Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 4 от 7]

1 Mnemosyne House on Съб 19 Ное 2011, 07:47

Кастър Краоули

First topic message reminder :

Домът на Кастър се намира в края на града, в непосредствена близост до главната улица, която води към горските поляни.
Следните помещения са налични:

спалня:

дневната :

кухнята:

банята:

Последната промяна е направена от Кастър Краоули на Вто 10 Яну 2012, 10:23; мнението е било променяно общо 2 пъти

76 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 10:22

Лия Силванас

Думите му предизвикаха студени тръпки по гърба ми. Латинския ми как годе беше добър и можех спокойно да схвана, какво каза, а не да съм като някоя блондинка от Испания в българския бар и да я препсуват, а тя да мисли че и казват, колко е хубава. " Моя грешка". Тази фраза буквално закънтя в главата ми. А за да не се чувства неловко, което при мен си беше нормално се дръпнах, веднага и завих Кастър с меките, и топли завивки. Така сега поне бяхме, той на единия край на леглото, а аз на другия. Сложих ръцете си под главата и се загледах в Кастър. Както си е затворил очи ме радваше просто да го гледам, въпреки че май беше малко досадно.

77 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 10:50

Кастър Краоули

Procedamus in Pace.

Сънувах. За първи път от много време сънувах спокойно. Обикновенно се тресех от кошмари или от напрегнати сцени. Но днес съзнанието ми беше отпуснато максимално, още откакто посетих водопада и се срещнах с Хармони. Неусетно и невинно една усмивка се прокрадна на устните ми. Да, аз можех да се радвам и в съня си.
Ръката ми потрепери. Наистина исках да пренеса хубавите преживявания в истинския си свят

78 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 11:06

Лия Силванас

Гледах Кастър през цялото време докато спеше. Така той приличаше на малко, красиво и много сладко момченце. Погледът ми първо мина през косата му, която не си беше променена. После към очите, които леко трепкаха. Към устните му - червени... Минаха към гърдите му, който се повдигаха, когато вдишваше. Леко разтърсих глава и станах от леглото. Тъй като беше едва пет сутринта, реших да му направя закуска. Поне това можех, нали бях у тях. Отправих се както си бях по пижамата, която той ми навлече, към кухнята. Слязох по стълбите и с малко, но безшумно лутане успях да стигна до желаната цел.
Не бях много добра в измислянето на екстравагантни закуски, но пък можех добре да готвя и то едното компенсира другото. Залових се за работа и след 30 минути закуската беше готова. Палачинки с кленов сироп и портокалов сок. Лека и засищаща. Намерих един поднос и сложих всичко върху него. После се качих по стълбите и влязох в спалнята, където по-рано се събудих.

79 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 11:22

Кастър Краоули

Събудих се. Слънчевите лъчи вече се прокрадваха през завесите, вече беше настъпил ден. Отворих очи и се наместих в седнало положение. Трябваха ми няколко мига за да осмисля, че всъщност не сънувах вече. Седнах на ръба на леглото. Наведох главата си надолу и се загледах в пода. Беше страхотно да имаш някого до себе си, почти бях забравил чувството. И тогава чух вратата да се отворя.
Обърнах се и видях Хармони
- Добро утро! - усмихнах се мило

80 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 11:29

Лия Силванас

-Добро утро.
Отвърнах аз и се усмихнах.
-Или да кажа като монасите през средновековието memento mori.
Засмях се и влязох при него. Сложих подноса на бедрата му и сложих ръце зад гърба си. С леки подскоци се дръпнах.
-Надявам се да си гладен. Почистих кухнята след себе си, така че можеш да си спокоен.

81 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 11:42

Кастър Краоули

Каква изненада! Очите ми се разшириха неволно при гледката. Как Хармони знаеше, че обожавам сладкото? Сигурно изглеждах доста смешен, но веднага взех табличката и се нахвърлих върху храната. Дори и не чух последното й изречение, което със сигурност беше много груба постъпка.
-Разкошно е! - казах след като пробвах няколко хапки. Дори и не внимавах, сигурно се бях изцапал някъде, но това не беше обект на моето внимание. Просто обожавах такива яденета и се наслаждавах напълно

//http://www.youtube.com/watch?v=WNfEOwMZMmU .. правя едновременно курсова работа и по-бавно отговарям, сори

82 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 12:35

Лия Силванас

Щом сложих подноса на бедрата му той се нахвърли, което ме поласка, защото наистина най-добрия начин да похвалиш готвача е като изядеш това което е сготвил. Но ми стана смешно когато след няколко минути се беше наклепал. Казах му да изчака и тръгнах към кухнята. Взех някаква салфетка и се върнах. Приближих се и го почистих.
-Ето така си по хубав.

