Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 4]

Айра Копс

First topic message reminder :

Къщата:

Хола и кухнята:

Спалнята ми:

Банята ми:

Гардеробната ми:

Стаята и банята на Леа:

Последната промяна е направена от Айра Копс-Моран на Сря 08 Фев 2012, 08:40; мнението е било променяно общо 6 пъти

Айра Копс

Когато Алекс ми каза, че няма да излиза, а по-скоро ще се разхожда из някой парк..
-Това и да го видя..няма да го повярвам..-казах аз излизайки от басейна..
Алекс тръгна по мен.Взех една кърпа и увих тялото си с нея..
-Това ти е последната нощ като ерген, а ти ще се откажеш от купон,алкохол и тем подобни..Иди забавлявай се..-казах аз с леко заповеднически тон..

Мейсън Моран

Вдигнах ръце във въздуха и казах:
-Добре.. добре.. ще се забавлявам - свалих си банския, който беше.. доста ненужен в момента и останах чисто гол отново. Взех една кърпа и внимателно се забърсах, като влязох в къщата. Потърсих си бельо и нещо за обличане, но.. намерих само боксерки, който бяхме взели днеска в пазаруването. Усмихнах се и седнах на дивана, като казах:
-Аз малко ще си почина и по-късно ще изляза.. когато започне купона..

Мейсън Моран

Прибрахме се от гинеколога с много поръчки и много голяма сметка. След като влязохме със съпругата ми оставих мамчето на дивана в хола. Пуснах и телевизора и й приготвих вечеря от картофки, салата и какво ли още не, но най-вече шоколад и сладки работи... След като седнах до нея започнах да я храня. Личеше си, че не само тя но и бебето иска храна. Двамата се омацотихме със шоколад, а най-сладко беше когато се целувахме, докато бяхме целите омазани в кафявата течност. Погледнах я в очите и попитах:
-Е? Радваш ли се? - усмихнах се:
-Ще си имаме момиченце - след тези думи й подадох лъжица пълна с течен шоколад и зачаках отговора й..

Айра Копс

-Как да не се радвам..Даже летя..Нямаше значение какво ще е бебето..Стига да е здраво...Защото ще си е нашето бебче..Нашето дете..И от тук нататък..То ще ни свързва..То ще ни бъде опора..в трудните моменти..-След това се усмихнах и го целунах..-И за пореден път моля те не се дръж с мен като с някакво малко бебе, което не може да се храни само..Оценявам грижите ти към мен, но ще се разглезя твърде много и накрая ще ти писне от мен и от капризите ми..Нали?-казах аз и отново го целунах..-Аз ще се кача да се изкъпя и ще сляза пак..Може да си пуснем, някой филм..Искаш ли? Ще си опукаме пуканки и ще пием кола...

Мейсън Моран

Погалих я по бузката и казах:
-Добре.. изкъпи се.. аз се изкъпах сутринта и докато ти се чипкаш, понеже не искаш да те глезя и няма да идвам с теб в банята, ще опукам пуканки. - усмихнах се доволно и когато тя се качи нагоре по стълбите се съблякох по боксерки, защото умирах с тия дрехи. Опуках пуканки и седнах на дивана, докато я чаках да дойде при мен. Отпуснах се и сложих купата, за да прикрива една част от тялото ми. Усмихнах се доволно и казах:
-А сега да изберем филм.. - и започнах да търся някой интересен..

Айра Копс

Качих се и съблякох дрехите си. Хвърлих ги в коша за пране и се намърдах под душа..Пуснах го,а водата започна да облива тялото ми..Изкъпах се набързо и излязох от банята..Облякох един анцуг и една от тениските на Алекс и изсуших косата си..Слезох при Алекс, който си стоеше по боксерки на дивана..
-Избра ли нещо?-попитах аз и се усмихнах докато влизах в хола

Мейсън Моран

Изправих се и придърпах Айра. Седнах на дивана, а тя се излегна и главата й беше в скута ми. Усмихнах се и й подадох пуканките, като казах:
-Да.. избрах.. - след тези думи пуснах телевизора и загледахме:
-Пишете на Жулиета - целунах съпругата си и казах:
-Обичам те..

Айра Копс

-И аз скъпи..-казах аз след като отвърнах на целувката му..
-Ще плачем ли..Честно казано с удоволствие ще си поплача на романтичен филм..-казах аз и се засмях...Алекс взе дистанционното и пусна филма, като предварително беше поставил диска в DVD-то. Филмът започна а аз се отпуснах в скута му..След час и половина филмът приключи, а аз бях заляна със сълзи. Избърсах лицето си с салфетка и се изправих до седнало положение..Подпрях корема си с крака и се отпуснах назад..Искаш ли да се разходим..Не ми се стои в къщи..-попитах аз и се усмихнах..

