Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 7]

1 Mnemosyne House on Съб 19 Ное 2011, 07:47

Кастър Краоули

First topic message reminder :

Домът на Кастър се намира в края на града, в непосредствена близост до главната улица, която води към горските поляни.
Следните помещения са налични:

спалня:

дневната :

кухнята:

банята:

Последната промяна е направена от Кастър Краоули на Вто 10 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 2 пъти

51 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 10:33

Кастър Краоули

- Уча се на разни работи през свободното си време - вече започнах и да се самоизтъквам. Беше ужасно, но не се сдържах.
- Един ден ще се съберете на площада и ще почнете да си разказвате. Не искам сред клюките да има забележки от рода 'Тоя Кастър така и не се научи на нищо' " - засмях се весело и погледнах към аудио системата.
Хармони обичаше музика, затова и я включих. Зазвуча последния плейлист, който бях приготвил:
http://www.youtube.com/watch?v=rQps51sMxlA
За момент ми стана неудобно. Това беше специална музика за мен, не знаех как Хармони ще го възприеме.

52 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 10:47

Лия Силванас

Той започна да се самоизтъква, което пак си беше забавно. Наистина ми влизаше под кожата. Тогава стана и пусна някакво мелодия да звучи. Заслушах се и затвори очи. Винаги го правех, когато нещо ми харесваше. А с показалеца на дясната си ръка, която беше до мен започнах да си тактувам. Харесваше ми как звучеше. Как мелодията се носеше около нас и ето, че хубавите ми способности се проявиха. Тоя път вместо нотички всичко беше под формата на ленти с различни цветове. И разбира се усетих се късно. Защото отворих очи чак когато мелодията свърши.
-Всъщност доста добър вкус имаш.

/ Ти ме разби. Имаме еднакъв вкус към музиката :Д /

53 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 10:53

Кастър Краоули

Тя го хареса? Знаех си! Усмихнах се и извадих диска. Не исках да знае какво нататък, все пак трябваше да е интересно.
Знаейки как тя владее музиката я подканих и тя да избере нещо. Не исках да съм манупулатор и демиург на случващото се.
- Пусни ти нещо - намигнах й

54 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 10:58

Лия Силванас

-Мне мисля. Твоята къща, твоята музика.
Усмихнах се детински и се свих в края на дивана.
-А и искам да ме изненадаш.
И тогава забелязах нещо и при него. И той не се беше променял от доста време, макар че когато се видяхме преди няколко часа го правеше през 10 минутки. От както аз бях спяла слушалките, той не се беше променил. Това май не е много нормално и за двама ни и щях да го повдигна на въпрос.
-Кастър през колко време обикновено се променяш?

55 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:06

Кастър Краоули

-Така да бъде - щом тя искаше аз да пускам музиката, щях да се съобразя с нейните желания. В този случай не носих отговорност за душевни травми.
Пуснах си следващия диск
http://www.youtube.com/watch?v=6Vqko_snh1Y

Точно когато исках да кажа нещо, Хармони ме прекъсна. Въпросът й беше уместен, затова и заслужаваше да й отговоря
- Когато ми стане скучно. Обикновенно доста често, но сега ти задържаш цялото ми внимание и нямам право да се разсейвам. - трябваше да я попитам
- Хармони, къде си отседнала?

56 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:14

Лия Силванас

-Как така съм задържала вниманието ти. Аз съм скучна личност.
Засмях се на думите си и се доближих до него. Прегърнах го като първо приятелче и се усмихнах. Пак го целунах по бузата и го погледнах.
-Поне ми е забавно с теб.
Тогава той ми зададе въпросче.
-Ами в Хотел Мистик. Май така се казваше.

/ Мързи ме да си направя тема, направо като дойде време да се прибирам :д /

57 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:18

Кастър Краоули

Беше й забавно с мен? Това го чувах прекалено рядко, но поне се радвах, че изобщо е възможно. Всъщност аз бях скучния, но просто хората се отегчаваха до смърт за да ми го признаят в прав текст. После Хармони отговори на въпроса ми. Значи хотелът, колко ужасно! Е, трябваше да съм мил и любезен, затова й предложих моя план.
-Искаш ли да останеш тук? Хотелът не е много подходящ за теб - бях внимателен с тона си. Не исках да звучи прекалено...приятелски? Просто не исках да бъде сама..
Да не бъде сама? Какво означаваше това?
- Аз, просто.. - обърках се - Тук е по-комфортно, а и няма да ти преча. През денят ме няма - защитих се веднага

58 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:29

Лия Силванас

Всичко звучеше страхотно докато не чух "а и няма да ти преча. През денят ме няма" Ако исках да съм сама нямаше да съм сега тук с него. Хъх. Момчета. Усмихнах се докато гледах надолу към колената си.
-Не бих се съгласила. Факта че пак ще бъда сама го прави същото място като хотела. Затова поне няма да виждаш женски дрехи насам натам.