83 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 12:40

Кастър Краоули

- Благодаря ти - станах от леглото и я прегърнах. За първи път от наистина много години правех това, но наистина си беше от сърце. Погледнах през прозореца, денят беше прекрасен. Може би днес беше хубав ден за разходка или друга работа. Имах някои идеи в главата ми.
Обърнах се към Хармони
- Ще ми помогнеш ли? - отворих вратите на огромния гардероб и се загледах
- Помогни ми да си избера нещо - беше истински зов за помощ

84 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 13:07

Лия Силванас

Прегръдката на Кастър беше някак особена. Не че преди давах на хората да ме прегръщат. О не. Дори на собствената си майка. Бягах и се криех, но тази беше топла, приятна. А след няколко минути ме помоли да му избера дрехи. Айде болна тема. Не ме биваше ама хич в избирането на дрехи за мен, какво оставаше да друг човек.
-Ам Кастър не е много умно да ме караш да ти помогна с избора за дрехи.

85 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 13:22

Кастър Краоули

Исках тя да ми помогне.
- Моля те ! - направих отчаяна физиономия. Надявах се, че ще успея да я накарам. Досега успявах, защо да не се получи пак?
- Добре, ще те улесня - зарових се и извадих два комплекта, които показах на Хармони.
- Кое от двете ? -зададох й въпроса

1) http://cdn1.iofferphoto.com/img3/item/164/302/113/black-butler-kuroshitsuji-cosplay-ciel-phantomhive-costume-store-42377.jpg
2) http://th01.deviantart.com/fs41/300W/f/2009/032/4/c/Ciel_Phantomhive_by_J_Mammon.jpg

86 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 13:25

Лия Силванас

-Амии. - замислих се. Червения костюм изглеждаше симпатичен, но май на Кастър повече щеше да му ходи синия. И затова посочих синия - този.
Той го погледнах и аз се усмихнах. Помогнах му да го облече, което си беше малко странно. Сега се държахме като братче и сестричка, оставаше само да почне да ми сплита косата и щяхме да си влезем в образ. Тогава се сетих, че още съм с пижамата.
-Между другото Кастър, къде са ми дрехите?

87 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 13:37

Кастър Краоули

Нейната помощ беше от голяма полза. Вече Хармони решаваше сложните дилеми при избор на облекло, а и дори ме хранеше. Чувствах се като някакъв фараон с хиляди хора прислуга. Не биваше да я експлоатирам, затова щях да й върна услугата в някой удобен момент. Тогава тя попита за нейните дрехи
- Този гардероб е твой - посочих й гардероба до моя. Бях й го отделил
- Вече къщата ще е и твоя, затова се настанявай - намигнах й

88 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 13:41

Лия Силванас

-А благодаря. - казах свито и притеснено. - но аз имах в предвид. Къде са дрехите с който бях. Все някак трябва да отида да си взема нещата. А така - и се завъртях, както си бях по пижама, което ме накара да се чувствам още по неловко. Не че не ми харесва да кисна така, но просто си беше странно. - Просто не мога да отида.

89 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 13:48

Кастър Краоули

- Сложих ги вътре - махнах с ръка към гардероба в знак да го отвори. Бях ги сгънал внимателно, със старание да не нараня ценния материал. Дрехите й бяха поели нейния сладък аромат, който не исках да губя.
- Отвори и разгледай - подканих я .
Исках да види изненадата. Бях поставил една кошничка с цветя до дрехите й. Имаха чисто декоративен замисъл и придаваха красота към нежната материя

90 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 13:54

Лия Силванас

Кастър ми каза, че ги е оставил вътре и това ме учуди. Повечето момчета, след като съблечат момиче биха и хвърлили дрехите в коша, в огъня, знам ли. Не съм имала връзки, които да стигат до там, така де изобщо не съм имала връзка с някой младеж. И ето че чух глава на Кастър, който ме подканваше да отворя гардероба. Доближих се и бавничко го отворих, а като видях цветята се усмихнах. Поогледах я и видях любимото си цвете - бял ирис. Взех го и вдишах аромата му. После го подадох на Кастър.
-Кое е любимото ти цвете?

91 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 14:04

Кастър Краоули

Взех цветенцето в ръцете си. Вдишах от аромата му и издишах. Вече се чувствах доста по-добре. Хармони ми зададе един хубав въпрос, що се отнасяше до цветя.
- Жасмин - перлята на Тунис винаги ме е изкушавала.
За съжаление не знаех дали вирее в Мистик Таун, иначе със сигурност щях да си посадя

92 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 14:08

Лия Силванас

-Значи за рожденият ти ден ще издирвам Жасмин. - засмях се на думите си. Ако зависеше от мен можех да го издирвам и да му го дам, като декорацийка на подноса със закуска или пък на масата просто ей така, но понякога тези жестове се тълкуват погрешно. Затова за рождения ден ще да е.
-Та Кастър да ти помогна с работата?

