Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 6]

1 Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 25 Дек 2011, 14:13

Kimberlly Huff

First topic message reminder :

Кухня:

Всекидневна:

Стаята на Даяна:
Баня към нея:

Стаята на Елена:
Баня към нея:

Свободната стая :
Баня към нея:

Тераса и гледка към задния двор:

Последната промяна е направена от Diana Meade на Пет 14 Сеп 2012, 02:57; мнението е било променяно общо 5 пъти

101 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 06 Юли 2012, 11:02

Alex Smirnoff

Оставих кавазакито си пред къщата, почуках на врата и изчаках някой да се появи.Къщата беше голяма и красива,дано и отвътре да е красиво направена.Огледах се наоколо имаше още 2 3 къщи които се забелязваха.Чаках чаках никой не отвори...

102 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 06 Юли 2012, 11:48

Kimberlly Huff

Надявах се да не закъснея. Нямаше да е много учтиво новия ми наемател да ме чака. Свих към къщата, а пред нея имаше спрян мотор. Явно Джейсън беше тук. Спрях колата и видях мъж да чака пред вратата. Съжалих, че съм с измачканата рокля, но нямаше какво да направя. Излязох от колата и се запътих към него.
- Здравейте. Вие трябва да сте наемателя. Джейсън? Извинявам се, че се наложи да ме чакате. Аз съм Даяна Мийд. Моля, заповядайте, да разгледате. - извадих си ключовете от чантата и отключих.
- Насам. Ето това е всекидневната, а там - посочих леко - е кухнята. Желаете ли нещо за пиене? Ако желаете може да разгледаме всяка стая по отделно. Както решите.

103 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 06 Юли 2012, 11:57

Alex Smirnoff

Момичето което ме посрещна беше доста красиво, няма дори да обръщам внимание на къщата просто ще остана тук колко е възможно повече.Влязохме в къщата,просто невероятна останах без думи...
-Здравей,имм да аз съм Джейсън-усмихнах се и започнах да оглеждам, голяма всекидневна беше уютна и голяма, а кухнята повече от идеална.
-Няма нужда да ми говорите учтиво-засмях се леко и огледах новата ми съквартирантка, прелестно момиче с красива рокля,погледнах към нея и попитах:
-Може ли да си оставя багажа в стаята и да си зема душ- усмихнах се и погледнах надолу.
-Можели да ми разкажеш за себе си,естествено ако не нахалствам но просто ще живеем заедно поне да те опозная..

104 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пет 06 Юли 2012, 13:30

Kimberlly Huff

- Ъм.. да разбира се. Стаята ти е на горния етаж. Ела ще ти я покажа. - излязохме от всекидневната и се качихме горе.
- Това е моята стая, това на другата съквартирантка, но нея я няма в момента. Елена се казва. Твоята стая е ето тази. - Отворих вратата.
- Надявам се да ти хареса. Имаш собствена баня. След като се освежиш, ще те чакам долу, за да се опознаем. Съгласен?

105 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 03:09

Alex Smirnoff

Стаята беше добре обзаведена,имаше голямо легло,много шкафове и хубава гледка.
-Стаята е невероятна,имм и да съгласен съм взимам един душ и идвам.-усмихнах се и тя тръгна надолу по стълбите,не изпуснах възможността да я огледам,имаше стегната фигура, но както и да е.Оставих багажа си върху леглото и започнах да разопаковам.Оставих си едни боксерки, късо дънки и една прилепнала тениска.Влязох в банята и просто онемях:
-Боже мили това е най-готината баня която съм виждал.-хванах се за главата и се усмихнах, свалих си тениската,дънките и естествено боксерките.Влязох в душ кабината и пуснах душа.Студената вода толкова хубаво ме отпуснах че не исках да излизам но ме чакаше съквартирантката.Взех кърпата и се обърсах набързо,сложих долните гащи, късото дънки и тениската.Слязох долу и се озовах в кухнята но нея я нямаше сигурно е в всекидневната, отидох там и тя чакаше:
-Готов съм,банята е превъзходна,доста се освежих.
-Та да се опознаем ако искаш започни ти, от къде си, на колко си абе разказвай за себе си.-усмихнах се и зачаках отговора и.

