Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 6]

1 Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 25 Дек 2011, 14:13

Kimberlly Huff

Кухня:

Всекидневна:

Стаята на Даяна:
Баня към нея:

Стаята на Елена:
Баня към нея:

Свободната стая :
Баня към нея:

Тераса и гледка към задния двор:

Последната промяна е направена от Diana Meade на Пет 14 Сеп 2012, 02:57; мнението е било променяно общо 5 пъти

2 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Чет 19 Яну 2012, 10:49

Kimberlly Huff

С Катрин се приближихме към къщата ми. Отключих и отворих вратата
- Та дам! - малко съпровод не беше излишен - Добре дошли при Даяна Мийд. Чувствайте се като у дома си - влязох и изчаках и Катрин, след което затворих вратата и оставих ключовете на близката масичка. Събличайки си якето я поведох към всекидневната
- Настанявай се, където пожелаеш. - кимнах към кътчето диванчета - Е, какво ще желаеш? Имам купища чайове, кафета, безалкохолни и алкохоли, макар че се съмнявам да искаш - засмях се тихичко - Бисквитки или вафлички? - погледнах я въпросително с две пакетчета в ръцете си

3 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Чет 19 Яну 2012, 11:37

Ренесме

Засмях се на съпровода, определено Даяна беше от най-забавното момиче, което познавах.
- Имаш прекрасен дом. - казах притеснено, докато поглеждах към всекидневната, накъдето отивахме.
Определено къщата й беше обзаведена със стил и вкус, каквито не всеки има. Изглеждаше уютно и красиво, наистина можеш да се почувстваш у дома си.
- Да, определено без алкохол... поне докато главоболието отшуми, но няма да отакажа малко чай. - изкикотих се тихо и отправих към мекото канапе.
Обичам светлите стаи, каква ирония, а?

4 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Чет 19 Яну 2012, 11:43

Kimberlly Huff

- Хмм. Благодаря. -усмихнах се мило на Катрин и извадих някакъв чай - Имам липов и горски плод. Горски плод? - погледнах я въпросително, след което извадих две чаши.
Налях в тях гореща вода и прибавих пакетчетата чай.
- Мед, захар, подсладители? Имам от всичко - почувствах се малко глупаво. Бях като магазин за хранителни стоки. Имах от всичко, а честно казано, нямах представа защо. Сигурно защото мразех да ми липсва нещо.
Взех чашките и се приближих към Катрин. Оставих ги на масичката, върнах се за бисквитите и вафлите и купищата подсладители
- Е, Кат. Понеже не знам нищо за теб - настаних се дивана срещу нея - разпитът започва сега! На колко си години? От къде си? Имаш ли братя, сестри?

5 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 07:36

Ренесме

Горски чай, страхотно, дори все още носехме усещането за горски въздух. Освен това бих се съгласила на всичко, в което няма и грам алкохол. Може би нямаше да дори да близна алкохол в близките десет дни или поне до следващото стабилно парти.
- Благодаря, Ди. - поех чашата си с чай от нея. - Захар, благодаря отново. - усмихнах й се мило, докато пусках няколко бучки захар в чашата си.
Всъщност, това ме подсети, че може би с Кат трябваше да напазаруваме, но може би щеше да стане по-късно.
- Готова съм за разпит, ще ти кажа всичко. - изкикотих се тихичко и затаих дъх. Какво ли щеше да ме попита. - Години, че кой ги брой? Ъм, не съм на много... двеста и петдесет, приблизително.
Отпих малка глътка от чая си преди следващия въпрос.
- Живея тук от няколко месеца и е цяло чудо, че се задържах толкова време на едно място. И да, имам брат, казва се Ерик... А сега е твой ред да отговаряш, млада госпожице. - усмихнах се отново. - От колко време си в това градче, какво те доведе тук? Братя и сестри?

