Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

1Contest Нощни удоволствия on Пет 13 Апр 2012, 06:53

Мел Евънс

First topic message reminder :

All Serials и ИК "Ибис" ти предоставят невероятна възможност да спечелиш “Нощни удоволствия„ - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Отговори на въпроса, който сме ти задали по-долу, като коментар. На 30, когато играта приключи ще изтеглим един от всички отговорили на въпроса и ще му пишем ЛС ( лично съобщение ) във форума, той, трябва да ни прати данните си до 2 дни, в противен случай ще изтеглим нов победители!!!

Въпрос:

Как/откъде се информирате за предстоящите и новоизлезли заглавия на книжния пазар?

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един човек.

Победителят ще бъде един и ще се избере на лотариен принцип!

Краен срок за участие 30 Април до 20 часа вечерта!

* Поради технически причини удължаваме срока на конкурса до 03 Май 20:00 часа!

Моля, да ни извините за създаденото неудобството.

Победителят ще бъде обявен най-късно на 03 Май до 00;00 часа!

Моля, който има Facebook, нека пусне конкурса :)

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Нед 13 Май 2012, 00:14; мнението е било променяно общо 2 пъти

26Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 05:32

Лорен Паркър

Най-често от форумите, защото в тях има най-актуална информация.Също така провервявам много често и фейсбук страниците на издателствата като например тази на Ибис, тя се обновява много често, което може само да ме радва. Няма как да пропусна и книжарниците. Особено тези които са големи (на Стамболийски) са може би най-добрият начин да проучиш новите заглавия на пазара.

27Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 06:18

vamp_girl33

Най-често се информирам за нови книги от онлайн книжарници като store.bg, Хеликон и др.,защото когато излезне нова книга, първото в тях може да я откриеш. Информирам се също от facebook профилите на издателствата и от форумите и сайтовете посветени на любимите ми поредици.

28Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 09:47

jinchen

Информирам се за предстоящи и вече излезли книги от много места в интернет пространството (от сайтовете на издателствата,от страниците им във фейсбук, от форумите и от онлайн книжарниците),също така доста често се случва да вляза в някоя книжарница и да се информирам там,на място. :)

29Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 10:13

e.stoikova

Ами от много места -преглеждам сайтовете на издателствата, следя във фейсбук за публикации от самите издателства, това за предстоящи. А за излезли книги обикновено разглеждам в Public и Orange. Прочитам резюмета, разлиствам на произволни страници и прочитам пасажи.

30Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 14 Апр 2012, 10:46

sol.invictus

Информирам се за предстоящи и новоизлезли книги главно от сайта на книжарница Хеликон, сайта на издателска къща Плеяда и различни сайтове и форуми в интернет. Понякога за новозилезли книги разбирам, когато пообиколя книжарниците.

31Contest Re: Нощни удоволствия on Нед 15 Апр 2012, 00:17

Mimzio

Доста често проверявам сайтовете на книжарниците и издателствата. Понякога ми става интересно от промотата на филмите направени по книги, а понякога научавам от приятел.

32Contest Re: Нощни удоволствия on Нед 15 Апр 2012, 00:26

Iskra16

За новите книги се информирам от сайтовете на издателствата, форуми като вашия например или една приятелка, която си купува всяка нова книга. А за предстоящите книги се информирам главно от сайтовете на издателствата. :) :)

33Contest Re: Нощни удоволствия on Нед 15 Апр 2012, 03:05

cold_lady

Информирам се от сайтове, блогове, форуми. В интернет е пълно с информация и затова нямам проблеми, посещавам и книжарници от които също се ограмотявам и информирам.

34Contest Re: Нощни удоволствия on Нед 15 Апр 2012, 09:37

Филип Чеймбърс

Най-бърз вестоносец е интернет,най-вече от форумите или от сайтовете на различните издателства и малко от фейсбук.Доста път някой приятел ме изпреварва с новината и аз научавам в последствие.Но все пак,най-приятна и образователна е една дълга разходка в книжарницата,око да види ръка да пипне!

35Contest Re: Нощни удоволствия on Пон 16 Апр 2012, 23:41

prh07

За предстоящите и новоизлезли книги се информирам основно от сайтовете на издателстватаи фен страниците им в интернет, а също и от форумите посветени на жанрове и/или поредици, които харесвам и следя.

