Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 14]

1 Дървената къщурка на Раян on Вто 24 Яну 2012, 12:52

Раян Рейнолдс

First topic message reminder :

Изглед отпред

Изглед отзад

Вътрешността на къщата
Spoiler:
Хол и кухня

Само кухня

Само хол

Спалня 1

Спалня 2 (Стаята на Мелиса Джоунс)

Спалня 3 (Стаята на Раян)

Мивка- баня

Вана- баня

Гардеробите

Последната промяна е направена от Раян Рейнолдс на Нед 29 Яну 2012, 12:27; мнението е било променяно общо 2 пъти

126 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 11:39

Ана

-Пфф.. ако знаех, че ме мислиш за такава въобще нямаше да идвам.- Казах и си обърнах главата на другата страна. Може би щях да спя с него, но той имаше прекалено глупав подход.
-Наздраве, защото нищо не знаеш за милостта, особено към жена.- казах и се усмихнах грубо. Взех чашата и изпих виното на екс.

127 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 11:50

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Мила, Ана. Ти не знаех нищо за мен - след тези думи скрих ръката зад тялото си и след като я извадих в нея държах червена роза.

Подадох и я и продължих:
-Аз мога да съм много нежен. - пуснах музика с дистанционното, което беше на масичката. От там засвири

http://www.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk&feature=artist

Усмихнах се. Подадох и ръка и попитах:
-Един танц?

128 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 12:00

Ана

Погледнах го и очаквах отново да каже някоя глупост. Уауу погледът ми се промени, казах:
-Благодаря!- Взех розичката, усмихнах се и го прегърнах.
-Мисля, че така ми харесваш повече.- Прошепнах тихо и го целунах.

4 реда!
Администратор!!!

129 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 12:07

Раян Рейнолдс

Придърпах я и се изправихме от дивана. Започнахме да се движим бавно в ритъма и се въртяхме в кръг. Да-а-а. Бавен танц в ритъма на музиката. Усмихнах се доволно и казах:
-Радвам се, че ти харесва - след което очите ми се вгледаха в нейните и попитах:
-Искаш ли малка вечеря или си готова да преминем на десерта?

130 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 12:16

Ана

Танцувах с него и го гледах в очите. Ако очите му не бяха толкова красиви досега да съм му счупила шишето в главата. Е това с розичката ми хареса и за момента се бях усмихнала.
-Нека да преминем към десерта..

4 реда!
Администратор!!!

131 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 12:21

Раян Рейнолдс

Ръцете ми се спуснаха по тялото й и от кръстчето преминах към дупето й. Повдигнах я и тя беше в ръцете ми. Целунах я страстно и нежно, като езичето ми се заигра с нейното и тя усети как отиваме към стаята. Стигнахме и до леглото, като нежно я поставих на него, а тялото ми се надвеси над нея. Целувах я страстно, а устните ми се отделяха от нейните, за да обсипят вратлето й с целувки.

132 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 12:33

Ана

Раян ме хвана за дупето, беше нежен, и ми харесваше. Целувките му бяха мили. Целуваше ме постоянно. Той имаше прекрасно тяло, караше ме да се чувствам добре. Прекарах пръсти през косата му, леко го захапах за врата, след което продължих да го целувам.

4 реда!
Администратор!!!

133 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 12:38

Раян Рейнолдс

Когато ме захапа се усмихнах и й казах:
-Това беше много.. мило - след тези думи усетих целувките й, а тя усети как ръцете ми се плъзнаха надолу. Започнаха нежно да галят тялото й, като повдигнаха леко тениската й, докато устните ми не се отлепяха от нейните, но трябваше да се отделя за да я съблека. След секунди тя беше по бельо, а аз по кърпа. Притиснах се в нея и усетих топлината на тялото й, а тя усети моята. Усмиахнах се доволно и казах:
-Сега ще съм много мил - започнах да я целувам по всяка част от тялото, докато слизах надолу. Устните ми обходиха гърдите й, стомахчето й и накрая стоях пред най-нежната част от тялото й. Бавно и нежно свалих гащичките й и вече можех да започна задоволяването й. В началото с нежни ласки от върха на езика ми я облизах отдолу, а след това просто лекичеко я притиснах към себе си и започнах да навлизам малко по малко в нея.

