Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 14 от 14]

1 Дървената къщурка на Раян on Вто 24 Яну 2012, 12:52

Раян Рейнолдс

First topic message reminder :

Изглед отпред

Изглед отзад

Вътрешността на къщата
Spoiler:
Хол и кухня

Само кухня

Само хол

Спалня 1

Спалня 2 (Стаята на Мелиса Джоунс)

Спалня 3 (Стаята на Раян)

Мивка- баня

Вана- баня

Гардеробите

Последната промяна е направена от Раян Рейнолдс на Нед 29 Яну 2012, 12:27; мнението е било променяно общо 2 пъти

326 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 13:43

Валъри Питърсън

Пффф ... очевидно днес беше в цикъл. Първо ми каза, че иска връзка с мен, а сега ми обясняваше как няма смисъл да сме заедно, защото ще си писнем много скоро. Рядко се обвързвах, камо ли пък толкова скоро, защото гледам да не се поддавам много на чувствата си, а той сега ме караше да съжалявам. Не знаех, дали аз съм много притенциозна или той наистина не знае какво иска, но нямаше да се получи точно така.
- Тогава да си ходя още от сега ако искаш? - попитах със сериозен тон и зачаках търпеливо отговора му.

327 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 13:55

Раян Рейнолдс

Погледнах я и казах:
-Ми.. не те спирам да си ходиш. Просто ти казах, че ти няма да имаш желание да си с мен, а ако ти предложа връзка от рано и знам, че ще изглежда, че те задушавам, но аз не желая това и.. ох.. не знам! - след тези думи я загледах право в очите и допълних:
-Просто не искам да се чувстваш.. не на място. Искам да си щастлива.. това е!

328 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 13:58

Валъри Питърсън

- Спри да мислиш вместо мен - казах троснато и се изправих от стола - не съм малка ... мисля, че живях достатъчно години, за да мога сама да реша кога да съм с някой човек, но ти непрекъснато ме караш да съжалявам за всяко мое решение, независимо дали те отблъсквам или се обвързвам с теб. Мисля, че е време да решиш какво искаш ти, а това какво чувствам аз, остави на мен.
Обърнах се ядосано и тръгнах към спалнята, като се надявах дрехите ми да са изсъхнали, защото започвах да се чувствам все по-зле.

329 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 14:14

Раян Рейнолдс

Вдигнах рамене и казах:
-Аз просто.. не мисля вместо теб.... или.. оф.. объркващо е! - след тези думи я погледнах как тръгна към спалнята и реших просто да си замълча, но не можех. Тялото ми действаше. Изправих се и тръгнах след нея и още преди да е направила и крачка към спалнята, която беше на същия етаж, защото нямах втори я хванах за ръката и я притиснах към стената. Целунах я със страст и допълних:
-Обичам те! - което беше начало на съвсем друго изречение от съвсем друг контекст.

330 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 14:19

Валъри Питърсън

Погледа ми се премрежи, но не беше от сълзи, а от напираща страст. За момент забравих всичко, което си бяхме казали преди малко, нежно сложих ръката си зад врата му и го придърпах към мен, за да го целуна отново ... и отново.
- Тогава ме остави и аз да ти го кажа - казах притеснено накрая, когато го пуснах и го погледнах в красивите очи, но това няма да стена веднага ... дай ми малко време и пространство.

331 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 14 Фев 2012, 23:09

Раян Рейнолдс

Кимнах одобрително и отпуснах захвата си. Бавно се отместих от нея и казах:
-Няма проблем.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Точно за това ти говорех, че не искам да избързвам с теб. Искам да е бавно и премислено.. да знаеш, че вземаш правилното решение, както и аз да го знам - след тези думи преглътнах и казах:
-Имам нужда от бира - тръгнах към хладилника и попитах:
-А ти?

