Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Normal Предложение :) on Пон 16 Апр 2012, 10:19

TheWhiteLotus

Здравейте! Христос Воскресе :)

Искам да се обърна лично към администраторите за един проект :)

Казвам се Силви и съм създател на първият български РП-форум за "Здрач". Той още си съществува, но вече е по-скоро като музей, не сме писали в него от много отдавна. Както и да е. Сега имам нов проект, който НЕ е форум, но може да ви заинтригува.

Става въпрос за мрежа от млади хора, които или имат (или като мен са имали някога) РП-форум или просто обичат да пишат в такива.
Като казвам "мрежа" имам предвид сайт, който е направен като фейсбук (можеш да добавяш "приятели", да пишеш по стените на др. потребители и пр).
Идеята е да се съберем много любители на този тип игри и да обменяме опит и идеи или просто да си говорим за маниите ни. Може да си правим и класации ако искате и да коментираме чуждите форуми.

Освен това от това може да се получи и чудесно място за реклама, а и е лесен начин да знаете как се приемат нововъведенията по форумите, както и самите форуми, тъй като има и бутон "харесва ми".

По отношение на личните данни и пр. мрежата ни има настройки за това кой да вижда профила ти, а и не държим да използвате истинските си имена. Имаме и опция за "блокиране" на потребители. :) Можете и да откажете да получавате известия от сайта.

И не на последно място, както и във фейсбук можем да създаваме групи, както и да ограничаваме достъпа до тях, така че да си имате например група на вашия форум, където да си пишете между вас и да се уговаряте и пишете съобщения.

Мисля, че това е основното, кажете какво мислите, дали ви харесва идеята и ако да заповядайте. Сайтът е съвсем нов от вчера и адресът му е:

Поздрави!
* * *

2Normal Re: Предложение :) on Пон 16 Апр 2012, 10:28

Мел Евънс

Благодарим ти, ще разгледаме сайта :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]