Мейсън Моран

Погледнах я и казах:
-Добре.. да се разходим - след което се изправих и допълних:
-Но ще внимаваме с малката, защото.. тя ни е най-скъпа в момента - след тези думи помогнах на Айра да стане и попитах:
-Мила... ами... кога сме направили малката? Така де.. кога сме я заченали?

Айра Копс

-Как така кога..Не прочете ли документа, който ти донесох..Изследванията...-казах аз и троснато се обърнах..
-Донесох ги преди 3 месеца, а няколко дни преди да родя..ти ме питаш кога сме я направили...Ето колко се интересуваш от нас..-започнах да говоря с все по-висок тон...
-Как може Алекс..?
С бърза крачка отидох до антрето и отворих шкафа с документите..Извадих един лист и се върнах в хола.
-Ето щом чак сега ти се е причело..и сега си се сетил..
След тези думи се завъртях и се качих горе..Облякох дънки, туника с висок колан, сложих якето и обух високи обувки..Сресах косата си и грабнах ключовете за колата..В същото време Алекс влезе в стаята...
-Излизам..-казах аз и го подминах...

Айра Копс

-Как така кога..Не прочете ли документа, който ти донесох..Изследванията...-казах аз и троснато се обърнах..
-Донесох ги преди 3 месеца, а няколко дни преди да родя..ти ме питаш кога сме я направили...Ето колко се интересуваш от нас..-започнах да говоря с все по-висок тон...
-Как може Алекс..?
С бърза крачка отидох до антрето и отворих шкафа с документите..Извадих един лист и се върнах в хола.
-Ето щом чак сега ти се е причело..и сега си се сетил..
След тези думи се завъртях и се качих горе..Облякох дънки, туника с висок колан, сложих якето и обух високи обувки..Сресах косата си и грабнах ключовете за колата..В същото време Алекс влезе в стаята...
-Излизам..-казах аз и го подминах...

Мейсън Моран

Гледах тъпо и не разбирах защо ми се сърди, а после просто излезе. Облякох се и без мисля за това излязох. Просто в главата ми имаше данни, който сочеха към това, че не аз съм бащата, но не бях сигурен. По моите изчисления Айре беше заченала от друг, но не исках да я питам за това и просто тръгнах на разходка..

Айра Копс

Прибрах се след няколко часа, но в къщи нямаше никой..Къде по дяволите беше отишъл...
Качих се в спалнята и захвърлих якето, чантата и нещата, които бях купила за стаята на бебето на леглото..Облякох отново свободната рокля и взех покупките влязох в стаята и..Започнах да подреждам рафтовете, за да не стоя без никаква работа..Не ми харесваше как стоеше леглото..Опитах се да го подместя, но не успях..Опитах втори път..Изведнъж получих силна болка в корема..Беше рязка и много болезнена..Стиснах корема си и се строполих на пода с вик...

Мейсън Моран

След като обиколих парка, за да поиграя с кучето ми, се прибрах. Още преди да съм затворил предната врата чух вик и претичах по стъпалата. Видях Айра и прецених какво става. Веднага я грабнах на ръце и след секунди бяхме в колата. Потеглих към болницата и се надявах да стигнем навреме.. Погледнах я и попитах:
-Добре ли си ?

Айра Копс

Тази сутрин ни изписваха..Вече можех сама да ходя...Пол ни донесе дрехи от вкъщи..Бях го помолила за черни дънки, свободна риза с широк колан, кутията с пръстени, гривни и гердани и гримовете ми...Няколко приятелки бяха наминали, за да ме поздравят..Те много харесаха Леа..Тя наистина беше моето съкровище...Пол дойде и ми остави чантата...Сестрата влезе след него и ме попита дали да я подготви, а аз и казах да я донесат след петнадесет минути, за да я оправя сама..Тя кимна покорно с глава и излезе..Аз се преоблякох..Обух високите велурени обувки..Сложих няколко големи пръстена, две черни гривни и очила с прозрачно стъкло и черни рамки..Нагримирах се набързо..и подредих всичко в куфара..
След малко ми донесоха и Леа..Бях подготвила памперси, одеалце и ританки...Аз я взех и я сложих на леглото развих я и я преоблякох..След малко беше готова и аз цъкнах на Пол, за да дойде...Той влезе, а аз го целунах..
-Готови сме..-казах аз и гушнах Леа...

