Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

1 Sex on the beach on Нед 15 Яну 2012, 01:55

Потребител 20

First topic message reminder :

Когато Ребека се събуди,вече беше след обяд.Имаше тежка вечер.Тя стана,разтърка сънените си очи и си взе студен душ.Облече си къси,дънкови панталони и черно бюстие.Очевидно бе,че й се ходи на бар.Сложи си високи и черни токове.Изправи,иначе къдравата си коса.Сложи си кръгли и големи обеци и се гримира.Все си телефона и парите и с трясък излезе от къщата си.
Запъти се към "Sex on the beach".Това бе любимият й бар.Единственият недостатък беше,че се намираше накрая на града.Отиде пеша,за да може да се напие.Докато вървеше,си запали цигара.Черните й токове тропаха по неравните бордюри.Тя дръпна от цигарата си и издиша голям облак от дим.
След около половин час пристигна в бара.Беше към 20:00 и бара вече бе препълнен от хора,нуждаещи се от забавление.Запъти се към бара.Седна,хвърли чантата си на бара и си поръча водка.
Бармана даде водката на синеокото момиче.Тя я изпи на екс и леко се намръщи.Поръча си още една.Запали си цигара и бавно започна да я пуши.Оглеждаше седящото до нея момиче от глава до пети.Дръпна си от полудопушената цигара и издиша дима в лицето на непознатата.
-Май не обичаш да си говориш с хора,а?-Настоятелно попита Ребека момичето,което изглеждаше стъписано.
Ребека беше доста луда, а след 2 чаши водка вече беше полу пияна и не знаеше какво говори... но все пак тя си беше купонджийка, а и обичаше да тормози хората...

101 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 09:01

Ария Чайм

Ставаше твърде пренаселено. Започнах да се чудя дали няма поне половината от хората тъка да се изнесат.
Най-накрая се добрах до Закия. Усмихнах му се и реших да се включа в танца. Доста бързо улових такта. Да определено обичах да танцувам, а и компанията беше много добра.

102 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 10:43

Валанар Соул Байндър

Имах усещането сякаш мястото за танци става все по ограничено и дори по някое време леко се зачудих да ли Алекс ще се върне ,но по някое време просто ми мина през погледа вече като беше почти при мен и ми стана само леко смешно като леко нямах търпение песента да свърши ,че да се върна към алкохола .

103 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 10:48

Ария Чайм

Ето, че и това парче свърши, а следващото бе малко по-бавно. Погледнах Закия.
-Да ударим по още едно, може и повече?-попитах аз, като леко повдигнах вежда.
Той се съгласи и се отправихме към бара. Ставаше все по-трудно и досадно да се минава през тази тълпа. В крайна сметка не успях да изтърпя, затова хванах ръката на Закия и буквално избутах всички от пътя си. От време на време им казвах по едно "Извинете". Целта достигната, най-сетне на бара.

104 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 11:00

Валанар Соул Байндър

Мдам признавам си ,че се забавлявах по начина как Алекс на бързо си проби път заедно с мен през тълпата и на хората който не успяваше да им каже "извинявайте" аз го казвах като наркая стигнахме до бара и веднага седнах като въздъхнах погледнах към Алекс и казах :

"-Това тия сякаш ми взимаха и кислорода не очаквах да се насели толкова като стане по късно ,а ти ?"

И след това само си погледнах студената и потна халба с бира която стоеше точно пред мен и яко и се наканвах ХД.

105 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 11:15

Ария Чайм

Закия каза, че не е очаквал да се напълни толкова. Стана ми смешно, когато отбеляза че ни взимаха кислорода.
-Всъщност не съм очаквала такава тълпа. Сякаш целия град е избрал точно това заведение, точно тази вечер.-погледнах към бармана и поръчах 2 шота, за да си вдигна адреналина.

106 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 11:19

Валанар Соул Байндър

Мдам Алекс имаше право и точно когато си отпивах от бирата като чух 2 та шота леко се схванах момиче да мине на твърдо и то на бързо ,а аз още да си играя нямаше да го бъде само я изчаках да си даде поръчката и казах на бармана :

"-Пет патрончета ШОК !"

