Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 13 от 14]

1 Дървената къщурка на Раян on Вто 24 Яну 2012, 12:52

Раян Рейнолдс

First topic message reminder :

Изглед отпред

Изглед отзад

Вътрешността на къщата
Spoiler:
Хол и кухня

Само кухня

Само хол

Спалня 1

Спалня 2 (Стаята на Мелиса Джоунс)

Спалня 3 (Стаята на Раян)

Мивка- баня

Вана- баня

Гардеробите

Последната промяна е направена от Раян Рейнолдс на Нед 29 Яну 2012, 12:27; мнението е било променяно общо 2 пъти

301 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:34

Раян Рейнолдс

Погледнах Бакс и му казах:
-Ако не искаш да вечеряме кучешки пържоли. Спри да се лигавиш! - той ме погледна и започна да ближе мойте крака, като му казах:
-Така е по-добре.. - след каната пълна с бялата солена течност взех тестото и започнах да разгъвам листи, който намазвах с олио и поръсвах със смеска от яйца и сирене. Тавата беше готова и сложихме ястието в печката. Усмихнах се и казах:
-Още малко и... ще закусваме!

302 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:42

Валъри Питърсън

Погледнах към тавата и големите ми зелени очи станаха още по-големи. Не след дълго започна да ухае много приятно, а коремчето ми продължи да издава тъжни звуци, с което ми намекваше, че не се грижа за него.
- Закускааа? - попитах учудено и се усмихнах - миличък ... навън е тъмно.

303 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:48

Раян Рейнолдс

Доближих се и я целунах нежно, като казах:
-Добре... вечкуска? - след това се засмях и допълних:
-Съкратено от вечеря закуска? - и целунах нослето й. Погледнах я и казах:
-Има около половин час, докато стане готова... какво ти се прави?

304 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:52

Валъри Питърсън

- Ами ... - зачудих се и накрая възкликнах - имаш ли Монопол.
Беше пълна идиотщина да изръся това, но просто ми се играеше някаква подобна игра. Никога не бях играла, защото когато бях дете нямаше такива неща, а не беше присъщо за една дама като мен, да се занимава с подобни глупости, но любопитството ми все още не беше задоволено.

305 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 12:59

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и казах:
-Имам по-добра идея - притичах до стаята и се върнах с една кутия на която пишеше "Играта Живот" Ухилих се доволно и хванах Вал на ръце, като захвърлих кутията на масата. Започнахме да я нареждаме и най-хубавото беше, че и Бакстър щеше да се вклюби, защото не ядеше пионките...

306 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:06

Валъри Питърсън

Изписках въодушевено и започнах да помагам на Раян, докато четях упътването. Седнах на един висок стол и се вгледах в книжката, а когато всичко беше готово, се усмихнах широко и погледнах Раян с онзи детски благодарен поглед.
- Правиш ме ужасно щастлива - прошепнах и той забеляза, как очичките ми се насълзиха леко.

307 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:09

Раян Рейнолдс

-Оу-у-у. - отговорих аз. Ръката ми се протегна, за да погали нежно бузката й със върна на пръстите. Усмихнах се и казах:
-Аз желая да те правя най-щастливата! - след тези думи се изправих, за да се надвеся над масата и да я целуна, а Бакс изръмжа за начало на играта. Усмихнах се и подредих пионките. Погледнах я и казах:
-Начало.. - завъртяхме и почнахме игра, като кой да е първи и кариери..

308 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:14

Валъри Питърсън

Играта вървеше страхотно и бях сигурна, че ще ме погълне напълно, но не можех да спра да гледам към печката. От там се носеше божествено ухание, а коремчето ми ставаше все по-шумно и дори се бях изчервила, защото вече ме хвана срам от тези силни звуци, които издаваше.
- Иееееи - извиках шумно и погледнах отчаяната физиономия на Раян, защото за хиляден път падах на училище.

309 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:23

Раян Рейнолдс

Засмях се и казах:
-Добре де.. добре.. ето ти заплатата! - след тези думи се изправих и казах:
-Секунда.. - изтичах до печката и от там извадих... Баница. Нарязах няколко парчета и дори едно за бакс и след това.. сервирах, като седнах срещу Вал и се надявах да продължим играта..

310 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:34

Валъри Питърсън

Усетих как устата ми започна да се пълни с топла слюнка, а веднага щом чинията беше пред мен, хванах парчето и отхапах, като изстенах. Беше ужасно вкусно ... и мазно. Явно щяхме да спрем малко играта, защото парите щяха да заприличат на баничката в ръцете ми.

311 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:38

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и аз започнах да се храня, като казах:
-М-м-м. Добра е - след тези думи продължих да се храня, като не отлепях поглед от Вал и й казах:
-Много си сладка... знаеш ли.. искам да те питам нещо. - след като преглътнах допълних:
-Искам да изпълня някоя твоя мечта, така че.. какво искаш за Вечеря?

312 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:46

Валъри Питърсън

- Да спреш да ме тъпчеш - казах с пълна уста и се усмихнах - все пак е вечер и ще приема това за вечеря.
Обърсах устата си с опакито на ръката и осъзнах, че цялата бях мазна. Усмихнах се неловко и се изчервих от притеснение, защото приличах на някакво прасенце.

313 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 13:53

Раян Рейнолдс

Изправих се и я цунках, като казах:
-Ти си НЕВЕРОЯТНО СЛАДКА! - след тези думи избърсах ръцете си в престилката и я свалих, като я сложих за пране. Изчистих масата от чинийте и загънах баницата с една НАЙЛОНКА! След тези действия се върнах при Вал и попитах:
-Е? Какво ти се прави?