6 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 08:04

Kimberlly Huff

Изкикотих се лекичко и отпих от чая си, след което погледнах към Кат с усмивка на уста.
- Минавах на близо и реших да видя какво става в градчето и то взе, че ми стана интересно и ...останах. И аз трудно се задържам на едно място, но ...вече няколко месеца съм тук.
Наведох се над масичката, взех си една бисквитка и отхапах от нея.
- А, за братя и сестри ... Имах. Преди да ме превърнат във вампир. От тогава съм сама. - и двете замълчахме за няколко мига и аз заговорих отново - Но, това е друга тема. Сега! Нека разпитът продължи! Кога ще ме запознаеш с брат си? - изкикотих се лекичко - Имаш ли някакви по-специални сили? Ако да, какви?

7 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 08:32

Ренесме

Да, не може да се отрече, че това градче има магнетична сила за свръхестествени създания, каквито се срещат в изобилие. Дори съм се чудила дали това вече не е само град на вампири и подобните му.
- Какво се случи с тях? - попитах любопитно.
Ех, че бях тактична, направо самата тактичност.
- Няма проблем, може и да не отговаряш. - отвърнах с тъжна усмивка. - Ние с брат ми не се разбираме, не сме се виждали от много отдавна и... не знам какво е станало с него, дали още е жив.
Замълчах за момент, докато се съвзема от лекия емоционален дисбаланс.
- Специални сили? Като се замисля, аз съм емпат, но повярвай това изобщо не е специално, особено докато свикнеш всичко в главата ти да бучи от чужди мисли и чувства. Ами ти, сигурно имаш по-интересен коз в ръкава си?

8 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 08:48

Kimberlly Huff

- Не. Няма проблем. Те ... просто ... - не знаех как да започна - Превърнаха само мен. Семейството ми не знаеше. Мислеха, че съм убита. Аз имах по-голям брат и по-голяма сестра. Антоан и Елиза. След като ме превърнаха исках да се върна, но знаех, че няма да ме приемат като вампир и ... - замълчах за миг - затова се махнах от градчето. Спомням си, че минавах всеки месец, за да ги видя. И така 6 години. След това... ами дойдох тук и те.. починали са. Като всички хора. И родителите ми и те. - замълчах за момент, след това се усмихнах чаровно на Кат
- Ами, аз...то не знам дали е точно дарба. Усещам, когато някой иска да ме нападне или, когато ме лъже. Но не мога да контролирам чувствата. то не е нищо специално, просто ... опция - засмях се горчиво - Компенсация за разбития ти живот. И недей да оставяш брат си сам. По-добре го потърси и виж как е. По-гадно е да разбереш, че си сам, отколкото да проведеш пет минутен разговор - кимнах и и отпих от чая си.

9 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 09:03

Ренесме

Много съжалявах, че я разстроих, но както вече казах - тактичността не присъства в качествата ми. Да говориш за семейството си, когато си вампир е меко казано тежко.
- Съжалявам, наистина. Не исках да те разстройвам...
Просто съм недосетлива, това е отговора вероятно. Е, счупеното не може да се залепи, продължаваме напред.
- Аз казвам, щом е полезно е дарба... А за брат ми, ще се опитам да го намеря, едва ли ще иска да ме види отново, но нищо не пречи да пробвам.
Замълчах за момент, борейки се с противоречивите чувства. Отпих малка глътка от сладкия си чай и се обърнах към Дая :
- Хей, създавала ли си вампир досега?
Откъде ми дойде това на ума, не знам. Но пък щом веднъж го казах, събудих и интереса си.

10 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 09:09

Kimberlly Huff

Погледнах я сериозно и се учудих на въпроса и.
- Ами..не! И, честно да ти кажа,не бих, защото ... не знам. Ами ти? Ти ли си превърнала Кат? Другата де - засмяхме се
Замислих се за думите и за брат и
- Какво си направила, та брат ти не иска да те вижда? Да не си убила гаджето му? - усмихнах се лекичко и захапах поредната бисквитка. Кат не беше взела нито една.
- Само не ми казвай, че си на диета! Не си си взела нищо! Аз сама ли да си ги изям? Я взимай - побутнах леко чинийката към нея и и се усмихнах