Време беше да изгубя усета в тялото си и да се позабавлявам за това само погледнах към Алекс и казах :

"-Та ти иначе тукашна ли си ?"

Незнам да ли въпроса беше подходящ ,но рискувах.

107 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 11:38

Ария Чайм

Закия също реши да премине на нещо по-сериозно и поръча на бармана, веднага след мен. Тогава той се обърна към мен с въпроса, дали съм тукашна.
-Не точно. Живея тук от по-малко от година и броят на хората, които познавам, е минимален.-усмихнах се.
-Ами ти?-попитах директно.
Докато чаках отговора му, 2-те шотчета пристигнаха, заедно с тези на Закия. Погледнах малката чашка и бавно завъртях пръст по краищата й.

108 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 11:42

Валанар Соул Байндър

Погледнах си патрончетата като хванах 1 и се замислих за малко точно от колко време съм тук като казах :

"-Еми не бих казал ,че съм тукашен принципно скитам много и рядко съм в самия град ."

След което екснах първия ШОК и усетих как се згрявам и лекия сладък вкус се разпространи в устата ми като след секунда смао попитах Алекс ;

"-Абе ти какво създание си ?"

Да това беше въпрос който нямаше нищо общо с темата ни за разговор ,но си падах по директните въпроси и да не овъртам за това ми беше интересно тя какво е .

109 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 11:48

Ария Чайм

Закия също не бе тукашен. Интересно. Той изпи на екс първия шот, но и аз не останах по назад. Вдигнах чашката и усетих как алкохола в тялото ми.
Директният въпрос на събеседника ми ме изненада. Дали да увъртам или да си кажа направо?
-Защо, на какво ти приличам?-погледнах го със загадъчна усмивка.
Съвсем леко облизах горната си устна, по която се усещаше вкусът на току-що изпитият шот.

110 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 11:52

Валанар Соул Байндър

Усмихнах се леко предизвикателно като реших да и контрирам въпроса и за това отговорих :

"-Не ми приличаш на човек това имам предвит нещо в тебе е различно по хубаво ."

Да овъртях го малко ,но казвах истината поне като реших да ексна и второто патронче на бързо след което погледнах Алекс в очите.

111 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 12:04

Ария Чайм

Закия явно можеше да си с думите, но и аз не оставах назад.
-Ами ако съм просто един човек?-попитах.
Да играех си, но рано или късно щях да си кажа каква съм, може би.
След като изпих и второто си шотче, поръчах още две. След другата доза, която бе на път да приема, сигурно щях да съм под контрола на алкохола.

112 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 12:13

Валанар Соул Байндър

След нейното шотче само си хванах третото като преди това казах на Алекс :

"-Еми ако си просто един човек значи шестото ми чувство е згрешило и за това смятам да го полея на бързо !"

Като се усмихнах и екснах и третия ШОК който ми дойде май в повече и издишах като имах усещането ,че сякаш бълвам огън.

113 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 12:19

Ария Чайм

(Само да ти кажа, утре ще отговарям вече, айде лека xD)

Да може би ще е по-добре да го оставя да си мисли, че съм човек.
-Явно те е излъгало.-казах аз.
И ето, че другите две пристигнаха. Не изчаках дори да го устави на бара. Взех единия и го екснах на бързо. Да, може би прибързах. Сигурно следващия щеше да ми разкаже играта.
-Ами ти? Да не би да си някакво по-интересно създание?-погледнах го право в очите.

114 Re: Sex on the beach on Чет 29 Ное 2012, 12:25

Валанар Соул Байндър

Е усетих ,че май все още не беше готова да се разкрие за това и не настовах ,но когато ме попита така по околно аз какво съм само се усмихнах нежно и както се гледахме в очите казах :

"-Даа аз съм смъртта !"

Но го казах така като на шега винаги така се казваха най големите истини когато ги нпаравиш под формата на шега.

/Ок б и лека/

115 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 03:33

Ария Чайм

Закия ми се усмихна нежно, като продължавахме да се гледаме в очите и заяви, че е смъртта.
В началото не ми се вярваше, защото го каза шеговито, но след това се замислих. В Мистик имаше всякакви същества и не би трябвало да се изненадвам.
-Смъртта, а?-усмихнах се.
-Този град продължава да ме изненадва.-взех последния си шот и го погледнах. Това сигурно щеше да бъде и последното, което щях да изпия тази нощ.