59 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:33

Кастър Краоули

Женски дрехи насам-натам? Това нямаше да ми попречи. Стана ми неприятно при този отказ. Не, не ревнувах от хотела, но просто ми се искаше да мога да привлека някоя изгубена душа тук при мен. Понякога ми ставаше самотно, през вековете не успях да прекърша това чувство за самота и виновност. Спомням си как приключи миналия път. Не исках да повтарям грешките си, затова реших да се поправя
- Тогава, мога и да оставам тук - прехапах устни. Не знаех дали е редно да го кажа - ако това би променило решението ти

60 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:45

Лия Силванас

-Това би променило решението ми.
Казах му най-искрено и го прегърнах.
-И защо да не бъде редно?
Не че бях от типа хора, който са тъпи и не зацепват, но просто не разбирах това, което искаше да каже. Май нямаше и да го разбера след като ми го обясни, ако го направи де, но шанс.

61 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:50

Кастър Краоули

-Няма значение, Хармони. Тук си в безопасност - не исках сега да я занимавам с разни истории от миналото.
Станах от дивана, вече този дом не беше само мой.
- Разполагай се тогава, аз ще отида да си направя една вана, ако има нещо ме извикай - намигнах й.
Тръгнах натам, но преди да изчезна зад вратата се обърнах към нея
- За да не се притесняваш ще бъда с подходяща форма

62 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 11:55

Лия Силванас

Думите му бяха, че не искал да ме притеснява и такива. И после стана и каза че ще отиде да си вземе вана. А май аз трябва да отида и да си взема багажа. Ама ме мързеше до безбожие. Тогава Кастър се обърна към мен и каза, че ще се появи в приличен вид, което ме накара да се засмея.
-Добре щом казваш.
Когато той изчезна легнах на дивана и се загледах в тавана. Замислих се за това каквото се случи през последните няколко часа и защо той би ми предложил да остана при него? Но отговори не намирах.

63 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:01

Кастър Краоули

Пуснах водата и се настаних удобно. Бях в интимна обстановка, затова и си запалих няколко свещички. Ароматерапията ми помагаше да се отпусна. Огледах се в огледалото над мен.Беше време да го направя. С години се мъчех да постигна този ефект, но днес щях да успея. Хармони успя да събуди в мен тази последна част - емоциите на приятелството. Бях наредил пъзела и вече можех да се променя, дори поне за малко.
Погледнах към вратата. Трябваше да я извикам. Понапълних малко водата с пяна, все пак не трябваше всичко да се вижда.
-Хармони! - извиках и застанах свит във ваната. Това щеше да бъде голяма изненада за нея, а и за мен

64 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:07

Лия Силванас

Както гледах тавана и се чудех там за мой си работи Кастър ме извика. Станах и се с мъкнене тръгнах към мястото, от което идваше звука. Отне ми малко време. Едно е да мога да контролирам звука, друго да се правя на нинджа от Наруто и да мога да кажа точното място от където идва другия. Та най-накрая стигнах до банята и отворих врата. Ама преди да подам глава покрих очи.
-Да какво има? Да ти донеса нещо. Каквото поискаш.

65 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:15

Кастър Краоули

Това не беше ефекта, който исках да постигна. Тя трябваше да погледне и да види апогея на моите способности. Дръпнах се назад и казах налко по-отчетливо
- Погледни ме - исках да види тази пълна трансформация. Тя щеше да бъде първия свидетел на това извисяване. Ставах все по-силен в това, едва ли можеше да се иска повече от тези способности.
- Ще се учудиш - подканих я

66 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:23

Лия Силванас

Той искаше да го погледна? Ама сериозно ли? До преди малко ми говореше, че ще се появи в приличен вид, а сега иска да го погледна? Докато е в банята? Гол? А тука има нещо странно. Но все пак свалих бавно ръка с затворени очи. И се молех да не видя нещо, знам ли, стряскащо. Когато ръката ми беше вече до тялото отворих очи и що да видя. Момиче? Това не можеше да е Кастър. Той си беше напълно нормален до преди малко, а сега тук в банята има момиче? За кратък момент момичето изчезна и всичко ми беше черно. И тогава спрях да чувам, да виждам, изобщо спрях да стоя. И туп на земята.

