Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 11 от 14]

1 Дървената къщурка на Раян on Вто 24 Яну 2012, 12:52

Раян Рейнолдс

First topic message reminder :

Изглед отпред

Изглед отзад

Вътрешността на къщата
Spoiler:
Хол и кухня

Само кухня

Само хол

Спалня 1

Спалня 2 (Стаята на Мелиса Джоунс)

Спалня 3 (Стаята на Раян)

Мивка- баня

Вана- баня

Гардеробите

Последната промяна е направена от Раян Рейнолдс на Нед 29 Яну 2012, 12:27; мнението е било променяно общо 2 пъти

251 Re: Дървената къщурка на Раян on Чет 09 Фев 2012, 16:14

Валъри Питърсън

- Ужасен си - казах сърдито и останах в същата позиция.
Беше ме раздразнил, но нямаше да ме задоволи .... отпуснах се сърдито на мястото си и започнах да се мърдам нервно, защото не можех да си намеря място. Мразех такива ситуации, а той сякаш ме дразнеше нарочно. Май беше по-добре, да се бях прибрала вече.
- Е ... май е време да си тръгвам - казах нервно, като чаках да стане от мен.

252 Re: Дървената къщурка на Раян on Чет 09 Фев 2012, 17:26

Раян Рейнолдс

Бавно отместих тялото си от нейното, но за да застана лице в лице с нея. Целунах я страстно и казах:
-Да не си помисли, че ще те пусна да си тръгнеш? - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Ще направя всичко, за да си доволна. За сега.. усещам че ще стигнем до съгласие, защото и двамата сме влюбени един в друг, но.. аз повече..

253 Re: Дървената къщурка на Раян on Чет 09 Фев 2012, 17:31

Валъри Питърсън

Чудех се как точно беше определил моите чувства ... не стига, че самата мисъл ме плашеше, а и сега се чувствах притисната. Избутах го грубо от себе си, а той падна по гръб на леглото до мен, като ме изгледа как станах и увих кърпата около тялото си.
- Имам си работа - казах студено и започнах да търся нервно дрехите си, но не ги намирах никъде.
Просто не исках да го оставя да влезе под кожата ми, защото знаех, че рано или късно ще съжалявам за това.

254 Re: Дървената къщурка на Раян on Чет 09 Фев 2012, 18:06

Раян Рейнолдс

Усмихнах се подло и казах:
-Ами.. или ще си тръгнеш чисто гола или.... - след тези думи се изправих бавно на колене и я погледнах с една самодоволна усмивка:
-...или ще изчакаш дрехите ти да изсъхнат. - след тези думи я погледнах и казах:
-Пералнята още не е свършила..

255 Re: Дървената къщурка на Раян on Чет 09 Фев 2012, 18:10

Валъри Питърсън

Погледнах ядосано към него, защото дори не ме беше попитал, дали да сложи дрехите ми за пране ... ама той беше започнал да се разпорежда с всичко и нямаше да се разберем така. Отворих гардероба и облякох една негова тениска. Отворих вратата и без да му казвам каквото и да е било, слязох в хола, взех си една бира и двамата с Бакс се излегнахме на дивана.

256 Re: Дървената къщурка на Раян on Чет 09 Фев 2012, 18:25

Раян Рейнолдс

Обух си едни боксерки, докато чаках пералнята да свърши. Слязох бавно с дрешките й и ги носех на ръце. Поставих ги на домашния ми простир и след като се надвесих на дивана, за да я целуна усетих как получих целувка с език, но не от нея, а от Бакс. Засмях се и казах:
-Явно.. поне един в тази къща ме обича.. - и отидох до хладилника. Отворих го и си извадих една бутилка с вода, като я отворих и бавно отпих от нея, а няколко капки се стекоха по брадичката и тялото ми..

257 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 08:09

Валъри Питърсън

- Явно - казах тихичко и не бях сигурна, дали ме е чул.
Косматкото започна да се търка в мен, а аз оставих бирата си на масата и започнах да го чешкам по вратлето и коремчето, а той направо легна върху мен и се отпусна спокойно.
- Оууу ... тежиш - казах изтормозено и се опитах да го отместя от тялото си.

