Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Contest Спечели „Тайният кръг“ on Пет 23 Мар 2012, 09:33

Мел Евънс

First topic message reminder :

All Serials и ИК "Ибис" ти предоставят невероятна възможност да спечелиш “Тайният кръг„ - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и изпълнение на задачата, която ще намерите по-долу.

Задача:

Нарисувайте любимия си герой от "Тайният кръг" или изобразете любима сцена от филма, напишете послание или изобразете с какво свързвате сериала. ВАЖНО! : Всичко трябва да бъде рисувано и да бъде написано печатно ника ви във форума.

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един човек.

Победителят ще бъде един и ще се избере от журито на конкурса - Мел Евънс и Бил Евънс !

Краен срок за участие 09 Април до 20 часа вечерта!

Победителят ще бъдат обявени най-късно на 09 Април до 00;00 часа!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Вто 10 Апр 2012, 11:02; мнението е било променяно общо 1 път

26Contest Re: Спечели „Тайният кръг“ on Вто 10 Апр 2012, 06:00

Vaniel

Женската злоба граници няма!
Голяма работа, че не сте спечели ще има и други конкурси. :)

27Contest Re: Спечели „Тайният кръг“ on Вто 10 Апр 2012, 06:05

adora

О, не ми е за наградата. Дори и рисунката да не беше моя пак щях да споря щом ми харесва.
Много пъти не съм печелила, но е имало защо и съм го виждала. Но просто в този случай не виждам нещо което да ми затвори устата...

28Contest Re: Спечели „Тайният кръг“ on Вто 10 Апр 2012, 06:17

Vaniel

Според мен идеята е яка. Даже след като пратих моята по имейла си помислих, че сигурно ще спечели някой нарисувал епизода с капките.

29Contest Re: Спечели „Тайният кръг“ on Вто 10 Апр 2012, 06:30

adora

"Според мен идеята е яка"

Vaniel ако конкурс за рисунка се печели сами и единствено с идея аз повече никога няма да хвана молив и четка.
Вярно важна е, но ако не я направиш добре всичко заминава по дяволите!
Аз в това имам опит: скици страхотни, като ги омацам бягай на далеч...

30Contest Re: Спечели „Тайният кръг“ on Вто 10 Апр 2012, 07:25

Мел Евънс

Стига сте спорили .. Темата се заключва!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2