314 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 14:01

Валъри Питърсън

- Може да продължим - казах усмихната, като надигнах бързо вежди и кимнах към играта.
Преди да ми отговори станах, за да отида до мивката и да се измия, защото цялата бях мазна. Оправих се и след малко се върнах на масата, но преди да седна, прегърнах Раян през кръста и притиснах тялото си към неговото, като погледнах леко нагоре, защото беше малко по-високичък от мен и ми се налагаше да гледам нагоре, за да виждам очите му, когато бяхме така прилепени един до друг.

315 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 14:03

Раян Рейнолдс

Целунах я по челцето и й казах:
-Сладура но моя, сладкиш мой.. не знаеш колко много.. много те обичкам - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Секунда.. - прегърнах я, като я притиснах нежно към себе си и я гледах в очите:
-Така.. нека постоим така, защото усещането е леген.... изчакай.. - замълчах за секунда:
-...дарно.. какво мислиш?

316 Re: Дървената къщурка на Раян on Пон 13 Фев 2012, 14:11

Валъри Питърсън

- Мисля, че се превръщаш в гей - отговорих искрено и се усмихнах, за да облекча нещата, но той наистина се разнежваше много, а това дори си ме плашеше малко,
Чудех се как точно да му кажа, че ако иска да потръгне между нас, трябва да спре да ме плаши. Или ме задушаваше от любов, или просто ме оставяше сама. Имах нужда от нещо нормално и той щеше да трябва да се научи да се движи по средата ... поне в началото.

317 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 01:52

Раян Рейнолдс

Погледнах я, като повдигнах едната си вежда и казах:
-Така ли? А... какво ще каже.... да ти докажа, че не съм гей? - след тези думи я загледах предизвикателно и допълних:
-Така де... аз вече съм ти доказал! - след като казах финалното си изречение загледах играта и попитах:
-Играта живот или създаване на живот?

318 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 02:48

Валъри Питърсън

Усмихнах се широко и се отдръпнах с голямо нежелание от него.
- Играта!
Ако продължаваше да ме тъпче така, щях да стана слонче, но ако продължавахме с този секс ... нямаше да остане нищо от мен. Трябваше да започна да мисля за здравето си, а и трябваше да започна да го укротявам.

319 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 06:07

Раян Рейнолдс

Засмях се и казах:
-Сетих се... какво ще кажеш да правим деца в играта! - след тези думи седнах на мястото си и врътнах ролетката надявайки се да ми се падне нещо, което ще е интересно. След като продължихме играта изведнъж попитах Валъри:
-Ако искаш деца? Какви ще искаш да са и колко?

320 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 08:29

Валъри Питърсън

Ооо не, пак започваше със сериозните въпроси и щях да го убия. Дори само като въпрос не исках да му отговарям, но не желаех да бъда неучтива.
- Не съм сигурна, че искам - казах спокойно и продължих да гледам в играта, защото нямах желание да погледна разочарования му поглед.
В повечето случаи, когато излизах с някой мъж и той ми зададеше този въпрос ... е, те поне изчакваха да мине година, се мръщиха изключително много на отговора ми и след този въпрос започваха да ми задават нови и нови, като се надяваха да ме разубедят.

321 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 11:08

Раян Рейнолдс

-Яко - отговорих аз, като изглеждах разсеян от играта, а след това я погледнах и попитах:
-Как се виждаш в бъдещето? Имам впредвид.. какво би работила, би ли имала съпруг и какво искаш да притежаваш? - след тези думи се почесах и допълних:
-Така де... само питам... искам да те опозная и да разбера мечтите ти.. ако искаш и ти питай!

322 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 11:17

Валъри Питърсън

Надигнах едната си вежда и го погледнах учудено. Не беше ли женския биологичен часовник, който караше жените да се държат по този начин ... Реших обаче да му угодя и се замислих. Хммм какво точно исках от живота?
- Ами ... - казах разсеяно и продължих с играта, като не го гледах в очите - брака е просто формалност ... според мен е безсмислен. Щом обичаш някого, какво значение има дали ще се ожените?

323 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 11:18

Раян Рейнолдс

Посочих я с пръст и казах:
-Точно така! - след което се почесах и допълних:
-Аз примерно в момента мисля да си намеря някоя евтина къща на плажа, да си имам момиче, което обичам и да си живеем заедно, а в гаража ми да се крие истинската любов. Един Додж Чалънджър и един Харли Дейвидсън... на който ще я повозя.. как мислиш?

324 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 11:21

Валъри Питърсън

- Истинската любов??? ... А жената какво е?
Вече нямаше как да не го погледна в очите. Не харесвах мъже, които слагаха колата си пред жената .... така де, като я обичаха повече, да си бъдат с колата, за какво им е жена. Седях и го гледах втренчено, като чаках да видя дали отговора му ще се промени.

325 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 13:38

Раян Рейнолдс

Погледнах я и казах:
-Определено, може би! - след което със сериозен тон и увереност продължих:
-Виж, не че харесвам колата си повече от жените просто.. аз имам странни мечти и принципи. Никоя няма да иска да е с мен в брак и т.н. - след тези думи я посочих и казах:
-Да вземем теб за пример. Ти не желаеш деца, обичаш да си отворена и купоните.. така че... няма смисъл аз да искам да те обвързвам със себе си. Ако сме... гаджета ще е друго нещо, но... след време ще ни писне един от друг и.. абе разбираш ме, нали?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next