134 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 13:31

Ана

Раян започна да ме съблича. Наистина странно, но пък този път беше мил. Устните му бяха топли и нежни. Действията му ме възбуждаха. Когато ме облиза се появи и лек оргазъм, започнах да дишам тежко и да издавам тихи звуци. Притисна ме към себе си и вкара пенисът си в мен.
-Така ми харесваш.-прошепнах аз. Усетих топлината на тялото му и прекарах пръсти през русата си коса.

135 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 13:40

Раян Рейнолдс

Задвижих се малко по-бързо и се надявах да и хареса. Притисках се в нея и тя усещаше как пениса ми навлизаше докрай в тялото й. Езичето ми се преплете с нейното за скунда, но след това се отдръпнах и казах:
-Радвам се - след това започнах да правя и леки въртеливи движения с таза си. Надявах се да я докарам до истински оргазам..

136 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 14:28

Ана

Раян забърза темпото, харесваше ми все повече и повече. Оргазмът се увеличи. Леко прокарах ноктите си по гърба му. Чувството беше прекрасно. Раян правеше страхотен секс. [i]

4 реда!
Администратор

( наказана си с 25% предупреждение!!!!! )

137 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 29 Яну 2012, 15:48

Раян Рейнолдс

Усещах, че краят ми наближава, но не исках да свърша в нея. Не ми трябваха деца от някоя, с която съм се запознал преди по-малко от ден. А и бяхме твърде млади. Извадих си пениса от нея и спермата ми се разля по стомахчето й. След като свърших станах от леглото и й предложих:
-Ако искаш можеш да използваш банята - отидох до кухнята. Отворих хладилника и извадих две бири. Върнах се при леглото и й подадох едната, като казах:
-Беше.. м.. забавно.

138 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 30 Яну 2012, 06:06

Ана

Кимнах му с глава в знак на съгласие. Имах нужда от душ. Раян ми подаде бирата, отворих я и отпих от нея.
-Да, и на мен.- казах му и се усмихнах. Отпих още няколко пъти, след което реших, че е време да се изкъпя и да си тръгна. Станах от леглото и оставих бирата на шкафчето. Погледнах го и казах:
-Отивам да си взема един душ.- Излязох от стаята и след момент се сетих нещо и се върнах:
-Извинявай, може ли кърпа?- Засмях се, но все пак ми беше неудобно да се разхождам гола.

139 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 30 Яну 2012, 08:17

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Второто чекмедже от горе надолу - засмях се, защото там имаше само кърпи от най-малките, а и за какво и беше кърпа.. и за къде бързаше, но докато тя търсеше и ме псуваше аз се появих зад нея със огромен мек халат. Подадох и го и след като я целунах по вратлето казах:
-Заповядай - нежно се отърках в нея и тръгнах да излизам от банята..

140 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 30 Яну 2012, 09:05

Ана

Търсех си кърпа във второто чекмедже и не можех да повярвам, че Раян се шегуваше с мен постоянно. На него може би му беше забавно, но на мен не. Ровех като мишка в шкафа, а той се смееше. За втори път исках да го ударя с нещо. И точно когато си мислех да му се развикам, той се появи с халат. Радвах се, че се държи мило с мен.
-Благодаря.- казах, усмихнах се и взех халата. Без да го изчакам да излезе от банята, влязох под душа и пуснах водата.