258 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 09:13

Раян Рейнолдс

Влязох в хола и казах:
-Вал.. искам да ти се реванширам. - след, което преглътнах притеснено и допълних:
-Искам.. такова.. да отидем двамата заедно на празника на Влюбените и.. - след тези думи се усмихнах и попитах:
-Ами.. искам да отида с теб и за да е по-голямо вниманието ми. Искам да е организирано от мен. Така де.. всеки ще има време да се приготви и... искам да ти направя няколко изненади, но.. не съм сигурен дали ти искаш да си с мен... - след тези думи започнах да играя с пръст по капачката на бутилката минерална вода и се чудех какво да кажа..

259 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 09:24

Валъри Питърсън

Седях и гледах съсредоточено телевизора, като дори не му обърнах внимание, но просто защото не знаех какво да кажа. През цялото време мълчах, прехапвах нервно долната си устна и правех същото онова нервно движение с ръцете, каквото правеше и той. Сега се чувствах ужасно, че се бях държала така грубо с него преди малко, но той сякаш ни беше оженил вече. Продължих да зяпам в телевизора, като дори вече не помнех какво гледам, а по мълчанието му разбрах, че трябваше да кажа нещо. Така или иначе, трябваше да се прибера в апартамента си, за да говоря с Питър и просто не знаех как да съчетая нещата.
- Ами ... - започнах да мънкам нервно - мисля ... първо мисля да се прибера и ... след като съм готова ще ти се обадя - казах изключително мило, но и доста притеснено.

260 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 09:41

Раян Рейнолдс

Преглътнах и се усмихнах, като казах:
-Перфектно - след тези думи се почесах по главата и допълних:
-Така де.. искам да подготвя няколко изненади - след тези думи премлясках нервно и допълних:
-Неща, който ще ти харесат.. - след тези думи я погледнах и се доближих. Нахално я целунах и допълних:
-Имам и друга идея. Да гледаме филм и да хапнем, докато ти изсъхнат дрехите и после.. ще се приготвим и.. ще видиш - и се усмихнах доволно.

261 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 13:50

Валъри Питърсън

- Зависи - казах замислено, а след няколко секунди отговорих - кой филм?
Надигнах палаво вежди и се усмихнах широко, като дори се изкикотих тихичко. Май не можех да му се сърдя дълго ... успяваше да ми повлияе положително, без никакви усилия. Придърпах нервно тениската си надолу, като се притесних, защото отдолу все още нямах бельо. Голямата топка косми си легна в краката ми, а Раян сякаш не обърна внимание и това ме зарадва много. Беше ми хубаво да знам, че не мисли само за секс с мен.

262 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:01

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Ами.. може да гледаме Роналд Варварина, за да видиш как се печели сърцето на една красива жена, като теб или... - след тези думи се почесах и попитах:
-Искаш ли да гледаме Марли и аз? - загледах я в очите и седнах на дивана до нея, като Бакстър беше от другата страна.

263 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:05

Валъри Питърсън

- Роналд ... серизно ли? - попитах смеейки се и усетих как главата ми се отпусна на рамото му - предпочитам вротия ... макра, че съм го гледала.
Отпуснах се спокоино, като зачаках да ми пусне нещо, но го бях преклещила в прегръдките си. Нещо напоследък не бях много наред и се чудех, дали е защото ще ми идва или нещо по-странно се случваше с мен ..

264 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:08

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Бакс.. пусни твоя любим филм. - след тези думи Бакстър стана от дивана. Отидо до ДиВиДи-то и извади една кутийка. Нежно със захапка я отвори и извади внимателно диска, като го постави на мястото му. Затвори ДиВиДи-то и пусна филма и притича при нас и се излегна, като муцунката му беше в краката на Вал. Аз се отпуснах, като я оставих да ме гушка и й казах:
-Това е филма, на който двамата плачкаме..

265 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:12

Валъри Питърсън

Седях потресена и гледах какво точно правеше кучето, а Раян ми говореше някакви глупости.
- О ... не, ако възнамеряваш да ми ревеш, аз нямам намерение да гледам. Усмихнах се самодоволно, като той не можеше да ме види, защото бях с гръб към него, но се бях притиснала така към тялото му, че иска или не, му се наложи да ме прегърне.

