Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 14]

1 Дървената къщурка на Раян on Вто 24 Яну 2012, 12:52

Раян Рейнолдс

First topic message reminder :

Изглед отпред

Изглед отзад

Вътрешността на къщата
Spoiler:
Хол и кухня

Само кухня

Само хол

Спалня 1

Спалня 2 (Стаята на Мелиса Джоунс)

Спалня 3 (Стаята на Раян)

Мивка- баня

Вана- баня

Гардеробите

Последната промяна е направена от Раян Рейнолдс на Нед 29 Яну 2012, 12:27; мнението е било променяно общо 2 пъти

101 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 27 Яну 2012, 11:31

Валъри Питърсън

Извих врата си и отпуснах главата си назад, като се засмях силно. Краката ми бяха около кръста му и бузките на дупето ми бяха разтворени, така че усещах как водата ме гъделичка, но беше изключително приятно и възбуждащо.
- Ти си гений - казах тихичко, след което увих ръцете около врата си, устните ми се притиснаха в неговите и той чу приглушените стенания, докато свършвах.

102 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 27 Яну 2012, 11:33

Раян Рейнолдс

Но нейните сокове бяха придружени от мойте. В тялото й разпространи и моята сперма. Усмихнах се доволно и казах:
-О, мила! Още нищо не си видяла. - след тези думи приближих душа още повече и тя усещаше водата, но тогава го прокарах и отпред, за да ни погъделичва водата там, където телата ни се свързваха. Тогава пуснах дръжката на душа и попитах:
-Искаш ли да отиваме към плажа или искаш да поседим още малко тук? -целунах я отново и зачаках отговора й.

103 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 27 Яну 2012, 11:36

Валъри Питърсън

Отпуснах захвата на краката си и Раян бавно ме пусна да стъпя във ваната.
- Оправи се, аз след малко идвам - казах миличко, надигнах се на пръсти и докоснах върха на устните си до неговите.
Той излезе от ваната, а аз застанах под душа и започнах да си повтарям, че мога да се справя и че ще го направя. След като вече се чувствах готова, отидох в спалнята му, за да се облека.

104 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 27 Яну 2012, 11:38

Раян Рейнолдс

Стоях само с едни дънки и тениска и я погледнах. Усмихнах се и казах:
-Готов съм. Дори и бельо не съм си слагал. - след тези думи се усмихнах самодоволно и попитах:
-Така де. Облечи се и да тръгваме - а щом тя беше сложила късите си панталонки и една моя тениска двамата тръгнахме към плажа.

105 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 27 Яну 2012, 15:47

Раян Рейнолдс

Прибрах се доста изморен, но преди това трябваше да сложа новия прозорец. Около два часа се мъчих с това нещо, но накрая беше като нов. Забърсах го. Усмихнах се и казах на отражението си:
-Лека нощ. красавецо. - след тези думи се отправих към мекото легло и още след минутата в която гушнах възглавницата бях заспал..

106 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 27 Яну 2012, 19:29

Раян Рейнолдс

Затворих телефона. Скочих от леглото. Обух си едни дънки и без да се обличам или да си слагам обувки просто излетях от къщата. Взех такси, минах през магазина и след това се отправих към болницата. Щом влязох там веднага потърсих къде е Валъри..

107 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 06:28

Раян Рейнолдс

Заедно с Ана пристигнахме тук. Отключих и отворих вратата. Усмихнах се мило и казах:
-Та. Заповядай в моето царство господарство - след тези думи двамата влязохме в малката ми къщичка. Взех и горната дреха и я поставих на закачалката и й показах дивана:
-Настанявай се - отидох до кухнята, взех една бутилка вино, малко хапки от рода на кашкавал и сиренце. Занесох ги на масата и отворих бутилката. Налях в две чаши, който бяха на столче. Усмихнах се и прегледах филмите, като попитах:
-А ти какви филми гледаш?

108 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 06:58

Ана

Къщата на Раян беше красива отвън и от вътре. След като той ме покани влязох и седнах на дивана. Дивана беше красив и много удобен. Раян донесе виното и ме попита какви филми гледам. Замислих се и казах;
-По принцип и аз гледам всякакви филми, но мисля, че точно сега ми се гледа романтичен.- погледнах го и се усмихнах.

109 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 07:18

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Добре.. значи ще гледаме.. "Пиши на Жулиета" - след тези думи потърсих диска. Вкарах го в DVD-to и филма започна. Седнах до Ана. Взех чашите, който вече бяха пълни с вино. Отпуснах се на дивана и загледах телевизора..

110 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 07:23

Ана

Раян пусна филма. Седна до мен и ми подаде виното. Филмът започна. Отпих от виното, хареса ми. Филма беше интересен. Погледнах Раян, той се беше загледал във филма. Раян беше много красив, усмихнах се и не казах нищо, не исках да прекъсвам филма.

111 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 07:32

Раян Рейнолдс

Както си гледахме филма телефона ми засвири с новата песен на TFK.
Когато се чу The End is Where we begin разбрах, че е SMS.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=eM0y6Cmxsjs#t=27s

Погледнах телефона си и видях, че е от Валъри. Прочетох го и й написах един СМС. Погледнах Ана и казах:
-Едно момиче, с което спах и.. му показах някой неща. - усмихнах се и допълних:
-Забрави си някой неща тук и трябва да ги вземе. Нали нямаш нищо против? - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Пък и.. надявам се да поостанеш.. ако виното не те докара до оргазъм, аз ще го направя..

112 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 07:53

Ана

Погледнах го и се усмихнах. Значи така.
-Да,разбира се,няма проблем.-успях да кажа между думите му,а когато чух коментара му за виното усетих как кръвта навлиза в лицето ми и се изчервявам.
-Ще видим какво можеш да правиш.-засмях се леко и премигах уж невинно. Сега ни остана само да чакаме бившата му..или там момичето,което си е забравило да дойде,да си вземе дрехите..а после ще решим какво да правим.