332 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 03:22

Валъри Питърсън

- Имам нужда от дрехи - провикнах се аз и продължих към спалнята.
Влязох в спалнята и се надявах дрехите ми вече да са сухи, защото трябваше да се прибера и най-накрая да оправя нещата между мен и Питър, защото вече отлагах прекалено много. Все пак още не знаех как ще реагира Раян, защото нямах намерение да казвам на Питър да се изнася ... беше ми добре с него,а и бях свикнала ... може би щяхме да бъдем само приятели и съквартиранти.

333 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 03:56

Раян Рейнолдс

Извадих две бири от хладилника и ги отворих. Отпих от едната и тръгнах към спалнята, като казах:
-Твоите са на парното и трябва да са изсъхнали - след тези думи се доближих до нея и я видях да ги проверява, дали са сухи. Подадох и бутилката и казах:
-Заповядай..

334 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 06:29

Валъри Питърсън

- Мерси - казах механично, като взех бутилката, но не го погледнах.
Дрехите ми бяха вече сухи, затова ги метнах на леглото и отпих от бирата си, като я върнах в ръцете му, за да се облека. Хванах тениската му отдолу и дръпнах нагоре, като му открих гледката на голото си тяло. Отдавна бях спряла да се чувствам неудобно, затова спокойно се съблякох и започнах да търся бельото си.

335 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 06:58

Раян Рейнолдс

Взех бирата от ръката й, докато отпивах от моята. След това оставих нейната на шкафчето и видях, че търси бельото си, което беше още на радиатора. Хванах до с пръст и й го подадох, като казах:
-Заповядай - и след това я загледах, за да видя дали ще ми благодари отново и ще ме игнорира..

336 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 07:13

Валъри Питърсън

Взех бикините си от него и го погледнах в лицето, като му се усмихнах миличко.
- Мерси - казах тихичко и се надигнах на пръсти, за да го целуна нежно.
Облякох се доста бързо и се приготвих да си тръгна, като си извадих телефона, за да си повикам такси. Дори не знаех дали Раян има кола, защото не беше карал никъде.

337 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 08:46

Раян Рейнолдс

Усмихнах се и попитах:
-Искаш ли да те закарам? - след това се почесах и казах:
-Нямам кола... друго е.. - след тези думи я хванах за ръка и казах:
-Ела.. ще те изненадам - и доволно тръгнах към изхода на къщата ми, но се сетих, че съм само по престилка. Върнах се и казах:
-Секунда да се облека - сложих си едни дънки, тениска, кожено яке и маратонки, а след това притичах пак при вал и като излязохме от къщата и показах какво се крие в малкото ми гаражче

338 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 10:22

Валъри Питърсън

- Ооо ... няма да се кача на това - казах решително и започнах да отстъпвам назад, като не откъсвах поглед от него, а в очите ми се четеше страх.
Не исках да си призная пред Раян, но наистина нямаше никакъв начин да ме закара на това чудо, защото ме побиваха тръпки. Принципно не се страхувах от подобни глупости, но в момента усетих как кожата на тялото ми настръхна и ми казваше "викни си такси".

339 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:01

Раян Рейнолдс

Вдигнах рамене и казах:
-Няма и да те карам да го правиш - след това видях телефона в ръцете й, който звънеше. Явно беше призвъняла на такси. Взех го и вдигнах, като казах адреса, а те ми съобщиха, че до 3 минути е тук. Усмихнах се и й подадох телефона, като допълних:
-Е. Явно си намери превоз - и се засмях..

340 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:11

Валъри Питърсън

Не бях експерт, но той май ми се нацупи. Как точно трябваше да му обясня, че просто ме е страх да се возя на това. Присвих устни, защото не исках да го обидя и просто влязох в къщата, като седнах на дивана и зачаках таксито си. Чудех се дали да го поканя, но все пак главната ми цел беше да говоря с Питър насаме, затова май беше по-добре Раян да си остане тук, докато изясним нещата, пък и все пак ми беше обещал вечеря ... щях да го видя довечера.