106 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 09:57

Kimberlly Huff

За съжаление, Джейсън беше доста бърз. Не успях да си взема душ, а само пригладих леко косата си и изпънах роклята.
Бях във всекидневната и пиех сок. Не ми беше до алкохол в момента. Джейсън влезе и седна до мен.
- Нека, първо ти обясня къщата, а? Хладилника е пълен постоянно. Има от всичко. Има шкафове пълни с алкохол и всякакви безалкохолни напитки. Аз пазарувам за всички. От теб се очаква да плащаш наема си редовно. А колкото до мен. На 17 съм, от Англия. Живея тук от много години. Сама живея в тази къща. Нямам приятел. Момичето, което живее тук ми е най-добрата приятелка. Но в момента не е в града. Работя в стриптийз бара като барманка. И общо взето това е. Въпроси ако имаш - питай! А сега е твой ред да разкажеш за себе си.

107 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 10:20

Alex Smirnoff

-Ами просто идеално,та и аз нямам приятели тук освен един вампир който имаше връзка с сестра ми...-въздишах и продължих:
-През деня работех като строител в Бон Тамп , но истинското ми призвание е вечер, когато всяка жена иска да е с мен. Всяка вечер съм с различна.
Родителите ми умряха когато бях малък. От тогава аз и сестра ми Суки която може да чете мислите на хората си имаме само баба Адел. За мен тази дарба винаги е била странна. Макар Суки да ми е обещала да не се рови из главата ми аз знам, че ме проверява от време на време за да разбере дали не съм се забъркал в някаква щуротия.
С това се живееше, но откакто се появиха вампирите в града всички полудяха. Забърках се в толкова неприятности че вече не мога да ги изброя.Обвиниха ме в убийство което не бях извършил, бях пристрастен към “ВИ”, имах си вземане-даване с вампири, обърнах се към Бог, щях да се превърна в пантера, спах с приятелката на най-добрия ми приятел...-отпих отново и продължих:
-Сега се надявам на по спокоен живот искам да си намеря сериозна приятелка с която да споделям живота си, и работя от скоро като DJ.-огледах отново къщата и я попитах:
-Кога трябва да ти плащам и колко ще остана колкото е възможно повече,аммм какво ще правиш вечерта?

108 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 12:37

Kimberlly Huff

Историята, която разказа, беше доста интересна. Явно не му е било лесно. Но.. на кой му е било?
- Ъм.. щом знаеш за вампирите трябва да ти кажа нещо. Аз съм полувампир, получовек. Надявам се нямаш нищо против. Аз не пия кръв. Аз съм по-различна и се въздържам. Няма да те захапя докато спиш - усмихнах се вяло и продължих:
- И началото на месеца е добре. И остани колкото желаеш. Месец, два, година. - отпих от сока си и го погледнах леко объркана.
- А за довечера.. мисля да си отпочина. Тази нощ не беше много спокойна, за това ще остана тук. Ще сготвя вечеря. Ти ще останеш или ще излизаш? Само да знам, колко да сготвя. И имаш ли претенции? - въпроса му беше малко объркващ. Можеше да пита, за да знае кога да се прибере, дали ще има някой като си доведе момиче или.. нещо друго.
- И.. защо питаш? - все пак нямаше как да не по любопитствам малко.

109 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 13:09

Alex Smirnoff

Когато каза,че е полувампир си помислих отново проблеми,но след това се успокоих,беше доста убедителна.Не мразя всички вампири,а само тези които пият кръв от човек.На вапроса:
- А за довечера.. мисля да си отпочина. Тази нощ не беше много спокойна, за това ще остана тук. Ще сготвя вечеря. Ти ще останеш или ще излизаш? Само да знам, колко да сготвя. И имаш ли претенции?
-Не нямам никакви претенции ще остана, мислих да излезем някъде да се разходим, но и идеята да си останем вкъщи и да си направим вечеря е добра.-усмихнах се и огледах кухнята.
-Ииии...така можеш ли да готвиш или да се страхувам за живота си.-засмях се и погледнах настрани
-Хайде да готвим,само кажи какво искаш нямам никакви претенции.

110 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 13:22

Kimberlly Huff

Засмях се леко на въпроса му, относно готвенето ми.
- Мога да готвя. Интересно ми е да се занимавам с това.. - станах от масата и му кимнах да отидем към кухнята.
- Но няма да лъжа.. предпочитам коктейлите. Много съм добра, хах. Та.. какво да сготвим? Спагети, лазаня, макарони, печено, салата, бургери, пица? Какво искаш? Имам всички продукти. - беше странно да говоря с него толкова спокойно. Познавах го от 20 минути максимум. И няма как да отрека, че беше доста красив мъж.. Но няма да се заплесвам по тялото му.. трябва да сготвим
- А може и да поръчаме нещо, като за добре дошъл. Каквото ти пожелаеш! Избирай!