113 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 07:57

Раян Рейнолдс

Получих още няколко СМС-а и й казах:
-Е. Явно няма да ни безпокоят. - захвърлих телефона на масата и се отпуснах на дивана. Взех едно кашкавалче и го загризах, като палаво протегнах ръце и ги поставих зад гърба й. Едно старо, но действащо движение, за да я прегърнеш през рамо. Усмихнах се доволно и загледах филма, като казах:
-Секс сцените във филмите са влудяващи..

114 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 08:10

Ана

Той преметна ръката си през рамо. Този номер го знаех. Направи коментар за сцените в филма,а аз се засмях весело.
-Не само те.-прошепнах тихо и бегла усмивка премина през лицето ми. Беше ми хубаво да стоя тук. Опънах си краката и тихо потропах. Обстановката взе да се променя,а в главата ми изникнаха мисли,които може би не трябваше да са там. Усмихнах се повече на себе си,отколкото на него,като не отделих поглед от телевизора.

115 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 08:14

Раян Рейнолдс

Отпуснах се на дивана и гледах филма, но го бях гледал хиляди пъти, че вече го знаех наизуст. Погледнах към нея и казах:
-Така е - след което се отпуснах на дивана и главата се плъзна надолу и се подпря на другото й рамо. Затворих бавно очи и се отпуснах... Тя можеше да усети дишането ми, защото тялото ми се долепи до нейното и в момента бяхме много близко.

116 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 08:21

Ана

Помръднах леко рамото си и казах:
-Внимавай да не заспиш, не обичам да съм сама и да скучая.- усмихнах се. Взех чашата с виното и му казах:
-Наздраве.- погледнах го с лека усмивка и му намигнах. Погледнах го в очите и отпих от чашата.

117 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 08:33

Раян Рейнолдс

Погледнах я и казах:
-А да.. извинявам се за това - взех си чашата и казах:
-Наздраве - после я изпих на екс. Изправих се и допълних:
-Така де.. гледал съм хиляди пъти филма и вече ми е безинтересен - след тези думи я погледнах в очите и попитах:
-Нали няма да е проблем ако вляза в банята, за да се изкъпя?

118 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 08:40

Ана

След като Раян ме погледна, си обърнах главата и продължих да гледам филма.
-Естествено, че няма проблем.- казах, като не отмествах главата си от телевизора. Седях на дивана и пиех бавно от виното, което беше вкусно, но ако го бях изпила на екс, като Раян, може би щях да се напия. Затова предпочетох да го пия бавно. Засмях се на филма.

119 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 08:49

Раян Рейнолдс

Отидох до банята и влязох под душа. Изкъпах се набързо и излязох. Държах една кърпа и се огънах с нея

Погледнах Ана и казах:
-Ох.. колко е освежаващо - настаних дупето си на дивана отново до нея и попитах:
-Е? Какво ти се прави? - попитах, защото филма свършваше и се надявах да не се разплаче на ревливия момент..

120 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 08:55

Ана

Докато Раян се къпеше аз гледах филма и изпих виното си. Налях си нова чаша и я пиех бавно, точно както предната. Загледах се във филма, когато той излезе от банята се стреснах и подскочих леко. Седна до мен, погледнах го и се усмихнах.
- Нямам си и на идея. Ти си по интересните предложения.- намигнах и изчаках да даде някоя идея.

121 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 10:23

Раян Рейнолдс

Погледнах я и й казах:
-Абе не че нещо ама ми дойде една идея.. - след тези думи се усмихнах и казах:
-Не че нещо, но ми е малко скучно.. - загледах я и попитах:
-Ще ми направиш ли свирка? - почесах се и допълних:
-Но да е нежничка..

122 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 11:01

Ана

Погледнах го с измумление. Не знаех какво да направя. Чудех се как да отклоня въпроса, но не можах да измисля начин. През главата ми минаваха хиляди глупави идеи.. нито една нямаше как да се случи. Погледнах го отново и ми стана смешно. Изсмях се и казах:
- Мисля, че не съм достатъчно пияна, а и това не е начина по който трябваше да ми зададеш въпроса.- изпих виното на екс и протегнах ръка към бутилката за още.

123 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 11:05

Раян Рейнолдс

Погледнах я и казах:
-Добре де... - казах аз и допълних:
-А как трябваше да е? - след това направих знак с ръка и казах:
-Сетих се... - след това се доближих малко и попитах;
-Колко вземаш за минет?? - и се ухилих. След това се почесох и казах:
-Шегувам се.. - след което застанах на колене пред нея. Погледнах я и казах:
-Така де.. но аз пък съм достатъчно трезвен за да те задоволя?

124 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 11:18

Ана

Раян се приближи до мен и изръси най-голямата глупост, която някой някога ми е казвал. Въпреки това се усмихнах леко, отпих от виното си и се приближих до него. Погледнах го в очите, доближих устните си до неговите, близнах го с палавото си езиче по горната устна, след което се приближих до ухото му и казах тихичко:
-Мисля, че ако си малко по-мил с мен ще е много по-добре.-Отдръпнах се от него и седнах на другия край на дивана.

125 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 11:28

Раян Рейнолдс

Погледнах я и казах:
-Мил? - след което се засмях. Изправих се и продължих:
-Аз си мислех, че си тук само за да спиш с мен.. не да се.. сещаш се.. обвързваме - след тези думи седнах на дивана. Взех бутилката с вино и си налях още. Погледнах пак към нея и казах:
-Вдигам тост, за милостта.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 14]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next