Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Мел Евънс

Както и обещах, ето го конкурса за “Възраждането на Атлантида„ на Алиса Дей.
Благодарение на All Serials и ИК “Тиара Букс„ имате невероятната възможност да спечелите най-новата им книга - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Пратете на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и изпълнена задачата, която ще намерите по-долу.

Задача:
1. Харесайте facebook страницата ни ( Цъкни тук, за да харесаш ) ( не е задължително за хората, които не използват facebook, но е препоръчително, за да съберем повече фенове )
2. Отговорете на въпросите изчерпателно:
1. Какви са очакванията ви за книгата?
2. Чели ли сте я вече?
3. Какво мислите за издателството? Чели ли сте “Великолепно„

Всеки има право да участва!

Победителят ще бъде само един избран от админите!

Краен срок за участие 07 Декември 2011 година до 20;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 08 Декември 2011 година до 00;00 часа!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Сря 14 Дек 2011, 01:17; мнението е било променяно общо 3 пъти

Айра Копс

запис след 2 минути пращам..:)

mitencetoy

И аз ще се включа тези дни!

Lady Infernaliia

Извинете, че се намесвам, но първият и вторият въпрос са почти идентични.Ако се отговори на единият изчерпателно, същото ще важи за вторият.Според мен по този начин единият малко се обезсмисля.Дали бихте го сменили, или трябва да отговорим в този му вид? What?

Мел Евънс

Ах...... объркала съм го, но прекалено много хора пратиха, за да го променя, да, няма проблем. Направи ги синтезирани като отговор на 1 и 2 въпрос. Извинявам се отново..

Lady Infernaliia

Няма проблем, разбираемо е да се объркаш при толкова много конкурси.Аз ще си намеря начин да си рознообразя отговорите.Благодаря за точния и изчерпателен отговор.

black_raven

И аз се включих.

Мел Евънс

Получено е! Успех ти желая!

Филип Чеймбърс

Аз искам да попитам играта на лотариен принцип ли ще е или ще се оценяват отговорите на въпросите?

Мел Евънс

Избран от нас ще е

Филип Чеймбърс

Благодаря!

Lady Infernaliia

Пратих.Дано всичко е наред и този път да имам късмет.Успех и на другите участници!:)

Мел Евънс

Благодарим за писмото ти, получено е, успех!

petq6663

Изпратих писмото си, но без да искам го изпратих 2 пъти. Ако може зачитайте само последното с прекачения файл. Пожелавам късмет на всички!

Мел Евънс

Да, няма проблем. Успех!

moonbeam

И аз изпратих писмото си преди малко,надявам се всичко да е наред с него и да съм отговорила достатъчно добре и изчерпателно.Книгата ми се струва интересна,дано не греша.Успех на всички участници !

Мел Евънс

Получено е! Успех!

Филип Чеймбърс

И аз пратих,успех

Мел Евънс

Получено е, успех!

a1z2

Не съм чела книгата, очакванията ми за нея са големи, заинтригувахте ме и ще си я купя. Не съм чувала нищо за издателството.

Мел Евънс

Здравейте, a1z2,
ако искате да участвате в играта трябва да ми изпратите отговорите си на е-майл: serials_rpg@abv.bg

Благодарим Ви!

Бет Рандъл

Един много тъп но важен въпрос - не си спомням дали съм изпратила нещата си. Може ли да бъде проверено и да ми кажеге.

Мел Евънс

Нямаме писмо от теб

Лекси Нортман

И аз току що изпратих писмото с отговорите си , дано да сте го получили и успех на всички

Мел Евънс

Получено е, успех!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next