111 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 13:40

Alex Smirnoff

-Нали ти казах нямам претенции към храната,да опитаме спагети и пица.-отворих хладилника, просто не знаех какво става беше пълен даже препълнен,завъртях се назад и казах:
-Уау това е един доста голям и пълен хладилник, спомена че винаги е пълен но не очаквах да е чак толкова пълен.Извадих доматен сос, голямо парче кашкавал,шунка и пресни гъби.Отворих фризера и извадих готов плат за пица.
-Идеално имаш всичко, което ни трябва ти си уникална, но и дано готвиш добре.-започнах леко да се закачам все едно познавам Даяна от много време, станах веднага с нея приятел, и дано си останем по-дълго време само приятели да не се обърне в нещо сериозно,не искам да и разбивам сърцето,както и да е... Отворих горния шкаф и както очаквах там бяха спагетите.
-Та пица мога да правя, но с спагетите ще ми трябва малко помощ.-отново се засмях и сложих тестото за пицата в микровълновата да се размрази.Извадих един средно голям нож от шкафчето и започнах да режа гъбите.
-Така да се сетя как беше точно.-казах си го на ум и започнах да мисля.
-Първо включваме фурната да загрява на най-силната степен.Прехвърляме тестото в тавата, която предварително ще намажем с малко масло.-започнах да си говоря и да върша сам,сигурно ме е помислила за побъркан.
-Сега ще го намажем с доматения сос.-намазах пицата с соса и започнах да режа шунката, и естествено да бързам се порязах.Раната не беше дълбока, но все пак течеше кръв, лапнах си пръста за да може теча да спре...

112 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 13:49

Kimberlly Huff

- Уау! Доста си добър с.. Ау.. дълбоко ли се поряза? Чакай ще ти донеса лепенка. - тъкмо щях да го похваля, че се справя добре в кухнята, когато Джейсън се поряза.
- Ето. - подадох му лепенката. Добре, че имах аптечка на близо. Той си я залепи и отново хвана ножа. - Ама няма да спреш докато не го направиш, нали? -засмях се и отидох до шкафа, за да извадя тиган за соса.
- Соса с пилешко или свинско го искаш? Нека да е пилешко. - сложих тигана на котлона и сложих лука, който бях нарязала преди това. Още малко зеленчуци, доматения сос и нарязаното месо. Сложих и спагетите да се варят, а Джейсън беше почти готов с пицата.
- Хей, искаш ли нещо за пиене? Вода, бира, водка, уиски? Няма да е зле в тази жега..

113 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 13:57

Alex Smirnoff

-Мерси за лепенката, пилешко е идеално-усмихнах се и ми идваше да каже като тебе,но щеше да си помисли че я свалям още от има няма 30 минути.Започнах да редя нарязаната шунка върху пицата, след това започнах да редя гъбите и накрая поръсих с кашкавал.Сложих тавата с пицата в загряната фурна и трябваше да изчакаме 10 минути.
-Ами може едно уиски с лед, дам голяма жега нали нямаш нищо напротив ако си сваля тениската?-усмихнах се и свалих тениската от доста време не бях тренирал, но все пак имах страхотни плочки.
-Тук на близко да има фитнес?-попитах и се допрях до хладилника.

114 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 14:05

Kimberlly Huff

Малко се изненадах, когато си свали тениската. Имаше много добре оформено тяло. Беше направо мъж мечта! - можеше да готви, изглеждаше невероятно добре и ако е и мил.. идеален.
- Ъ.. не. Няма проблем. - налях му уискитои го погледнах леко виновно.
- Нали може да отида да си взема душ, защото не се понасям вече. Само ако може да изключих спагетите след 2 минути. Аз ще съм бърза, обещавам.
Изтичах нагоре по стълбите и след 5 минути слязох освежена. Бях с къси панталонки, потник и вързана коса.
- Така е много по-добре - казах като влязох в кухнята. - Е щя ядем ли? Защото умирам от глад. - извадихме чинии, прибори, чаши и сервирахме. Аз си сипах червено вино и хапнах по малко и от двете.
- Пицата е много хубава! Страхотна е! Браво на теб!!