341 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:23

Раян Рейнолдс

Влязох след нея и нежно започнах да разтривам рамената й, като казах:
-Виж.. не ти се сърдя, а трябва да ти призная нещо -доближих се и й подшушнах:
-И мен ме е страх да се кача на това.. - след тези думи преминах от другата страна на дивана и седнах на масата срещу нея, като продължих:
-Не съм карал кола от гимназията, а гаража ми е пълен с мотори. Катастрофирвал съм хиляди пъти и винаги ме е страх да се кача, но винаги го правя..

342 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:29

Валъри Питърсън

Отворих широко уста и изглеждаше така, сякаш ще му се накарам, а аз избухнах в смях.
- Е така определено не ме убеди да се кача при теб - казах смеейки се, като не бях сигурна, дали ме разбира напълно - предпочитам пеша да си вървя, отколкото да се кача при теб, след като така добре ми обясни, колко пъти си катастрофирал.

343 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:42

Раян Рейнолдс

Засмях се и казах:
-Най-накрая някой да ме разбере - след което я посочих с ръце, който длани бяха разтворени, все едно и се молех и допълних:
-Кажи ми, че те е страх от превозни средства.. аз си имам мото! - след тези думи направих сериозна физиономия и казах:
-Не мога да спра да убивам деца!

344 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:47

Валъри Питърсън

Засмях се силно, защото бях напълно сигурна, че се шегува и го ударих леко по гърдите, като чаках да видя онази страхотна усмивка, която разтапя сърцето ми, все едно беше направено от шоколад, но перфектния ни момент беше прекъснат от клаксона на автомобил. Погледнах навън и видях таксито, като се обърнах отново към Раян.
- Ами ... аз такова - казах нервно и кимнах към вратата.

345 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:53

Раян Рейнолдс

Усмивката ми, която беше широко показана на лицето изчезна и казах:
-Да знам.. - кимнах и казах:
-Тръгвай! - след тези думи се изправих и допълних:
-А убиеца на децата ще те изпрати - бавно тръгнахме към вратата и аз притичах, за да и отворя, а след това да отворя и таксито. Преди да влезе я целунах и попитах:
-Ще се видим довечера, нали?

346 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 11:55

Валъри Питърсън

Оставих чантата си на седалката, за да освободя ръцете си. Увих ги около врата му и го придърпах към себе си, като го целунах страстно.
- Ако дойдеш да ме вземеш ... - казах закачливо и влязох в таксито. То потегли към вкъщи, а аз започнах да си правя планове какво точно да облека, дали да съм с рокля и какво ли още не.

347 Re: Дървената къщурка на Раян on Сря 15 Фев 2012, 12:12

Раян Рейнолдс

След като таксито се скри зад ъгъла аз се затичах, като размятах ръцете си. Влязох с гръм и трясък и си поръчах автомобил, а след това започнах да глася различни работи. Резервация в ресторант, облеклото ми, къпах се наново и какво ли още не. Щях да направя вечерта върховна.

348 Re: Дървената къщурка на Раян on Чет 16 Фев 2012, 08:08

Раян Рейнолдс

Облякох се с костюм. Взех балон във форма на сърце и миришех на един хубав душ гел, защото преди секунда бях излязъл от банята. Изтичах от къщата и видях бебчето ми. Dodge Challenger. Оранжъв. Качих се в него и потеглих, като превъртях гуми и се надявах да стигна на време!

349 Re: Дървената къщурка на Раян on Вто 21 Фев 2012, 13:14

Раян Рейнолдс

Спрях колата пред къщата. Заключих я и с доволна стъпка вървях към входната врата. Дори направих няколко жеста на радост и понеже си живеех на далече от града изпищях:
-Обичам Валъри Питърсън и днес имах страхотна вечер с нея.. - след тези думи просто си отключих. Влязох, събух се и легнах на дивана. Пуснах телевизора и се отпуснах, за да заспивам..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14