Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 7]

1 Sex on the beach on Нед 15 Яну 2012, 01:55

Потребител 20

First topic message reminder :

Когато Ребека се събуди,вече беше след обяд.Имаше тежка вечер.Тя стана,разтърка сънените си очи и си взе студен душ.Облече си къси,дънкови панталони и черно бюстие.Очевидно бе,че й се ходи на бар.Сложи си високи и черни токове.Изправи,иначе къдравата си коса.Сложи си кръгли и големи обеци и се гримира.Все си телефона и парите и с трясък излезе от къщата си.
Запъти се към "Sex on the beach".Това бе любимият й бар.Единственият недостатък беше,че се намираше накрая на града.Отиде пеша,за да може да се напие.Докато вървеше,си запали цигара.Черните й токове тропаха по неравните бордюри.Тя дръпна от цигарата си и издиша голям облак от дим.
След около половин час пристигна в бара.Беше към 20:00 и бара вече бе препълнен от хора,нуждаещи се от забавление.Запъти се към бара.Седна,хвърли чантата си на бара и си поръча водка.
Бармана даде водката на синеокото момиче.Тя я изпи на екс и леко се намръщи.Поръча си още една.Запали си цигара и бавно започна да я пуши.Оглеждаше седящото до нея момиче от глава до пети.Дръпна си от полудопушената цигара и издиша дима в лицето на непознатата.
-Май не обичаш да си говориш с хора,а?-Настоятелно попита Ребека момичето,което изглеждаше стъписано.
Ребека беше доста луда, а след 2 чаши водка вече беше полу пияна и не знаеше какво говори... но все пак тя си беше купонджийка, а и обичаше да тормози хората...

151 Re: Sex on the beach on Чет 23 Май 2013, 09:44

Deadpool

Споун дори не помръдна,а само въздъхна и каза:

-Браво на тебе ! Сега ще трябва да си търся нова обвивка. Просто БРИЛЯТНО. Знаеш ли колко трудно се намират тези ... те са високо качество. Дори си имат собствени потни желези и окосмяване. Както виждаш ...

Той посочи брадата си.Между временно от отдраното просълзи една червена капка,но беше доста по - гъста от кръв и леко по - тъмна.

152 Re: Sex on the beach on Чет 23 Май 2013, 09:51

Elizabeth Van Heller

Бегло се заслушвах в думите му, тъй като вниманието ми бе попаднало на онази капчица кръв. Беше съмнителна. Доста. При това по онзи съмнителен начин, който те тормозеше още повече и те караше да се чудиш дали това нещо е опасно, дали е хванал някаква странна болест или е просто дефект от кабеляците в него.
- Спокойно. Познавам някой, който ще ти намери такова нещо. - смъмрих набързо, за да спра оплакванията му.
Не ми се занимаваше с тях. Сега ми беше време да го разучавам.

153 Re: Sex on the beach on Чет 23 Май 2013, 10:02

Deadpool

-Е какво целеше да направиш с това което направи всъщност.Не можах да разбера все пак,но както и да е.

Той направи една крачка назад,а след това седна на стола и продължи да я гледа.Така той вече беше с около една глава по - нисък от нея и вече може би щеше да и е по - удобно да го гледа. Извади една кърпичка от джоба си,а след това забърза кръвта и изхвърли кърпата на някъде.

-Това е за такива случеи като този. Все пак няма да е много яко да се разтече това НЕЩО навсякъде по тялото ми. Както вече казах тази кожа е скъпа.

154 Re: Sex on the beach on Чет 23 Май 2013, 12:23

Elizabeth Van Heller

Отново бях прекалено заета с мислите си. Това нещо дали беше токсично? Ами ако беше като нашата вампирска кръв и даваше някакви екстри на този, който я приеме? Трябваше да се проучи.. Ама на всяка цена!
- Някой преди опитвал ли е от кръвта ти? А какво е станало?
Продължавах да го гледам втренчено. Дори се наведох леко, подпирайки се на коленете му, че да сме лице в лице.
- Сериозно, знаеш ли дали не е отровна?

155 Re: Sex on the beach on Пет 24 Май 2013, 01:06

Deadpool

-Не съм пил от кръвта си за да знам дали е отровна или не.По - скоро бих казал,че е опиат. Сещаш се като наркотиците е. Спомням си имаше един доктор когато ми слагаше кожата едва ли не се надруса от миризмата на това ... НЕЩО. Не знам какво слагат точно в тялото ми и не ме интересува. Жив съм и това е най - важното. Ще се опитам да остана жив още доста време,но дали ще успея не знам.

Споун вече напълно беше влязъл в ролята на друг персонаж.Нямаше нищо общо със самият себе си. Е доста често му се налага да прави това и вече малко или много си беше свикнал да го прави.

156 Re: Sex on the beach on Нед 26 Май 2013, 03:47

Elizabeth Van Heller

Опиат, наркотици.. Звучеше някак интересно и изкушаващи. Наркотиците на хората не действаха особено върху нас вампирите. Затова пък нашата действаше на тях, но вече честно се намираха спонсори за такава. Може би чрез кръвта на Споун можех да се проявя като гений, да измисля вампирска дрога и да стана милиардерка със спечеленото от нея. Вече дори си направих плановете.
- Даваш ли да те изследват? Сещаш се .. Проби от кръвта, опити и т.н.
Все още го гледах така втренчено. Ама любопитно нещо си бях, кво да се прави..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-

» beach detector