115 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 14:14

Alex Smirnoff

Минаха 3 минути и изключих спагетите,както и пицата.Когато слезе в кухнята просто не знаех какво да направя с тези къси панталонки които показваха красивите и бедра, потника от който се виждаха гърдите и,просто беше невероятна,но отново се сдържах.Сложихме пицата и спагетите на масата които ухаеха превъзходно и веднага започнахме да хапваме.
-Мерси и спагетите са много добри.-погледнах я и веднага отпих от уискито беше доста горещо,не знаех дали е от жегата в къщата или просто защото тя беше около мен.Винаги когато говореше,следях сочните и устни с желание да я награбя и да впия устни в нейните.Тя беше просто момичето което желаех, но трябваше да се сдържа,не знаех колко още ще мога да издържа.
-Искаш ли да гледаме филма ,,По приятелски"-попитах я закачливо, гледал съм го много пъти просто уникален филм, а заглавието говори само по себе си какво става в филма.

116 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 07 Юли 2012, 14:19

Kimberlly Huff

Когато ми предложи филма се изненадах малко.
- "По приятелски"? Мисля, че не съм го гледала. И..добре. Нека да се разнообразя малко - събрахме съдовете, заредихме съдомиялната, напукахме пуканки и отидохме във всекидневната да гледаме филма.
- За горещината мога да помогна! Ще включим климатика. - нагласих го на 20 градуса и сякаш всички се освежихме малко.
- Е, да гледаме филма. - той се очертаваше интересен, започна интересно, но дали края щеше да е такъв какъвто предполагах.. щяхме да разберем.

117 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 03:36

Alex Smirnoff

-Ооо идеална си.-усмихнах се и се облегнах на дивана, а климатика духаше точно срещу нас.Вечерта се очертаваше доста добре.,,По приятелски" е моя любим филм, разправя се за:Дилън и Джейми са прекалено заети, за да си намерят партньори, затова двамата се решават на отворена връзка, която се крепи предимно на секс. Проблемът идва, когато Дилън се влюбва в момиче, което излиза с друг младеж. Режисьорът Уил Глък споделя, че харесва сюжета на филма, защото е интересно да видиш как двама младежи, които постоянно имитират героите от романтичните комедии и се надсмиват над леконравните им постъпки, всъщност са част от точно такава романтична комедия.Стигнахме до развръзката беше която беше най-интересна.Как в началото беше по приятелски, а после стана истинска любов...

118 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 03:59

Kimberlly Huff

- Явно си наистина голям фен на филма. И благодаря, че ми провали края. - засмях се и продължих - Но нека сега да го гледаме. - погледнах към екрана, където филма си течеше без да спира.
След около два часа игра на тенис и смях филма свърши.
- Доста е хубав. Прав си. Но някак си очаквах да се случи това на края. - стана ми интересно как мъж като него гледа такива филми. Но имаше и по-странни неща.
- Благодаря ти за вечерта. Беше наистина интересна, но съм много изморена вече. Мисля да си лягам. Знаеш коя е стаята ми, ако ти потрябвам. Утре аз лично няма да ставам рано - станах от дивана - Лека нощ от мен!

119 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 06:33

Alex Smirnoff

-Лека.-провикнах се и Даяна се качи по стълбите.Започнах да оправях взех остатъка от пица и в коша, след това спагетите.Взех торбата с боклук и излязох от вкъщи.
-Тук е наистина много тихо, явно не се случва нищо.-промърморих си и се огледах за кошовете.
-А ето къде са.-отидох до тях и изведнъж нещо излезе от тях,в първия момент се шашнах, но после се видя че е просто едно коте, хвърлих боклука и се върнах, но имаше проблем входната врата се самозаключва.
-Сега какво правим?-отново си промърморих, завъртях се около къщата и намерих моята стая, за късмет имаше траба.Започнах леко да се изкачвам и за мой късмет прозореца беше отворен,влязох през него,отдъхнах си и свалих късите дънки.Слязох до всекидневната,отворих шкафа с напитките и взех уискито.Отново се върнах в стаята ми и започнах да пия...

НА СУТРИНТА
-Какво по дяволите заспал съм в тоалетната,какво е станало?-отново сам се питах :Д и станах погледнах се в огледалото изглеждах отвратително веднага влязох по душа и се освежих.Влязох в спалнята по кърпа и напрово се проснах на леглото.