116 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 04:36

Валанар Соул Байндър

Изслушах я и реших найстина все пак да оточня какво съм все пак не ми пречише тя да знае за това само казах малко по сериозно :

"-Да бе мани не се шегувам за това със смъртта да знаеш нямам нищо общо с това което показват по филмите ."

И пак м истана леко смешно защото си беше така и си хванах поредното патронче Шок като добавих :

"-Ооо в този град очаквай неочакваното от извънземно до падане на мълния 5- пъти на едно и също място ."

117 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 06:17

Ария Чайм

Закия заяви, че няма нищо общо с това по филмите. И беше съвсем прав за града. Трябваше да очаквам неочакваното.
-Тук съм съгласна с теб.
Изпих и последното си шотче. Усетих как алкохола завзе тялото ми, най-вече мозъка. Стиснах очи за малко, след което ги отворих и погледнах Закия.
-Хайде да се махнем оттук и да отидем на някое по-забавно място.
Идеята ми дойде на ум спонтанно.

118 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 06:38

Валанар Соул Байндър

Когато Алекс си изпи псоелдното шотче и аз си екснах пред последното като нямаше да барам последното нека си остане то тук за късмет като чух ,че тя спомена нещо за по-забавно място и леко се замислих като казах :

"-Еми ти водиш щом си се сетила за по забавно място!"

Колко лесно само ме нави дори и аз не се усетих кога се съгласих алкохола си влияе.

119 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 06:45

Ария Чайм

Закия изпи предпоследното си патронче, а последното устави. Съгласи се невероятно бързо, когато предложих да се махнем оттук. За наш късмет се изнизахме доста по-бързо от бара, от колкото очаквах.
След като вече бяхме извън заведението аз си поех въздух и се замислих. Къде да отидем?
В крайна сметка гениалният ми мозък не успя да се сети, затова се обърнах към момчето.
-А бе, къде ти се ходи? Някъде из града или може и да кривнем към гората?-попитах.
Да гората не бе добра идея, след като вече и на двамата ни влияеше алкохола.

120 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 06:52

Валанар Соул Байндър

Свежия въздух още след като излезнахме ми се отрази много добре като вдишах дълбоко и изслушах през това време предложениенията на Алекс и се огледах като казах :

"-Гората..еми шанса да се "зближа" с някое друго дърво там е много голям както и да се изгубим ...но из града бяхме в 1 заведение ако отидем пак в някое друго няма да е същото ..да знаеш някъде да има среднощен басейн ?"

Не знам какво ме накарад а си помисля за басейн това ,че ми беше топло от алкохола или това ,че не си усещах тялото ,а така във хладна или топла вода щеше усещането да е супер ..

121 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 06:57

Ария Чайм

Закия предложи, да отидем на басейн може би. Да това си струваше, поне щях да се охладя.
-Ами сещам се за плажа и за частния басейн до него. Кое избираш, пясък и вълни или басейн?
Бях навита и за двете, така че зависеше изцяло от него.

122 Re: Sex on the beach on Пет 30 Ное 2012, 07:02

Валанар Соул Байндър

Всичко зависише от моето решение еми какво да наравя обмислих и 2 те места като казах :

"-Еми плажа си е класиката ,а и водата трябва да е по топла нощно време така ,че хайде да отидем там!"

Като за по бързо предвижване около мен и Алекс се появиха няколко руни който обиколиха телата ни един път бързо и изчезнахме оставяйки само малки блежтукащи светлинки наоколо.