Айра Копс

Пол беше излязъл от вкъщи и аз бях сама с Леа..Бяхме в хола пред телевизора и гледахме анимационно филмче..ТЯ се беше излегнала в столчето си и беше втренчена в телевизора..Аз станах и отидох до кухнята ,за да взема нещо за хапване..Бях правила пица вечерта и имаше още, така че щях да и се насладя..Стоплих я на микровълновата и тръгнах към дивана, когато на вратата се позвъни..Оставих чинията на плота и тръгнах към вратата..Отворих, а на вратата беше тя..Адриана..сестра ми..
-Адриана..-казах аз и недоумявах какво се случва..Какво правиш тук?

Последната промяна е направена от Айра Копс-Моран на Сря 08 Фев 2012, 08:48; мнението е било променяно общо 2 пъти

Adriana Ambosa

Айра ми отвори вратата.. Беше променена, зарадвах и се щом я видях.. Тя бе някак объркана , не очакваше аз да съм пред вратата и .. Когато тя ме попита какво правя там, нямах идея как да и отговоря..след около 2 минути мълчание..Здравей, Айра - Казах и аз..-Преди да кажеш нещо искам само да ти кажа, че ужасно ми липсваше, не искам това да продължава ,,

Айра Копс

Усмихнах се и я прегърнах..
-Какво правиш тук..?Как ме откри..? Господи не мога да повярвам, че си ти..Толкова много ми липсваше..
Пуснах я и я дръпнах навътре..Тя свали якето си и заедно влязохме в хола..Тя изобщо не очакваше да види Леа на дивана..Когато влязохме тя се втренчи в полу-заспалото бебе на дивана..Погледна нея след това мен и отново нея..
-Не ме питай..и аз не знам как се случи..? Не, че не знам как съм я заченала, ами не знам как се случи....

Adriana Ambosa

Когато видях на сестра ми бебето на леглото.. Бях объркана, не мислех че Айра има дете.. Тяя.. Беше станала майка.. Бебето имаше много коса, руса.. точно като Айра.. Отидох до дивана и сложих ръка не челото му и казах
- Леля вече е при беше.. Как се казва тази красавица? Айра стоеше точно над мен и каза - Името е Лиа ..

Мейсън Моран

Прибрах се и казах:
-Mила. Имам подаръци - след тези думи се усмихнах и допълних:
-За моята Айра нося едно малко подаръче

-А за моята малка принцеса нося един пазач, който да я защитава от всичко - доближих се до леглото на момиченцето ми и показах:
-Виж какво ти носи татко - но още преди да съм го показал беше отнето от ръцете ми и се радвах на малката как го гушка.

Айра Копс

Пол влезе и изобщо не забеляза Адриана, която стоеше до Леа..
-Благодаря скъпи..След това се наведох и го целунах..А това е сестра ми..Адриана..Той я погледна и се усмихна..
Подаде и ръка и се поздравиха..Ам ще приготвя нещо за ядене..След това се запътих към кухнята и прибрах парчето пица в хладилника..Имаше месо и паста и започнах да приготвям лазаня..Щеше да стане за половин час..Докато тя се печеше приготвих зелена салата..и я оставих на плота..Отидох при Адриана и Пол, които водеха оживен разговор..

Adriana Ambosa

В къщата влезе мъж.. Това беше съпругът на Айра - Пол .. След като даде плюшеното тигърче на Леа и герданчето да Айра , дойде при мен за да се запознаем.. Подадох му ръка и казах:
- Аз съм Адриана, сестрата на Айра, сигурно си чувал за мен ?
С Пол се заговорихме , през това време Айра отиде в кухнята, за да приготви нещо за ядене ..

Мейсън Моран

Усмихнах се и казах:
-Честно казано. Приятно ми е Адриана и.. не съм слушал много за теб, но ще се радвам да се опознаем. - след тези думи се огледай и попитах:
-Мила. Трябва ли ти помощ със нещо? - тогава погледа ми се насочи към Айра и зачаках нейният отговор.

Айра Копс

-Аз съм готова..Само остава лазанята да се изпече..Има ли вино в избата?-попитах аз и се усмихнах..Той кимна с глава и отиде към избата за бутилка вино..
Аз седнах до Леа, която беше между нас с Адриана..
-Е сестричке разказвай..Как върви животът?-след кратка тишина Леа се размрънка и аз я взех на ръце, за да я преспя..

Adriana Ambosa

Пол отиде до избата, за да донесе бутилка вино.. Леа започна да мрънка, явно и се беше преспало.. Айра я все на ръце да я преспива, а през това време тихичко започнах да и обяснявам как върви живота ми ..
- Реших да живея в Мистик Таун, в Милано живота беше труден, отидох само заради Раян ,не можех да свикна с мисълта, че съм толкова далече от теб.. Казах на Раян, че не мога да живея там.. Помолих го да се преместим заедно в Мистик Таун, но той настояваше да живеем в Милано.. Явно не държеше толкова на мен, щом не се примири и не дойде с мен тук..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next