Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 12 от 14]

1 Дървената къщурка на Раян on Вто 24 Яну 2012, 12:52

Раян Рейнолдс

First topic message reminder :

Изглед отпред

Изглед отзад

Вътрешността на къщата
Spoiler:
Хол и кухня

Само кухня

Само хол

Спалня 1

Спалня 2 (Стаята на Мелиса Джоунс)

Спалня 3 (Стаята на Раян)

Мивка- баня

Вана- баня

Гардеробите

Последната промяна е направена от Раян Рейнолдс на Нед 29 Яну 2012, 12:27; мнението е било променяно общо 2 пъти

276 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:04

Валъри Питърсън

- Ти си болен - казах смеейки се и се изправих от земята.
Може би бях болна ... или в овулация, защото настроението ми се менеше всяка изминала секунда и просто не можех да разбера какво ми става. Подскачах и си тананиках, като се качвах по стълбите и често се обръщах назад, за да проверя дали Раян ме следва.

277 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:09

Раян Рейнолдс

Усмихнах се доволно и казах на Вал:
-Милото ми то... - след което тя тръгна нагоре по стълбите, аз.. изглеждайки като добро кученце тръгнах след нея, като надничах под тениската ми и се усмихвах доволно. Но след като видях очите й, който ме проверяваха просто не можах да се отделя от тях. Исках тя да се обърне, за да мога да видя очите й.

278 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:13

Валъри Питърсън

Видях, че той изоставаше и дори ме хвана лигнята ...
- Май си прекалено стар за такива игрички.
Изкикотих се сладко и буквално побегнах, като се влязох в спалнята му и се скрих в банята зад вратата. Задържах дъха си, за да не чува нервното ми дишане и станах съвсем тиха, като търпеливо чаках да ме намери и дори бях започнала да се съмнявам в него.

279 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:20

Раян Рейнолдс

Тръгнах да тичам след нея, но тя избяга напред, а аз се спънах в собствените си крака и се приземих на пода. Лежах там и казах:
-Добре съм.. - след което се извъртях по гръб и допълних:
-Ще полежа само за секунда! - след тези думи бавно се изправих и като чудовище от филм на ужасите обикалях. Търсех я, но не можех да я намеря. Движех се бавно и в готовност да нападна плячката си.

280 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:25

Валъри Питърсън

Чух голямото му пребиване, а след това мина няколко пъти покрай банята, но не се сети да влезе вътре, а от това ме изби на смях. Сложих ръката си на устата, за да заглуша кикота си, но бях напълно сигурна, че ме е чул. Притиснах се към стената, като се бях зачервила от смях и неправилно дишане, молейки се да не ме е чул.

281 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:29

Раян Рейнолдс

Тогава тя чу как всичко от другата страна на вратата затихна. Беше пълна тишина и сякаш Раян изчезна, но.. след около минута-две беззвучие се чу едно силно почукване на вратата от кокълчетата на Раян и след като главата му беше залепена до вратата той попитах:
-Мило-о-о. Облечена ли си?

282 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:31

Валъри Питърсън

Настъпи гробна тишина и по цялото ми тяло преминаха зловещи тръпки, а щом чух почукването, изпищях така, сякаш бях видяла призрак, но веднага щом чух великата му реплика, започнах да се кикотя отново.
- Може да се каже - казах нерешително най-накрая и започнах да се оглеждам в голямото огледало в банята.

283 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:35

Раян Рейнолдс

Тогава ръката ми натисна дръжката на банята и казах:
-Приготви се! Влизам... - след тези думи от вратата се показа една плюшена жабка.

Ръката на Раян я държеше и след като я стисна тя каза:
-Обичам те, то-о-о-лкова много! - а след това повтори репликата си. Веднага след жабата се появи главата на Раян, който попита:
-А ти мен? - и поклати жабката, която чакаше отговора й.

