Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Къщата на Адриана. on Нед 12 Фев 2012, 13:06

Адриана.

Когато станах на деветнайсет родителите ми ме пратиха да живея сама в Мистик Таун. Така и стана. Това е къщата в която живея сам сама и която баща ми ми я е купил.

спалнята:

кухнята:

гостната:

тоалетната;

банята:

гардероба:

2 Re: Къщата на Адриана. on Вто 14 Фев 2012, 14:16

Деница

Ади ме развеждаше из кухнята, като ми показваше къде са подправките и продуктите. Аз мълчаливо я следвах и кимах когано имаше нужда. Обиколката най-накрая приключи и Адриана ме попита:
- Запомни ли?
- Да, мисля че ще се оправя. - отговорих като наум изброявах коя подправка къде е скрита.
- Да започваме тогава. - предложи ми Ади.
- А какво ще готвим? - попитах я отново.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

3 Re: Къщата на Адриана. on Сря 15 Фев 2012, 01:56

Адриана.

-Еми...-зачуди се Адриана и изтича до нейната стая да си вземе листчето с нещата които ще готвят, след няколко секънди тя се върна.
-Ще започнем със салатите.-продължи Ади отново погледна Денито в очите и се разсмя. Момичетата започнаха да правят салати, Адриана изреди какви ще са те и не след дълго те бяха готови. Следващото което ще готвя Адриана щеше да го каже но тя първо отиде и посоли салатите с сол, олио и всякакви подправки за която салата е ножно.
-А сега какво ще готвим. Ти измисли нещо.Аз в този списък сам написала неща които не знам даже как се правят. Хайде ти кажи какво да правим сега.-каза Адриана като си почеса леко главата...

4 Re: Къщата на Адриана. on Сря 15 Фев 2012, 13:19

Деница

Аз помислих няколко минути, като внимателно подбирах ястие достатъчно голямо като обем за много хора и в същото време вкусно.
- Какво ще кажеш за пилешки бутчета в пюре? Или искаш нещо друго? - попитах като се притесних, че Ади ще иска манджа, а не нещо което го предлагат по ресторантите.

5 Re: Къщата на Адриана. on Чет 16 Фев 2012, 12:28

Адриана.

-Да страхотна идея. Ама ще искам да направим и сякаква супа или манджа абе... почти като в ресторант.-каза Адриана като се подпря на плота с едната си ръка и се усмихна на Дени. Те избраха да направят пиле фрикасе. Момичетата започнаха първо с бутчетата и пюрето, защото то се прави по бавно. След това започнаха със пилето фрикасе.
-Ще стне много вкусно.-каза Адриана като потскочи леко от радост.-Сега ни оства само десерт ние сме готови с всичко.-каза Адриана като се обърна към Диди и й подаде течният шоколад. Те наистина свършиха страхотна работа двете. Имаше повече яденета от колкото Ади си мислеш че ще направи сама. След като подаде течният шоколад на Диди каза:
-Хайде заповядай каза че си специалист в сладкото-каза Адриана като се усмихна широко.

6 Re: Къщата на Адриана. on Чет 16 Фев 2012, 13:22

Деница

Аз взех шоколада от ръцете на Ади и попитах:
- Какво сладко искаш да направя? Торта? Кекс? Крем? Бисквити? - С всяко ново сладко, което казвах нови 3 изникваха в ума ми. Ади ме погледна въпросително, после се замисли и накрая обяви:

7 Re: Къщата на Адриана. on Чет 23 Фев 2012, 12:35

Адриана.

-Ммммм-ако може кекс и торта ний сме доста и ядем доста.-каза Адриана замислено.
-Нямах си ни най малка представа че толкова много обичаш да готвиш.-добави Адриана като отвори един от многото шкафове и взе битата сметана. Момичетата започнаха да готвят и по цялото време си приказваха задаваха си въпроси една на друга.

8 Re: Къщата на Адриана. on Чет 23 Фев 2012, 14:36

Деница

Аз сложих кекса във фурната, а Ади бъркаше глазурата му. След това отидох при нея и започнах да слагам масата с нейните наставления, разбира се. Поредният наплив от въпроси последва:
- Колко време ни остава? Кога ще пристигне семейството ти? - попитах като се сетих, че почти сме свършили с приготовленията.

9 Re: Къщата на Адриана. on Сря 21 Мар 2012, 01:34

Адриана.

