Мел Евънс

First topic message reminder :

Резюме:
Spoiler:
Невероятно съчетание на грабваща вниманието история още от първите редове, която не позволява на читателя да спре да иска още. Фолклор, митове и легенди, вмъкнати в един съвременен контекст, изпълнен с мистика и действие.

Останала от мрака на древността демонична сила, корени на която лежат в древнотракийски времена, е пазена в тайна от орден, чиито предшественици са пленените от цар Калоян през 1205 г. рицари, охранявали някога земите ни. Освободен от разкопки на иманяри, Вълчият култ ще потърси източника на своята сила, за да се възцари отново и да победи Пазителите… Сблъсък, който ще се проведе днес.

София е разтърсена от серия брутални убийства. Разследващият инспектор Неев е принуден да използва нетрадиционни решения, за да проследи нишката от изглеждащи несвързани едно с друго престъпления. Инспекторът, заедно с фолклористката и антроположка Ирина Иванова, се озовават на арената на древната битка между Мрака и Светлината…

Ще успеят ли те да спрат отново наследниците на тракийските владетели – цар и дъщеря – Харпаликус и Харпалике?

Ето ни отново тук с нов конкурс!

All Serials и Издателство "Делакорт" ти предоставят невероятна възможност да спечелиш “Рицари и вълци„ - един невероятен роман на българина Калофер Русев - БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и отговори на въпросите, които ще намерите по-долу.

Въпроси:
1. Какво ви заинтригува в резюмето и грабна ли ви то?
2. Чели ли сте нещо подобно досега?
3. Според вас дали българите имат сила в тази област на мистиката и фолклора - разделението на двата свята?
4. Харесвате ли корицата?
5. Бихте ли си купили книгата, ако не спечелите?

Всеки има право да участва!

Победителите ще бъдат двама - един избран от админите на форума, а другия на лотариен принцип!

Краен срок за участие 26 Ноември 2011 година до 00;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 27 Ноември 2011 година до вечерта!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Сря 30 Ное 2011, 09:09; мнението е било променяно общо 1 път

26 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Вто 06 Дек 2011, 05:09

Lady Infernaliia

Благодаря за информацията.На мен по принцип не ми пречи да чакам, проблемът ми е, ако дойде, да не би да не си я получа заради липсата на известие или нещо друго.:)

27 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Вто 20 Дек 2011, 11:49

Мел Евънс

Имам добра новина, всички книжки са изпратени вчера, чакам потвърждение в тази тема, като ги получите!

28 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Вто 20 Дек 2011, 22:33

vasilena_st

Аз имах път до пощата и много приятно се изненадах, когато ми я дадоха. Страхотна е! Благодаря и Весели празници на всички!

29 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Сря 21 Дек 2011, 04:14

kotkata86

Здравейте днес си получих книгата :) Още днес сядам да прочета : Успяхте много да ме зарадвате , чудесен коледен подарък :) Честито и на другите! Весело изкарване на празниците на всички!

30 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 22 Дек 2011, 08:16

starokina

Здравейте много благодаря за книгата днес я получих.

31 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 22 Дек 2011, 09:46

Lady Infernaliia

Еми аз и вчера, и днес ходих и още нищо.Не знам защо се получава така, по принцип до два дни след изпращане си получавам книгите.Утре пак ще проверя.

32 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 22 Дек 2011, 10:51

merymon

Здравейте!Днес получих книгата си.

33 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Съб 24 Дек 2011, 11:32

Бони Бенет

И аз получих своята книга.

34 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 29 Дек 2011, 04:40

Lady Infernaliia

Не искам да съм нахална, или нещо подобно, но моята книга никаква я няма.Вече се притеснявам сериозно, защото ходя почти всеки ден до пощата и карам жената да обръща всичко, но отговорът винаги е един и същ.Дори преди малко пратих мама да провери, пък може и да я намерят, като по чудо, но се съмнявам.Виждам, че всички са си получили книжките, а само аз не.Не знам какво да правя. :////

35 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 29 Дек 2011, 04:44

Мел Евънс

Писах на директорката, сега ще видим, но най-вероятно е проблем с БГ ПОЩИ

36 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 29 Дек 2011, 05:16

Мел Евънс

Здравей, Криси, отговориха ми, че книгата е пратена и не знаят защо не е получена. Казаха, че ако не я получиш до 4 януари ще ти изпратят друга. Отговориха, че може да са я откраднали от пощата и ще я пуснат с обратна разписка.

37 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 29 Дек 2011, 07:47

Lady Infernaliia

Благодаря много за отговора.Аз в издателството не съм се съмнявала , сигурна бях, че проблемът е в БГ пощи.Особено напоследък чувам за страшно много изцепки от тяхна страна.Благодаря и на издателството, защото те не са виновни за това, че не съм я получила.Ще пиша веднага, ако я получа, или ако не я получа до 4-ти. :)

38 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Сря 04 Яну 2012, 09:44

Lady Infernaliia

Здравейте!Така и не получих книжката.Надявах се, че може този, който я е взел да реши да я върне, поне в срока, но съм сгрешила. What?

39 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 05 Яну 2012, 00:31

Мел Евънс

"Днес ще й пратя нова по Булпост, само утре трябва да има човек в тях, защото ще я занесе куриер"

Получихме в отговор

40 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Чет 05 Яну 2012, 01:48

Lady Infernaliia

Благодаря.Ще си я чакам.:]]]

41 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Пет 06 Яну 2012, 03:15

Lady Infernaliia

Донесоха ми я.Отново благодаря и съжалявам за недоразумението.:]]]

42 Re: Спечели “Рицари и вълци„ on Пет 06 Яну 2012, 03:23

Мел Евънс

Супер, уведомих и издателството . Чакаме ревю

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2