Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 6]

1 Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 25 Дек 2011, 14:13

Kimberlly Huff

First topic message reminder :

Кухня:

Всекидневна:

Стаята на Даяна:
Баня към нея:

Стаята на Елена:
Баня към нея:

Свободната стая :
Баня към нея:

Тераса и гледка към задния двор:

Последната промяна е направена от Diana Meade на Пет 14 Сеп 2012, 02:57; мнението е било променяно общо 5 пъти

26 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 21 Яну 2012, 11:46

Kimberlly Huff

Засмях се още по-силно и започнах да ръкомахам. Не можех да си поема въздух, за да се изкажа и всичко ставаше още по-смешно.
- Трябва да... проверя ... килера - отново смях - Но .. и без него ... пак е смешно - доза луд смях и превиване от болки в корема.
Смеехме се като истерички и дори и ние не знаехме за какво.
Е, поне аз де.
- За.. какво се ... смеем? - попитах Кат, като и двете продължавахме да смеем

27 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 21 Яну 2012, 12:05

Ренесме

Въздух не можехме да си поемем, но спирка нямахме... наистина не знаех за какво се смеем и как изобщо започна това?!
- Не... знам, но... ако ти знаеш... светни ме...
Засмях се още по-силно, мислейки си, че може наистина да ме светне с нещо по-главата. Например с най-близката лампа или чадър. Тогава щеше да е още по-голям смях.

28 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 21 Яну 2012, 12:20

Kimberlly Huff

Направих знак на Кат, който казваше да изчака малко. След това с много трудности се добрах до вратата и излязох.
Върнах се с някои неща - чадър,бухалка, едни маратонки, някаква метла.
- С кое ... предпочиташ? - изпуснах ги на земята и се подпрях на вратата. Не можехме да се спрем.
Взех едната маратонка и я хвърлих, но нямах сили да си повдигна ръката. тя тупна тежко на няма два метра от мен и ние отново изпаднахме в смях

29 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 21 Яну 2012, 12:29

Ренесме

След като ми направи знак да изчакам, смехът ми се поуталожи, но все още се кикотех като луда. А като я видях да се връща с подръчни материали, с който може да ме светне... е, такъв смях няма просто.
Тъкмо щях да й кажа, че с маратонките е най-удачно и тя се опита да ме замери с едната от тях... ама такова хвърляне беше, чак си помислих, че ще ме уцели вярно.
- Ау, уцели ме... - засмях се с последни сили.
Сега и съседите можеха да ни се смеят ако ни видят от някъде.

30 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Съб 21 Яну 2012, 12:37

Kimberlly Huff

Смеехме се с цяло гърло на неуспешния ми опит. Нямах никакви сили.
Малко по малко смехът ни намаляваше, но все още беше дота бурен. Вече като почти се успокоихме и двете, погледнах към Кат и казах:
- Аз и ти повече никога заедно, с чай!!! - след това се огледах и видях листчетата за телефонния и номер по масата и пода, подгизнали от чая, който бях разляла, до парченцата порцелан от чашата. А в другия край купчината глупости, които бях донесла.
- Леле. Ама ти .. си ужасна, знаеш ли? - погледнах я сериозно след което отново се засмях

31 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Нед 22 Яну 2012, 09:14

Ренесме

Смехът ни поутихна, но все още беше доста бурен и весел. А след като изрече това за чая, ето че пак се разсмяхме със същата сила и звънкост. Нямаше начин да се спрем скоро...
- Или трябва да сменим чая, а? - попитах през нестихващия смях.
А като гледах какви поражения нанесохме на къщата, сигурно нямаше да ме покани отново на гости. Или поне не на горски чай...
- Не, всъщност не са ми казвали... но ти също. - изкикотих се.

32 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 05:53

Kimberlly Huff

Усмихнах и се сериозно и казах:
- Благодаря! - изсмях се отново и се приближих до масата. По пътя вдигнах листчетата и химикалката.
- Отивам за парцал! Ти - да не си мръднала! - посочих я с пръст заплашително и се засмях. На бързо почистих разлетия чай и счупената чаша.
- Още чай? Или пък нещо друго? - погледнах я и насмешката в очите и ме накара да се засмея

33 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 08:18

Ренесме

Да не мърдам? В това изобщо не ме биваше, но все пак се опитах да не шавам много, много. Но някакъв звук навън ме накара да се обърна и да погледна през прозореца... и така бутнах своята чаша с чай.
- Упс... - изкикотих се, когато дойде Дая. - Определено чай е виновен.
Събрах парченцата порцелан с невинна усмивка, която май хич не вършеше работа.
- А от този сервиз колко здрави чаши останаха? - попитах с извинително изражение. - Защото ако пак пием чай ще трябва да си вземем метални прибори...

