Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 6]

1 Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 25 Дек 2011, 14:13

Kimberlly Huff

First topic message reminder :

Кухня:

Всекидневна:

Стаята на Даяна:
Баня към нея:

Стаята на Елена:
Баня към нея:

Свободната стая :
Баня към нея:

Тераса и гледка към задния двор:

Последната промяна е направена от Diana Meade на Пет 14 Сеп 2012, 02:57; мнението е било променяно общо 5 пъти

126 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 09 Юли 2012, 02:13

Alex Smirnoff

Оставих мотора пред входната врата,слязох и отворих вратата.Набързо се качих на втория етаж,в стаята ми и започнах да си оправям багажа,нямаше просто начин да остана в къщата.Оправих си багажа,извадих един лист и започнах да пиша:
-Прекарах най-страхотния ден в живота си,никога няма да го забравя и отново съжалявам че провалих всичко.Винаги можеш да ме потърсиш ако ти трябвам...
Оставих ключовете и писмото на масата погледнах назад и излязох от в къщата.Запалих мотора и тръгнах към къщата на чичо ми.

127 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 09 Юли 2012, 04:05

Kimberlly Huff

Прибрах се вкъщи, но мотора на Джейсън го нямаше. Влязох вътре с намерението да му се извиня, но намерих писмо:
"Прекарах най-страхотния ден в живота си,никога няма да го забравя и отново съжалявам че провалих всичко.Винаги можеш да ме потърсиш ако ти трябвам... "
- Оо, Джейсън. - извадих телефона докато се качвах на втория етаж. Беше си взел нещата и беше излязъл.
Звъннах му, но никой не отговори. Включи се гласова поща и заговорих: "Джейсън аз съм Даяна. Защо си си тръгнал? Не съм искала. Върни се да поговорим и да оправим недоразумението!" - затворих. Надявах се да се вразуми и да дойде

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6