Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Мел Евънс

First topic message reminder :

Включете се тук: http://www.all-serials.net/h10-page

Благодарение на Форум Филм България и All-Serials

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Сря 25 Апр 2012, 19:53; мнението е било променяно общо 1 път

neko

Сладури, аз се отказвам от участието си. Вчера спечелих брошка сойка-присмехулка от друг конкурс, но пиша едва сега с отказа си, защото днес се свързаха с мен. Успех на всички!

Мел Евънс

Браво, neko !!! Да ти е честита

Cerasi

Честито, Неко!
И аз участвам всеки ден, ама не ми се усмихва късметът.
А моят мейл е получен, нали? cerasi@abv.bg

Мел Евънс

Да, получено е, успех още веднъж

Vaniel

Аз като гледах, как ги раздаваха на предпремиерата на всеки уцелил жълтата мишена ме заболя сърцето. Все едно беше, нещо, което може да си купиш от магазина. Свършиха точно преди и аз да опитам. Силно се надявам, че до следващия филм ще има сойка за всеки фен на поредицата.

Cerasi

Сериозно ли така са ги раздавали??
Аз изобщо не съм разбрала. Понеже съм левичарка, хванах лъка с лявата ръка и се оказа, че изобщо не мога да гледам през мерника. Съответно запратих стрелата доста далеч от мишената и тя едва не достигна "Хепи"-то отзад.
Аз питах преди няколко дена "Форум филм" ще има ли брошки в продажба и те казаха, че нямат право да ги продават, а само подаряват. Жалко, че игрите за брошки почти свършиха.

perla333

И аз реших да се включа :) Надявам се да не съм пропуснала нещо.

Късмет на всички :))

Мел Евънс

Получено е , успех

34Contest Супер on Вто 27 Мар 2012, 03:59

rujena995

И аз се включих. Много хубава награда.

Мел Евънс

Писмото ти е получено, успех

Dean Winchester

и аз пратих :)) късмет на всички!

Мел Евънс

Получено е, победителят вече е ясен, остава само видеото да се качи

Мел Евънс

В играта ни за спечелването на невероятна брошка на сойката - присмехулка. Играта се осъществи благодадение
на Форум Филм България, благодарим Ви !!!За 12 дни ( колкото траеше играта ) в нашият конкурс се включиха общо 119 души !!!
От тях само 57 са отговорили правилно и са дали всички необходими данни, другите 62 души отпадат поради грешен отговор или
непълна информация ( най-често ник във форума ) . Благодаря на всички, които се включиха !!!

Ето видеото с победителят :

* Моля, всички, които участват в следващите ни игри да четат подробно изискванията и да попълват коректно данните си.

Честито на победителят ни

Vaniel

Честито на победителя! :))

Cerasi

Уоу, благодаря ви!!!!!!!!!!!!!
Сега какво трябва да направя? Да звънна на някого, вие да ми звъннете? Каква е процедурата?
Оле, не мога да повярвам, включих се в ОГРОМНО количество конкурси за брошка сойка присмехулка и никъде нямах късмет, а сега...

Мел Евънс

Ще трябва да ти се обадят от Форум Филм или направо ще ти я пратят по някой куриер. Още снощи съм ти дала данните, така че скоро очаквай

Cerasi

Якооо!
Телефонът стои до мен с включен звук, проверявам си cerasi@abv.bg нон-стоп и тръпна в очакване!

Alexis Herondale

Честито!

aalias

Здравейте! Ако харесвате Игрите на Глада и Дженифър Лорънс заповядайте в първата й българска фен страница във фейсбук- https://www.facebook.com/JenniferLawrenceBG

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2