34 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 10:07

Kimberlly Huff

- Мразя те! - казах на Кат, като я погледнах сериозно. Засмях се леко и се върнах за парцала. Докато чистех и нейния чай я попитах:
- Какво беше толкова интересно? Някой сладур ли? - погледнах през прозореца, но там нямаше никого. - Ако не е бил сладък и заради него си ми счупила чашата ще те убия - тя направи физиономия и аз я погледнах и вдигнах парцала високо - Внимавай! Имам парцал и не се боя да го използвам! - след което и двете се засмяхме.- А колкото до чашите ... мисля, че 2 или 3!

35 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 10:23

Ренесме

- Съжалявам, наистина... - говорех съвсем сериозно, но аз самата да остана сериозна беше проблем в момента. - Ще ти взема друг комплект, обещавам.
Обърнах се, за да видя какво бе причинило странния звук, но източникът му бе безследно изчезнал. Свих рамене безразлично и продължих да събирам останките от чашата.
- Аз, ти и чай не е добра комбинация... - поклатих глава засмяно. - Тогава не давай останалите чаши... тук е мааалко взривоопасно...

36 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 10:28

Kimberlly Huff

Усмихнах се на Кат и я погледнах насмешливо
- Ако другия път не ми донесеш чаши, е тогава вече ще стане взривоопасно - разсмяхме се и двете и и казах:
- Другия път като дойдеш трябва да опитаме с горещ шоколад! Или някакъв успокояващ чай! - поклатих глава и я погледнах - Е, сега какво да бъде? Нямаме нищо за пиене! Какво да пробваме? - усмихнах и се весело и се приближих към кухнята

37 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 11:31

Ренесме

Захилих се весело, представях си как идвам следващия път и тя почервеняла като чайник от гняв, ми се кара защо не й нося чашите. Олеле, това щеше да е наистина взривоопасно.
- Да, следващият път трябва да е нещо по-упокояващо...
А като се замислиш, какво е по-успокояващо от чая?! Май на нас всичко ни действаше смехотворно.
- Не знам с какво продължавам, но знам с какво няма - с храна, защото току-виж сме изпочупили и чиниите. - изкикотих се весело.

38 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 11:37

Kimberlly Huff

- Да! В никакъв случай! - засмях се заедно с Кат и донесох някакъв сок от кухнята - Имам портокал и вишна! Какво искаш? - оставих соковете и донесох две чашки - Внимавай да не ги счупиш! Тези са ми любимки! - засмяхме се отново, налях сок и седнах срещу нея.
Зачудих се за какво говорехме преди това, но не можех да се сетя!
- Е, Кат. За какво говорихме?

39 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 11:52

Ренесме

- Мм, нека бъде вишна, че ако я разлеем не се чисти. - изкикотих се, а Дая ме погледна смръщено. - Добре де, ще гледам да не пръскам много, докато я излоча от чашката си. - казах малко по-силно към отдалечаващата се Ди.
- Оу, няма да я чупя... освен ако не танцуваме сиртаки.
А, не, пак започвахме със смеха, това не беше на добре. Погледнах я замислено, все още ухилена до уши.
- Не си спомням, май беше нещо за буби?

40 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 11:58

Kimberlly Huff

Засмях се отново на Кат и казах на висок глас:
- А, не! Сменяме темата. - попитах и и налях вишна. На мен налях портокал и преместих соковете така, че да не ни пречат
- Та, къде си била по света? Континенти, страни, градове и така нататък! - погледнах я любопитно и отпих от сока си.

41 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Пон 23 Яну 2012, 12:26

Ренесме

- Добре, няма да говорим за буби. - изкикотих се и изчаках да видя с какво сменяме темата.
Защото с всяка тема можехме да се смеем, както и на бубите. Е, темата се оказа сериозна, но преди да започна да отговарям, ми трябваха няколко секунди, за да стана отново сериозна.
- Като пътешественик съм доста авантюристична... например искам да гушна колала - отивам до Австралия. - погледнах я спокойно и ми се прииска коала. - На доста места съм била, но не всяко оставя някакви незабравими спомени. Например уживени градове може да ти се сторят скучни и така. Ами ти?
Бях почти сигурна, че преди да остане в Мистик Таун е имало доста пътешествия.

