Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Какво мислите?

100% 100% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]
Общо гласове : 13

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Important Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 03:31

Candice ♥

Здравейте, правя темата, за да ви попитам дали ви харесват идеите по-долу и дали бихте участвали в някои от тях, моля освен да напишете мнението си също да гласувате в анкетата.
Вип Брадър
Това ще представлява игра, в която ще трябва да се запишат определен брой участници и ще стоят в една къща за определен брой време, като там ще водите РП-та (ще можете да си пишете и РП-та извън тази игра) и ще получавате най-различни предизвикателства от "Вип Брадър" като ще трябва да ги изпълнявате, а след това всички участници ще влизат в изповедалнята и ще дават предложенията си за изгонване на някой, след това няколко човека отиват на елиминации и участниците гласуват чрез анкета кой да бъде изгонен... най-накрая както знаете има победител, той ще получи награди, които за сега ще останат тайна. Решихме това да е "ВИП" Брадър, защото ще могат да участват потребители, които са активни, защото не искаме играта да се провали.

Шоу
Шоуто ще представлява нещо като телевизията на форума. ХД Ще има няколко водещи, които ще се занимават с различни рубрики; интервюта и.т.н и ще ги представят под формата на РП.

Show of words
Това представлява шоу, в което няколко участници ще разсъждават по определена тема- за и против под формата на РП. В началото всички участнички имат по 10 точки, а след това журито дава или взема точки на някой от участниците според изпълнението на задачите, който участник остане с 0 точки отпада, а другите преминават в другия кръг, където отново се случва същото, просто трябва да разсъждават по друг въпрос... Въпросите ще са най-вероятно с някой проблем от Мистик Таун, примерно Какво мислите- има ли или няма свръхестествени същества в Мистик Таун? Това се прави, докато не остане само 1 потребител- победителя, той ще спечели награди, които за сега ще запазим в тайна.

2Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 04:31

Мел Евънс

В кое бихте участвали?

3Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 05:46

Александър Андерсън

Аз лично бих участвал във всяко едно от тях.
Брадър-а ни ще е по-интересен от истинския, понеже сме по интелигентни.

4Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 05:52

Kimberlly Huff

Във всичките, макар че не харесвам Брадъра особено ;д

5Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 05:57

Александър Андерсън

Ами то и аз не харесвам осбено Брадъра, но се надявам ние да се справим по-добре от оригинала.
Ние сме по-умни, образовани, възпитани и с повече умения. Няма начин да не е по-добре

6Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 06:08

Зоуи Редбърд

И аз бих се включила в всички .. ;дд или по - скоро в Брадъра ;дд

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

7Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 06:35

Addison.

И аз бих се включила във всичките ;д.. добри идейки бравоо !

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

8Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 06:51

Elizabeth Van Heller

радват ме ;дд .. бих участвала ;д особено пък в Брадъра ще стават големи мизерии /в добрия смисъл на думата ;дд/

9Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 07:15

Candice ♥

Радвам се, че ви харесват... ами всъщност Биг Брадъра ще бъде просто, за да се съберете всички в една къща за по дълго време, да пишете РП, е разбира се ще има и предизвикателства и общо взето да се получи нещо интересно за всички. :)

10Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 11:29

Валъри Питърсън

Супер много ми харесват идеите. Бих участвала във всяко, но разбира се най-много ми харесва и на мен идеята за Вип Брадър. Само се надявам да ни направите на групи, така де ... щото ако всички на веднъж почнем в една къща, ще стане истинска манджа с грозде. Иначе идеите са много добри

11Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 12:20

Деница

Show of words - ми допада най-много, но нямам против и другите. :D

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

12Important Re: Какво мислите? on Нед 19 Фев 2012, 22:46

Ирфан Краоули

И аз съм за!!
Бих участвал

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]