Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Къщата на Дейлън on Нед 15 Яну 2012, 14:09

Дейлън.

First topic message reminder :

Къща като къща.

Последната промяна е направена от Дейлън. на Нед 18 Ное 2012, 12:58; мнението е било променяно общо 1 път

26 Re: Къщата на Дейлън on Чет 19 Яну 2012, 04:40

Дейлън.

- Мммм не мисля че ми се спи. - усмихнах се и също се обърнах по гръб и се загледах в тавана.
- Хей , можеш ли да ми обясниш какво представлява "горе". - казах замислено.
- Искам да кажа .... Какво е там? Как е животът там?Времето. И не няма да разказвам на никого за това. Дори и на подчинените ми супер зли демони , готови да унищожат света в мига в който не им купя кутия с кифлички. - леко е усмихнах , като продължавах да гледам тавана.

27 Re: Къщата на Дейлън on Чет 19 Яну 2012, 13:10

Анабел Фокс

-Как е Горе ли?-повторих въпроса си. Опитах се да се сетя за какво ме предупреждаваха. До колкото си спомням ми бяха казали да не казвам коя съм,а не как е Горе. Поех си продължително въздух и реших да обесня:
-Горе е..светло,красиво..скучно. Трябва да учиш..много. За всички видове. За техните слабости и плюсове. Никога не трябва да подценяваш нито един вид. -усмихнах се повече на себе си,отколкото на него и продължих:
-Скучно е,затова съм тук. Е,на някой не им беше скучно...-разтърсих леко глава и я килнах на една страна.
-По всяко време мога да се върна,разбира се,но не искам.-въздъхнах леко и сложих ръце на тила си.

28 Re: Къщата на Дейлън on Нед 22 Яну 2012, 01:29

Дейлън.

- Е , хубаво е че решението си е твое. - леко се усмихнах и притворих очи.
- На мен ми е наистина интересно какво ли ще е да съм "долу" или където е там. Сигурно ще има с кого да се бия нон-стоп. И не , не съм някакъв мачо който обича да се бие за забавление. Донякъде , го правя за забавление , но основно изпускам нерви по този начин. И трябва да подчертая че никога не съм убивал ангел. Не че не бих ако заплаши че ще ме убие. Тогава бих убил всеки. Като се замисля всеки , освен теб. - леко й се усмихнах и затворих очи.
- Благодаря за страхотната вечер. Не се бях забавлявал така отдавна. - отново се усмихнах и започнах малко по малко да се унасям. Е май си имах нова дружка. Закачлива , странна и доста симпатична дружка.

29 Re: Къщата на Дейлън on Нед 22 Яну 2012, 01:34

Анабел Фокс

Усмихнах се бегло и не помръднах поглед от тавана. Докато се усетя вече беше светло. Реших да не го будя. Станах бавно и леко,като извадих лист и химикал от чантата си . Написах "Благодаря за вечерта." и оставих бележката до салатата. Не можех да се задържам на едно място много дълго,затова набързо се преоблякох,сгънах ризата му и се обух. Тъкмо щях да слезя надолу,когато се сетих нещо. Приближих се до леглото и го целунах по бузата от благодарност. Усмихнах се бегло и бързо излязох от къщата му.

пс: Чалъндж къмплийт :D

30 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:03

Дейлън.

Кацнах пред удома и възвърнах човешката си форма. Влязох вътре и колкото и да не бях доволен от съсипаното си яке , факта че отново бях феникс ме изпълваше с невъобразима радост. Знакът на ловеца също ми даваше огромна мощ , добре че го приех преди отново да стана феникс. Пък и почти го бях завършил. Може би още 2-3 убийства и щеше да е готов и официално да стана ловец на .. бих казал чудовища но нали самият аз съм такъв. Хвърлих мръсните си дрехи и отидох под душа. Имах нужда от един леден душ , както в добрите стари изпълнени с пламъци времена. Влязох в банята и се огледах. Татуировката започваше от дясната ми ръка , пълзеше нагоре , минаваше през рамото ми , после по гърдите ми и почти беше завършила при лявото ми рамо. Усмихнах се доволно и се пъхнах под душа , след което пуснах ледената вода и се оставих на спокойствието.