11 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 09:31

Ренесме

Определено както и да се погледне Дая беше по-добър вампир и човек от мен, тъй като бях причинила злини на много хора. В началото си бях превърнала доста хора и то само заради самото изживяване и ги бях зарязала. Ужас.
Усмихнах се тъжно.
- Да, аз превърнах Кат и се гордея с нея.
Тя беше единствената, при която останах и я научих на всичко, което знам. Не може да се каже "грижих се" за нея, но все пак не е тръгнала да ме убива, а и това е нещо.
Засмях се на предположението й.
- Не съм я убила...нарочно. - усмихнах се чаровно като извиняващ се звяр. - С какво се храниш, освен с бисквитки? - изкикотих се.
Как успя да нацели точната причина?! Да не би да е и медиум?! Като погледна миналото виждам, че не съм била кой знае колко добра.
Взех си една бисквитка и я забризах леко, за да покажа, че няма диети за Кат.

12 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 09:45

Kimberlly Huff

Ококорих очи за момент, след това погледнах Кат
- Убила си я? Защо? Какво е направила? -леле това беше яко. Или гадно. Не знам.
- Леле. Това е много зле. И като се замисля, може и да не звъниш на брат си. Особено ако са били в доста сериозни взаимоотношения. - поклатих глава и се вторачих в чашата си.
Да убиеш гаджето на брат си! Леле. А аз го вметнах само на шега. Кат беше доста интересна личност.

13 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 10:48

Ренесме

Всъщност не ми допадаше да предизвиквам такъв ефект, но да, не винаги съм била ангелче...че и сега не съм. Уф, да гадна работа, но факт. Убих гаджето на брат си, а сигурно и след толкова много години той ще е готов да ми забие кола.
- Аха, бях новосъздаден вампир, а тя беше кучка... но, разбира се, това не е оправдание.
Както и да го погледне човек, е гадно и егоистично от моя страна. Може би трябваше да я направя вампир, но тя пак щеше да умре. Както и да е.
- Да, вероятно е по-добре да не го търся ако искам да поживея още малко. - изкикотих се, за да разчупя атмосферата.

14 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 10:54

Kimberlly Huff

И аз се засмях заедно с Кат и я погледнах насмешливо.
- С колко мъже си спала? - изръсих го ей така без да се замислям. Кат ме погледна странно след това и двете избухнахме в смях.
Може би тя, за разлика от Лекси, приема такива неща на шега, а не като: "Провокативен номер, за някоя злобна идея".
- Извинявай! Не знам от къде ми хрумна!

15 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 11:16

Ренесме

Още повече смях ме напуши след като ме пита с колко мъже съм спала, а може пък и да е нещо от чая.
- Спала съм с много, но отделен въпрос е с колко е имало нещо повече от спане.
Откъде го извадих тоя философски отговор, не знам. Но определено беше добре казано и вярно. Все пак да преластиш вампир не е като да си препечеш филийка.
- А и не съм се врекла в монашество. - изкикотих се. - Ами ти?

16 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 11:20

Kimberlly Huff

Засмях се на Катрин. тя е просто толкова весела, с глава пълна с буболечки. Като мен!
- Аз... може да се каже същото. Обожавам секса и мъжете. - засмях се отново и погледнах чая - Трябва да видя какво има в този чай. Не може да смеем така като луди. - отново се изсмяхме и теорията ми отиде по дяволите.
- Та, с колко мъже си имала сериозна връзка и колко дълга е била тя? - след като заговорихме на тази тема

17 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 11:37

Ренесме

- Мисля, че вината не е в чая. - въпреки това и аз погледнах в своята чаша.
Сега изглеждахме сякаш търсим буболечки или някакви други чудесии из чайовете си. Определено и двете не си бяхме наред с главата.
- Сериозна? - замисли се за момент, да си спомниш преживелиците през последните стотина години. - Мм, с пет-шест е имало нещо по-сериозно,да. А за дълго, е най-много две-три години. Не е имало кой знае колко дълги връзки. Бързо ми омръзват. - изкикотих се уж свенлово. - Ами ти, разказвай... - подсмихнах се и взех чашата си, в която разбрахме, че няма буби.