-Еми те са тръгнали. На далеко са от тук и доста ще се позабавят но все пак днес със сигурност ще дойдат и може би в други ден ще се приберат когато те си решат разбира се.-отговори Адриана на въпроса на Деница-Ами кекса за колко време ще е готов?-продължи Адриана като си погледна ръчният часовник. Момичетата бяха наготвили страхотни неща. Щеше да има от всичко по много и за всички. Те свършиха страхотна работа заедно.
-Нямаше да се справя намичка, Много ти благодаря за всичко. Ааа нали ще оставаш нас за вечеря?-каза Адриана като се загледа в Деница.

10 Re: Къщата на Адриана. on Сря 21 Мар 2012, 10:17

Деница

Бях горда от работата, която бяхме свършили. Имаше достатъчно храна, къщата беше чиста и имахме свободно време.
- Кекса ще стане за 30 минути. - отговорих на въпроса й.
Ади ме попита дали ще остана за вечеря.
- Да. С удоволствие. Надявам се да не се натрапвам. - добавих. Незнаех какво е семейството й и се надявах да се сприятелим.

11 Re: Къщата на Адриана. on Съб 24 Мар 2012, 02:22

Адриана.

-Разбира се че не се натрапваш.-каза Адриана като се загледа в хладилника който седеше точно зад Деница. По погледа на Дени си личеше колко се притеснява от семейството на Ади и дали ще я харесат и силно се надяваше да се сприятелят.
-Ако искаш около половин час да се мотаме някъде из къщи после да извадим кекса и може да гледаме телевизия след това.-предложи Ади с риск Деница да се съгласи с предложението й. Адриана беше много уморена след всичко, което направиха двете за къщата а това са си доста неща, като например наготвиха куп работи, почистиха идеално къщата и са капнали от умора.

12 Re: Къщата на Адриана. on Съб 24 Мар 2012, 03:40

Деница

-Благодаря за предлижението Ади. - казах - Но ако не възразяваш бих искала да се прибера и да пооправя малко. Ще можеш ли да се справиш с кекса сама? - не исках да я изоставям, ако неможеше. Но щеше да се справи. Аз имах малко работа вкъщи, а и трябваше да се приготвя. Пък и бях малко уморена.
- Ако нямаш нищо против, ще дойда тук довечера. - усмихнах й се извинително.

13 Re: Къщата на Адриана. on Пет 10 Авг 2012, 04:29

Адриана.

-Нема проблем идвай когато си поискаш, и се чувствай като у дома си. Здължена съм ти. Много благодаря за всичко. И ще се радвам ако дойдеш, наистина много.-каза Ади като се усмихна.
-Иии... относно кекса спокойно ще се справя. Дано само да не го изгоря. Родителите ми ще се учудят. Хайде довечеря ще те чакам. Ела в колкото часа поискаш! Аз съм тук.-продължи да говори Ади като след това прегърна Деница и и се усмихна широко.
-Ами ако искаш да дойда у вас за да ти помогна и да ратребиш по-бързо.-предложи Ади на приятелката си. Тя се надяваше Дени да и отговори по скоро, но като съдим по изражението на Деница май май нямаше да е сега. Тя сякаш не искаше да води Ади у тях или тази работа която има да върши е лична. Адриана я погледна въпросително и зачака отговора и.

14 Re: Къщата на Адриана. on Пет 10 Авг 2012, 05:47

Деница

-Нема проблем идвай когато си поискаш, и се чувствай като у дома си. Здължена съм ти. Много благодаря за всичко. И ще се радвам ако дойдеш, наистина много.-каза ми Ади и ми се усмихна.
След това момичето сподели лекото си притеснение да не изгори кекса, но аз побързах да и отговоря.
- Не се тревожи. ще се справиш чудесно. Ще бъде най-вкусният кекс, който ще опитам. - усмихнах и се. Тя също го направи и ме прегърна. Отидохме до входната и врата и тогава Ади ми предложи да ми помогне и да дойде с мен. Учудих се и помислих малко, след което отвърна.
-Мерси за предложението. Наистина го оценявам, но мисля че ще се справя. А и не зная дали съквартирантката ми е в нас или не. Ще се приготвя и ще дойда за вечерята. Тъкмо ще имаш малко време да си починеш. Денят беше дълъг, а и още не е свършил. - усмихнах се на момичето и го прегърнах за чао. След това излязох от къщата и, запътих се към моята и се зачудих какво да облека довечера.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]