Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Nightclub "Red Eye" on Чет 29 Дек 2011, 16:48

Катерина Петрова

2 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 11:40

Joker a.k.a Nemezis

И така бях хванал ръката на Харли и тичахме от цирка и изведнъж излязахме на голяма улица. Паркирахме се в отбивка и пак, когато спряхме дишахме тежко и още бяхме изчервени от случилото се. Сега стоях пред светещи табели и после се появихме през входа и падмахне на меката сепарета. Седмахме и оставих Куййни на коленете ми. Целунах я по бузата и я погъделичках.

3 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 11:45

Harley Quinn

Скоро дойде и една от онези сладки сервитьорки с ризите, поличките и вратовръзките, за да ни вземе поръчката. Поне тук бяхме единодушни, че ни трябваше нещо силно. И ето как имахме бутилка уиски и две малки чашки. Налях в двете и подадох едната на Жокера.
-Е до дъно.
Чукнахме чашките си и аз моята я изпих на екс. А щом течността се разля в гърлото ми може би освободи едва ли не още една от задръжките ми.

4 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 11:53

Joker a.k.a Nemezis

Чаровни бяха сервитьорките и се усмихнах, сладникавата течност, потече по устните ми, но преглътнах, а погалих Куйни по гърба и като се обърна я целунах бързо и сладникаво-изгарящото топло чувство обиколи устите и устните ни, погалих езика й и преглътнах, погледнах я в очите и оправих косата й, и пак я целунах.. бавно и страстно...

5 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 12:06

Harley Quinn

Когато ме целуна беше някак си ... особено. Беше едва ли не все едно милион искрици се забиваха в мен и сега всичко ми беше някак си забавно. Едно особено гъделичкащо чувство в гърдите имах.
Щом целувката свърши го погледнах леко подхилквайки се от свян и адреналин. Беше толкова сладък така. Без онова грубо държание.
-Е .. какво мислиш да правим сега?

6 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 12:26

Joker a.k.a Nemezis

Извадих едно тесте и го сложих на масата...
-ще играем!
Извиках радостно...
Разцепих ги няколко пъти и се усмихнах....
-Така.. червено....
направих.. знак на сервитьорката:
-Кана пина колада и 10 шота-чашкии..-подшушнах й...
-Такам....червена..-посочих Куйни...-ти пиеш...
-Черна аз....-посочих себе си и се засмях леко...

7 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 12:29

Harley Quinn

Погледнах тестето и се усмихнах. Добре .. щяхме да играем на напиванка. Колко зряло, но щом това искаше, това да бъде. Явно просто каквато карта изтеглиш това ще е.
-Ами аз тегля първа.
И дръпнах една бързо. Погледнах я и тя беше черна. Тоест моя скъп партньор щеше да пие. И добре, че не знаеше, че се напивам много лесно, че досега да лежах на земята пияна.
-А ... след това какво искаш да правим?

8 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 12:38

Joker a.k.a Nemezis

Взех чашката поставих я, напълних, захапах я устни и обърнах с глава нагоре, прогорча ми направих физиномия. После се ухилих и поех тестето...
-Ми да довършим играта първо..--отговорих шеговито и извадих картата и си я лепнах на челото без да гледам, мигнах и казах:
-Какво е...?!

9 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 12:40

Harley Quinn

Хванах картата и понеже този път беше моя цвят реших да се избазикам с него. Скрих я преди да я види и му подадох поредната чашка, а след като я изпи се усмихнах. Поне ми се връзваше .. това беше хубаво.
-Добре .. до десет играем. Или докато не паднеш на земята.
След което изтеглих карта и му я подадох. Сега беше негов ред да каже за мен ли е или за него. А и така беше по-забавно ... особено като той пиеше когато аз трябва.

10 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 12:49

Joker a.k.a Nemezis

Вече стоях на земята и не можех да мръдна. Надигнах се с мъка и погледнах и пак беше мои ред. Изпих я паднах в скута на Куйни...
Гледах на горе и измърках:
-Аз съм коте!
-Играй си с мен..
Виках и размахвах много пръсти като коте...

11 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 12:52

Harley Quinn

Е аз определено си бях гадина. Как можах да го накарам да изпие толкова нещо. Но ... не исках да заспя в някакъв бар. Това е сигурно. А и той се държеше толкова сладко в момента.
-О .. миличък.
И го погалих няколко пъти по косата. Минах с нокти по врата му и пак се върнах на косата. Но ето, че вечерното шоу започна, което си значеше, че може и да се закроти за момент или пък не. Е не спирах да го галя така, че дано сега е послушен.

12 Re: Nightclub "Red Eye" on Сря 11 Сеп 2013, 23:36

Joker a.k.a Nemezis

Така си седях обеден че съм котка. И после я хванах за ръменете и се сборичкахме и съборих Куйни на диванчето.... Надигнах се и я целунах по бузата и се разсмях:
-Гладен съм!
Казах и пак се разсмях и почнах да я гъделичкам леко.
-Какво ще правим, яден, играем, спим...

13 Re: Nightclub "Red Eye" on Пет 13 Сеп 2013, 01:29

Harley Quinn

Ама и той беше един ... започнахме да се боричкаме. Аз се мъчех да го спра от гъделичкането, а той все повече и повече се опитваше да ме изтормози така. Гаден си беше, нямаше съмнение, но и някак си много сладък и детински в момента.
-Първо не трябва ли да се приберем?
Попита го когато най-накрая се успокои и се кротна за неопределено време. Поне малко време, за да мога да си поема въздух, пък после ще му мисля.
-Ако искаш .. можем да си вземем храна за вкъщи и да се връщаме? Ако пък друго ти идва на ум моля кажи го.

14 Re: Nightclub "Red Eye" on Пет 13 Сеп 2013, 06:26

Joker a.k.a Nemezis

Усмихнах се и вече изтрезнявах леко:
-Добре, храната е хубаво нещо..
После се надигнах и помолих с ръка за такси, беше с крайно не скопосан жест, като имитирах как шофьор върти волана и някои маха да спре, но май ме разбраха:
После погледнах към Куйни и пак легнах в скута й:
-Каква храна искаш?
Засмях се леко и подшушнах:
-Китайско!
-...със сметана...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]