31 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:16

Анабел Фокс

Днес беше един страхотен ден. Нали ги знаете онези дни,където имате чувство,че веднага щом излезете навън и ще попаднете на 200 евро или пък ще намерите печеливш билет от лотарията. Е,аз се чувствах така,затова реших да мина през Дейлън. Отдавна не бях ходила у тях,надявах се и той да е там. Стигнах пред домът му. Почуках няколко пъти на вратата и направо си влязох. Направих няколко стъпки и се озовах в хола. Брех,че хубави неща имало тук. До сега не го бях забелязвала. Настаних се удобно на дивана и извиках:
-Дейлъъън! Котенце малко сладко такова! В хола съм!-скръстих крака и забих поглед в тавана. Къщата изобщо не се беше променила. Очаквах го всеки момент.
Отметнах коса на една страна,защото навън се бях разрошила,както винаги. Щях да я отрежа някой ден...

32 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:24

Дейлън.

Татуировката ми запротестира още преди Ани да беше влязла удома. Може да се каже , че я усетих доста от далеч. Усмихнах се. "Котенце"? Явно беше в добро настроение. Излязох от душа , но ме мързеше да се обличам. Увих си една хавлия около кръста и извиках:
- Идвам писенце! - усмихнах се и се телепортирах долу. Полу-гол. Пред нея. С новопридобитата си татуировка на ловец. И аурата на феникс. То и нормален човек можеше да каже че нещо не ми е наред , като се имаше пред вид парата която се надигаше от мен , въпреки леденият душ.

33 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:31

Анабел Фокс

Точно секунди преди да се появи пред мен натиснах "Изпрати" на телефона си. Вече това,че винаги се появява гол пред мен не ме учудваше.
-Защо изобщо си с хавлия? Виждала съм всичко.-разсмях се. Обаче това в което се загледах бяха новите му придобивки. Станах,направих кръгче около него и заявих:
-Не ми миришеш на демон и се съмнявам,че е от душа. Също така ,имаш и нещо ново по теб...-обичах да анализирам на глас. Застанах пред него и най-накрая предложих:
-Защо не се качим горе,за да се облечеш и да си поговорим?-повдигнах едната си вежда,минах до него и бавно започнах да се изнасям към стълбите. Обърнах се и добавих:
-Не за друго,да не настинеш.- Направих знак с ръка все едно го щипвам по бузата(лицевата :D) и се засмях звънливо.

34 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:36

Дейлън.

- За да се облека ли? Скуука. - усмихнах й се и й пратих въздушна целувка в отговор. Телепортирах се горе и хвърлих хавлията. Започнах да ровя из дрехите си. Нахлузих едни боксерки и тя влязе.
- Е какво по-точно те интересува пиленце? А , и ти също не ми миришеш като проскубана кокошка. Наистина си има бонуси. - засмях се и вдигнах две от нааай-любимите си тениски.
- Какво ще кажеш? Черната или черната? - попитах и развях двете тениски.

35 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:44

Анабел Фокс

Заварих го по боксерки,просто се подсмихнах ,направих изражение,подсказващо му ,че се замислям и внимателно отговорих:
-Ако питаш мен..аз залагам на черната,но ако трябва да съм честна-поклатих глава-Остани си без тениска.-намигнах му ,но не издържах и се разсмях. Подминах го и се настаних удобно на леглото. Отново кръстосах крака и се подпрях на ръцете си ,които сложих леко зад мен,така че да съм полу-легнала.
-Нищо специално,нали знаеш. Минавам да видя как е стар приятел. Какво правиш и защо не сме се виждали напоследък..Нали знаеш,все такива неща.-повдигнах рамене весело и се огледах. Да,стаята също не се беше променила.

36 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:49

Дейлън.

- Ами все още се наслаждавам на факта че вече не съм изчадие на ада. Ловувам си , в свободното си време както виждаш. - посочих татуировката си. Обух един черен панталон и реших че наистина ще е по-забавно ако остана без тениска. Така или иначе в момента излъчвах твърде много топлина за да се навличам с много дрехи. Застанах пред Ани и леко я налегнах , като оставих топлината ми да я погали .Преди да е успяла да ме изхвърли през прозореца я гризнах по ухото и се засмях.
- А ти какво прави? Липсвах ли ти? - засмях се отново , целунах я по бузката и се надигнах.