36Contest Re: Нощни удоволствия on Вто 17 Апр 2012, 00:53

tedi_genova86

От сайтове на книжарници и издателства

37Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 00:24

mime7o_98

Винаги се информирам от форуми или сайтове за книги/сериали, като вашия. Повечето форуми, в които влизам са около фентъзи жанра и затова повечето книги, за които се информирам са такива. Често попадам и на много интересни книги в книжарницата. Но винаги първо гледам какви са мненията за някоя книга и преди да купувам, затова никога не се втурвам към първата книга, която видя. Макар че е имало много случаи, в които приятели или познати ми препоръчват книга. Общо взето – информирам се отвсякъде и по всякакъв начин.

38Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 02:41

Пийта Меларк

Информирам се от книжарниците, по и-мейла и най-вече от такива прекрасни форуми и сайтове като вашия. Оликновено търся книги във точно такъв жанр, но може и по-измислени.И все пак наиситина първо чета ревюто на книгата и мненията за нея, за да разбера хубава ли е и има ли смисъл.

39Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 04:13

krissss

От книжарниците предимно, там ми дават пълна и точна информация за всяка книга, която ме интересува.

40Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 04:14

MiraKa

От форуми, сайтове, фейсбук и приятели.

41Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 04:55

grum4o

От различните форуми, които следя. Също така наблюдавам и сайтовете на издателствата и предстоящите книги. Има и две интернет книжарници, които следя.

42Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 22:59

RelaX95

Вземем информация от форуми, като вашия, от приятели, от онлайн книжарниците и приятели

43Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 23:01

Ашли Грийнне

Информирам се от много места, както повечето са посочили - форуми, сайтове, приятели и разбира се фейсбук

44Contest Re: Нощни удоволствия on Сря 18 Апр 2012, 23:05

Теодор Борисов

Здравейте на първо място благодаря за възможността да спечелим книгата. Аз се информирам най-вече от интернет, както следва сайтове, форуми и т.н, също от книжарниците и приятелите,които следят новите книги.

45Contest Re: Нощни удоволствия on Чет 19 Апр 2012, 00:58

Elizabeth Van Heller

Хайде и аз да се включа ;д

Ами честно казано, нямам особено голяма мания към книгите и не мога да кажа, че доста често се интересувам от издателствата или новите творби. И все пак когато намеря повечко свободно време и реша да поразлистя страниците на някоя книга, най-често се допитвам до някоя позната, която си има на идея какво би ми допаднало пък и ако го е прочела преди мен - дали си струва отделеното време. Като цяло, май главно разчитам на съветите на приятели и познати относно книгите. Разбира се, заглеждам се и по рафтовете с по-нови четива когато мина през градските книжарници, а форуми като този също вършат доста добра работа когато искам да прегледам някое друго заглавие на книга. За жалост нямам навика редовно да преглеждам сайтовете на издателствата, страниците им във Facebook и други подобни мрежи, нито пък онлайн книжарниците, но както вече казах - нямам чак такава мания към непрекъснатото издирване на книги. ;д

46Contest Re: Нощни удоволствия on Чет 19 Апр 2012, 11:27

nina_ricci_

Ами в момента най-вече от Facebook и тук в all serials, но понякога разглеждам и в store.bg

47Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 20 Апр 2012, 05:10

silence_89

Информирам се от сайтовете на книжарниците.

48Contest Re: Нощни удоволствия on Пет 20 Апр 2012, 11:18

Елеоноре Ксанти

www.all-serials.net;) това е сайта за инфо :)

49Contest Re: Нощни удоволствия on Съб 21 Апр 2012, 11:45

Лорен Паркър

Аз се отказвам, тъй като спечелих книгата от друг конкурс. Успех на останалите!

50Contest Re: Нощни удоволствия on Нед 22 Апр 2012, 20:12

Кика

Много се радвам, че намерих този сайт и конкурса. С удоволствие се включвам. Получавам информация за книги от много различни места - приятели, сайтове ( като този ), форуми и сайтовете на издателствата разбира се не на последно място.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next