120 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 08:41

Kimberlly Huff

Сутринта се събудих късно и трудно се измъкнах от леглото. След като се освежих си облякох рокля и си вързах косата на небрежен кок. Слязох в трапезарията, но там нямаше никой, а часа минаваше 11. Зачудих се дали Джейсън е още в къщата или е излязъл. Качих се на втория етаж и почуках на вратата.
- Джейсън? Тук ли си? - отворих леко вратата и го видях да лежи на леглото само по хавлия.
- Джейсън? - повторих малко по-силно
- Джейсън? Добре ли си? - или още спеше или беше станало нещо нередно. Приближих се към него и го бутнах, но той не отговаряше. Клекнах до леглото и извиках силно
- Джейсън!! - той трепна, отвори очи и ме погледна сънено. - А, жив си! Извинявай, че те събудих! - стана малко не ловко и аз побързах да изляза от стаята. - Ъм.. кафе искаш ли или ще спиш още?

121 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 08:55

Alex Smirnoff

Отворих очи и видях Даяна, не знаех какво става.
-Жив съм ???-погледнах я очудено докато излизаше от стаята.Станах от леглото и кърпата ми падна и точно в този момент, Даяна ме попита:
- Ъм.. кафе искаш ли или ще спиш още?-веднага сложих ръце на члена си и отговорих:
-Амммм... може едно кафе.-с едната ръка взех боксерките и набързо се облякох.Отидох до банята, измих си зъбите и коста,излязох от банята, видях часовника си и се учудих:
-11 и 30 кога стана,а кога легнах.Зачудих се и погледнах през прозореца на вънка имаше някакви малки деца които играеха на американски футбол.Слънцето огряваше стаята ми.Навънка трябва да е поне 38 градуса.Сложих един бял потник и едни къси гащи,направих си прическа с лака за коса и слязох да видя Даяна.
-Добро утро, как спа?-засмях се и седнах на един от столовете в кухнята.

122 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 09:19

Kimberlly Huff

Тъкмо когато излизах кърпата на Джейсън падна. Завъртях се бързо и излязох от стаята, като смънках някакво извинение. Слязох долу и направих кафе. Не знаех как го пие за това не му сложих нищо, а извадих захар, сметана, мед и всякакви подсладители. След няколко минути Джейсън се появи и ме поздрави.
- Добро утро и на теб. И спах.. меко казано перфектно. Бях много изморена. Ти? О! Кафето ти. - подадох му голямата чаша
- Не знаех как го пиеш и за това съм извадила всичко. - посочих нещата на масата.
- И извинявай за случката преди малко. Като влязох не съм мислела да.. Не съм влизала с желанието да те видя гол. - "Не, че ще откажа.."-помислих си
- Просто да проверя жив ли си или дали въобще си в къщата. Извинявай отново - погледнах го виновно и отпих от чашата си

123 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 10:52

Alex Smirnoff

-Ами не помня кога съм заспал,ам ще може ли да ми дадеш ключове за къщата,защото вчера стана един инцидент.-засмях се.Взех кафето и отпих малка глътка.
-Пия го чисто,аа и няма нищо.-засмях се и отново отпих от кафето.
-Радвам се, че ме проверяваш,амм днес ще разгледам града искаш ли да дойдеш с мен или имаш работа?-попитах и се допрях до хладилника.

124 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 12:00

Kimberlly Huff

- Нямам никаква работа. И ще ми е приятно да се разходя с теб. А колкото до ключове - завъртях се и отворих едно то чекмеджетата, където ми стоят резервните ключове. Махнах тези от колата и взех още един.
- Това са ключовете за къщата, гаража и стаята ти. В гаража е колата ми, има място и за още една. И.. не сме си разменили телефоните. Ето го моя - продиктувах му го и се усмихнах
- Кога мислиш да излизаш? Да излизаме. И къде по-точно ти се ходи, Джейсън?

125 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 08 Юли 2012, 12:29

Alex Smirnoff

-Мерси.-взех ключовете и ги сложих в джоба,времето на вън беше топло,можехме да отидем на плаж.
-Изчакай ме ей сега слизам.-качих се набързо в стаята на Даяна и на тела имаше едни къси гащички,взех ги и ги сложих в торбичка.Слязох набързо при нея, хванах я за кръста и я сложих на рамото си.
-Отиваме на плаж.-усмихнах се, отворих входната врата и излязохме,ръката ми се спусна по краката и,беше доста гладка,абе перфектна. Махнах стипенката на мотора и я сложих на него.Подадох и каската,след това и торбичката,запалих мотора и тръгнах към плажа.
-Дръж се здраво за мен.-Свалих си потника,метнах го на земята и усилих скоростта.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next