284 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:38

Валъри Питърсън

Ахнах и веднага хванах жабчето, като го гушнах и притиснах към тялото си, а то отново каза колко ме обича. Разцелувах го по сладката муцунка, а после устните ми докоснаха и тези на Раян, а точно тогава дойде и трети кандидат за целувка. Бакс седеше между нас и скимтеше, като виреше муцунката си нагоре. Наведох се и го целунах нежно по мокрото носле, но явно целувката му беше прекалено суха ... извади големия си език и го прокара по лицето ми.

285 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:45

Раян Рейнолдс

Засмях се и казах:
-Бакс.. ако не си ти да... се навреш, където не ти е работа.. няма кой друг да е. - след тези думи погледнах Вал и попитах:
-Е Принцесо Валъри? Искате ли вашия жабок.. ами.. да ви заведе на бала за Свети Валентин или искате да ви организира нещо по-специално и... да е само между вас.. тримата - след тези думи посочиг жабата и целунах Валъри, като и обясних:
-Броя и него.. - после посочих Бакс и допълних:
-Грешка.. четирима!

286 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:53

Валъри Питърсън

- Чакай, чакай - казах премигайки и размахах ръце - обърка ме. Мислях, че ти искаш да ме заведеш на бала ... но ако предпочиташ, ще си останем четиримата тук.
Определено исха да отида на бала, но след онази излъгация на предния бал, не исках да ходя на подобни места с него. Страхувах се, че винаги може да стане по-зле.

287 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 18:55

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Добре.. решено е.. - след тези думи поставих пръста си на устните й и й казах:
-Ще те заведа на бала, ще си прекараме прекрасно и няма да мислим за.. караници.. дори ще покажем на другите, колко сме весели, а след това.. - доближих устните си до пръста ми и допълних:
-Ще направя всичко възможно, за да запомниш този Свети Валентин - и махнах пръста си, като последва една нежна целувка.

288 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 19:01

Валъри Питърсън

Отдръпнах се рязко и го погледнах сърдито и съмнително.
- Пак ли четеш мислите ми - казах намръщено и се надявах, дори и да го прави, поне да не ме лъже, макар че знаеше колко много ме дразни това.
А и така или иначе, щях да разбера, ако ме лъжеше ... рано или късно.

289 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 19:03

Раян Рейнолдс

-Не-е-е. - отговорих аз:
-Искаш просто.. да имаме една незабравима вечер заедно.. Така де.. искам това да ни е първата, а не да се караме за глупости. Просто.. искам да избереш..с кого искаш да прекараш ноща и.. - след тези думи преглътнах и попитах:
-Искаш ли да си с мен на Свети Валентин? - след тези думи усетих кучешки език по пръстите си и направих една физиономия, в която завъртях очите си и отговорих:
-Добре.. с нас на Свети Валентин..

290 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 19:10

Валъри Питърсън

Изкикотих се и увих ръцете си около врата на Раян, като се надигнах на пръсти и го целунах нежно, а после погледнах Бакс.
- Съжалявам сладур, но едва ли би издържал повече от 2 минути в костюм - след което се обърнах към Раян, като на лицето си имах онази нежна детска усмивка - с удоволствие бих прекарала една прекрасна вечер с теб.

291 Re: Дървената къщурка на Раян on Съб 11 Фев 2012, 19:19

Раян Рейнолдс

Усмихнах се доволно и казах:
-Ами.. така... предлагам да си изберем облекла и... абе.. работи.. и.. кажи ми.. любимия ти цвят и как ще си облечена, за да си личи, че сме двойка и да си ходим - след тези думи се почесах и казах:
-Ох.. притеснявам се. Искам да направя тази вечер наистина специална за теб - и се видя излъчването ми на това, колко желая тя да е доволна..

292 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 12 Фев 2012, 12:33

Валъри Питърсън

Облещих се и започнах да се чудя, кога точно се беше трансформирал в този гей. Закикотих се и продължих да го слуша, но накрая го погледнах сериозно с една притеснителна усмивка.
- Значи ... вече сме двойка?
Всъщност не намирах нищо лошо в това. Той беше страхотен мъж, какъвто заслужавах и май трябваше да се възползвам от това.