266 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:24

Раян Рейнолдс

Прегърнах я нежно и казах:
-Бакс.. ела тук - той се покатери върху нас и след като се излегна върху краката и на двама ни се излегна и ни натежа. Усмихнах се доволно и се притиснах в нея, като нежно прокарах ръце към стомахчето й, само защото исках да я гушна. Тогава тя ме ухапа и аз подскочих. Погледнах я в очите и попитах:
-Това защо беше?

267 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:27

Валъри Питърсън

- Защото искам да те изям - казах закачливо и скочих върху него, като отноиво го отхапах по рамото обаче - искам да те схрускам.
Ръцете ми се спуснаха надолу по тялото му, като започнах да го гъделичкам, а той да се изивива в ръцете ми. Беше ми приятно да се забавлявам с него и се надявах да не го издразня по този начин.

268 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:33

Валъри Питърсън

- Защото искам да те изям - казах закачливо и скочих върху него, като отноиво го отхапах по рамото обаче - искам да те схрускам.
Ръцете ми се спуснаха надолу по тялото му, като започнах да го гъделичкам, а той да се изивива в ръцете ми. Беше ми приятно да се забавлявам с него и се надявах да не го издразня по този начин.

269 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:36

Раян Рейнолдс

Изправих се рязко и казах:
-You crazy woman! -с един испански акцент точно като Антонио Бандерас от Котарака в чизми и я погледнах, като попитах:
-Ти сериозно ми? - след това я загледах и видях, че е сериозна. Преглътнах и казах:
-Той Бакстър ме хапе по-леко, бе.... - след тези думи подадох треперещата си ръка, като гледах на страни и казах:
-Долу, момиче.. спокойно.. долу!

270 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:40

Валъри Питърсън

Както си бях седнала, застанах на четири крака, като бях коленичила на дивана и бавно слязох като кученце на пода. Гледах го едновременно умилително и перверзно, а той май не очакваше точно това. Бях на земята ... на четири крака и чаках да ми каже какво да правя или да ме накаже, защото бях много ... МНОГО лошо момиче ...

271 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:44

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и както бях само по боксерки казах:
-Стой долу, Вал. Идвам след секунда - притичах до стаята си и отворих гардероба. Извадих един бял пуловер на черни точки и го навлякох. Притичах обратно при нея и казах:
-И сега.. кученце палаво - видях Бакс, който се надигна и подаде главата си от дивана и след като го посочих казах:
-Не ти, Бакс - след това погледна Вал и й казах:
-Надупи се и чакай да те напляскам!

272 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:49

Валъри Питърсън

Приведох се надолу, като гърдите ми бяха долепени до земята, а дупето ми се виреше някъде на високо, а аз го поклащах палаво, сякаш беше кучешка опашчица.
- Аз бях много ... МНОГО лошо момиченце - казах стенейки и бавно вдигнах поглед, като го погледнах в очите и се усмихнах ехидно - много лошо момиченце ...

273 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 16:59

Раян Рейнолдс

Погледнах я любопитно и казах:
-Ами.. щом си била много.. много... много лошо момиче.. трябва да те накажа, нали? - видях обаче нещо, което не беше много добра идея. Когато Бакс скочи от дивана и се доближи до нея, като започна да я души. Усмихнах се и попитах:
-Е, Вал. Искаш ли да заместя Бакстър? - и я загледах любопитно, като се надявах да го пожелае..

274 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 17:03

Валъри Питърсън

Веднага седнах на дупето си, като сложих край на проучването на кученцето.
- За предпочитание е - казах неловко, като гледах право в очите на косматкото, докато говорех на Раян.
Да ... бях правила секс с животно, но не точно ... така де, Питър беше в животинска форма, но реално погледнато си беше човек и за това беше просто немислимо да оставя кучето да ме души и какво ли още не.

275 Re: Дървената къщурка на Раян on Пет 10 Фев 2012, 17:07

Раян Рейнолдс

Усмихнах се доволно и се приближих до нея. Пуловера ми беше леко дълъг и прикриваше боксерките ми, но когато го повдигнах тя видя колко възбуден бях. Усмихнах се доволно и казах:
-Е.. Вал... понеже си лошо кученце. Искаш ли да оближеш пръчката на.. прошката? - усмихнах се доволно и казах:
-А когато ти простя.. ще можеш да правиш каквото си искаш с мен.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next