42 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Вто 24 Яну 2012, 01:06

Kimberlly Huff

- Ами главно по страната ... И някой друг град тук, там. В Париж съм била няколко пъти, Англия и така. Но чак до Австралия не съм стигала. Бих искала и аз коала - изкикотих се лекично. Само не трябваше да започнем с истеричния смях.
Погледнах я сериозно и попитах:
- Ами... Кога те превърнаха?

43 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Вто 24 Яну 2012, 07:03

Ренесме

Усмихнах се замечтано, когато спомена Париж... споменаването на този град ми навява доста спомени, повечето от които няма да забравя никога. Тогава за три дни летях доста пъти...
- Следващият път, когато ходя до Австралия ще те взема с мен. И ще видим коали и кенгура...
И дори ако тя ловува животни, може да й откраднем по някое от тях, въпреки че като ги види човек направо му се иска да ги изяде.
- Кога ме превърнаха ли... мм, преди повече от двеста години. Не съм много стар вампир, засега съм по-скоро тийнейдър вампир. - закикотих се, но този път нямаше нищо общо с лудия смях преди малко. - Ами теб, сигурно е било горе-долу по същото време?

44 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Вто 24 Яну 2012, 08:02

Kimberlly Huff

- Да! Ние с теб сме две луди тинейджърки, търсещи забавление с плодов чай и натурален сок! - изсмях се лекичко и продължих - Как се забавляваме само, а?
Вдигнах сока си напред към Кат и заговорих с тържествен глас:
- Да пием за безсънните ни нощи и лудите скитания, заради този сок от вишни! - чукнахме чашите и аз казах - До дъно, бейби!

45 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Вто 24 Яну 2012, 08:36

Ренесме

- Да, днешните тийнейджъри не знаят как да се забавляват.. ние умеем дори с чай,а?
Това си беше цяло изкуство, повечето прибягваха поне до водка или нещо с алкохол, но не вярвам ние да го направим скоро. Освен това щом можехме да произведем такъв гръмотевичен смях само с чай.. какво ли бихме могли да направим с плодов сок? Е, май скоро щяхме да разберем.
- И за сока от портокал също! - добавих и изпих сока си докрай. - Не сме в ред, честно.

46 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Вто 24 Яну 2012, 08:39

Kimberlly Huff

За малко да се задавя заради Кат.
- Да, съгласна съм! Трябва да ни има нещо. - засмях се отново и налях още сок и на двете ни.
Главоболието вече почти ми беше минало. Ето какво щях да правя следващия път, когато имам махмурлук. Ще викна Кат на чаша чай.
- Е, Кат. Как е главата? Мина ли ти?

47 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Сря 25 Яну 2012, 06:08

Ренесме

Да, определено повечко смях помага на махмурлука, въпреки че скоро се запознахме, се държахме така сякаш се познаваме от години. Говорехме си леко, ако не се смеехме, разбирахме се добре. Харесваше ми.
- Главоболието ли, да мина, защо? Твоето как е? – попитах шеговито.
Нямаше как след толкова голяма доза смях все още да ни боли глава, следващия път ще знаем лекарството против махмурлук.

48 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Сря 25 Яну 2012, 07:18

Kimberlly Huff

- Оо, прекрасно е! Спи в ъгъла на мозъка ми. - изсмях се леко - И даже мисля, че съм готова за нова ударна доза алкохол. - изсмяхме се и двете заедно.
Наистина беше странно как си допаднахме с Кат. С никого не съм се смяла така. Всъщност с никой не съм се сприятелявала толкова бързо.
- Какво ти се прави? Луд купон с няколко тийнейджъри или ти се гледа нещо?

49 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Сря 25 Яну 2012, 07:32

Ренесме

- Четеш ми мислите! - изкикотих се вяло. - Определено си помислих, че след като няма главоболие е време за нов купон, както ще кажеш?
Въпреки ентусиазмът, с който говорех се облегнах спокойно на канапето и поех чашата си с вишнев сок, сръбвайки шумно като старо бабе през ченето си. Нямаше как да не се засмея отново, но този път беше сдържано и не чак толкова налудничаво. Просто чаках докато Ди обмисли идеята за купона и вероятно се съгласи.

50 Re: Къщата на Diana Meade и Elena. on Сря 25 Яну 2012, 07:36

Kimberlly Huff

Засмях се на звуците, които издаваше Кат, докато пиеше от чашата си. Но пък идеята беше страхотна.
Усмихнах и се и се замислих къде можем да отидем! Не знаех да има някое събитие, но пък имаше доста барове в градчето. Все щяхме да измислим нещо!
- Купон, значи! Само кажи къде и съм там! -

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next