93 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 15:11

Кастър Краоули

Работа? Не, тук нямахме работа. Всичко беше чисто и подредено, всъщност тук не идваха и много хора. Разбираемо беше, че ще поддържам едно добро ниво.
- Не, всичко е наред -отвърнах и отворих вратите към коридора.
- Ще те оставя да се облечеш и ще те чакам в дневната - трябваше да я оставя насаме за малко все пак.
Реших да подредя книжките, които бяха по масите. Сега нямах време за четене, затова поне исках да е правилна подредбата им във витрината

94 Re: Mnemosyne House on Сря 04 Яну 2012, 23:53

Лия Силванас

Кастър излезе и аз останах сама. Странно но от водопада насам не бях оставала сама. Извадих дрехите си от гардероба и ги сложих на леглото. Преоблякох се набързо и сгънах внимателно пижамата. Сложих я на стола до леглото и отидох до прозореца. Сложих ръце на перваза и затворих очи. Просто исках да усетя слънчевите лъчи. И така няколко минути минаха. Тогава се усетих. Обърнах се и погледнах леглото. Пооправих го и тръгнах към дневната.

95 Re: Mnemosyne House on Чет 05 Яну 2012, 00:37

Кастър Краоули

Подредих малката масичка за Хармони. Поставих цветя във вазата и напълних чинийката с курабийки. Налях й малко мляко и чай в каничката и постлах няколко меки завивки върху дивана. Така тя ще можеше да си прекара деня чудесно, бях й подготвил няколко интересни четива до възглавницата. Надявах се да й е удобно и да може да се отпусне в къщата. Вярвах, че ще живеем заедно в добри отношения.
Когато тя дойде в помещението и показах как бях подредил за нея.
- Заповядай !

96 Re: Mnemosyne House on Чет 05 Яну 2012, 00:46

Лия Силванас

Поогледах помещението и това доста ме учуди. Аз знаех защо върша мили жестове за другите. Не беше защото искам да изглеждам добра или нещо подобно. Нито защото искам да спечеля човека по този начин. Аз просто не съм жива по онзи начин, по който са повечето хора и не губя нищо от това. Но виж Кастър беше мил с мен. А това не го разбирах. Аз бях просто една непозната в неговия живот. Доближих се до него и се усмихнах.
-Благодаря ти Кастър, но не беше нужно.

97 Re: Mnemosyne House on Чет 05 Яну 2012, 01:27

Кастър Краоули

- Няма нищо, Хармони - отдръпнах се, за да направя място за нея. Настаних се на креслото срещу нея и си кръстосах краката.
- Какви са плановете ти за днес ? - обичайно си задавах този въпрос на мен. Но вече не трябваше да си говоря сам, вече имах някого до себе си.

Имах няколко идеи в главата си, но трябваше да да изляза и да свърша основната си задача за днес. Просто исках да чуя какво ще прави Хармони през това време

98 Re: Mnemosyne House on Чет 05 Яну 2012, 01:31

Лия Силванас

-Ами мисля да отида до хотела и да си донеса багажа. Ако нямаш нищо против. И май това ще е.
Нямах големите планове за деня. Или щях да се лутам, като муха без глава на полянката или пак при водопада, или щях да се правя на готвач и да направя обяд на Кастър, но дрехите изглеждаха, най-нормалното за момента.

99 Re: Mnemosyne House on Чет 05 Яну 2012, 04:36

Кастър Краоули

Кимнах. Нямаше нищо по-добро от това да се пренесе окончателно при мен. Значи щяхме да сме разделени за няколко часа и после пак щяхме да се завърнем у дома. От днес нататък дните ще бъдат малко по-смислени и разнообразни, благодарих на съдбата за този избор, който тя направи.
- Чудесно, аз ще изляза и ще се видим по-късно. - изпратих й една въздушна целувка и тръгнах към вратата.
- Благодаря ти, Хармони - обърнах се да й го кажа, преди да изляза. Радостта ми не можеше да бъде прикрита.

100 Re: Mnemosyne House on Чет 05 Яну 2012, 05:51

Лия Силванас

Изчаках Кастър да излезе и преплетох ръце. Вдигнах ги над главата си и се изпънах. Сложих си слушалките и пуснах някоя, леко бързичка мелодия. Отворих вратата и изприпках до хотела.

Мина се относително доста време докато се върнах в къщата на Кастър, но пък успях да си събера всичките неща. Не съм от хората, който могат да пазят чисто. Та върнах се и се качих в познатата ми стая. Бързо подредих всичко. Слязох в дневната и седнах на дивана, чудейки се какво да правя.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next