293 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 12 Фев 2012, 12:35

Раян Рейнолдс

Прокарах ръка по лицето й и вплетох пръсти в косата й, като казах:
-Ами.. да...аз искам да сме двойка и щом ти искаш.. така де.. ако искаш и... аз съм сигурен, че ще се получи просто.. знам, че.. наистина го искам и.. - след тези думи преглътнах. Целунах я нежно и с ръце придържах лицето й, за да не се отделя от мен и допълних:
-Искам да сме двойка!

294 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 12 Фев 2012, 12:40

Валъри Питърсън

Изчервих се, защото думите му бяха много нежни и мили, а той беше толкова сладък, като пелтечеше така. Ръцете му все още бяха на лицето ми, когато се надигнах леко на пръсти, за да може устните ми да стигнат неговите. Докоснах ги нежно и продължително, като затворих очите си и усетих как нещо запърха в коремчето ми ... опа, не бяха пеперудки ... бях гладна и то просто започна да къркори.

295 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 12 Фев 2012, 12:42

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Я виж ти... кученцето ми е гладно - ръцете ми се спуснаха по дупето й и я хванаха нежно, като я повдигнаха и тръгнахме по стъпалата. Клатех се и се подпирах, за да не се пребия, а накрая стигнах и до кухнята. Поставих Валъри на кухненския плот, като дупето и нежно се облегна и казах:
-Да видим.. Какво ти се хапва? Искаш ли да сготвим нещо двамата? - и я гледах с едни мили очички, докато слагах една престилка, а отдолу бях гол..

296 Re: Дървената къщурка на Раян on Нед 12 Фев 2012, 13:07

Валъри Питърсън

Усмихнах се широко и поклатих отрицателно глава.
- Предпочитам ти да ми сготвиш, а аз да седя и да мързелувам - казах широко усмихната, но когато той ми обърна гръб, добавих нещо - но ... няма да е зле, ако си сложиш поне бельо.
Имаше страхотен задник, но все пак щеше да ми готви .... предпочитах да носи дрехи, но и едни боксерки щяха да свършат работа.

297 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:08

Раян Рейнолдс

Погледнах я и казах:
-Ами... такова... - след тези думи се пляснах по дупето и казах:
-Предпочитам да ми гледаш дупето, но... - след тези думи притичах до стаята и си сложих едни боксерки. Слязох бавно и след като се обърнах с гръб към нея направих една физиономия, която беше свити устни и казах:
-Сега как съм - и след като се надупих на дупето ми пишеше:
-Spank me!

298 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:17

Валъри Питърсън

Засмях се поклатих невярващо глава.
- Можеш да убиеш апетита на някой - казах смеейки се, но все още бях гладна.
Малкия косматко дойде и започна да ближе краката ми, които бяха почти на пода, а това ме разгъделичка. Смеех се, но най-накрая не издържах и ги качих на плота, като ги свих в колената и ги прегърнах.

299 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:20

Раян Рейнолдс

Погледнах Вал и се доближих, като казах:
-И така.. ще ти направя.. - усмихнах се подло и казах:
-Няма да ти кажа.. - извадих брашно, тесто, наливах вода в чаши. Месех нещо, но не се знаеше какво, защото имаше доста продукти. Яйца и сиренце... какво ли и бях замислил. Лесно щеше да се досете, докато правех топчетата за блатовете. Погледнах я и оставих тестото да втаса, като попитах:
-Искаш ли да.. абе какво те питам - отворих отново хладилника и извадих млекце, за да.. направя айрян.

300 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:31

Валъри Питърсън

Седях и гледах с отворена уста, защото това, което правеше той, беше непосилно за мен. Дори не можех да се досетя какво точно ми правеше ... освен айряна, което ме накара отново да избухна в смях и чак тогава усетих, че Бакс се беше изправил и подпрял на плота, като отново ближеше краката ми.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next