18 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 11:57

Kimberlly Huff

Усмихнах се на Кат.
- Ами,моята е само една. Преди ... не знам - смръщих се - около 15-170 години. Бях влюбена до уши във вампира, който ме превърна. Бяхме заедно, мисля 5 години. Или нещо такова. -усмихнах и се леко - След това мъжете ми станаха играчки и .. така. Не им се доверявам лесно.
Замислих се за последната си връзка, която беше колко? 12 часа? Боже, такъв задник.
Усмихнах се вяло и я погледнах.
- Та..така за мен. - засмях се лекичко - Нищо покрай мен не е розово.

19 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 12:03

Ренесме

Явно и двете не бяхме случили на точните мъже, но умехме да се забавляваме за тяхма сметка, така че какво по-хубаво.
- Важното е да е забавно, пък колкото толкова... все пак още сме млади... - засмях се толкова силно, че сигурно и съседите ме чуха. Да, не си бях в ред, но какво има вампири, които са пред разпадане, а ние сме си съвсем като тийнейджъри в момента.
- Че какво му е лошото, излизаш ли? Забавляваш ли се?

20 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 12:07

Kimberlly Huff

- Ооо. Разбира се! Не пропускам - засмяхме се заедно - Винаги на разположение! Звънкаш и идвам - отново се засмяхме.
Такива хора като нея харесвах, който приемат всичко на шега.
Станах и отидох до един шкаф и извадих лист и химикалка.
- Всъщност, - казах като се приближих до нея - запиши си номера, ако обичаш. А ако не- и аз мога да ти го запиша - избухнахме в смях и аз сядайки и подадох листовете.

21 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 12:22

Ренесме

С това момиче не можехме да спрем да се смеем, но това беше хубаво. Много по-добре отколкото да плачем, нали? Освен това явно и двете абравихме за главоболието си и отново си спретнахме купон, дори и без алкохол.
- Да.. запиши ми го, ако уцелиш листа с химикалката, докато се смееш. - изкикотих се силно. Направо не можехме да се спрем, какво ставаше тук? А, не, чая е виновен, няма как...

22 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 12:26

Kimberlly Huff

Засмях се още по-силно и за пръв път в живота си помислих:
- Това ще е последния път, когато ще пия... чай. - отново избухнахме в смях. Не можех да спра да се смея. И наистина не можех да уцеля листа или пък да напиша нещо смислено.
- Ти си ужасна. Виж как се разлигави! - засмях се още по-силно и легнах на масата

23 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 13:10

Ренесме

Нямаше шанс да спрем да се смеем в следващите няколко часа, сега дори да ни покажат пръст, ще се смеем. Никога и с никой друг не бях се смяла така, както сега.
- И аз... - едва успях да кажа между пристъпите на смях. - Никога повече..
Още по-смешно ставаше като гледах опитите й да уцели листа с химикалката. Драскаше по масата на две годишно дете.
- Аз ли? Виж се ти... - посочих и я докоснах по носа. - Биип!
След това ме напуши още по-голям смях.

24 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 20 Яну 2012, 13:18

Kimberlly Huff

Смеехме се с глас и нямаше начин да се спрем. Коремът ме болеше и сълзи закапах от очите ми, не можех и да дишам,но не спирах да се смея.
При един от неуспешните ми опити да напиша нещо на листа, без да искам бутнах чашата си с чая, който се разля на земята.
С Кат спряхме да се смеем, погледнахме чая на земята, погледнахме се една друга и отново избухнахме в смях.
- Ти ... си ... виновн - не можех дори да се изкажа, като хората. Смеехме се с цяло гърло и със сигурност ни чуваха отвън

25 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 21 Яну 2012, 11:11

Ренесме

Това с чая беше просто върховно, как само го събори. Беше единствената секунда, през която не се смеехме.. и после пак. Сигурна съм, че поне половината улица ни чуваше, но не давахме признак, че ни пука.
- Аз? Да... аз...бутнах чашата.. с твоите ръце.. - едва успях да кажа през постоянните пристъпи на смях. - Ди, сигурна ли си, че... отнякъде не изтича.... смехотворен...газ?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 6]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next