/направо пиши на плажа/

123 Re: Sex on the beach on Пет 15 Мар 2013, 13:19

Деница

Алън предложи да започнем с водка. Надигнах рамене а той побърза да поръча с аргумента, че ако започнем с бирата най-вероятно ще ни стане тежко. Беше прав. Не бях много по алкохола, никак даже! Не бях и пробвала много видове - водката бе един от тях. За всичко си и ма първи път!
Барманът донесе две чаши - една за Алън, и една за мен. Аз се усмихнах заговорнически и хванах чашата, след това се извъртях на малкото кръгло високо столче и застанах с лице към момчето като надигнах чашата си.
- За нас - нови и готови за действие. - усмихнах се отново, но не онази мила и невинна усмивчица, която правех преди.
В момента, в който тези думи излязоха от устата ми усетих, че нещо вътре в мен се бори, но беше достатъчно слабо, за да го пренебрегна. Пред очите ми се появиха няколко секундни картини на щастливо момиче с приятели. Момиче, което не наранява, което мисли за другите, а не за себе си. Видях старото ми аз. Но аз бях слаба тогава. Не успях да направя една магия като хората. Вече съм друга, притежавам черна магия и се чувствам изпълнена с мощ, сякаш мога да унищожа цял град с един замах, да спра урагани, да върна мъртвите към живот, и вероятно наистина можех всичко това.
Но имаше време за подобни мисли и то бе е сега. В момента с Алън ще се напием и ще се забавляваме и ще празнуваме.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

124 Re: Sex on the beach on Нед 17 Мар 2013, 10:32

Allen Walker

След като барманът донесе две чашки пълни с водка, Деница реши да вдигне наздравица. След думите и аз също вдигнах чашата и я ударих леко в нейната. Лекият звън, който се чу беше нещо нетипично за мен...вероятно за нас.
- Нови и много по - добри. - отвърнах на усмивката и и потвърдих думите и. Мигове след това глътнах цялата водка на екс. Това ме накара да притворя очи и дори да се хвана за гърлото. Изобщо не бях свикнал с пиенето, и това сега си казваше резултата. Факта, че не държа на алкохол също щеше да си покаже действието след малко. Оставих чашата на мястото и. Трябваха ми няколко минути, преди да пийна още. Ако изобщо щеше да ми е полезно да пия още. Веднага започнах да усещам как ми се завърта главата. Освен това се почувствах по - щастлив.
- Хей, Дени....- приближих стола си малко повече до нейния.
- Искаш ли освен с алкохол да пробваме и с нещо друго? - сега осъзнах, че милият ми начин на говорене беше заминал на почивка.
- Не е задължително да е днес. Пушила ли си някога?
Много ми се искаше да пробвам какво е действието на тревата. Направо си умирах от любопитство. Не познавах дилъри, но съм сигурен, че бързо щях да си намеря.
Погледнах вещицата със светнали очи в очакване на отговора и.

125 Re: Sex on the beach on Нед 17 Мар 2013, 11:06

Деница

Момчето отвърна на наздравицата ми и допълни думите ми, като каза, че сме и по-добри, а не само нови. От ударът на чашите се разнесе звън. Алън направо изпи водката на екс, аз се въздържах от това, но пийнах доста солидно количество. Беше доста силен алкохол, който накара очите ми да се затворят, а течността изгаряше всичко надолу по гърлото ми. Разтърсих бързо глава и оставих пълното до половина чаша на бара. Погледнах към Алън, който също усещаше приема на алкохол трудно, защото се бе хванал за гърлото.
Всичко това беше необичайно за нас, но предложението на момчето беше дори още по-екстремно. Той приближи стола си до моя и предложи да пробваме нещо друго освен алкохола. Аз надигнах вежда в очакване на предложението му. Със светнали очи той каза, че може и да не е днес, и ме пита дали съм пушила някога. Очите ми леко се разшириха, защото не бях очаквала това дори от лудия Алън. След това отвърнах:
- Не съм! - една дяволита усмивка се появи на лицето ми.
След това осъзнах, че Зеро е полицай и ако той ни хване планът ми да го избягвам щеше да замине на кино. Това до известна степен ме възпря, но идеята на Алън и особено налудничевата му усмивка и светлинка в очите само ме убеждаваха, че идеята му е добра.
- Ще видим... - отвърнах мистериозно.
В бара имаше и музика, разбира се. Тогава започна и песента. Аз се усмихнах широко и заговорнически и погледнах към Алън. След това преметнах едната си ръка през рамото му, отново взех чашата си и я вдигнах високо.
- За това говоря. - след което леко извиках одобрително и се засмях злобно.
Отпих още една голяма глътка, като този път бях наясно с ефекта и ми беше по-лесно.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» beach detector