Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 4]

1Contest Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 06:53

Мел Евънс

All Serials и ИК "Ибис" ти предоставят невероятна възможност да спечелиш “Нощни удоволствия„ - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Отговори на въпроса, който сме ти задали по-долу, като коментар. На 30, когато играта приключи ще изтеглим един от всички отговорили на въпроса и ще му пишем ЛС ( лично съобщение ) във форума, той, трябва да ни прати данните си до 2 дни, в противен случай ще изтеглим нов победители!!!

Въпрос:

Как/откъде се информирате за предстоящите и новоизлезли заглавия на книжния пазар?

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един човек.

Победителят ще бъде един и ще се избере на лотариен принцип!

Краен срок за участие 30 Април до 20 часа вечерта!

* Поради технически причини удължаваме срока на конкурса до 03 Май 20:00 часа!

Моля, да ни извините за създаденото неудобството.

Победителят ще бъде обявен най-късно на 03 Май до 00;00 часа!

Моля, който има Facebook, нека пусне конкурса :)

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Нед 13 Май 2012, 00:14; мнението е било променяно общо 2 пъти

2Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 06:55

Деница

От форума на All-serials и от каталозите на книжарниците.

I'm trouble, yeah trouble now
I'm trouble y'all, I disturb my own town

I'm trouble, yeah, trouble now
I'm trouble y'all, I got trouble in my town

3Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 07:50

Alexis Herondale

От новините по форумите и трейлърите на книги.

4Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 07:55

Джесика Хамби

От новините по сайтовете и книжарниците.

5Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 08:15

black_raven

Главно черпя информация от сайта на книжарница Хеликон. Смятам, че там информацията се актуализира достатъчно често. Освен това е достатъчно пълна и мога да се запозная и да разгледам излезлите и предстоящите за излизане книги, без значение от жанра им. Нито пък съм зависима от предпочитанията на споделящия информацията, както например се получава в различните любителски сайтове.

6Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 08:29

Руд

Главно от форума и от фейсбук страниците на издателствата.

7Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 09:07

Алис

Ами предимно от форума и книжарниците! (:

Love is patient
Love is kind

8Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 09:16

Cassey

Информирам се най-вече от сайтовете на самите издателства. Но следя редовно и он-лайн книжарниците и някои форуми. Признавам си, че от време на време ми се изплъзва някое многообещаващо заглавие, дали заради корица, или издателство което не следя... Така че където има очаквайте, там съм ;)

9Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 09:30

adora

Черпя информация за предстоящи издания главно от сайтовете на издателствата. След тях се нарежда фейсбук. На трето място са многобройните форуми за книги. После от най-добрата ми приятелка. Също и от store.bg може да се види това и онова - но там доста рядко гледам...

10Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 09:32

snejincety

Най-често от форумите или сайтовете на издателствата. Но и от техните фейсбук страници също. В онлайн книжарниците може да се намери полезна информация, но там търся само, ако не съм успяла да намеря информация на друго място.

11Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 09:59

Филип

Аз вземам информацията най-често от форумите - алл-сериалс много ми помага и също така от фейсбук и сайтовете на издателствата.

12Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 10:17

valiart

Последната промяна е направена от valiart на Пет 13 Апр 2012, 10:22; мнението е било променяно общо 1 път

13Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 10:21

byh4o

Как/откъде се информирате за предстоящите и новоизлезли заглавия на книжния пазар?

Отг.1 – Информирам се за предстоящи и новоизлезли книги от интернет. Най-често ползвам като достоверен източник директните сайтове на самите издателства, които следя защото според мен така се информирам най-добре и най-точно. Съща така посещавам и следя много форуми и блогове за обновени информации. Но най-често избирам да се доверя на директния източник и след това вече да се запозная с информацията дадена от форумите, блоговете и сайтовете.

14Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 10:36

vasilena_st

Ами, набелязала съм си няколко сайта, които публикуват новини за предстоящите заглавия, страниците на издателствата, както и фейсбук. Като цяло, се радвам, че има все повече източници за информиране и четенето се възражда! А от All-Serials научих за доста издателства, за които никога не бях чувала, а имат доста интересни заглавия!

15Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 10:47

JoInT{}MaNia4ka

Има много места откъдето се информирам. Ровя из форумите, посещавам сайтовете на издателствата, посещавам дори техните фейсбук страници. Също така се и допитвам до някои мои познати. Когато си набележа някоя книга започвам да издирвам всякаква информация за нея и нейния автор.
Много се радвам, когато видя, че някоя книга, която наистина много ми харесва я публикува някое БГ издателство. Както в този случай.

16Contest отговор on Пет 13 Апр 2012, 12:02

tani4ka_bs

Информирам сe от различни места-форуми, сайтове, а понякога и от групи във Facebook. В този случай Аll-Сerials ми е много полезен :)))

17Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 12:25

starokina

От Вашия форум,от някои други форуми,също така и от сайтовете на издателствата

18Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 22:51

Айра Копс

Когато се нуждая от нова книга първо влизам в този форум и разглеждам новите заглавия и ревютата на книгите..Ако си избера нещо влизам в онлайн книжарница и си я закупвам..като се консултирам и с това, което те предлагат.
Сайтовете за книги също вършат страхотна работа.

Сайтовете за онлайн четене предлагат интересни заглавия, а за хора като мен, които не обичат да четат онлайн получават нови заглавия, за които могат да проверят във интернет или в близката библиотека.
Сайтовете на издателствата предоставят възможност за преосмисляне на книгите чрез резюметата.
All-serials представят от близо книгите, от които могат да вземат необходимата за едно ревю информация. Това дава на нас читателите възможност да се запознаем по обстойно с книгата и да си изберем.
Онлайн пазаруването е един лукс, чрез който можем лесно да се сдобием с нова книга или заглавие, което търсим отдавна.

19Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 22:57

svetla_89

Здравейте, осведомявам се предимно от форуми, защото те пускат по-бързо информацията за дадена книга от издателството. Също така харесвам и разчитам на бързата връзка, която ни предоставя социалната мрежа.

20Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 23:25

miishh

Черпя информация от много места.От страниците на издателствата в интернет и фейсбук,предствоящите книги в сайтовете на книжарниците,форумите,дори от книгите рекламирани на последните страници на други книги,от списания,от други хора,от плакатите в книжарниците за предстоящи книги.Абе въобще от всякъде, където може да пише за книги. :)

21Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 01:15

teddybear1

Информирам се главно от интернет - онлайн книжарници, фейсбук и форуми.

22Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 03:51

fabarm

Главно от фейсбук страниците на издателствата.

23Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 04:05

Кали_Лове

Информирам се по много и различни начини. Следя по принцип само издателствата, от които съм чела книги и съм доволна. Информирането става от техните официални сайтове и фейсбуците им. Също така е чудесно, че има форуми като този, които пускат информация за новите книги толкова бързо. Харесвам вашият форум, защото има ревюта на доста интересни за мен книги, много информация за предстоящите книги - интервюта с авторите, препоръки и откъси, което много помага в избора ми на книга.

24Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 04:12

Рейчъл Бери

Аз лично от доста места черпя информация. Разглеждам предложенията за нови книги тук. Често намирал интерсни книги ,които си заслужава да се прочетат. Също така от сайтовете на издателствата и на някой книжарници,както и в самите книжарници.

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

25Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 04:39

kaprizna

Мен ме информира приятелката ми, която не излиза от форумите и всъщност ми показа този, за което много й благодаря. Когато нещо ми хване вниманието, започвам и аз да ровичкам из интернт, търся конкурси, информация за тази книга.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 4]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next