Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Моята къщичка... on Чет 12 Яну 2012, 02:35

Елеоноре Ксанти

First topic message reminder :

Така изглежда отвън

Моето убежище

Банята ми

кухнята ми

26 Re: Моята къщичка... on Вто 31 Яну 2012, 02:09

Елеоноре Ксанти

-Мисля,че ще го откриеш.Тук май всички се познават-изразих мнението си,защото наистина беше така.
-Аз търся спокойствие и това е.-бях искренна с него.Той беше много галантен в движенията си,това ми хареса много.
-Харесва ли ти храната.На мен много.-наистина вечерята беше вкусна щом я споделях с някой друг.

27 Re: Моята къщичка... on Вто 31 Яну 2012, 02:14

Ирфан Краоули

Опитах от храната. Наистина се беше получило много вкусно. Беше бегло мое подражание на фатуш, но поне го бях направил добре. Кимнах одобрително и продължих да ям.
Гледах от време на време към Елеоноре. Тя наистина изглеждаше много мирна и мила жена. Сигурно нямаше нищо общо с Кастър, затова и нямаше да повдигам темата за него. Когато вече бях готов с яденето, реших, че няма да оставя лудница. Взех чинията и приборите и отидох до мивката, където внимателно ги измих. Нямаше как домакинята да чисти, когато аз бях нахалния й гост.
Когато всичко беше подредено и готово се върнах при нея.
- Дали ще е проблем, ако си легна по-рано ? - попитах я внимателно. Бях уморен от пътуванията

28 Re: Моята къщичка... on Вто 31 Яну 2012, 02:18

Елеоноре Ксанти

Направо ме досрамя да ми изчисти той масата.Аз не бях свикнала на това, и все пак нямаше как да му възразя.Получих смс от Бен искаше да отворя пощата бил ми писал.
-Не ми е проблем да си легнеш.Лека нощ аз ще си проверя пощата.-казах му аз.Все пак наистина трябваше да си почива,а аз не исках да му досаждам.

29 Re: Моята къщичка... on Вто 31 Яну 2012, 02:24

Ирфан Краоули

Благодарих й още веднъж, след което се запътих към спалнята. Отворих куфарчето и извадих оттам старата ми пижама. Помирисах я, все още миришеше на жасмин. Знаех, че този аромат няма да напусне семейството ни, но това нямаше значение сега. Преоблякох се и погледнах навън. Луната тъкмо се беше появила, но нямах възможност да й се насладя. Легнах на леглото и затворих очи. Едвам разбрах, когато съня ме превзе в неговата прегръдка.
Щях да спя дълбоко тази нощ и нямаше да се притеснявам за нищо .

30 Re: Моята къщичка... on Вто 31 Яну 2012, 02:35

Елеоноре Ксанти

Надникнах само да видя дали всичко е ок при него,и го видях,че беше заспал.Наистина си е бил уморен,и аз винаги се уморявам като пътувам някъде.След като го оставих да се наспи се налагаше да седна и да видя какво точно е решил да ми пише Бен.Въпреки,че се досещам какво може да е.След това трябваше да пусна и смс на Кастър нали щяхме да се виждаме,или по-добре да го отложа за утре да не го притеснявам точно сега.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2