67 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:30

Кастър Краоули

По дяволите! Точно това НЕ трябваше да се случва. Набързо станах от ваната и извадих тапата. Загърнах се с най-близката хавлия и се приближих до Хармони. Може би и тя беше уморена, със сигурност не изглеждах стряскащо. Всички момичета можеха да оценят красотата на женското тяло, щях да се върна към този момент по-късно.
С усилие (не бях много мускулест) я пренесох в спалнята и я поставих върху леглото. Със смирен поглед я облякох в дантелена пижама и затворих завесите. Тя имаше нужда от почивка.
Със сигурност щеше да се съвземе, а аз щях да съм до нея, на една ръка разстояние - на мекия стол до леглото

68 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:35

Лия Силванас

Изведнъж се върнах назад, назад през годинките които криех от себе си, от другите и най-вече от родителите си. Озовах се пак в онази гадна, голяма къща, която наричах свой дом. Беше ми направена подобна изненада, само че тоя път вместо момиче и баня имаше купища железа и оръжия и много, много наемници. От мен се искаше простото нещо да използвам силите си, за да може баща ми да вземе силите им. Тоест трябваше да ги убия. Това беше последния път когато припаднах преди днес. Но тогава се събудих и видях че имах пентаграм на дясната ръка.

Най-накрая се събудих и погледна Кастър.
-Извинявай. май ми дойде в повече тази изненада.

69 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:38

Кастър Краоули

- Няма нищо, да се сменя ли пак - попитах я. Вече бях в зелена туника, която ме прикриваше достатъчно, за да може да й е удобно да говори с мен. Наистина не се бях замислил над последствията и може би не трябваше да допускам подобна грешка отново
- Съжалявам, ако те стреснах - погледнах виновно настрани.

70 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:46

Лия Силванас

-Поне се радвам, че не се озовах в мазето ти след като отворих очи.
На шега го казах и се повдигнах и чак тогава забелязах, че съм облечена с друго. Това ме накара да се изчервя. Все пак той беше преди всичко момче, което малко ме съмнява де, но шанс и като си помисля, че докато съм била колабирала той ме е преоблякъл. Зарових лице в шепите си и пое дълбоко дъх.
-Ако искаш се промени, вече свикнах.

71 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:54

Кастър Краоули

- О,не - наместих се на леглото до нея. Завих се в другия край, но все пак бяхме близо. Изстегнах се няколко пъти и погледнах към нея. Може би й беше адски неудобно, но аз все пак бях на разстояние.
- Тъкмо свикнах. Ще си полежа още малко така и после ще се променя - идеята не беше лоша, поне според мен. Хармони беше до мен в леглото, което обаче не ме смущаваше. Може би беше нещо психологическо.
- Не ми отива много, нали? - пошегувах се

72 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 12:58

Лия Силванас

-Ами с този глас не особено.
Прошепнах, но не знам дали ме чу през ръцете ми. И все пак си беше смущаващо. Завих се през глава и се свих на кълбо.
-Кастър, защо поиска да остана при теб?

73 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 15:38

Кастър Краоули

Изтегнах се назад максимално и се отпуснах върху възглавницата.
- Просто имам нужда от малко компания - обърнах се към нея, но нямах пряка видимост. Може би наистина й стана неудобно и неловко, затова и бързо се превърнах отново в себе си. Може би така наистина беше по-добре
- Повече няма да правя така, Хармони - казах с пресипнал глас. Стана ми кофти, че така се случи.

74 Re: Mnemosyne House on Вто 03 Яну 2012, 21:23

Лия Силванас

Нещо стана докато се криех под завивките и го усетих. Като малка вярвах, че завита през глава нищо няма да ме нарани, а много гледах филми с извънземни, от които после изпитвах непоносим страх, но такава си бях. И всеки път щом си легна се завивах през глава, но тоя път май трябваше да срещна горчивата истина. Така че се отвих и си видях стария Кастър. Онзи Кастър, който беше на водопада. И нямаше как да не го прегърна, въпреки че все още ми беше малко неловко за цялата ситуацията. Та прегърнах си е го се сгуших в него без да казвам и думичка.

75 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 10:11

Кастър Краоули

Тя ме прегърна. Беше толкова мило и нежно, наистина не очаквах такава постъпка след моята фатал грешка.
-Mea culpa - този израз беше напълно подходящ за ситуацията, която бях провокирал.
Въпреки всичко се отпуснах в ръцете й. Неусетно някакси се успокоих и успях да затворя очи.
Унесох се в дрямка, може би не беше лоша идея да си почина и аз

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next