Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Къщата на Сюзън Стар on Пон 26 Дек 2011, 07:10

Сюзън Стар

къщата -

спалня -

баня -

кухня -

трапезария -

хол -

2 Re: Къщата на Сюзън Стар on Вто 27 Дек 2011, 14:15

Luhan

Преди няколко дена се бях запознал с едно момиче,което в последствие се беше оказало мое бибше гадже.Предложи ми да остана в тях на по питие и докато се осъзная вече ме беше поканила да отседна в тях и да и бъда съквартирант.
Сюзан беше красиво русо момиче с характер на което трудно се отказваше.Дали заради алкохола или нещо друго,но се съгласих да отседна в тях.

3 Re: Къщата на Сюзън Стар on Вто 27 Дек 2011, 15:36

Сюзън Стар

Поканих Каел вкъщи.По някъкъв начин все още ме привличаше.Беше добро момче (въпреки,че беше човек, някак си издържах да не го ухапя).
-Е.Как върви при теб?Имаш ли си приятелка ? - попитах го аз.
Пиши по 4-ри реда!!!
Администратор!

4 Re: Къщата на Сюзън Стар on Вто 27 Дек 2011, 15:47

Luhan

-Върви си горе долу.На четири колела с турбо газ. А, за гаджетата...Аз не се затормозявам с подобно нещо.Имаше едно преди време ама и то ме разкара.Даже името й не помня.Май се казваше Карън ама не съм сигурен.Ти и гаджетата на каква тема сте?Между другото я дай да го караме напрво.Искаш ли да спиш с мен или не?Едва ли си ме поканила само да си приказваме.
То Каел не е особенно по приказките.Той е от типа момчета не пита, а действа, а понякога пипа и действа.
-Та казвай!Какво искаш от мен?На разположение съм и за двете.И за приказки,които мразя и за секс.

5 Re: Къщата на Сюзън Стар on Сря 04 Яну 2012, 04:19

Сюзън Стар

- Хм. Секс? Не мисля,че е лоша идея,но предпочитам да си говорим.Това може да почака.(Какво имах да губя.Щеше да е просто секс.)- Та,защо се върна тук ?
Пиши по 4-ри реда!!!
Администратор!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]