Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Мел Евънс

First topic message reminder :

Както и обещах, ето го конкурса за “Възраждането на Атлантида„ на Алиса Дей.
Благодарение на All Serials и ИК “Тиара Букс„ имате невероятната възможност да спечелите най-новата им книга - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Пратете на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и изпълнена задачата, която ще намерите по-долу.

Задача:
1. Харесайте facebook страницата ни ( Цъкни тук, за да харесаш ) ( не е задължително за хората, които не използват facebook, но е препоръчително, за да съберем повече фенове )
2. Отговорете на въпросите изчерпателно:
1. Какви са очакванията ви за книгата?
2. Чели ли сте я вече?
3. Какво мислите за издателството? Чели ли сте “Великолепно„

Всеки има право да участва!

Победителят ще бъде само един избран от админите!

Краен срок за участие 07 Декември 2011 година до 20;00 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 08 Декември 2011 година до 00;00 часа!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Сря 14 Дек 2011, 01:17; мнението е било променяно общо 3 пъти

Бет Рандъл

Ок. Просто бях забравила да ги пратя и затова питах.
Сега ще го пратя.

Елеоноре Ксанти

Аз съм нова тук :) и реших докато разглеждам форумчето да се включа в играта :) Късмет на всички :)

e.stoikova

Пратих дано да е получено, успех на всички.

mitencetoy

Аз също се включих. Успех! ;)

Мел Евънс

Всички писма бяха получени! Ние от алл сериалс и ик "Тиара Букс" Ви благодарим, че продължавате да участвате в нашите конкурси и това, което правим Ви харесва!

Ето и победителят:

Spoiler:
moonbeam

Нейният отговор:

Spoiler:
1.Какви са очакванията ви за книгата ?
Имайки предвид големият ми интерес към митологията и древните култури и цивилизации като цяло смятам ,че съм повече от заинтригувана от книгата.Още при прочитането на заглавието останах с широко отворени очи и уста.Винаги съм се надявала да намеря ако не отговор ,то поне повече интересна информация за изгубеният континент-остров Атлантида,който си остава загадка и до ден днешен.Много учени,историци и археолози са си блъскали главите в опита да разнищят мистерията около предполагаемото изчезване на континента и напредналата цивилизация ,но опитите им не са се увенчали с нищо повече от безпочвени догадки ,предположения и митове.
Разбира се не това е единствената ми подбуда да прочета тази интригуваща на пръв поглед книга.Очаквам много разкрития,завладяващ романс,динамични битки и разбира се интересни и завладяващи персонажи-не само главни ,а и второстепенни,които да ме грабнат достатъчно за да остана с желанието да прочета и остатъка от поредицата.Надявам се намесата на вампирите да не е просто притурка към основната история и романса да не измести митологичния елемент или поне да бъдат в умерени съотношения и книгата да държи интереса ми до самия край.

2.Чели ли сте я вече ?
Хм,по принцип избягвам да чета книги ,които не са издадени на родният ми език и тази не прави изключение.Да не говорим за противоречивите отзиви за книгата като цяло,разбира се всеки си има предпочитания затова ще се доверя на собствената си интуиция.Не съм и поддръжник на фен преводите,а и английският ми макар и не съвсем в зародишно ниво,все пак не е достатъчно богат ,че да се насладя изцяло на описанията в чуждестранните издания на паранормалните романси.Макар мнозина читатели да твърдят ,че стила на Алиса Дей да наподобява много на този на Шерилин Кениън и все пак смятам ,че нищо не може да се срамни с прочита на роден език.Много бих искала да прочета книгата защото ми напомня,макар и смътно,на две мои много любими поредици.От резюмето и от прочетените отзиви за книгата, съдя че "Възраждането на Атлантида" е като приятна смесица между Мрачните ловци и Братството на черния кинжал.Именно умелата комбинация на митология,вампири и романс доближава толкова сюжетната линия на тези две поредици и това засилва още повече интереса ми към книгата.

3.Какво мислите за издателството ? Чели ли сте "Великолепно " ?
Точно преди пет дена се сдобих с тази прекрасна книга.Започнах да я чета веднага щом се прибрах от книжарницата и я оставих с неохота до настъпването на следващия ден единствено поради липсата на осветление в къщи.Бях завладяна от стила на авторката ,така лек и същевременно енергичен,преизпълнен с умерена доза любов,свеж хумор и напрежение в отношенията между двамата инати главни герои.Бях напълно и безвъзвратно погълната от неподправената романтиката,страстта и искрената любов на Ема и Алекс.Това което ме изненада приятно беше ,че историята не приключва с дългоочакваната сватба,авторката описва живота на двойката и по време на самия брачен живот.Бях озадачена ,че малко след края на церемонията и привидно нормалното и скучно ежедневие на младоженците ,бях принудена отново да затая дъх поради неочаквания обрат ,който настъпи почти в последния момент като изпитание на любовта на двамата влюбени.

Лекси Нортман

Честито Вики , приятно четене на книжката

moonbeam

Благодаря ви много , очаквам книгата с наистина голямо нетърпение

vasilena_st

Честито! Наистина достойна победа!

stasungera

Честито за книжката и много приятно четене!

moonbeam

Здравейте !Все още не съм получила книгата,започнах да се притеснявам защото минаха вече две седмици.Предполагам закъснението се дължи на бг пощи, поради предстоящите празници.

Мел Евънс

Писах на издателството, като имам отговор ще ти пиша тук.

Мел Евънс

Получихме отговор:

Здравей,

предполагам че закъснението наистина се дължи на БП. Но ако до края на седмицата не я е получила, ще направим справка при тях.

Дръж ни в течение, моля те!

moonbeam

Преди 3 дена отидох и накарах жената да прерови всички записи в папката ,но нямаше грешка ,книгата все още не беше пристигнала.Днес чакам за последно известието ,ако не дойде ,следобеда отивам да попитам учтиво къде ми е книгата.

Мел Евънс

Благодаря ти! Надявам се всичко да е наред

moonbeam

Ни вест,ни кост от книгата ,но не ме учудва след всичките коментари във фейсбук изразяващи недоволство от услугите на БГ ПОЩИ,отнасящи се до разкъсани пакети,липсващи плакати,отлепващи се корици на книгите.
Ако може да направите запитване до издателството ще съм благодарна. :)

Мел Евънс

Веднага им пиша!

Мел Евънс

Ето какво е станало:

Здравейте,

станало е някакво объркване. Получили сме адреса на Виктория Калинова от два различни форума и при изпращането човека, който е опаковал книгите е решил, че просто сме дублирали адреса и е изпратил една книга.
Възможно най-бързо ще изпратим и втората.

moonbeam

Мел Евънс написа:Ето какво е станало:

Здравейте,

станало е някакво объркване. Получили сме адреса на Виктория Калинова от два различни форума и при изпращането човека, който е опаковал книгите е решил, че просто сме дублирали адреса и е изпратил една книга.
Възможно най-бързо ще изпратим и втората.

Досетих се ,че е станало някакво объркване. Днес получих известието.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2