Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 6]

1 Имението на Шарън и Анабел. on Пон 30 Яну 2012, 12:28

Шарън Джени ден Адел

126 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 07:53

Deadpool

-Ами да де. Честно и аз нямам търпение да дойде коледа. Чудя се ...

Алекс си представи една доста мръснишка сценка,а след това продължи:

-Ако нещо около 40см влезе в ануса ти какво ли ще направиш. Доста интересно...хмм

127 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 07:59

Анабел Фокс

Ако можех,щях да падна,но си бях седнала удобно.
-Ама ти сериозно ли ? Ако нещо влезе където и да е в мен,без мое позволение,в следващия момент щеше да го няма и собственикът му няма да е никак доволен.-повдигнах небрежно рамене,чудейки се как на Алекс му идват такива идеи,при положение ,че оригиналната тема беше Коледа. Поклатих глава и си казах "Мъже".

128 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:03

Deadpool

Алекс се усмихна злобничко,а след това си вдигна ръката и около нея се появи онази черна енергия,а след това каза:

-Абе ако питаш мен най - добре да пробваме какво ще стане ако стане това нещо,а? Винаги е по - добре да се пробва от колкото да е просто на приказки

След това Алекс се засмя дебилно.

129 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:08

Анабел Фокс

След като видях какво направи,просто казах:
-Абе ако питаш мен,айде да не пробваме. Не си падам по експериментите.-поклатих глава,неотделяйки поглед от ръката му. Закия знаеше ли за тези негови наклонности?
-Най-добре да останем в недоумение. Любопитството убива. -кимнях няколко пъти,сякаш ,за да потвърдя.
-Стига,Алекс..-засмях се конфузно,леко бутвайки го по рамото.

130 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:14

Deadpool

Върху пръстите на Алекс се появиха едни не много дълги пипалца,а след това погледна Анабел със злобна усмивчица и каза:

-Е все пак не съм те питам заради това просто не изразявам мнението си когато не си подготвена.

След това се засмя.

131 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:35

Анабел Фокс

Изсмях се неистово. Ама той честно ли? Вече започвах да се чудя дали това не ставаше в главата ми..Но не,аз нямаше как да си мисля такива работи. По-скоро това ставаше в неговата глава,а аз съм развила някаква нова способност. Не,едва ли.
-Ъм,Алекс,мисля,че забравяш с кого говориш..Аз не съм някоя..от добрите или компанъонка от улицата...-наклоних глава на една страна и присвих очи. Неее,трябваше да се шегува... Въпреки всичко си стоях в готовност ако реши да направи каквото и да е.

ПС-....

132 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:39

Deadpool

Алекс си надигна едната вежда,а след това ръката му отново стана нормално.Той я бутна така,че да легне на масата,а след това се наведе над нея и каза:

-Да ти прилича на шега? Напълно съм сериозен ангелче!

Зави Алекс като все още си се беше надвесил над нея.

133 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:47

Анабел Фокс

Когато ме бутна така,че да легна и застана над мен вече си мислех,че е сериозен.
-Ъм,да. Прилича ми на шега. Шега,която не ми е забавна. Затова..престани.- поклатих глава и го бутнах с двете си ръце така,че да не се намира над мен. Вече сериозно взех да се притеснявам,че не се шегува.
-Не е забавно...-повторих отново ,като се намръщих..

134 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:49

Deadpool

Алекс се усмихна и понеже беше настоятелен той отново се надвеси над нея и я загледа "влюбено",а след това съвсем леко мина една тънка усмивка през лицето му почти не забележима.Въпреки това той седеше и я гледаше.Разбира се,че това беше просто шега,но не искаше все още да се издава,заради това той съвсем леко си блъсна ръката по тялото на Анабел.

135 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 08:59

Анабел Фокс

Той отново се озова над мен,като започна да ме гледа. Странно. Честно казано,аз никога не съм виждала някой да ме гледа така,така че повече го наблюдавах,отколкото реагирах. Той плъзна ръката си по тялото ми,а аз на свой ред хванах ръката му,която ме докосваше с думите:
-Алекс,не прекалявай.-бях напълно сериозна. Не отделях поглед от неговия,гледах го по-скоро изпитателно,отколкото уплашено,опитвах се да разбера какво си мисли.

136 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 09:02

Deadpool

Да,но Алекс не си мислеше в момента за абсолютно нищо.Просто действаше.Той обичаше да се шегува така с женските създания.

-Защо? Ще е забавно

След тези думи той размърда пръстите си на ръката която все още върху нея и която тя беше хванала преди няколко секунди.

137 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 09:18

Анабел Фокс

-Не,няма да е забавно.-Поклатих глава и го стиснах по-силно за ръката,която беше на мен. Ей,мъжете от дума не разбираха. Не всяко "Не" на жената означаваше "Да". Или бях единствената,която казваше думите с конкретното им значение. Опитах се да надигна кракът си така,че да го сритам и да се махне от мен.

138 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Съб 24 Ное 2012, 09:21

Deadpool

Алекс се усмихна,а след това се доближи до Анабел,а след това и тегли една стабилна целувка с език и се отдръпна.Той скокна от масата,а след това леко се облиза и каза:

-Е аз се чупя от тук.Нещо вече не ме кефи това място.

След тези думи той просто изчезна.

139 Re: Имението на Шарън и Анабел. on Нед 25 Ное 2012, 06:40

Анабел Фокс

След всичко ,просто станах от билярдната маса,сритах я,след това ми се наложи да я побутна на мястото и, и си пуснах музика.
Надявах се съседите да не ми направят проблем за нея,защото ми писна да се карам с тях. След това пред полезрението ми се мярна падналият ми ластик,отново си вързах косата и реших да изляза навън. След час търсене къде си сритах обувките ги намерих под дивана. Излязох навън и тръгнах нанякъде.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6