37 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 13:57

Анабел Фокс

Всичките му номера ми бяха ясни. До един. Преди да ми се включи защитният механизъм и да го сритам в слабините се наставих да не го правя. Изтърпях гризването на ухото и само леко потръпнах. Сега ли? Не сега ли? Подсмихнах се и отговорих на въпроса му:
-Не,не ми липсва.-поклатих глава и се усмихнах игриво. След това повдигнах небрежно рамене и казах:
-О,ами нали знаеш...Бях заета да завладявам света...-засмях се "зло". Моето си зло,което си беше направо смешно. Смешното ми зло. Сладкото ми смешно зло. Привлекателното ми сладко смешно зло.

38 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 14:02

Дейлън.

- Значи не съм ти липсвал така ли? - усмихнах се и се надигнах. Осъзнаваше ли че злият и смях беше доста привлекателно изкушаващ. Естествено че осъзнаваш нали това беше целта й.
- Е , много жалко. А аз имах подарък за теб. - въздъхнах уж разочаровано. Е , като не се съм й липсвал. Без подарък. Така стояха нещата. Само дето се счупих от търсене за нещо подходящо за нея , тъй като знаех че рано или късно ще се видим отново , а бях в адското настроение да купувам и подарявам неща след като тоново си бях феникс.

39 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 14:09

Анабел Фокс

Подарък? Добре,тук вниманието ми беше доста привлечено. Знаех как иска да реагирам,затова развълнувано станах от леглото,озовах се в притесняваща близост до него и с очи на малко дете казах:
-Тоолкова много ми липсваше! Дейлън,котенце малко сладко пухкаво! Да те изяде човек! Всяка нощ плаках за теб!-прегърнах го силно ,така че да изкарам и последната глътка въздух от него. Само леко разхлабих прегръдката си и го погалих по главата. Определено ми стана топло от него. Щях да бъда в беда ако Джейк ме видеше точно в този момент. Изхвърлих всички мисли от главата си,надигнах поглед към него и пуснах *кучешките очички.*

40 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 14:20

Дейлън.

- Значи сега ти липсвам така ли? - попитах. Май се опитваше да ме стисне силно. Е не се получаваше. Вдигнах я на ръце.
- Готова ли си? - усмихнах се и се телепортирах в банята. Ваната още беше пълна със вода. "Е какво пък?" казах си и хвърлих Ани във ваната. Тя цопна доста шумно и аз се засмях.
- Беше ми приятно пиленце! - засмях се и се телепортирах възможно най-далеч от къщата защото щеше да се разрази тотален вихър вътре. Естествено , че оставих кутийката с диамантените обици на пода. Аз наистина имах подарък. Само че реших да й го поднеса по-нетрадиционно.

41 Re: Къщата на Дейлън on Нед 18 Ное 2012, 14:56

Анабел Фокс

Добре. ТОВА не го очаквах. Добре,че си поех дъх преди да падна във водата,защото какъвто кърък бях ,най-много да се удавя. Трябваха ми няколко опита,за да се изправя. След като го направих и излязох от ваната се спънах в нещо квадратно. Когато погледнах надолу забелязах кутийка,а когато я отворих-очите ми светнаха. Прибрах си ги в подгизналия джоб и бързо излязох от банята. Едва ли щях да изсъхна в скоро време. Веселото тук беше,че докато ме пускаше във ваната ,аз издърпах и хвърлих на земята портмонето му,за да не се намокри с мен. С кутийката взех и него. Отидох пак в стаята му и прерових чекмеджетата ,взех каквито пари имаше там,след това слязох на долния етаж,там пък му прерових якето. И така,направих се невидима и се загледах в една точка. (Тоест,зачаках 4тири часа.)

След като се разхождах гола в невидимо състояние около пет минути си намерих някакви дрехи,негови разбира се и си ги присвоих. Облякох ги набързо и се настаних удобно в леглото.След това си тръгнах.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2