141 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 30 Яну 2012, 09:39

Кърт Ръсел

ь

Последната промяна е направена от Кърт Ръсел на Пон 30 Яну 2012, 09:44; мнението е било променяно общо 1 път

142 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 30 Яну 2012, 09:41

Раян Рейнолдс

Първо.. не можеше да намери къщата ми, щото никой не ме познаваше, но айде.. бонус от мен! Второ... нямаше право да се меси в живота ми (РП-то ми) и реших, да го изритам собственоръчно.... Но понеже нали бях нещо като господар на всичко тоя путьо не ме докосна и просто ги изритах от къщата ми. За к'ви се мислят те.... А да.. и дори не докосна бутилката ми с вино, защото тя беше по-важно от нея. Почесах се по главата и казах:
-И курви не ми тряат тука! - като тряснах вратата..

143 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 30 Яну 2012, 09:43

Кърт Ръсел

ь

144 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 04 Фев 2012, 15:10

Раян Рейнолдс

Прибрах се и тръшнах вратата. Рязко дръпнах вратовръзката си. След това захвърлих и сакото, а накрая свалих с ярост ризата, като разкъсах копчетата й. Събух тъпите обувки и накрая свалих панталона си. Огледах се и отидох до гардероба си. Взех си едни дънки, тениска и коженото яке. Облякох се и точно когато отворих вратата, защото мислех да се напия в някой бар пред мен се яви една гледка..

145 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 04 Фев 2012, 15:14

Валъри Питърсън

Бях отишла там много преди него и го чаках в спалнята му, като бях седнала на леглото му. Надявах се да се прибере веднага, като го чаках в тъмното и когато го чух се зарадвах, но той май не се зарадва, когато ме видя.
- Какво искаш от мен - попитах още преди да е успял да каже нещо и наклоних главата си на една страна, като чаках отговора му.

146 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 04 Фев 2012, 15:19

Раян Рейнолдс

Погледнах я и попитах:
-Моля?!?! - след което направих една такава.. странна физиономия и повторих:
-Какво искам? - като се сочех с пръст. После преглътнах и допълних:
-В момента искам да се напия в някой бар, но.. - след тези думи я посочих и попитах:
-Ти какво искаш! - и после просто върнах ръката си в джоба:
-Защото аз казах една шега свързана с Питър,а ти ми вдигна трета световна! Не искам да те чукам! Не искам нищо вече! Явно е, че вие имате връзка и.. приятно ви живеене заедно! Аз отивам се напия - и тръгнах отново към вратата

147 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 04 Фев 2012, 15:24

Валъри Питърсън

- Наистина ли това искаш - попитах, като се надявах да се спре - наистина ли искаш да се върна в апартамента си и да остана с Питър. Не обичам такива шеги ... беше грубо от твоя страна, а ти се изплаши и си тръгна, както си тръгваш сега. Ако не ме искаш тук, просто ми кажи и ще си вървя.
Гледах го притеснено като се надявах да не ме изгони, но все пак щях да уважа решението му ... каквото и да беше то.

148 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 04 Фев 2012, 15:27

Раян Рейнолдс

Стоях на вратата и я държах, като казах:
-Важно ли е какво искам? - след което тряснах дъската, която бях отворил преди малко. Тръгнах към нея и когато се доближих просто я тръшнах на леглото. Целунах я страстно и казах:
-ИСКАМ ТЕБ!

149 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 04 Фев 2012, 15:29

Валъри Питърсън

Нямаше нужда от повече думи. Ръцете ми хванаха нежно лицето му, за да не му позволят да се отдръпне от мен. Двамата лежахме на леглото, като той беше над мен и се целувахме нежно. Увих краката си около кръста му и отпуснах главата си назад, като оголих врата си и го оставих уязвим.

150 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 04 Фев 2012, 15:36

Раян Рейнолдс

Започнах да я целувам нежно по вратлето, като стоях надвесен над нея. Ръцете ми нежно я галеха и я хванаха за кръстчето, като и казах:
-И да знаеш, че ще са само целувки и гушкане, за да ти докажа че не искам само секс! - усмихнах се доволно и я преместих нагоре, за да може главата й да е на възглавницата. Продължих да я целувам по вратлето, като нежно обвих ръце около тялото й и я прегърнах.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next